Startliste for Speedo Carnival
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 7, 200m Rintauinti Tytöt |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Vahtola Inka | 2005 | Cetus | 05A401 | 25 m | 2:46.45 | 2:52.45 | |
2 | Nevanko Ronja | 2005 | BS-PU | 05B042 | 25 m | 2:50.08 | 2:56.08 | |
3 | Rantanen Rina | 2005 | Cetus | 05A419 | 50 m | 2:56.48 | 2:56.48 | |
4 | Sundt Wilma | 2006 | HSS | 06A142 | 25 m | 2:50.73 | 2:56.73 | |
5 | Mattila Anna | 2004 | HSS | 04A644 | 50 m | 2:59.41 | 2:59.41 | |
6 | Wacklin Ciara | 2004 | Cetus | 04A037 | 25 m | 2:54.07 | 3:00.07 | |
7 | Andström Sofi | 2005 | ORCA | 05A556 | 25 m | 2:54.31 | 3:00.31 | |
8 | Martola Hanna | 2005 | Cetus | 05A203 | 25 m | 2:56.91 | 3:02.91 | |
9 | Rantaniitty Iisa-lotta | 2006 | Cetus | 06A450 | 25 m | 2:57.51 | 3:03.51 | |
10 | Raulos Saara | 2005 | Cetus | 05A823 | 25 m | 2:58.50 | 3:04.50 | |
11 | Rihte Kaarina | 2005 | Cetus | 05A740 | 25 m | 2:58.56 | 3:04.56 | |
12 | Lönnberg Emma | 2005 | Cetus | 05A736 | 25 m | 3:03.28 | 3:09.28 | |
13 | Rautell Vilja | 2004 | Octopus | 04A729 | 25 m | 3:07.16 | 3:13.16 | |
14 | Nauklér Sofie | 2006 | SGR | 06A537 | 25 m | 3:14.06 | 3:20.06 | |
15 | Kero Ronja | 2005 | ORCA | 05B024 | 25 m | 3:17.46 | 3:23.46 | |
16 | Mäennenä Kia | 2006 | Cetus | 06A189 | 25 m | 3:23.24 | 3:29.24 | |
17 | Leppänen Matilda | 2007 | Cetus | 07A067 | 25 m | 3:24.04 | 3:30.04 | |
18 | Brelo Ninja | 2006 | Cetus | 06A185 | 25 m | 3:24.56 | 3:30.56 | |
19 | Haara Reetta | 2004 | SiWa | 04A530 | 50 m | 3:33.54 | 3:33.54 | |
20 | Lindell Ellen | 2007 | Cetus | 07A396 | 25 m | 3:29.28 | 3:35.28 | |
21 | Hokkanen Senni | 2006 | RiUS | 06A513 | 25 m | 3:31.09 | 3:37.09 | |
22 | Kuparinen Siiri | 2005 | HaUS | 05B137 | 25 m | 3:34.68 | 3:40.68 | |
23 | Hoffren Pinja | 2006 | SiWa | 06A607 | 25 m | 3:41.06 | 3:47.06 | |
24 | Kostiainen Malla | 2006 | Cetus | 06A418 | 50 m | 4:02.17 | 4:02.17 | |
25 | Berseneva Sonja | 2006 | ORCA | 06A712 | 25 m | 4:00.25 | 4:06.25 | |
26 | Liukko Emmi | 2006 | Cetus | 06B024 | 50 m | |||
27 | Kiviranta Milla | 2006 | Vanders | 06A135 | 50 m | |||
28 | Tammilehto Enni | 2006 | Cetus | 06A134 | 50 m | |||
29 | Kortelainen Bea | 2006 | Cetus | 06B001 | 50 m | |||
30 | Stalinskaja Dominika | 2007 | Cetus | 07A650 | 50 m | |||
31 | Jukarainen Karoliina | 2006 | RiUS | 06A659 | 50 m | |||
32 | Multamäki Siiri | 2006 | ORCA | 06A959 | 50 m | |||
33 | Sukhareva Tatiana | 2005 | Vanders | 05A131 | 50 m | |||
34 | Köroglu Almina | 2005 | SiWa | 05A732 | 50 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 01 helmikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 13:47 |