Startliste for KVIK Ã…rgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 32.98 | |
2 | 132 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 33.20 | |
3 | 330 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 33.27 | |
4 | 247 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 33.53 | |
5 | 57 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 33.70 | |
6 | 365 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 33.98 | |
7 | 197 | Hansen Anja | 1997 | MK 31 | 9714AD | 25 m | 34.69 | |
8 | 68 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 34.86 | |
9 | 313 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 34.98 | |
10 | 45 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 35.31 | |
11 | 126 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 35.86 | |
12 | 306 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 36.19 | |
13 | 331 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 36.28 | |
14 | 298 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 36.33 | |
15 | 83 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 36.69 | |
16 | 70 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 36.73 | |
17 | 202 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 36.87 | |
18 | 383 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 37.12 | |
19 | 270 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 37.30 | |
20 | 321 | Gade Anna | 1996 | HERLEV | 9634AF | 25 m | 37.53 | |
21 | 129 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 38.09 | |
22 | 379 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | 38.31 | |
23 | 283 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 38.31 | |
24 | 292 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 38.74 | |
25 | 169 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 38.81 | |
26 | 363 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 39.40 | |
27 | 339 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 50 m | 39.85 | |
28 | 204 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 40.10 | |
29 | 41 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 40.10 | |
30 | 371 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 50 m | 40.73 | |
31 | 139 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 41.18 | |
32 | 228 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 41.28 | |
33 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 41.33 | |
34 | 338 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 41.48 | |
35 | 63 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 41.77 | |
36 | 282 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 41.86 | |
37 | 343 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 42.00 | ||
38 | 229 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 42.22 | |
39 | 216 | Karlsdóttir Yrsa Katrín | 1998 | AKRANESS | 50 m | 42.37 | ||
40 | 235 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 42.41 | |
41 | 258 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 42.82 | |
42 | 171 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 42.84 | |
43 | 198 | Jensen Tenna | 1998 | MK 31 | 9828AH | 25 m | 43.34 | |
44 | 221 | Hafsteinsdó Jóhanna Gréta | 1997 | AKRANESS | 50 m | 43.50 | ||
45 | 364 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 43.54 | |
46 | 237 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 43.69 | |
47 | 273 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 43.70 | |
48 | 217 | Bjarkadóttir Harpa Rós | 1997 | AKRANESS | 25 m | 44.01 | ||
49 | 305 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 44.36 | |
50 | 324 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 44.51 | |
51 | 259 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 44.62 | |
52 | 227 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 44.83 | |
53 | 355 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 45.22 | |
54 | 160 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 45.23 | |
55 | 328 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 45.35 | |
56 | 218 | Ágústsdóttir Aníta Sól | 1997 | AKRANESS | 25 m | 47.12 | ||
57 | 386 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 47.61 | |
58 | 230 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 47.75 | |
59 | 145 | Knudsen Rikke | 1998 | KVIK | 9878AI | 25 m | 48.03 | |
60 | 281 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 48.03 | |
61 | 164 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 48.21 | |
62 | 261 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 49.96 | |
63 | 335 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 25 m | 50.00 | ||
64 | 322 | Goldschmidt Ida Sofie | 2001 | HERLEV | 25 m | 50.99 | ||
65 | 350 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 54.25 | |
66 | 254 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 54.87 | |
67 | 222 | Vilhelmsdótt Laufey María | 1996 | AKRANESS | 50 m | 1:00.56 | ||
68 | 318 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | ||
69 | 323 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 2, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 28.76 | |
2 | 137 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 30.24 | |
3 | 320 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 30.63 | |
4 | 304 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 30.90 | |
5 | 384 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 32.15 | |
6 | 382 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 50 m | 32.43 | |
7 | 296 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 32.47 | |
8 | 133 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 32.49 | |
9 | 249 | Fournais Rasmus | 1994 | LYNGBY | 9469AM | 25 m | 32.81 | |
10 | 62 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 33.06 | |
11 | 200 | Moulvad Rasmus Hannibal | 1994 | MK 31 | 9413AF | 25 m | 33.41 | |
12 | 128 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 33.44 | |
13 | 325 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 33.54 | |
14 | 46 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 33.74 | |
15 | 299 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | WEST SWIM | 9807AA | 25 m | 33.79 | |
16 | 165 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 34.06 | |
17 | 54 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 34.40 | |
18 | 80 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 34.81 | |
19 | 303 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 34.89 | |
20 | 301 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | WEST SWIM | 9657AD | 25 m | 34.92 | |
21 | 170 | Luo Daniel | 1996 | GI40HERMES | 9699AE | 25 m | 35.09 | |
22 | 246 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 35.12 | |
23 | 172 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 35.14 | |
24 | 55 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 35.24 | |
25 | 252 | Gøtke Mathias | 1995 | LYNGBY | 9535AA | 25 m | 35.34 | |
26 | 76 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 35.53 | |
27 | 42 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 35.59 | |
28 | 370 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 35.69 | |
29 | 141 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 36.88 | |
30 | 284 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 37.33 | |
31 | 267 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 37.44 | |
32 | 148 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 37.51 | |
33 | 72 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 37.91 | |
34 | 268 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 38.22 | |
35 | 329 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 38.84 | |
36 | 60 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 39.40 | |
37 | 271 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 39.41 | |
38 | 208 | Ingimundarson Atli Vikar | 1997 | AKRANESS | 25 m | 40.81 | ||
39 | 336 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 40.82 | ||
40 | 285 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 41.02 | |
41 | 85 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 42.03 | |
42 | 266 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 42.04 | |
43 | 340 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 42.57 | |
44 | 291 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 43.40 | |
45 | 225 | Henriksson Frans | 1998 | TRELLEB K | AP1198 | 25 m | 43.52 | |
46 | 151 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 44.53 | |
47 | 287 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 44.67 | |
48 | 341 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 44.93 | |
49 | 250 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 45.55 | |
50 | 342 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 45.73 | ||
51 | 239 | Christiansen Nicolai | 1996 | LYNGBY | 25 m | 45.79 | ||
52 | 224 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEB K | AD8198 | 25 m | 45.80 | |
53 | 353 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 46.22 | |
54 | 152 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 48.00 | |
55 | 157 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 49.34 | |
56 | 289 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 49.77 | |
57 | 264 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 50.78 | |
58 | 269 | Møller-J Christian Stampe | 1999 | LYNGBY | 9937AK | 25 m | 50.80 | |
59 | 82 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 50.84 | |
60 | 352 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 52.06 | |
61 | 248 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 52.30 | |
62 | 344 | Møller Magnus | 1997 | DRAGØR | 9721AL | 25 m | 54.41 | |
63 | 345 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 25 m | 55.00 | ||
64 | 357 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 25 m | |||
65 | 358 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 25 m | |||
66 | 150 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 272 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 37.01 | |
2 | 193 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 39.07 | |
3 | 194 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 40.00 | |
4 | 385 | Windfelt Julie | 1998 | FARUM | 25 m | 41.00 | ||
5 | 69 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 41.22 | |
6 | 135 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 41.32 | |
7 | 196 | Grandt Maria | 1998 | MK 31 | 9806AF | 25 m | 41.35 | |
8 | 38 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 41.75 | |
9 | 380 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 41.92 | |
10 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 41.97 | |
11 | 213 | Eze Anna Chukwunonso | 1998 | AKRANESS | 50 m | 42.26 | ||
12 | 307 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 42.34 | |
13 | 40 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 42.49 | |
14 | 140 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 43.06 | |
15 | 163 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 43.13 | |
16 | 389 | Øhlenschlaeger Laura | 1997 | KVIK | 9724AI | 25 m | 43.15 | |
17 | 209 | Sigurþórsdóttir Sólrún | 1997 | AKRANESS | 25 m | 43.53 | ||
18 | 86 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 43.90 | |
19 | 123 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 43.92 | |
20 | 378 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 44.35 | |
21 | 263 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 44.43 | |
22 | 373 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 25 m | 44.54 | |
23 | 67 | Kjeldsen Nikoline | 1998 | GLADSAXE | 9884AT | 25 m | 45.00 | |
24 | 56 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 45.33 | |
25 | 81 | Petersen Lisa Sawada | 1998 | GLADSAXE | 9862AT | 25 m | 45.65 | |
26 | 294 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 45.71 | |
27 | 142 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 45.73 | |
28 | 143 | Jørgensen Freja S. | 1997 | KVIK | 9764AJ | 25 m | 45.83 | |
29 | 223 | Pétursdóttir Birna Sjöfn | 1998 | AKRANESS | 50 m | 45.85 | ||
30 | 324 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 45.96 | |
31 | 293 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 25 m | 46.44 | |
32 | 305 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 46.44 | |
33 | 214 | Gunnarsdóttir Júlía Björk | 1998 | AKRANESS | 25 m | 47.15 | ||
34 | 273 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 47.21 | |
35 | 217 | Bjarkadóttir Harpa Rós | 1997 | AKRANESS | 50 m | 47.23 | ||
36 | 87 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 47.50 | |
37 | 228 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 47.95 | |
38 | 204 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 47.96 | |
39 | 233 | Kroll Emma Just | 1998 | KVIK | 9834AP | 25 m | 48.22 | |
40 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 48.27 | |
41 | 64 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 48.40 | |
42 | 169 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 48.46 | |
43 | 89 | Sørensen Thea Stybe | 1997 | GLADSAXE | 9744AV | 25 m | 49.72 | |
44 | 260 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 49.75 | |
45 | 229 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 49.78 | |
46 | 149 | Mørkboe Christina | 1997 | KVIK | 9744AJ | 25 m | 50.11 | |
47 | 337 | Brøgger Sofie | 2000 | DRAGØR | 0032AD | 25 m | 50.37 | |
48 | 308 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 50.39 | |
49 | 290 | Tøttrup Christina Vierø | 1998 | LYNGBY | 9832AP | 25 m | 51.07 | |
50 | 346 | Neumann Emilie | 1998 | DRAGØR | 9838AM | 25 m | 51.64 | |
51 | 328 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 51.66 | |
52 | 215 | Sigurðardó Magðalena Lára | 1998 | AKRANESS | 25 m | 51.67 | ||
53 | 147 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 52.60 | |
54 | 227 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 52.90 | |
55 | 210 | Jónsdóttir Guðný Rós | 1998 | AKRANESS | 50 m | 53.61 | ||
56 | 230 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 54.31 | |
57 | 220 | Benediktsdótt Sara Katrín | 1998 | AKRANESS | 50 m | 54.58 | ||
58 | 386 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 54.98 | |
59 | 211 | Jónsdóttir Thelma Björk | 1998 | AKRANESS | 25 m | 57.20 | ||
60 | 219 | Rögnvaldsdótt Linda María | 1998 | AKRANESS | 50 m | 58.06 | ||
61 | 318 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:00.10 | |
62 | 212 | Bjarkadóttir Ástrós Saga | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:01.35 | ||
63 | 279 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:03.19 | |
64 | 154 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | ||
65 | 323 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 25 m | |||
66 | 144 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 32.07 | |
2 | 310 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 50 m | 33.03 | |
3 | 234 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 33.42 | |
4 | 73 | Michelsen Michel | 1994 | GLADSAXE | 9431AB | 25 m | 33.52 | |
5 | 304 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 33.81 | |
6 | 374 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 35.10 | |
7 | 280 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 35.71 | |
8 | 130 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 36.43 | |
9 | 236 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 36.51 | |
10 | 375 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 36.65 | |
11 | 240 | Curti Sasha | 1996 | LYNGBY | 9687AL | 25 m | 37.01 | |
12 | 333 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 37.20 | |
13 | 174 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 37.45 | |
14 | 199 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 37.81 | |
15 | 162 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 37.84 | |
16 | 327 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 38.71 | |
17 | 256 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 39.58 | |
18 | 43 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 39.84 | |
19 | 312 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 40.56 | |
20 | 319 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 40.58 | |
21 | 167 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 41.74 | |
22 | 284 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 41.78 | |
