Program för Nykredit Gentofte Open 2019 - Langbane
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 4:47.11 | |
2 | 32 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 4:48.36 | |
3 | 314 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 4:49.68 | |
4 | 298 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 4:50.00 | |
5 | 35 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 4:53.71 | |
6 | 52 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 4:55.01 | |
7 | 315 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 4:57.31 | |
8 | 476 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 4:58.45 | |
9 | 387 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 5:01.46 | |
10 | 470 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 5:01.95 | |
11 | 156 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 5:02.23 | |
12 | 102 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 5:04.46 | |
13 | 151 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 50 m | 5:04.56 | |
14 | 396 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 5:06.97 | |
15 | 92 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 5:07.05 | |
16 | 259 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 5:09.49 | |
17 | 339 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 5:10.87 | |
18 | 62 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 5:10.97 | |
19 | 33 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 50 m | 5:11.40 | |
20 | 162 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 5:12.46 | |
21 | 515 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 5:14.29 | |
22 | 273 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 5:15.44 | |
23 | 70 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 5:15.83 | |
24 | 78 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 5:16.50 | |
25 | 67 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 5:20.59 | |
26 | 167 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 5:22.53 | |
27 | 34 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 5:27.10 | |
28 | 509 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 5:28.12 | |
29 | 154 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 50 m | 5:30.52 | |
30 | 255 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 5:31.27 | |
31 | 398 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 5:36.89 | |
32 | 454 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 50 m | 5:36.90 | |
33 | 508 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 5:36.99 | |
34 | 516 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 5:43.64 | |
35 | 27 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 50 m | 5:46.09 | |
36 | 4 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 50 m | 6:03.30 | |
37 | 534 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 50 m | 6:03.99 | |
38 | 280 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 6:12.15 | |
39 | 458 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 50 m | 6:15.00 | |
40 | 463 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 6:30.00 | |
41 | 459 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 50 m | 6:30.21 | |
42 | 317 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 7:07.91 | |
43 | 160 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 7:22.14 | |
44 | 11 | Larsen Julie Merl | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 50 m | ||
45 | 369 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 50 m | ||
46 | 397 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 50 m | ||
47 | 400 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 april 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:56 |