Program för TYR Invite 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag kl. 15.00 (Insim kl. 14.00-14.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 26 apr 2019 till den 28 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer
|
Final 1 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
500 |
1 |
|
Agnes Svensson |
2004 |
SS04 |
50.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
499 |
2 |
|
Leona Arganti |
2004 |
SS04 |
48.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
396 |
3 |
|
Cecilia Eklund |
2005 |
VÄSBY SS |
47.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
540 |
4 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
48.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
5 |
|
Sofia Lövqvist |
2006 |
SKK |
48.90 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
6 |
|
Basma El Afiti |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Final 2 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
487 |
1 |
|
Sigrid Svanberg |
2004 |
SS04 |
45.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
2 |
|
Eleonora Engström |
2004 |
LIDINGÖ SK |
45.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
3 |
|
Hilma Wahlström |
2006 |
UPSALA S |
45.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
4 |
|
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
TYRESÖ SS |
45.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
507 |
5 |
|
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
SS04 |
45.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
505 |
6 |
|
Sofia Bäckström |
2004 |
SS04 |
46.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Final 3 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
506 |
1 |
|
Alexandra Silverryd |
2005 |
SS04 |
44.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
495 |
2 |
|
Linn Lynch |
2005 |
SS04 |
43.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
GUSTAVSBER |
43.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
365 |
4 |
|
Doris Larsson |
2004 |
UPSALA S |
43.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
5 |
|
Hannah Haux |
2004 |
TÄBY SIM |
44.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
544 |
6 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
NORRTÄLJE |
45.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Final 4 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
482 |
1 |
|
klara Pettersson |
2004 |
SS04 |
43.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
2 |
|
Emelie Lindholm |
2003 |
TYRESÖ SS |
43.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Irma Ehrengren |
2005 |
DANDERYD |
42.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
353 |
4 |
|
Alice Törnkvist |
2004 |
UPSALA S |
42.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
5 |
|
Thindra Åkerblom |
2003 |
NORRTÄLJE |
43.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
6 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
TÄBY SIM |
43.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Final 5 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
441 |
1 |
|
Nora Lundberg |
2003 |
ÅKERSBERGA |
42.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
395 |
2 |
|
Elin Höök |
2005 |
VÄSBY SS |
42.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
3 |
|
Lovis Lång |
2005 |
UPSALA S |
42.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
452 |
4 |
|
Magda Westberg |
2005 |
ÅKERSBERGA |
42.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
5 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
SKK |
42.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
6 |
|
Willma Hållinder |
2004 |
NORRTÄLJE |
42.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Final 6 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
1 |
|
Oliwia Lange |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
41.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
2 |
|
Clara Ersson |
2004 |
TÄBY SIM |
41.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
3 |
|
Anna Ladis |
2001 |
TÄBY SIM |
41.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
445 |
4 |
|
Nora Rönnbro |
2004 |
ÅKERSBERGA |
41.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
478 |
5 |
|
Emma Montelius |
2005 |
SS04 |
41.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
6 |
|
Saga Lööf |
2005 |
SK NEPTUN |
42.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Final 7 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
470 |
1 |
|
Rebecka Ishaq |
2003 |
SS04 |
40.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
2 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
TÄBY SIM |
38.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Tova Lindbom |
2002 |
DANDERYD |
38.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
4 |
|
Emma Sommar |
2004 |
TÄBY SIM |
38.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
5 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
TÄBY SIM |
40.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
472 |
6 |
|
Elvira Montes |
2004 |
SS04 |
40.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Final 8 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
1 |
|
Josefine Torell |
2002 |
LIDINGÖ SK |
38.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
337 |
2 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
TÄBY SIM |
37.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
3 |
|
Amanda Sandberg |
2003 |
TÄBY SIM |
37.45 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
332 |
4 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
TÄBY SIM |
37.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
5 |
|
Karolina Tylets |
2006 |
ÅKERSBERGA |
37.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
6 |
|
Maja Wallberg |
2005 |
SK NEPTUN |
38.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Final 9 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
411 |
1 |
|
Emelie Hellgren |
2001 |
VÄSTERÅS |
37.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
2 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
SKK |
36.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
3 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
TÄBY SIM |
36.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
530 |
4 |
|
Jenny Ek |
1999 |
ÅSF |
36.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
5 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
37.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
6 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
SKK |
37.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Final 10 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
423 |
1 |
|
Matilda Olausson |
2004 |
VÄSTERÅS |
35.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
2 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
TÄBY SIM |
35.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
3 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
TÄBY SIM |
35.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
4 |
|
Sofia Björkman |
2002 |
TYRESÖ SS |
35.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
390 |
5 |
|
Alice Lindgren |
2005 |
VÄSBY SS |
35.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
6 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
TÄBY SIM |
36.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer |
Final 11 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
1 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
VÄSBY SS |
34.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
437 |
2 |
|
Jennifer Bergström |
2002 |
ÅKERSBERGA |
33.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
375 |
3 |
|
Julia Björkén |
2001 |
VÄSBY SS |
32.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
4 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
33.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Amanda Andersson |
2003 |
LIDINGÖ SK |
34.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
532 |
6 |
|
Ellen Woivalin |
2001 |
ÅSF |
35.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-28 14:05:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|