23 | 332 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 42.46 | |
24 | 366 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 43.20 | |
25 | 238 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 44.52 | |
26 | 79 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 45.51 | |
27 | 153 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 46.33 | |
28 | 206 | Ísleifsson Sindri Freyr | 1998 | AKRANESS | 50 m | 46.67 | ||
29 | 74 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 47.46 | |
30 | 329 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 47.57 | |
31 | 255 | Hansen Oskar Friis | 1998 | LYNGBY | 9877AJ | 25 m | 48.57 | |
32 | 208 | Ingimundarson Atli Vikar | 1997 | AKRANESS | 25 m | 49.44 | ||
33 | 224 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEB K | AD8198 | 25 m | 49.77 | |
34 | 158 | Wøhlk Sebastian | 1997 | KVIK | 9703AC | 25 m | 49.89 | |
35 | 356 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 50.00 | ||
36 | 253 | Hagemann Walther | 1999 | LYNGBY | 9907AJ | 25 m | 50.06 | |
37 | 205 | Björgvinsson Patrekur | 1998 | AKRANESS | 25 m | 51.81 | ||
38 | 289 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 54.10 | |
39 | 354 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 54.52 | |
40 | 207 | Jónsson Arnar Freyr | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:13.93 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 27.58 | |
2 | 365 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 28.27 | |
3 | 376 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 28.55 | |
4 | 68 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 28.77 | |
5 | 36 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 29.00 | |
6 | 66 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 29.55 | |
7 | 383 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 29.72 | |
8 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 29.89 | |
9 | 88 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 30.01 | |
10 | 306 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 30.29 | |
11 | 39 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 30.33 | |
12 | 351 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 30.35 | |
13 | 57 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 30.38 | |
14 | 326 | Kenskov Leona | 1996 | HERLEV | 9666AM | 25 m | 30.40 | |
15 | 132 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 30.55 | |
16 | 339 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 30.82 | |
17 | 286 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 30.86 | |
18 | 166 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 31.03 | |
19 | 129 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 31.08 | |
20 | 313 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 31.19 | |
21 | 41 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 31.34 | |
22 | 91 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 31.45 | |
23 | 168 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 31.60 | |
24 | 292 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 31.66 | |
25 | 131 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 31.70 | |
26 | 37 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 31.74 | |
27 | 197 | Hansen Anja | 1997 | MK 31 | 9714AD | 25 m | 31.81 | |
28 | 307 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 31.82 | |
29 | 321 | Gade Anna | 1996 | HERLEV | 9634AF | 25 m | 31.92 | |
30 | 272 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 31.97 | |
31 | 144 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 32.05 | |
32 | 83 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 32.09 | |
33 | 124 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 50 m | 32.14 | |
34 | 202 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 32.22 | |
35 | 389 | Øhlenschlaeger Laura | 1997 | KVIK | 9724AI | 25 m | 32.36 | |
36 | 298 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 32.39 | |
37 | 294 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 32.40 | |
38 | 213 | Eze Anna Chukwunonso | 1998 | AKRANESS | 50 m | 32.78 | ||
39 | 373 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 25 m | 32.89 | |
40 | 288 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 32.93 | |
41 | 209 | Sigurþórsdóttir Sólrún | 1997 | AKRANESS | 50 m | 32.96 | ||
42 | 198 | Jensen Tenna | 1998 | MK 31 | 9828AH | 25 m | 32.99 | |
43 | 270 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 33.12 | |
44 | 69 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 33.19 | |
45 | 38 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 33.53 | |
46 | 169 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 33.64 | |
47 | 70 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 33.70 | |
48 | 258 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 33.74 | |
49 | 308 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 33.84 | |
50 | 196 | Grandt Maria | 1998 | MK 31 | 9806AF | 25 m | 33.95 | |
51 | 343 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 33.97 | ||
52 | 338 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 34.00 | |
53 | 40 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 34.01 | |
54 | 283 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 34.01 | |
55 | 204 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 34.04 | |
56 | 300 | Lauridsen Simone H. | 1999 | WEST SWIM | 9952AG | 25 m | 34.14 | |
57 | 71 | Madsen Klara Tetzschenner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 34.52 | |
58 | 371 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 50 m | 34.56 | |
59 | 265 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 50 m | 34.83 | |
60 | 337 | Brøgger Sofie | 2000 | DRAGØR | 0032AD | 25 m | 34.86 | |
61 | 379 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | 34.87 | |
62 | 56 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 34.90 | |
63 | 235 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 35.32 | |
64 | 163 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 35.33 | |
65 | 214 | Gunnarsdóttir Júlía Björk | 1998 | AKRANESS | 50 m | 35.34 | ||
66 | 223 | Pétursdóttir Birna Sjöfn | 1998 | AKRANESS | 50 m | 35.48 | ||
67 | 92 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 35.76 | |
68 | 364 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 35.98 | |
69 | 385 | Windfelt Julie | 1998 | FARUM | 25 m | 36.00 | ||
70 | 297 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | WEST SWIM | 9924AA | 25 m | 36.05 | |
71 | 63 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 36.11 | |
72 | 145 | Knudsen Rikke | 1998 | KVIK | 9878AI | 25 m | 36.17 | |
73 | 81 | Petersen Lisa Sawada | 1998 | GLADSAXE | 9862AT | 25 m | 36.19 | |
74 | 139 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 36.47 | |
75 | 228 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 36.50 | |
76 | 155 | Søgaard Lea | 1998 | KVIK | 9836AB | 25 m | 36.51 | |
77 | 142 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 36.71 | |
78 | 290 | Tøttrup Christina Vierø | 1998 | LYNGBY | 9832AP | 25 m | 36.74 | |
79 | 293 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 25 m | 36.86 | |
80 | 318 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 37.08 | |
81 | 86 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 37.12 | |
82 | 171 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 37.30 | |
83 | 160 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 37.32 | |
84 | 143 | Jørgensen Freja S. | 1997 | KVIK | 9764AJ | 25 m | 37.34 | |
85 | 216 | Karlsdóttir Yrsa Katrín | 1998 | AKRANESS | 50 m | 37.67 | ||
86 | 164 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 37.87 | |
87 | 227 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 37.93 | |
88 | 346 | Neumann Emilie | 1998 | DRAGØR | 9838AM | 25 m | 38.21 | |
89 | 229 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 38.43 | |
90 | 237 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 38.48 | |
91 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 38.66 | |
92 | 328 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 38.69 | |
93 | 260 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 38.80 | |
94 | 67 | Kjeldsen Nikoline | 1998 | GLADSAXE | 9884AT | 25 m | 39.00 | |
95 | 87 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 39.00 | |
96 | 355 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 39.01 | |
97 | 221 | Hafsteinsdó Jóhanna Gréta | 1997 | AKRANESS | 50 m | 39.25 | ||
98 | 324 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 40.20 | |
99 | 254 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 40.21 | |
100 | 386 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 40.92 | |
101 | 233 | Kroll Emma Just | 1998 | KVIK | 9834AP | 25 m | 41.39 | |
102 | 230 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 42.01 | |
103 | 219 | Rögnvaldsdótt Linda María | 1998 | AKRANESS | 25 m | 43.25 | ||
104 | 281 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 44.45 | |
105 | 350 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 45.77 | |
106 | 212 | Bjarkadóttir Ástrós Saga | 1998 | AKRANESS | 50 m | 46.31 | ||
107 | 322 | Goldschmidt Ida Sofie | 2001 | HERLEV | 25 m | 46.42 | ||
108 | 149 | Mørkboe Christina | 1997 | KVIK | 9744AJ | 25 m | 46.51 | |
109 | 335 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 25 m | 47.49 | ||
110 | 210 | Jónsdóttir Guðný Rós | 1998 | AKRANESS | 50 m | 47.83 | ||
111 | 222 | Vilhelmsdótt Laufey María | 1996 | AKRANESS | 50 m | 49.45 | ||
112 | 211 | Jónsdóttir Thelma Björk | 1998 | AKRANESS | 25 m | 52.13 | ||
113 | 147 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 52.38 | |
114 | 323 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 26.30 | |
2 | 136 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 26.32 | |
3 | 58 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 26.70 | |
4 | 59 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 26.80 | |
5 | 295 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 27.06 | |
6 | 280 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 27.59 | |
7 | 133 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 27.61 | |
8 | 134 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 27.61 | |
9 | 249 | Fournais Rasmus | 1994 | LYNGBY | 9469AM | 25 m | 27.67 | |
10 | 296 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 27.83 | |
11 | 165 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 27.91 | |
12 | 46 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 27.97 | |
13 | 200 | Moulvad Rasmus Hannibal | 1994 | MK 31 | 9413AF | 25 m | 28.09 | |
14 | 138 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 28.09 | |
15 | 381 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 28.11 | |
16 | 199 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 28.18 | |
17 | 73 | Michelsen Michel | 1994 | GLADSAXE | 9431AB | 25 m | 28.53 | |
18 | 77 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 28.57 | |
19 | 54 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 28.74 | |
20 | 78 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 28.79 | |
21 | 377 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 25 m | 29.09 | |
22 | 62 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 29.25 | |
23 | 236 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 29.29 | |
24 | 349 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 29.33 | |
25 | 173 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 29.41 | |
26 | 319 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 29.45 | |
27 | 76 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 29.72 | |
28 | 299 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | WEST SWIM | 9807AA | 25 m | 29.86 | |
29 | 47 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 29.89 | |
30 | 55 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 29.99 | |
31 | 201 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 30.00 | |
32 | 370 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 30.01 | |
33 | 301 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | WEST SWIM | 9657AD | 25 m | 30.04 | |
34 | 252 | Gøtke Mathias | 1995 | LYNGBY | 9535AA | 25 m | 30.29 | |
35 | 246 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 30.57 | |
36 | 75 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 30.59 | |
37 | 170 | Luo Daniel | 1996 | GI40HERMES | 9699AE | 25 m | 30.68 | |
38 | 327 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 30.69 | |
39 | 257 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 30.85 | |
40 | 268 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 30.88 | |
41 | 175 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 30.98 | |
42 | 195 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 31.02 | |
43 | 174 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 31.13 | |
44 | 262 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 31.32 | |
45 | 369 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 25 m | 31.37 | |
46 | 271 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 31.45 | |
47 | 240 | Curti Sasha | 1996 | LYNGBY | 9687AL | 25 m | 31.74 | |
48 | 231 | Eeg Mikkel | 1996 | KVIK | 9667AF | 25 m | 31.77 | |
49 | 72 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 32.01 | |
50 | 284 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 32.01 | |
51 | 161 | Braunstein Luis Felipe | 1998 | GI40HERMES | 9831AH | 25 m | 32.01 | |
52 | 267 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 32.23 | |
53 | 61 | Hansen Rasmus Satterup | 1997 | GLADSAXE | 9777AG | 25 m | 32.29 | |
54 | 42 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 32.31 | |
55 | 366 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 32.69 | |
56 | 340 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 33.05 | |
57 | 285 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 33.23 | |
58 | 65 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 33.31 | |
59 | 367 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 33.32 | |
60 | 336 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 33.44 | ||
61 | 362 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 34.09 | |
62 | 356 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 34.41 | ||
63 | 206 | Ísleifsson Sindri Freyr | 1998 | AKRANESS | 50 m | 34.46 | ||
64 | 255 | Hansen Oskar Friis | 1998 | LYNGBY | 9877AJ | 25 m | 34.57 | |
65 | 151 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 34.78 | |
66 | 79 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 35.49 | |
67 | 167 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 35.58 | |
68 | 60 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 35.82 | |
69 | 341 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 35.83 | |
70 | 156 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 35.89 | |
71 | 85 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 36.34 | |
72 | 291 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 36.61 | |
73 | 354 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 36.80 | |
74 | 224 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEB K | AD8198 | 25 m | 36.81 | |
75 | 74 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 36.90 | |
76 | 250 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 37.15 | |
77 | 248 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 38.10 | |
78 | 152 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 38.40 | |
79 | 352 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 38.47 | |
80 | 342 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 38.49 | ||
81 | 82 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 38.52 | |
82 | 264 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 38.54 | |
83 | 205 | Björgvinsson Patrekur | 1998 | AKRANESS | 50 m | 39.48 | ||
84 | 239 | Christiansen Nicolai | 1996 | LYNGBY | 25 m | 39.59 | ||
85 | 344 | Møller Magnus | 1997 | DRAGØR | 9721AL | 25 m | 40.97 | |
86 | 253 | Hagemann Walther | 1999 | LYNGBY | 9907AJ | 25 m | 42.08 | |
87 | 225 | Henriksson Frans | 1998 | TRELLEB K | AP1198 | 25 m | 42.89 | |
88 | 150 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | 43.27 | |
89 | 269 | Møller-J Christian Stampe | 1999 | LYNGBY | 9937AK | 25 m | 44.80 | |
