Program för TYR Invite 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag kl. 15.00 (Insim kl. 14.00-14.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 26 apr 2019 till den 28 apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
1 |
|
Filip Hallin |
2006 |
UPSALA S |
2:59.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Melvin Rinaldo |
2005 |
GUSTAVSBER |
2:52.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
448 |
3 |
|
Isak Widstrand |
2004 |
ÅKERSBERGA |
2:48.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
361 |
4 |
|
Gabriel Leijon |
2006 |
UPSALA S |
2:52.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
5 |
|
David Berggren |
2005 |
SKK |
2:54.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
6 |
|
Elvin Degerbalkan |
2006 |
TÄBY SIM |
3:01.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
1 |
|
Elijas Eriksson |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
2:46.70 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
2 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
TÄBY SIM |
2:37.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
3 |
|
Philip Palmqvist |
2005 |
SK NEPTUN |
2:32.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
4 |
|
Bulut Chalashkan |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:33.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
5 |
|
Jousef Hanna |
2003 |
TÄBY SIM |
2:40.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
6 |
|
Arvid Engqvist |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
2:47.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
413 |
1 |
|
Gustaf Walldén |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:32.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
436 |
2 |
|
David Kjellberg |
2003 |
ÅKERSBERGA |
2:27.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
|
Ted Wiker |
2004 |
GUSTAVSBER |
2:25.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
4 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
TÄBY SIM |
2:27.31 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
5 |
|
Isak Rehnman |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:30.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
358 |
6 |
|
Ludvig Glantz |
2006 |
UPSALA S |
2:32.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Ryggsim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
373 |
1 |
|
Karl Frylmark |
1999 |
VÄSBY SS |
2:19.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
2 |
|
Rasmus Skyving |
2003 |
NORRTÄLJE |
2:14.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
419 |
3 |
|
Lucas Sterling |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:09.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
4 |
|
Daniel Räisänen |
1999 |
TÄBY SIM |
2:13.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
5 |
|
Niklas Nyblom |
1999 |
TÄBY SIM |
2:15.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
432 |
6 |
|
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:24.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-28 14:05:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|