90 | 353 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 45.00 | |
91 | 146 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 46.19 | |
92 | 238 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 46.31 | |
93 | 345 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 25 m | 47.10 | ||
94 | 207 | Jónsson Arnar Freyr | 1998 | AKRANESS | 50 m | 59.54 | ||
95 | 358 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 25 m | |||
96 | 357 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 28.90 | |
2 | 247 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 30.56 | |
3 | 125 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 31.42 | |
4 | 36 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 32.07 | |
5 | 330 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 32.30 | |
6 | 368 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 50 m | 32.33 | |
7 | 376 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 32.90 | |
8 | 251 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 33.00 | |
9 | 37 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 33.28 | |
10 | 286 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 33.38 | |
11 | 363 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 50 m | 33.87 | |
12 | 168 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 33.93 | |
13 | 66 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 34.28 | |
14 | 202 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 34.49 | |
15 | 127 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 34.74 | |
16 | 39 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 35.16 | |
17 | 213 | Eze Anna Chukwunonso | 1998 | AKRANESS | 50 m | 35.21 | ||
18 | 131 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 35.28 | |
19 | 313 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 35.29 | |
20 | 307 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 35.36 | |
21 | 331 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 35.40 | |
22 | 91 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 35.91 | |
23 | 126 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 36.06 | |
24 | 272 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 36.33 | |
25 | 166 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 36.35 | |
26 | 378 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 50 m | 36.73 | |
27 | 288 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 36.82 | |
28 | 89 | Sørensen Thea Stybe | 1997 | GLADSAXE | 9744AV | 25 m | 37.20 | |
29 | 45 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 37.45 | |
30 | 351 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 37.52 | |
31 | 194 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 37.60 | |
32 | 193 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 37.81 | |
33 | 154 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 38.08 | |
34 | 88 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 38.22 | |
35 | 92 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 38.95 | |
36 | 294 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 39.75 | |
37 | 215 | Sigurðardó Magðalena Lára | 1998 | AKRANESS | 50 m | 41.15 | ||
38 | 218 | Ágústsdóttir Aníta Sól | 1997 | AKRANESS | 50 m | 41.23 | ||
39 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 41.40 | |
40 | 204 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 41.62 | |
41 | 258 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 42.08 | |
42 | 235 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 42.22 | |
43 | 217 | Bjarkadóttir Harpa Rós | 1997 | AKRANESS | 50 m | 42.28 | ||
44 | 71 | Madsen Klara Tetzschenner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 42.46 | |
45 | 328 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 42.71 | |
46 | 263 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 43.50 | |
47 | 259 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 50 m | 43.65 | |
48 | 273 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 43.82 | |
49 | 380 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 43.85 | |
50 | 160 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 43.99 | |
51 | 318 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 44.03 | |
52 | 64 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 44.34 | |
53 | 355 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 45.00 | |
54 | 228 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 46.94 | |
55 | 164 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 47.21 | |
56 | 155 | Søgaard Lea | 1998 | KVIK | 9836AB | 25 m | 47.41 | |
57 | 229 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 47.66 | |
58 | 386 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 50 m | 48.03 | |
59 | 171 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 48.08 | |
60 | 227 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 48.78 | |
61 | 237 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 49.46 | |
62 | 261 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 49.98 | |
63 | 265 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 25 m | 50.04 | |
64 | 140 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 50.30 | |
65 | 279 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 50.66 | |
66 | 282 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 50.66 | |
67 | 232 | Jensen Freyja Grubb | 2000 | KVIK | 0062AB | 25 m | 51.69 | |
68 | 324 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 52.00 | |
69 | 230 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 53.35 | |
70 | 220 | Benediktsdótt Sara Katrín | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:01.58 | ||
71 | 222 | Vilhelmsdótt Laufey María | 1996 | AKRANESS | 25 m | 1:05.09 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 28.22 | |
2 | 136 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 28.72 | |
3 | 295 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 28.79 | |
4 | 59 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 29.15 | |
5 | 256 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 29.81 | |
6 | 381 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 50 m | 29.98 | |
7 | 384 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 50 m | 30.03 | |
8 | 134 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 30.39 | |
9 | 138 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 30.42 | |
10 | 382 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 50 m | 30.96 | |
11 | 332 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 31.16 | |
12 | 296 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 31.19 | |
13 | 128 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 31.41 | |
14 | 58 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 31.45 | |
15 | 173 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 31.48 | |
16 | 320 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 31.66 | |
17 | 201 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 32.38 | |
18 | 236 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 32.57 | |
19 | 325 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 32.76 | |
20 | 257 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 32.79 | |
21 | 310 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 50 m | 32.83 | |
22 | 162 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 32.95 | |
23 | 80 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 33.08 | |
24 | 172 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 33.28 | |
25 | 262 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 33.82 | |
26 | 78 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 34.06 | |
27 | 175 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 34.16 | |
28 | 195 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 34.24 | |
29 | 47 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 34.46 | |
30 | 43 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 34.51 | |
31 | 75 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 34.86 | |
32 | 303 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 35.01 | |
33 | 240 | Curti Sasha | 1996 | LYNGBY | 9687AL | 25 m | 35.22 | |
34 | 362 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 36.50 | |
35 | 161 | Braunstein Luis Felipe | 1998 | GI40HERMES | 9831AH | 25 m | 36.62 | |
36 | 349 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 36.80 | |
37 | 61 | Hansen Rasmus Satterup | 1997 | GLADSAXE | 9777AG | 25 m | 36.91 | |
38 | 375 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 36.93 | |
39 | 340 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 38.47 | |
40 | 284 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 38.65 | |
41 | 312 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 38.71 | |
42 | 231 | Eeg Mikkel | 1996 | KVIK | 9667AF | 25 m | 38.82 | |
43 | 208 | Ingimundarson Atli Vikar | 1997 | AKRANESS | 50 m | 39.29 | ||
44 | 285 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 39.79 | |
45 | 266 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 39.82 | |
46 | 153 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 40.00 | |
47 | 141 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 40.21 | |
48 | 148 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 41.33 | |
49 | 65 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 41.39 | |
50 | 224 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEB K | AD8198 | 25 m | 42.38 | |
51 | 291 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 43.29 | |
52 | 157 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 43.59 | |
53 | 329 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 44.19 | |
54 | 336 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 44.69 | ||
55 | 146 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 45.43 | |
56 | 250 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 45.55 | |
57 | 341 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 46.01 | |
58 | 158 | Wøhlk Sebastian | 1997 | KVIK | 9703AC | 25 m | 49.89 | |
59 | 264 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 50.27 | |
60 | 287 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 50.66 | |
61 | 342 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 51.28 | ||
62 | 367 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | ||
63 | 225 | Henriksson Frans | 1998 | TRELLEB K | AP1198 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 1:03.04 | |
2 | 36 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:09.94 | |
3 | 125 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 1:10.91 | |
4 | 37 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 1:13.70 | |
5 | 39 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 1:14.06 | |
6 | 129 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 1:14.08 | |
7 | 168 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 1:14.25 | |
8 | 66 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 1:14.67 | |
9 | 286 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:14.86 | |
10 | 251 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:15.00 | |
11 | 330 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:15.59 | |
12 | 68 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 1:17.25 | |
13 | 91 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 1:17.57 | |
14 | 131 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:17.73 | |
15 | 166 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 1:17.73 | |
16 | 88 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 1:17.78 | |
17 | 363 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 50 m | 1:17.88 | |
18 | 307 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 1:18.29 | |
19 | 83 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 1:18.82 | |
20 | 127 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:20.21 | |
21 | 331 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 1:21.64 | |
22 | 306 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 1:23.52 | |
23 | 89 | Sørensen Thea Stybe | 1997 | GLADSAXE | 9744AV | 25 m | 1:25.53 | |
24 | 288 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:26.32 | |
25 | 140 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 1:28.49 | |
26 | 99 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 1:28.71 | |
27 | 63 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 1:33.06 | |
28 | 71 | Madsen Klara Tetzschenner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 1:34.14 | |
29 | 217 | Bjarkadóttir Harpa Rós | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:34.93 | ||
30 | 218 | Ágústsdóttir Aníta Sól | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:37.20 | ||
31 | 97 | Garlin Sandra | 1996 | SLAGELSE | 9672AR | 25 m | 1:37.48 | |
32 | 259 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 1:38.21 | |
33 | 126 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 1:38.89 | |
34 | 64 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 1:38.90 | |
35 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:39.57 | |
36 | 215 | Sigurðardó Magðalena Lára | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:40.26 | ||
37 | 164 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 1:40.36 | |
38 | 263 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:40.59 | |
39 | 171 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 1:47.32 | |
40 | 160 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 1:55.20 | |
41 | 87 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 1:57.78 | |
42 | 261 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 2:06.66 | |
43 | 93 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | ||
44 | 364 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | ||
45 | 305 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | ||
46 | 132 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 59 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 1:01.43 | |
2 | 295 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 1:02.46 | |
3 | 136 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 1:03.03 | |
4 | 77 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 1:03.26 | |
5 | 73 | Michelsen Michel | 1994 | GLADSAXE | 9431AB | 25 m | 1:05.99 | |
6 | 138 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 1:06.55 | |
7 | 296 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 1:07.02 | |
8 | 332 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:07.46 | |
9 | 137 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 1:08.15 | |
10 | 162 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 1:10.61 | |
11 | 173 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 1:10.74 | |
12 | 195 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 1:11.29 | |
13 | 201 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 1:11.56 | |
14 | 172 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 1:11.57 | |
15 | 384 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 1:12.12 | |
16 | 257 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 1:12.61 | |
17 | 320 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 1:12.88 | |
18 | 76 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 1:13.91 | |
19 | 58 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 1:14.21 | |
20 | 382 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 25 m | 1:14.39 | |
21 | 175 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:16.05 | |
22 | 246 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:18.12 | |
23 | 47 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:18.32 | |
24 | 61 | Hansen Rasmus Satterup | 1997 | GLADSAXE | 9777AG | 25 m | 1:18.93 | |
25 | 262 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 1:19.05 | |
26 | 362 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:20.48 | |
27 | 231 | Eeg Mikkel | 1996 | KVIK | 9667AF | 25 m | 1:22.20 | |
28 | 161 | Braunstein Luis Felipe | 1998 | GI40HERMES | 9831AH | 25 m | 1:23.20 | |
29 | 117 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 1:23.99 | |
30 | 349 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 1:24.26 | |
31 | 377 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 25 m | 1:25.94 | |
32 | 303 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:26.23 | |
33 | 340 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:26.50 | |
34 | 353 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 1:35.00 | |
35 | 266 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:39.57 | |
36 | 341 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:43.77 | |
37 | 146 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:45.96 | |
38 | 291 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 1:59.79 | |
39 | 224 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEB K | AD8198 | 50 m | 2:00.15 | |
40 | 141 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | ||
41 | 310 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 11, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 1:09.76 | |
2 | 251 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:11.00 | |
3 | 247 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:11.36 | |
4 | 365 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 25 m | 1:12.56 | |
5 | 376 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 1:15.17 | |
6 | 313 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 1:15.19 | |
7 | 126 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:16.50 | |
8 | 132 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 1:17.12 | |
9 | 383 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 1:17.91 | |
10 | 38 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:18.47 | |
11 | 351 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:19.30 | |
12 | 368 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 1:19.74 | |
13 | 298 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 1:19.87 | |
14 | 193 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 1:20.20 | |
15 | 202 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 1:21.02 | |
16 | 363 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 1:21.08 | |
17 | 194 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 1:21.19 | |
18 | 99 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 1:21.31 | |
19 | 270 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:21.63 | |
20 | 198 | Jensen Tenna | 1998 | MK 31 | 9828AH | 25 m | 1:21.74 | |
21 | 213 | Eze Anna Chukwunonso | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:22.15 | ||
22 | 196 | Grandt Maria | 1998 | MK 31 | 9806AF | 25 m | 1:22.45 | |
23 | 209 | Sigurþórsdóttir Sólrún | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:23.11 | ||
24 | 84 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 1:23.33 | |
25 | 308 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 1:23.55 | |
26 | 389 | Øhlenschlaeger Laura | 1997 | KVIK | 9724AI | 25 m | 1:23.92 | |
27 | 154 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:24.41 | |
28 | 385 | Windfelt Julie | 1998 | FARUM | 25 m | 1:25.00 | ||
29 | 163 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 1:25.24 | |
30 | 292 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 1:25.32 | |
31 | 387 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | GLADSAXE | 9858AK | 25 m | 1:25.32 | |
32 | 93 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:25.67 | |
33 | 343 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 1:26.00 | ||
34 | 223 | Pétursdóttir Birna Sjöfn | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:26.88 | ||
35 | 380 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 1:26.91 | |
36 | 204 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:27.02 | |
37 | 373 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 25 m | 1:27.07 | |
38 | 294 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 1:27.08 | |
39 | 288 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:27.94 | |
40 | 283 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:28.01 | |
41 | 214 | Gunnarsdóttir Júlía Björk | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:28.31 | ||
42 | 235 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 1:29.36 | |
43 | 86 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 1:29.38 | |
44 | 169 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 1:31.10 | |
45 | 328 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 1:31.23 | |
46 | 143 | Jørgensen Freja S. | 1997 | KVIK | 9764AJ | 25 m | 1:31.54 | |
47 | 142 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:31.67 | |
48 | 293 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 25 m | 1:32.21 | |
49 | 258 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 1:32.32 | |
50 | 215 | Sigurðardó Magðalena Lára | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:32.54 | ||
51 | 81 | Petersen Lisa Sawada | 1998 | GLADSAXE | 9862AT | 25 m | 1:33.00 | |
52 | 228 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:33.07 | |
53 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:33.26 | |
54 | 217 | Bjarkadóttir Harpa Rós | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:33.75 | ||
55 | 123 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 1:33.79 | |
56 | 339 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 1:33.87 | |
57 | 218 | Ágústsdóttir Aníta Sól | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:34.03 | ||
58 | 111 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 1:34.19 | |
59 | 106 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 1:34.39 | |
60 | 290 | Tøttrup Christina Vierø | 1998 | LYNGBY | 9832AP | 25 m | 1:34.40 | |
61 | 233 | Kroll Emma Just | 1998 | KVIK | 9834AP | 25 m | 1:34.48 | |
62 | 216 | Karlsdóttir Yrsa Katrín | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:34.50 | ||
63 | 337 | Brøgger Sofie | 2000 | DRAGØR | 0032AD | 25 m | 1:34.86 | |
64 | 67 | Kjeldsen Nikoline | 1998 | GLADSAXE | 9884AT | 25 m | 1:35.00 | |
65 | 155 | Søgaard Lea | 1998 | KVIK | 9836AB | 25 m | 1:35.96 | |
66 | 96 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:36.32 | |
67 | 108 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 1:36.35 | |
68 | 229 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 1:36.62 | |
69 | 227 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:36.67 | |
70 | 164 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 1:36.80 | |
71 | 98 | Hallig Simone | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 1:36.84 | |
72 | 265 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 25 m | 1:36.88 | |
73 | 237 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 1:36.88 | |
74 | 386 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 1:36.90 | |
75 | 273 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 1:37.01 | |
76 | 371 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 1:37.16 | |
77 | 116 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:37.42 | |
78 | 147 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:37.92 | |
79 | 324 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 1:38.00 | |
80 | 221 | Hafsteinsdó Jóhanna Gréta | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:39.28 | ||
81 | 260 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 1:39.46 | |
82 | 219 | Rögnvaldsdótt Linda María | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:41.08 | ||
83 | 149 | Mørkboe Christina | 1997 | KVIK | 9744AJ | 25 m | 1:42.74 | |
84 | 318 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:44.03 | |
85 | 145 | Knudsen Rikke | 1998 | KVIK | 9878AI | 25 m | 1:44.19 | |
86 | 232 | Jensen Freyja Grubb | 2000 | KVIK | 0062AB | 25 m | 1:44.40 | |
87 | 254 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:44.49 | |
88 | 100 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 1:45.45 | |
89 | 220 | Benediktsdótt Sara Katrín | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:48.86 | ||
90 | 281 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:53.61 | |
91 | 279 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:54.22 | |
92 | 212 | Bjarkadóttir Ástrós Saga | 1998 | AKRANESS | 25 m | 2:00.04 | ||
93 | 210 | Jónsdóttir Guðný Rós | 1998 | AKRANESS | 25 m | 2:02.80 | ||
94 | 322 | Goldschmidt Ida Sofie | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:15.00 | ||
95 | 323 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 25 m | |||
96 | 118 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | ||
97 | 115 | Nordfast Simone H. | 1996 | SLAGELSE | 9692AS | 25 m | ||
98 | 94 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | ||
99 | 144 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 12, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 1:03.95 | |
2 | 256 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 1:06.00 | |
3 | 311 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 1:06.01 | |
4 | 304 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 1:06.47 | |
5 | 134 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:09.41 | |
6 | 374 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 1:10.11 | |
7 | 320 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 1:10.62 | |
8 | 80 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 1:10.76 | |
9 | 46 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 1:10.83 | |
10 | 128 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:11.41 | |
11 | 199 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 1:11.47 | |
12 | 381 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 1:11.81 | |
13 | 165 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 1:12.38 | |
14 | 375 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 1:12.46 | |
15 | 280 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 1:12.76 | |
16 | 55 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:12.99 | |
17 | 236 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:13.02 | |
18 | 130 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 1:13.07 | |
19 | 175 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:13.68 | |
20 | 303 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:14.18 | |
21 | 325 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 1:14.20 | |
22 | 333 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 1:14.35 | |
23 | 78 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:14.49 | |
24 | 43 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:15.02 | |
25 | 257 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 1:15.56 | |
26 | 174 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 1:16.19 | |
27 | 172 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 1:16.29 | |
28 | 319 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 1:16.48 | |
29 | 299 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | WEST SWIM | 9807AA | 25 m | 1:16.50 | |
30 | 54 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 1:17.89 | |
31 | 240 | Curti Sasha | 1996 | LYNGBY | 9687AL | 25 m | 1:19.11 | |
32 | 75 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 1:19.13 | |
33 | 72 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:19.22 | |
34 | 267 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:19.54 | |
35 | 268 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 1:19.86 | |
36 | 327 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 1:20.51 | |
37 | 101 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 1:20.63 | |
38 | 117 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 1:21.23 | |
39 | 369 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 25 m | 1:21.60 | |
40 | 61 | Hansen Rasmus Satterup | 1997 | GLADSAXE | 9777AG | 25 m | 1:22.19 | |
41 | 312 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 1:22.61 | |
42 | 141 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:23.54 | |
43 | 65 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:24.48 | |
44 | 167 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 1:24.96 | |
45 | 340 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:25.00 | |
46 | 153 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 1:25.01 | |
47 | 271 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 1:25.91 | |
48 | 336 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:26.00 | ||
49 | 250 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 1:26.05 | |
50 | 79 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 1:26.28 | |
51 | 151 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 1:26.34 | |
52 | 158 | Wøhlk Sebastian | 1997 | KVIK | 9703AC | 25 m | 1:26.43 | |
53 | 109 | Larsen Niklas | 1997 | SLAGELSE | 9771AJ | 25 m | 1:26.51 | |
54 | 255 | Hansen Oskar Friis | 1998 | LYNGBY | 9877AJ | 25 m | 1:29.64 | |
55 | 74 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 1:30.37 | |
56 | 60 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 1:32.26 | |
57 | 156 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:32.64 | |
58 | 85 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:32.70 | |
59 | 342 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 1:34.00 | ||
60 | 291 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 1:34.75 | |
61 | 354 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 1:35.00 | |
62 | 114 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:36.54 | |
63 | 341 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:36.98 | |
64 | 224 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEB K | AD8198 | 25 m | 1:38.64 | |
65 | 205 | Björgvinsson Patrekur | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:38.88 | ||
66 | 206 | Ísleifsson Sindri Freyr | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:39.74 | ||
67 | 239 | Christiansen Nicolai | 1996 | LYNGBY | 25 m | 1:40.79 | ||
68 | 289 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:42.23 | |
69 | 238 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 1:44.62 | |
70 | 264 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:44.94 | |
71 | 356 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:45.00 | ||
72 | 248 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:45.54 | |
73 | 287 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 1:46.92 | |
74 | 152 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:47.86 | |
75 | 253 | Hagemann Walther | 1999 | LYNGBY | 9907AJ | 25 m | 1:53.29 | |
76 | 157 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:53.84 | |
77 | 112 | Larsen Tue | 2001 | SLAGELSE | 0171AA | 25 m | 1:54.32 | |
78 | 269 | Møller-J Christian Stampe | 1999 | LYNGBY | 9937AK | 25 m | 2:14.20 | |
79 | 148 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | ||
80 | 225 | Henriksson Frans | 1998 | TRELLEB K | AP1198 | 25 m | ||
81 | 110 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | ||
82 | 95 | Andkjær Kasper | 1997 | SLAGELSE | 25 m | |||
83 | 104 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | ||
84 | 103 | Jensen Kasper | 1996 | SLAGELSE | 9627AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 2:27.41 | |
2 | 306 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 2:31.17 | |
3 | 57 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 2:33.62 | |
4 | 83 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 2:37.19 | |
5 | 135 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 2:39.95 | |
6 | 45 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:40.25 | |
7 | 70 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 2:41.60 | |
8 | 202 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 2:41.61 | |
9 | 247 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 2:41.94 | |
10 | 321 | Gade Anna | 1996 | HERLEV | 9634AF | 25 m | 2:43.69 | |
11 | 270 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:44.75 | |
12 | 66 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:45.55 | |
13 | 298 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 2:47.86 | |
14 | 197 | Hansen Anja | 1997 | MK 31 | 9714AD | 25 m | 2:48.22 | |
15 | 387 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | GLADSAXE | 9858AK | 25 m | 2:49.86 | |
16 | 97 | Garlin Sandra | 1996 | SLAGELSE | 9672AR | 25 m | 2:51.89 | |
17 | 379 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 2:52.56 | |
18 | 169 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 2:54.74 | |
19 | 338 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 2:55.20 | |
20 | 292 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 2:56.20 | |
21 | 71 | Madsen Klara Tetzschenner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 2:56.89 | |
22 | 41 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 3:01.60 | |
23 | 139 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 3:06.40 | |
24 | 63 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 3:07.60 | |
25 | 297 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | WEST SWIM | 9924AA | 25 m | 3:08.02 | |
26 | 160 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 3:09.56 | |
27 | 282 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 3:10.79 | |
28 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 3:16.52 | |
29 | 171 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 3:17.18 | |
30 | 106 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 3:20.92 | |
31 | 259 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 3:23.47 | |
32 | 108 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 3:32.61 | |
33 | 364 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | ||
34 | 383 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | ||
35 | 111 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 2:18.63 | |
2 | 62 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 2:26.83 | |
3 | 200 | Moulvad Rasmus Hannibal | 1994 | MK 31 | 9413AF | 25 m | 2:28.85 | |
4 | 325 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 2:29.36 | |
5 | 80 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 2:29.75 | |
6 | 299 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | WEST SWIM | 9807AA | 25 m | 2:32.33 | |
7 | 42 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 2:34.77 | |
8 | 301 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | WEST SWIM | 9657AD | 25 m | 2:36.62 | |
9 | 119 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 2:36.81 | |
10 | 252 | Gøtke Mathias | 1995 | LYNGBY | 9535AA | 25 m | 2:38.53 | |
11 | 249 | Fournais Rasmus | 1994 | LYNGBY | 9469AM | 25 m | 2:38.67 | |
12 | 141 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:38.77 | |
13 | 370 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 2:39.79 | |
14 | 267 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 2:40.72 | |
15 | 246 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:40.90 | |
16 | 170 | Luo Daniel | 1996 | GI40HERMES | 9699AE | 25 m | 2:41.50 | |
17 | 329 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 2:47.11 | |
18 | 109 | Larsen Niklas | 1997 | SLAGELSE | 9771AJ | 25 m | 3:17.33 | |
19 | 150 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | 3:23.85 | |
20 | 82 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 3:25.00 | |
21 | 113 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 25 m | |||
22 | 112 | Larsen Tue | 2001 | SLAGELSE | 0171AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:02.54 | |
2 | 68 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 1:02.89 | |
3 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 1:03.74 | |
4 | 168 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 1:04.87 | |
5 | 330 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:04.87 | |
6 | 57 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 1:05.17 | |
7 | 124 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 1:06.28 | |
8 | 88 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 1:06.29 | |
9 | 307 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 1:06.38 | |
10 | 313 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 1:06.49 | |
11 | 306 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 1:06.55 | |
12 | 127 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:06.64 | |
13 | 326 | Kenskov Leona | 1996 | HERLEV | 9666AM | 25 m | 1:06.65 | |
14 | 39 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 1:07.55 | |
15 | 378 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 1:07.65 | |
16 | 166 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 1:07.97 | |
17 | 91 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 1:08.17 | |
18 | 135 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 1:08.51 | |
19 | 38 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:08.90 | |
20 | 84 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 1:09.03 | |
21 | 286 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:09.09 | |
22 | 41 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:09.17 | |
23 | 272 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 1:09.66 | |
24 | 197 | Hansen Anja | 1997 | MK 31 | 9714AD | 25 m | 1:09.76 | |
25 | 292 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 1:09.86 | |
26 | 209 | Sigurþórsdóttir Sólrún | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:10.07 | ||
27 | 129 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 1:10.09 | |
28 | 308 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 1:10.29 | |
29 | 37 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 1:10.39 | |
30 | 389 | Øhlenschlaeger Laura | 1997 | KVIK | 9724AI | 25 m | 1:10.40 | |
31 | 331 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 1:10.50 | |
32 | 321 | Gade Anna | 1996 | HERLEV | 9634AF | 25 m | 1:10.96 | |
33 | 69 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 1:12.02 | |
34 | 298 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 1:12.12 | |
35 | 70 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 1:12.40 | |
36 | 371 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 1:12.67 | |
37 | 294 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 1:13.23 | |
38 | 40 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 1:13.42 | |
39 | 92 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 1:13.48 | |
40 | 198 | Jensen Tenna | 1998 | MK 31 | 9828AH | 25 m | 1:13.59 | |
41 | 213 | Eze Anna Chukwunonso | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:13.65 | ||
42 | 338 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 1:14.16 | |
43 | 343 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 1:14.39 | ||
44 | 144 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 1:14.41 | |
45 | 339 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 50 m | 1:14.50 | |
46 | 373 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 25 m | 1:14.53 | |
47 | 305 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:14.63 | |
48 | 283 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:14.95 | |
49 | 154 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:15.13 | |
50 | 45 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:15.68 | |
51 | 115 | Nordfast Simone H. | 1996 | SLAGELSE | 9692AS | 25 m | 1:15.73 | |
52 | 140 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 1:15.75 | |
53 | 223 | Pétursdóttir Birna Sjöfn | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:15.77 | ||
54 | 258 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 1:16.57 | |
55 | 214 | Gunnarsdóttir Júlía Björk | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:16.63 | ||
56 | 97 | Garlin Sandra | 1996 | SLAGELSE | 9672AR | 25 m | 1:16.69 | |
57 | 379 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | 1:16.90 | |
58 | 93 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:17.45 | |
59 | 169 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 1:17.47 | |
60 | 139 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 1:17.49 | |
61 | 142 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:18.09 | |
62 | 380 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 50 m | 1:18.21 | |
63 | 300 | Lauridsen Simone H. | 1999 | WEST SWIM | 9952AG | 25 m | 1:18.82 | |
64 | 288 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:18.82 | |
65 | 265 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 25 m | 1:19.14 | |
66 | 160 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 1:19.32 | |
67 | 56 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 1:19.94 | |
68 | 155 | Søgaard Lea | 1998 | KVIK | 9836AB | 25 m | 1:20.31 | |
69 | 145 | Knudsen Rikke | 1998 | KVIK | 9878AI | 25 m | 1:20.36 | |
70 | 297 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | WEST SWIM | 9924AA | 25 m | 1:20.53 | |
71 | 143 | Jørgensen Freja S. | 1997 | KVIK | 9764AJ | 25 m | 1:20.54 | |
72 | 328 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 50 m | 1:20.99 | |
73 | 216 | Karlsdóttir Yrsa Katrín | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:21.00 | ||
74 | 337 | Brøgger Sofie | 2000 | DRAGØR | 0032AD | 25 m | 1:21.08 | |
75 | 108 | Larsen Lecia Kure | 1997 | SLAGELSE | 9754AR | 25 m | 1:21.20 | |
76 | 235 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 1:21.34 | |
77 | 106 | Jensen Sofie Egegaard | 1998 | SLAGELSE | 9884AD | 25 m | 1:21.48 | |
78 | 81 | Petersen Lisa Sawada | 1998 | GLADSAXE | 9862AT | 25 m | 1:21.51 | |
79 | 228 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:22.07 | |
80 | 164 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 1:22.52 | |
81 | 171 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 1:22.64 | |
82 | 67 | Kjeldsen Nikoline | 1998 | GLADSAXE | 9884AT | 25 m | 1:22.70 | |
83 | 290 | Tøttrup Christina Vierø | 1998 | LYNGBY | 9832AP | 25 m | 1:23.01 | |
84 | 96 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:23.09 | |
85 | 282 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 1:23.90 | |
86 | 273 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 1:24.07 | |
87 | 260 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 1:24.24 | |
88 | 215 | Sigurðardó Magðalena Lára | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:24.32 | ||
89 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:24.35 | |
90 | 221 | Hafsteinsdó Jóhanna Gréta | 1997 | AKRANESS | 50 m | 1:24.65 | ||
91 | 89 | Sørensen Thea Stybe | 1997 | GLADSAXE | 9744AV | 25 m | 1:24.65 | |
92 | 116 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:24.67 | |
93 | 111 | Larsen Regitse Sofie | 1997 | SLAGELSE | 9778AN | 25 m | 1:25.07 | |
94 | 147 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:25.57 | |
95 | 355 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 1:25.78 | |
96 | 318 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:26.66 | |
97 | 346 | Neumann Emilie | 1998 | DRAGØR | 9838AM | 25 m | 1:27.29 | |
98 | 293 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 25 m | 1:28.18 | |
99 | 229 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 1:29.20 | |
100 | 98 | Hallig Simone | 1997 | SLAGELSE | 9732AO | 25 m | 1:29.32 | |
101 | 219 | Rögnvaldsdótt Linda María | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:30.11 | ||
102 | 232 | Jensen Freyja Grubb | 2000 | KVIK | 0062AB | 25 m | 1:31.04 | |
103 | 100 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 1:31.33 | |
104 | 254 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:32.56 | |
105 | 227 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:32.66 | |
106 | 324 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 1:33.59 | |
107 | 335 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 25 m | 1:34.00 | ||
108 | 261 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 1:35.26 | |
109 | 212 | Bjarkadóttir Ástrós Saga | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:39.91 | ||
110 | 386 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 1:41.11 | |
111 | 322 | Goldschmidt Ida Sofie | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:42.00 | ||
112 | 220 | Benediktsdótt Sara Katrín | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:42.33 | ||
113 | 279 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:42.81 | |
114 | 222 | Vilhelmsdótt Laufey María | 1996 | AKRANESS | 25 m | 1:45.68 | ||
115 | 118 | Wiese Emma Nørgaard | 1999 | SLAGELSE | 9984AL | 25 m | 1:46.33 | |
116 | 210 | Jónsdóttir Guðný Rós | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:50.78 | ||
117 | 281 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:54.58 | |
118 | 94 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | 1:55.04 | |
119 | 211 | Jónsdóttir Thelma Björk | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:59.62 | ||
120 | 323 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 25 m | |||
121 | 368 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | ||
122 | 105 | Jensen Sofie | 1997 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 16, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 50 m | 52.02 | |
2 | 234 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 56.12 | |
3 | 136 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 56.96 | |
4 | 59 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 58.41 | |
5 | 381 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 25 m | 58.91 | |
6 | 280 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 59.19 | |
7 | 296 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 59.44 | |
8 | 138 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 59.58 | |
9 | 133 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 59.60 | |
10 | 249 | Fournais Rasmus | 1994 | LYNGBY | 9469AM | 25 m | 1:00.52 | |
11 | 46 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 1:00.62 | |
12 | 134 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:00.73 | |
13 | 165 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 1:01.03 | |
14 | 310 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 1:01.10 | |
15 | 76 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 1:01.15 | |
16 | 78 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:02.00 | |
17 | 349 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 1:02.44 | |
18 | 325 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 1:02.60 | |
19 | 54 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 1:02.86 | |
20 | 374 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 1:02.97 | |
21 | 77 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 1:03.05 | |
22 | 55 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:03.19 | |
23 | 301 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | WEST SWIM | 9657AD | 25 m | 1:03.25 | |
24 | 173 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 1:03.39 | |
25 | 128 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:04.15 | |
26 | 201 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 1:04.44 | |
27 | 319 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 1:04.52 | |
28 | 303 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:04.60 | |
29 | 175 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:04.70 | |
30 | 195 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 1:04.96 | |
31 | 370 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 1:05.07 | |
32 | 332 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:05.31 | |
33 | 47 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:05.44 | |
34 | 377 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 25 m | 1:06.00 | |
35 | 162 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 1:06.15 | |
36 | 262 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 1:06.38 | |
37 | 119 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 1:06.58 | |
38 | 75 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 1:06.61 | |
39 | 369 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 25 m | 1:07.44 | |
40 | 299 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | WEST SWIM | 9807AA | 25 m | 1:07.71 | |
41 | 42 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 1:08.00 | |
42 | 117 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 1:08.09 | |
43 | 252 | Gøtke Mathias | 1995 | LYNGBY | 9535AA | 25 m | 1:08.33 | |
44 | 268 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 1:09.33 | |
45 | 72 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:09.38 | |
46 | 231 | Eeg Mikkel | 1996 | KVIK | 9667AF | 25 m | 1:09.76 | |
47 | 65 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:10.16 | |
48 | 101 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 1:10.52 | |
49 | 329 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 1:10.81 | |
50 | 161 | Braunstein Luis Felipe | 1998 | GI40HERMES | 9831AH | 25 m | 1:11.31 | |
51 | 271 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 1:12.08 | |
52 | 103 | Jensen Kasper | 1996 | SLAGELSE | 9627AH | 25 m | 1:12.48 | |
53 | 151 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 1:13.25 | |
54 | 148 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 1:13.48 | |
55 | 336 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:13.50 | ||
56 | 356 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:13.86 | ||
57 | 208 | Ingimundarson Atli Vikar | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:13.88 | ||
58 | 60 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 1:14.13 | |
59 | 206 | Ísleifsson Sindri Freyr | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:15.15 | ||
60 | 340 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:15.39 | |
61 | 255 | Hansen Oskar Friis | 1998 | LYNGBY | 9877AJ | 25 m | 1:15.43 | |
62 | 153 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 1:15.61 | |
63 | 158 | Wøhlk Sebastian | 1997 | KVIK | 9703AC | 25 m | 1:17.56 | |
64 | 110 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:17.93 | |
65 | 85 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:18.58 | |
66 | 341 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:19.98 | |
67 | 224 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEB K | AD8198 | 25 m | 1:20.15 | |
68 | 156 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:20.49 | |
69 | 354 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 1:20.82 | |
70 | 266 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:21.75 | |
71 | 82 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:22.15 | |
72 | 342 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 1:23.66 | ||
73 | 353 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 1:23.97 | |
74 | 287 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 1:24.34 | |
75 | 205 | Björgvinsson Patrekur | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:24.58 | ||
76 | 264 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:25.57 | |
77 | 248 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:25.65 | |
78 | 114 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:25.72 | |
79 | 250 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 1:26.73 | |
80 | 157 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:26.86 | |
81 | 289 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:28.21 | |
82 | 152 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:28.33 | |
83 | 291 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 1:29.06 | |
84 | 104 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:29.52 | |
85 | 239 | Christiansen Nicolai | 1996 | LYNGBY | 25 m | 1:29.79 | ||
86 | 352 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:30.61 | |
87 | 150 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | 1:32.73 | |
88 | 225 | Henriksson Frans | 1998 | TRELLEB K | AP1198 | 25 m | 1:34.57 | |
89 | 102 | Jagd Mikkel Prahl | 1999 | SLAGELSE | 9975AC | 25 m | 1:36.87 | |
90 | 146 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:39.70 | |
91 | 345 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:40.00 | ||
92 | 269 | Møller-J Christian Stampe | 1999 | LYNGBY | 9937AK | 25 m | 1:41.67 | |
93 | 253 | Hagemann Walther | 1999 | LYNGBY | 9907AJ | 25 m | 1:43.33 | |
94 | 238 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 1:45.84 | |
95 | 112 | Larsen Tue | 2001 | SLAGELSE | 0171AA | 25 m | 1:52.41 | |
96 | 207 | Jónsson Arnar Freyr | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:57.67 | ||
97 | 113 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 25 m | |||
98 | 95 | Andkjær Kasper | 1997 | SLAGELSE | 25 m | |||
99 | 107 | Kristensen Peter | 1998 | SLAGELSE | 25 m | |||
100 | 357 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 25 m | |||
101 | 358 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 2:51.87 | |
2 | 131 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 2:53.97 | |
3 | 272 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 2:54.61 | |
4 | 193 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 2:56.25 | |
5 | 194 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 2:59.67 | |
6 | 351 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 3:02.30 | |
7 | 69 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 3:03.15 | |
8 | 123 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 3:04.52 | |
9 | 286 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 3:06.29 | |
10 | 99 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 3:06.32 | |
11 | 124 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 3:10.28 | |
12 | 196 | Grandt Maria | 1998 | MK 31 | 9806AF | 25 m | 3:10.42 | |
13 | 40 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 3:10.99 | |
14 | 163 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 3:11.04 | |
15 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 3:12.95 | |
16 | 84 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 3:15.54 | |
17 | 56 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 3:16.61 | |
18 | 300 | Lauridsen Simone H. | 1999 | WEST SWIM | 9952AG | 25 m | 3:16.97 | |
19 | 92 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 3:17.20 | |
20 | 389 | Øhlenschlaeger Laura | 1997 | KVIK | 9724AI | 25 m | 3:18.11 | |
21 | 86 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 3:20.94 | |
22 | 305 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 3:21.07 | |
23 | 169 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 3:23.68 | |
24 | 115 | Nordfast Simone H. | 1996 | SLAGELSE | 9692AS | 25 m | 3:29.55 | |
25 | 263 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 3:31.55 | |
26 | 204 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 3:32.00 | |
27 | 293 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 25 m | 3:33.32 | |
28 | 100 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 25 m | 3:41.78 | |
29 | 385 | Windfelt Julie | 1998 | FARUM | 25 m | 3:45.00 | ||
30 | 64 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 3:46.78 | |
31 | 228 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 3:48.07 | |
32 | 237 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 3:49.07 | |
33 | 87 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 3:51.77 | |
34 | 105 | Jensen Sofie | 1997 | SLAGELSE | 25 m | |||
35 | 388 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | ||
36 | 94 | Andersen Katharina Lind | 1998 | SLAGELSE | 9886AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 2:26.85 | |
2 | 304 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 2:28.95 | |
3 | 234 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:34.58 | |
4 | 256 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 2:43.73 | |
5 | 73 | Michelsen Michel | 1994 | GLADSAXE | 9431AB | 25 m | 2:43.92 | |
6 | 174 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 2:46.95 | |
7 | 375 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 2:47.11 | |
8 | 236 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:47.47 | |
9 | 333 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 2:47.69 | |
10 | 199 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 2:47.73 | |
11 | 130 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 2:48.13 | |
12 | 295 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:48.78 | |
13 | 162 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:48.94 | |
14 | 62 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 2:50.78 | |
15 | 43 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:54.84 | |
16 | 58 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 2:54.92 | |
17 | 200 | Moulvad Rasmus Hannibal | 1994 | MK 31 | 9413AF | 25 m | 2:55.77 | |
18 | 327 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 2:56.73 | |
19 | 257 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 2:58.07 | |
20 | 240 | Curti Sasha | 1996 | LYNGBY | 9687AL | 25 m | 2:59.28 | |
21 | 312 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 3:00.06 | |
22 | 246 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 3:00.88 | |
23 | 170 | Luo Daniel | 1996 | GI40HERMES | 9699AE | 25 m | 3:07.23 | |
24 | 362 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 3:07.35 | |
25 | 167 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 3:09.74 | |
26 | 329 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 3:19.92 | |
27 | 79 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 3:21.92 | |
28 | 284 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 3:27.40 | |
29 | 110 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 3:28.01 | |
30 | 74 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 3:33.51 | |
31 | 354 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 4:03.85 | |
32 | 104 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 4:17.68 | |
33 | 103 | Jensen Kasper | 1996 | SLAGELSE | 9627AH | 25 m | ||
34 | 113 | Mikkelsen Hjalte | 1999 | SLAGELSE | 25 m | |||
35 | 109 | Larsen Niklas | 1997 | SLAGELSE | 9771AJ | 25 m | ||
36 | 107 | Kristensen Peter | 1998 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 19, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Triton Piger 1 | 1996 | TRITON B | 25 m | 2:09.69 | ||
2 | 274 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:11.00 | ||
3 | 360 | Farum Piger | 0 | FARUM | 25 m | 2:12.50 | ||
4 | 51 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 32 | Kvik Piger 1 | 0 | KVIK | 25 m | 2:17.00 | ||
6 | 182 | Hovedstaden Piger 1 | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:19.00 | ||
7 | 122 | Triton Piger 2 | 1996 | TRITON B | 25 m | 2:20.41 | ||
8 | 275 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:21.00 | ||
9 | 317 | Musklingerne | 1996 | HERLEV | 25 m | 2:21.00 | ||
10 | 33 | Kvik Piger 2 | 0 | KVIK | 25 m | 2:25.00 | ||
11 | 276 | Lyngby Piger 3 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:26.00 | ||
12 | 52 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:26.00 | ||
13 | 187 | Hovedstaden Piger 2 | 1998 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:27.00 | ||
14 | 348 | Dragør Psyko Girls | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 34 | Kvik Piger 3 | 0 | KVIK | 25 m | 2:35.00 | ||
16 | 277 | Lyngby Piger 4 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:36.00 | ||
17 | 53 | Gsc Piger 3 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:38.00 | ||
18 | 35 | Kvik Piger 4 | 0 | KVIK | 25 m | 2:43.00 | ||
19 | 278 | Lyngby Piger 5 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:50.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 20, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Lyngby Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:58.00 | ||
2 | 28 | Kvik Drenge 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:59.00 | ||
3 | 359 | Farum Drenge | 0 | FARUM | 25 m | 2:01.00 | ||
4 | 302 | Køge Drenge | 1994 | KØGE | 25 m | 2:02.00 | ||
5 | 120 | Triton Drenge | 1994 | TRITON B | 25 m | 2:05.39 | ||
6 | 242 | Lyngby Drenge 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:08.00 | ||
7 | 176 | Hovedstaden Drenge | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:09.00 | ||
8 | 314 | Englebasserne | 1996 | HERLEV | 25 m | 2:09.74 | ||
9 | 29 | Kvik Drenge 2 | 0 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 243 | Lyngby Drenge 3 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:13.00 | ||
11 | 48 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 30 | Kvik Drenge 3 | 0 | KVIK | 25 m | 2:22.00 | ||
13 | 244 | Lyngby Drenge 4 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:23.00 | ||
14 | 49 | Gsc Drenge 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:23.00 | ||
15 | 347 | Dragør Psyko Boys | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:32.00 | ||
16 | 245 | Lyngby Drenge 5 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:33.00 | ||
17 | 50 | Gsc Drenge 3 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:33.00 | ||
18 | 31 | Kvik Drenge 4 | 0 | KVIK | 25 m | 2:35.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 2:33.61 | |
2 | 36 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 2:37.21 | |
3 | 330 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 2:37.91 | |
4 | 125 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 2:39.29 | |
5 | 168 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 2:39.41 | |
6 | 351 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 2:40.15 | |
7 | 129 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 2:42.51 | |
8 | 68 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 2:44.79 | |
9 | 272 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 2:45.60 | |
10 | 38 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 2:45.97 | |
11 | 126 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:46.65 | |
12 | 132 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 2:46.94 | |
13 | 193 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 2:46.97 | |
14 | 194 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 2:48.37 | |
15 | 313 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 50 m | 2:49.91 | |
16 | 88 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 2:50.00 | |
17 | 166 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 2:50.29 | |
18 | 286 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:50.38 | |
19 | 84 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 2:51.23 | |
20 | 91 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 2:51.53 | |
21 | 92 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 2:54.32 | |
22 | 202 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 2:54.62 | |
23 | 41 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 2:56.72 | |
24 | 37 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 2:56.81 | |
25 | 198 | Jensen Tenna | 1998 | MK 31 | 9828AH | 25 m | 3:02.74 | |
26 | 204 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 3:03.68 | |
27 | 71 | Madsen Klara Tetzschenner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 3:04.77 | |
28 | 294 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 3:06.18 | |
29 | 163 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 3:07.09 | |
30 | 196 | Grandt Maria | 1998 | MK 31 | 9806AF | 25 m | 3:07.14 | |
31 | 69 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 3:10.30 | |
32 | 86 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 3:10.66 | |
33 | 288 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 3:14.57 | |
34 | 308 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 3:15.35 | |
35 | 87 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 3:15.99 | |
36 | 169 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 3:16.47 | |
37 | 258 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 3:16.79 | |
38 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 3:19.53 | |
39 | 171 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 3:19.95 | |
40 | 235 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 3:21.13 | |
41 | 228 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 3:23.81 | |
42 | 290 | Tøttrup Christina Vierø | 1998 | LYNGBY | 9832AP | 25 m | 3:27.83 | |
43 | 164 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 3:28.77 | |
44 | 273 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 3:32.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:20.57 | |
2 | 311 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 2:21.60 | |
3 | 138 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 2:22.84 | |
4 | 136 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 2:24.31 | |
5 | 295 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:24.68 | |
6 | 200 | Moulvad Rasmus Hannibal | 1994 | MK 31 | 9413AF | 25 m | 2:27.41 | |
7 | 58 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 2:29.75 | |
8 | 128 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 2:30.33 | |
9 | 296 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 2:30.69 | |
10 | 162 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:30.90 | |
11 | 199 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 2:33.47 | |
12 | 76 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 2:34.28 | |
13 | 333 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 2:34.62 | |
14 | 130 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 2:35.11 | |
15 | 165 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 2:35.43 | |
16 | 236 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:35.44 | |
17 | 46 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 2:35.45 | |
18 | 175 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 2:35.66 | |
19 | 54 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 2:36.51 | |
20 | 280 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 2:38.23 | |
21 | 310 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 2:40.45 | |
22 | 257 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 2:40.97 | |
23 | 172 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 2:41.12 | |
24 | 173 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 2:41.67 | |
25 | 174 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 2:41.80 | |
26 | 195 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 2:41.80 | |
27 | 72 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 2:45.47 | |
28 | 349 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 2:46.26 | |
29 | 240 | Curti Sasha | 1996 | LYNGBY | 9687AL | 25 m | 2:46.64 | |
30 | 170 | Luo Daniel | 1996 | GI40HERMES | 9699AE | 25 m | 2:52.56 | |
31 | 262 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:55.53 | |
32 | 327 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 2:56.02 | |
33 | 161 | Braunstein Luis Felipe | 1998 | GI40HERMES | 9831AH | 25 m | 2:56.33 | |
34 | 312 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 2:56.45 | |
35 | 329 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 2:56.48 | |
36 | 268 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 2:56.48 | |
37 | 231 | Eeg Mikkel | 1996 | KVIK | 9667AF | 25 m | 3:00.93 | |
38 | 153 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 3:03.26 | |
39 | 158 | Wøhlk Sebastian | 1997 | KVIK | 9703AC | 25 m | 3:12.88 | |
40 | 79 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 3:17.86 | |
41 | 340 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 3:18.29 | |
42 | 74 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 3:18.57 | |
43 | 271 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 3:19.90 | |
44 | 255 | Hansen Oskar Friis | 1998 | LYNGBY | 9877AJ | 25 m | 3:20.59 | |
45 | 157 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 3:36.59 | |
46 | 264 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 3:53.29 | |
47 | 134 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 330 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:10.79 | |
2 | 57 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 1:11.28 | |
3 | 306 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 1:14.10 | |
4 | 83 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 1:14.19 | |
5 | 197 | Hansen Anja | 1997 | MK 31 | 9714AD | 25 m | 1:14.76 | |
6 | 129 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 25 m | 1:15.90 | |
7 | 135 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 1:16.07 | |
8 | 331 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 1:16.23 | |
9 | 37 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 1:16.50 | |
10 | 378 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 1:16.53 | |
11 | 70 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 1:16.62 | |
12 | 247 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:17.00 | |
13 | 298 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 1:17.03 | |
14 | 127 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:17.11 | |
15 | 270 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:18.56 | |
16 | 321 | Gade Anna | 1996 | HERLEV | 9634AF | 25 m | 1:19.11 | |
17 | 307 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 1:19.20 | |
18 | 45 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:19.32 | |
19 | 169 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 1:23.15 | |
20 | 292 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 1:23.33 | |
21 | 154 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:24.26 | |
22 | 283 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:24.26 | |
23 | 89 | Sørensen Thea Stybe | 1997 | GLADSAXE | 9744AV | 25 m | 1:24.56 | |
24 | 339 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 1:24.67 | |
25 | 338 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 1:25.57 | |
26 | 139 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 1:25.75 | |
27 | 144 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 1:26.10 | |
28 | 282 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 1:27.74 | |
29 | 171 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 1:28.32 | |
30 | 343 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 1:29.33 | ||
31 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:30.06 | |
32 | 216 | Karlsdóttir Yrsa Katrín | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:30.29 | ||
33 | 297 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | WEST SWIM | 9924AA | 25 m | 1:30.38 | |
34 | 228 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:30.69 | |
35 | 143 | Jørgensen Freja S. | 1997 | KVIK | 9764AJ | 25 m | 1:30.97 | |
36 | 160 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 1:31.29 | |
37 | 214 | Gunnarsdóttir Júlía Björk | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:31.64 | ||
38 | 237 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 1:33.86 | |
39 | 355 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 1:34.00 | |
40 | 142 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:34.20 | |
41 | 259 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 1:34.73 | |
42 | 337 | Brøgger Sofie | 2000 | DRAGØR | 0032AD | 25 m | 1:35.06 | |
43 | 140 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 1:35.28 | |
44 | 221 | Hafsteinsdó Jóhanna Gréta | 1997 | AKRANESS | 50 m | 1:35.82 | ||
45 | 147 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:37.62 | |
46 | 232 | Jensen Freyja Grubb | 2000 | KVIK | 0062AB | 25 m | 1:38.38 | |
47 | 164 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 1:39.89 | |
48 | 218 | Ágústsdóttir Aníta Sól | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:41.54 | ||
49 | 346 | Neumann Emilie | 1998 | DRAGØR | 9838AM | 25 m | 1:45.00 | |
50 | 335 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 25 m | 1:45.00 | ||
51 | 281 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:45.49 | |
52 | 279 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:45.66 | |
53 | 260 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 1:45.98 | |
54 | 227 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:46.09 | |
55 | 261 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 1:46.17 | |
56 | 254 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:46.45 | |
57 | 222 | Vilhelmsdótt Laufey María | 1996 | AKRANESS | 50 m | 2:11.67 | ||
58 | 155 | Søgaard Lea | 1998 | KVIK | 9836AB | 25 m | ||
59 | 229 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 1:01.58 | |
2 | 320 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 1:03.62 | |
3 | 137 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 1:03.92 | |
4 | 304 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 1:06.60 | |
5 | 54 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 1:07.70 | |
6 | 62 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 1:09.24 | |
7 | 133 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 1:09.39 | |
8 | 73 | Michelsen Michel | 1994 | GLADSAXE | 9431AB | 25 m | 1:09.62 | |
9 | 165 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 1:09.87 | |
10 | 249 | Fournais Rasmus | 1994 | LYNGBY | 9469AM | 25 m | 1:10.18 | |
11 | 325 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 1:10.84 | |
12 | 303 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:11.28 | |
13 | 299 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | WEST SWIM | 9807AA | 25 m | 1:11.92 | |
14 | 172 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 1:12.95 | |
15 | 246 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:13.20 | |
16 | 301 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | WEST SWIM | 9657AD | 25 m | 1:13.51 | |
17 | 78 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:13.73 | |
18 | 80 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 1:13.82 | |
19 | 252 | Gøtke Mathias | 1995 | LYNGBY | 9535AA | 25 m | 1:14.06 | |
20 | 332 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:14.70 | |
21 | 141 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:15.65 | |
22 | 170 | Luo Daniel | 1996 | GI40HERMES | 9699AE | 25 m | 1:15.97 | |
23 | 42 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 1:16.15 | |
24 | 72 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:17.51 | |
25 | 61 | Hansen Rasmus Satterup | 1997 | GLADSAXE | 9777AG | 25 m | 1:18.12 | |
26 | 267 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:18.30 | |
27 | 43 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:19.48 | |
28 | 148 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 1:20.09 | |
29 | 47 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:20.15 | |
30 | 329 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 1:20.94 | |
31 | 151 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 1:21.95 | |
32 | 336 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:23.00 | ||
33 | 60 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 1:23.15 | |
34 | 153 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 1:23.89 | |
35 | 75 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 1:26.43 | |
36 | 159 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 1:26.52 | |
37 | 158 | Wøhlk Sebastian | 1997 | KVIK | 9703AC | 25 m | 1:27.35 | |
38 | 208 | Ingimundarson Atli Vikar | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:27.71 | ||
39 | 342 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 1:30.00 | ||
40 | 341 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:30.00 | |
41 | 353 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 1:30.00 | |
42 | 85 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:30.43 | |
43 | 266 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:30.98 | |
44 | 150 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | 1:33.23 | |
45 | 152 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:33.26 | |
46 | 291 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 1:34.16 | |
47 | 156 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:34.30 | |
48 | 82 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:35.00 | |
49 | 250 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 1:35.02 | |
50 | 354 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 1:37.88 | |
51 | 225 | Henriksson Frans | 1998 | TRELLEB K | AP1198 | 25 m | 1:38.66 | |
52 | 239 | Christiansen Nicolai | 1996 | LYNGBY | 25 m | 1:39.79 | ||
53 | 269 | Møller-J Christian Stampe | 1999 | LYNGBY | 9937AK | 25 m | 1:45.07 | |
54 | 248 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:45.66 | |
55 | 253 | Hagemann Walther | 1999 | LYNGBY | 9907AJ | 25 m | 1:45.66 | |
56 | 287 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 1:45.66 | |
57 | 289 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:45.66 | |
58 | 238 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 1:45.66 | |
59 | 356 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:47.33 | ||
60 | 345 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:50.00 | ||
61 | 358 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 25 m | |||
62 | 357 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 2:08.39 | |
2 | 68 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 2:15.25 | |
3 | 36 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 2:16.33 | |
4 | 66 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:17.45 | |
5 | 124 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 2:21.02 | |
6 | 88 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 2:21.90 | |
7 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 2:23.36 | |
8 | 308 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 2:24.40 | |
9 | 197 | Hansen Anja | 1997 | MK 31 | 9714AD | 25 m | 2:26.64 | |
10 | 39 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:26.75 | |
11 | 313 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 2:27.40 | |
12 | 202 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 2:29.07 | |
13 | 132 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 2:29.23 | |
14 | 166 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 2:31.17 | |
15 | 194 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 2:31.64 | |
16 | 292 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 2:33.82 | |
17 | 70 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 2:34.72 | |
18 | 41 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 2:34.73 | |
19 | 209 | Sigurþórsdóttir Sólrún | 1997 | AKRANESS | 25 m | 2:35.32 | ||
20 | 84 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 2:35.57 | |
21 | 56 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 2:38.65 | |
22 | 223 | Pétursdóttir Birna Sjöfn | 1998 | AKRANESS | 25 m | 2:38.75 | ||
23 | 198 | Jensen Tenna | 1998 | MK 31 | 9828AH | 25 m | 2:40.04 | |
24 | 339 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 2:41.12 | |
25 | 294 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 2:41.23 | |
26 | 144 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 2:41.36 | |
27 | 71 | Madsen Klara Tetzschenner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 2:42.38 | |
28 | 288 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 2:45.48 | |
29 | 214 | Gunnarsdóttir Júlía Björk | 1998 | AKRANESS | 25 m | 2:45.81 | ||
30 | 297 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | WEST SWIM | 9924AA | 25 m | 2:46.49 | |
31 | 343 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 2:47.48 | ||
32 | 64 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 2:49.22 | |
33 | 338 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 2:49.32 | |
34 | 300 | Lauridsen Simone H. | 1999 | WEST SWIM | 9952AG | 25 m | 2:50.36 | |
35 | 258 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:51.20 | |
36 | 160 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 2:58.33 | |
37 | 164 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 2:59.58 | |
38 | 265 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 25 m | 3:01.48 | |
39 | 81 | Petersen Lisa Sawada | 1998 | GLADSAXE | 9862AT | 25 m | 3:02.51 | |
40 | 226 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 3:03.03 | |
41 | 290 | Tøttrup Christina Vierø | 1998 | LYNGBY | 9832AP | 25 m | 3:03.46 | |
42 | 67 | Kjeldsen Nikoline | 1998 | GLADSAXE | 9884AT | 25 m | 3:09.47 | |
43 | 89 | Sørensen Thea Stybe | 1997 | GLADSAXE | 9744AV | 25 m | 3:10.54 | |
44 | 171 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 3:38.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 59 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:03.06 | |
2 | 138 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 2:03.18 | |
3 | 58 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 2:06.84 | |
4 | 133 | Vester Tobias | 1996 | TRITON B | 9665AB | 25 m | 2:09.28 | |
5 | 296 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 2:09.83 | |
6 | 249 | Fournais Rasmus | 1994 | LYNGBY | 9469AM | 25 m | 2:11.00 | |
7 | 46 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 2:11.71 | |
8 | 73 | Michelsen Michel | 1994 | GLADSAXE | 9431AB | 25 m | 2:12.58 | |
9 | 76 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 2:12.94 | |
10 | 134 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 2:13.43 | |
11 | 55 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 2:14.13 | |
12 | 78 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 2:14.45 | |
13 | 301 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | WEST SWIM | 9657AD | 25 m | 2:15.29 | |
14 | 175 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 2:17.41 | |
15 | 47 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 2:18.16 | |
16 | 199 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 2:18.18 | |
17 | 349 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 2:19.00 | |
18 | 195 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 2:19.42 | |
19 | 201 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 2:19.61 | |
20 | 42 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 2:22.60 | |
21 | 262 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:24.31 | |
22 | 174 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 2:24.77 | |
23 | 319 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 2:24.99 | |
24 | 61 | Hansen Rasmus Satterup | 1997 | GLADSAXE | 9777AG | 25 m | 2:27.00 | |
25 | 65 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:30.36 | |
26 | 268 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 2:33.44 | |
27 | 267 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 2:35.44 | |
28 | 231 | Eeg Mikkel | 1996 | KVIK | 9667AF | 25 m | 2:35.84 | |
29 | 161 | Braunstein Luis Felipe | 1998 | GI40HERMES | 9831AH | 25 m | 2:36.54 | |
30 | 151 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:36.83 | |
31 | 271 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 2:40.05 | |
32 | 60 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 2:40.07 | |
33 | 336 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 2:42.22 | ||
34 | 159 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 2:47.39 | |
35 | 255 | Hansen Oskar Friis | 1998 | LYNGBY | 9877AJ | 25 m | 2:47.56 | |
36 | 85 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:48.61 | |
37 | 340 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 2:53.97 | |
38 | 82 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:55.61 | |
39 | 167 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 3:03.93 | |
40 | 264 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 3:17.68 | |
41 | 248 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 3:18.57 | |
42 | 146 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 3:19.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:17.53 | |
2 | 272 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 1:20.35 | |
3 | 125 | Christensen Charlotte K. | 1996 | TRITON B | 9626AE | 25 m | 1:20.38 | |
4 | 193 | Albek Clara | 1996 | MK 31 | 9606AD | 25 m | 1:22.11 | |
5 | 135 | Aaen Linda | 1996 | TRITON B | 9616AE | 25 m | 1:24.42 | |
6 | 166 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 1:25.61 | |
7 | 351 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:25.71 | |
8 | 194 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | MK 31 | 9836AF | 25 m | 1:25.95 | |
9 | 196 | Grandt Maria | 1998 | MK 31 | 9806AF | 25 m | 1:26.48 | |
10 | 69 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 1:26.80 | |
11 | 38 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:26.96 | |
12 | 123 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 1:27.27 | |
13 | 124 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 1:27.94 | |
14 | 247 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:28.00 | |
15 | 84 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 1:29.30 | |
16 | 40 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 1:29.55 | |
17 | 90 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 1:29.80 | |
18 | 163 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 1:31.16 | |
19 | 300 | Lauridsen Simone H. | 1999 | WEST SWIM | 9952AG | 25 m | 1:31.36 | |
20 | 389 | Øhlenschlaeger Laura | 1997 | KVIK | 9724AI | 25 m | 1:32.09 | |
21 | 86 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 1:32.13 | |
22 | 132 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 50 m | 1:33.43 | |
23 | 92 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 1:33.51 | |
24 | 213 | Eze Anna Chukwunonso | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:33.88 | ||
25 | 142 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:34.09 | |
26 | 270 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:34.16 | |
27 | 140 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 1:34.32 | |
28 | 56 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 1:34.85 | |
29 | 139 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 1:35.11 | |
30 | 209 | Sigurþórsdóttir Sólrún | 1997 | AKRANESS | 50 m | 1:35.50 | ||
31 | 298 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 1:35.84 | |
32 | 154 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:36.24 | |
33 | 204 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:36.73 | |
34 | 126 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 1:36.85 | |
35 | 169 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 1:37.09 | |
36 | 87 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 1:38.14 | |
37 | 81 | Petersen Lisa Sawada | 1998 | GLADSAXE | 9862AT | 25 m | 1:39.51 | |
38 | 339 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 1:40.00 | |
39 | 217 | Bjarkadóttir Harpa Rós | 1997 | AKRANESS | 25 m | 1:40.09 | ||
40 | 218 | Ágústsdóttir Aníta Sól | 1997 | AKRANESS | 50 m | 1:40.77 | ||
41 | 147 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:41.30 | |
42 | 143 | Jørgensen Freja S. | 1997 | KVIK | 9764AJ | 25 m | 1:41.47 | |
43 | 321 | Gade Anna | 1996 | HERLEV | 9634AF | 25 m | 1:42.12 | |
44 | 223 | Pétursdóttir Birna Sjöfn | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:43.13 | ||
45 | 215 | Sigurðardó Magðalena Lára | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:43.97 | ||
46 | 235 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 1:44.07 | |
47 | 228 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:44.18 | |
48 | 237 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 1:46.69 | |
49 | 149 | Mørkboe Christina | 1997 | KVIK | 9744AJ | 25 m | 1:46.82 | |
50 | 260 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 1:47.00 | |
51 | 337 | Brøgger Sofie | 2000 | DRAGØR | 0032AD | 25 m | 1:47.42 | |
52 | 229 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 1:47.57 | |
53 | 273 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 1:48.23 | |
54 | 283 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:48.26 | |
55 | 219 | Rögnvaldsdótt Linda María | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:49.20 | ||
56 | 355 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 1:50.00 | |
57 | 335 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 25 m | 1:50.00 | ||
58 | 220 | Benediktsdótt Sara Katrín | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:51.95 | ||
59 | 64 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 1:52.33 | |
60 | 282 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 1:52.52 | |
61 | 216 | Karlsdóttir Yrsa Katrín | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:53.80 | ||
62 | 210 | Jónsdóttir Guðný Rós | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:54.97 | ||
63 | 281 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:56.66 | |
64 | 279 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:56.66 | |
65 | 265 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 25 m | 1:56.66 | |
66 | 261 | Jørgensen Line Fensten | 2000 | LYNGBY | 0012AJ | 25 m | 1:56.66 | |
67 | 346 | Neumann Emilie | 1998 | DRAGØR | 9838AM | 25 m | 2:00.49 | |
68 | 254 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 2:01.44 | |
69 | 211 | Jónsdóttir Thelma Björk | 1998 | AKRANESS | 25 m | 2:05.00 | ||
70 | 227 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 2:05.32 | |
71 | 212 | Bjarkadóttir Ástrós Saga | 1998 | AKRANESS | 50 m | 2:19.66 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Poulsen Mark Meyer | 1994 | KØGE | 9469AD | 25 m | 1:07.86 | |
2 | 304 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 1:09.28 | |
3 | 310 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 1:09.67 | |
4 | 234 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 1:13.60 | |
5 | 236 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:15.76 | |
6 | 174 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 1:16.33 | |
7 | 200 | Moulvad Rasmus Hannibal | 1994 | MK 31 | 9413AF | 25 m | 1:16.66 | |
8 | 130 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 1:17.16 | |
9 | 280 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 1:17.28 | |
10 | 162 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 1:17.75 | |
11 | 199 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 1:17.78 | |
12 | 256 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 1:18.88 | |
13 | 240 | Curti Sasha | 1996 | LYNGBY | 9687AL | 25 m | 1:19.36 | |
14 | 333 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 1:19.53 | |
15 | 327 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 1:20.89 | |
16 | 62 | Hattens Michael | 1994 | GLADSAXE | 9427AM | 25 m | 1:21.09 | |
17 | 43 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:21.68 | |
18 | 312 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 1:22.84 | |
19 | 175 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:23.43 | |
20 | 257 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 1:24.11 | |
21 | 252 | Gøtke Mathias | 1995 | LYNGBY | 9535AA | 25 m | 1:26.01 | |
22 | 246 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:26.64 | |
23 | 284 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 1:27.40 | |
24 | 303 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:27.67 | |
25 | 299 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | WEST SWIM | 9807AA | 25 m | 1:27.91 | |
26 | 170 | Luo Daniel | 1996 | GI40HERMES | 9699AE | 25 m | 1:28.13 | |
27 | 167 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 1:29.48 | |
28 | 80 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 1:30.58 | |
29 | 77 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 1:31.03 | |
30 | 65 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:34.63 | |
31 | 206 | Ísleifsson Sindri Freyr | 1998 | AKRANESS | 25 m | 1:34.80 | ||
32 | 79 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 1:35.07 | |
33 | 75 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 1:35.49 | |
34 | 329 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 1:38.39 | |
35 | 74 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 1:39.60 | |
36 | 238 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 1:39.92 | |
37 | 156 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:41.04 | |
38 | 356 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:50.00 | ||
39 | 152 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:50.20 | |
40 | 205 | Björgvinsson Patrekur | 1998 | AKRANESS | 50 m | 1:50.21 | ||
41 | 253 | Hagemann Walther | 1999 | LYNGBY | 9907AJ | 25 m | 1:50.31 | |
42 | 250 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 1:50.39 | |
43 | 354 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 1:51.42 | |
44 | 291 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 1:53.98 | |
45 | 146 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:56.26 | |
46 | 266 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:56.66 | |
47 | 269 | Møller-J Christian Stampe | 1999 | LYNGBY | 9937AK | 25 m | 1:56.66 | |
48 | 289 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:57.39 | |
49 | 287 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 1:58.15 | |
50 | 239 | Christiansen Nicolai | 1996 | LYNGBY | 25 m | 1:59.79 | ||
51 | 157 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 2:01.25 | |
52 | 150 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | 2:08.78 | |
53 | 207 | Jónsson Arnar Freyr | 1998 | AKRANESS | 50 m | 2:47.33 | ||
54 | 325 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 29, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 2:19.00 | |
2 | 168 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 2:40.44 | |
3 | 57 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 2:41.14 | |
4 | 39 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:41.95 | |
5 | 66 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:41.98 | |
6 | 45 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:42.77 | |
7 | 83 | Sannung Sarah | 1996 | GLADSAXE | 9622AE | 25 m | 2:42.78 | |
8 | 91 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 2:43.68 | |
9 | 306 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 2:49.95 | |
10 | 351 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 2:52.75 | |
11 | 286 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:54.28 | |
12 | 259 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 3:06.66 | |
13 | 331 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 3:19.95 | |
14 | 155 | Søgaard Lea | 1998 | KVIK | 9836AB | 25 m | 3:51.56 | |
15 | 307 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | ||
16 | 127 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 30, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 59 | Hansen Nikolaj Satterup | 1994 | GLADSAXE | 9483AI | 25 m | 2:13.92 | |
2 | 295 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:22.44 | |
3 | 136 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 2:28.52 | |
4 | 77 | Oldenborg Christian | 1994 | GLADSAXE | 9471AA | 25 m | 2:30.59 | |
5 | 173 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 2:31.45 | |
6 | 296 | Nielsen Thomas Schultz | 1996 | ST ESBJERG | 9683AD | 25 m | 2:35.15 | |
7 | 320 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 2:35.39 | |
8 | 137 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 2:35.98 | |
9 | 332 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 50 m | 2:37.24 | |
10 | 195 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 2:42.32 | |
11 | 55 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 2:43.91 | |
12 | 162 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:45.43 | |
13 | 201 | Steenfos Hannibal | 1996 | MK 31 | 9647AA | 25 m | 2:45.65 | |
14 | 172 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 2:55.43 | |
15 | 54 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 2:55.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 31, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Kvik Piger 3 | 0 | KVIK | 25 m | 22.00 | ||
2 | 121 | Triton Piger 1 | 1996 | TRITON B | 25 m | 1:56.61 | ||
3 | 51 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 274 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:59.00 | ||
5 | 315 | Girl Power | 1996 | HERLEV | 25 m | 2:03.00 | ||
6 | 32 | Kvik Piger 1 | 0 | KVIK | 25 m | 2:04.00 | ||
7 | 52 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 122 | Triton Piger 2 | 1996 | TRITON B | 25 m | 2:05.53 | ||
9 | 348 | Dragør Psyko Girls | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:07.00 | ||
10 | 182 | Hovedstaden Piger 1 | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:07.00 | ||
11 | 275 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:09.00 | ||
12 | 187 | Hovedstaden Piger 2 | 1998 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 33 | Kvik Piger 2 | 0 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 276 | Lyngby Piger 3 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:14.00 | ||
15 | 53 | Gsc Piger 3 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.00 | ||
16 | 277 | Lyngby Piger 4 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:24.00 | ||
17 | 35 | Kvik Piger 4 | 0 | KVIK | 25 m | 2:28.00 | ||
18 | 278 | Lyngby Piger 5 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:38.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |
Løb 32, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Lyngby Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:45.00 | ||
2 | 28 | Kvik Drenge 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:49.00 | ||
3 | 120 | Triton Drenge | 1994 | TRITON B | 25 m | 1:51.47 | ||
4 | 48 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 176 | Hovedstaden Drenge | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.00 | ||
6 | 242 | Lyngby Drenge 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:55.00 | ||
7 | 316 | Johnny Reimar | 1996 | HERLEV | 25 m | 1:57.08 | ||
8 | 29 | Kvik Drenge 2 | 0 | KVIK | 25 m | 1:59.00 | ||
9 | 243 | Lyngby Drenge 3 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 49 | Gsc Drenge 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.00 | ||
11 | 347 | Dragør Psyko Boys | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:10.00 | ||
12 | 244 | Lyngby Drenge 4 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 30 | Kvik Drenge 3 | 0 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 50 | Gsc Drenge 3 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 245 | Lyngby Drenge 5 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:20.00 | ||
16 | 31 | Kvik Drenge 4 | 0 | KVIK | 25 m | 2:22.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 07 maj 2010 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:12 |