Program for Medley Race 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 100m Medley Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
REMA 1000 MEDLEY RACE |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 173 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:13.15 | |
2 | 170 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:17.77 | |
3 | 108 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 1:19.75 | |
4 | 118 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:20.22 | |
5 | 32 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:22.39 | |
6 | 26 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:23.92 | |
7 | 25 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:25.39 | |
8 | 127 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 1:26.83 | |
9 | 191 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:27.26 | EFT |
10 | 31 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:27.48 | |
11 | 171 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:27.80 | |
12 | 172 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:28.30 | |
13 | 125 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:28.60 | |
14 | 134 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 1:30.15 | |
15 | 20 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:31.13 | |
16 | 64 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:31.84 | |
17 | 46 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:32.43 | |
18 | 85 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:32.45 | |
19 | 48 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:34.69 | |
20 | 65 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 1:36.84 | |
21 | 24 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:37.60 | |
22 | 79 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:40.42 | |
23 | 149 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 1:42.62 | |
24 | 75 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:42.77 | |
25 | 78 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:43.78 | |
26 | 155 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:44.71 | |
27 | 49 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:50.18 | |
28 | 153 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 1:54.59 | |
29 | 63 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:57.53 | |
30 | 61 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 2:01.46 | |
31 | 30 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:04.14 | |
32 | 84 | Nørvig Lærke | 2007 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
33 | 62 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 2:05.36 |
Årg. 2008-2008 |
1 | 116 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 1:29.56 | |
2 | 43 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:30.71 | |
3 | 154 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:32.07 | |
4 | 122 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 1:34.89 | |
5 | 87 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:41.73 | |
6 | 137 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI | 0842AH | 25 m | 1:44.50 | |
7 | 18 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:45.24 | |
8 | 113 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 0894AH | 25 m | 1:46.88 | |
9 | 99 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 1:49.09 | |
10 | 150 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:50.24 | |
11 | 110 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | 1:55.31 | |
12 | 68 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:03.00 | ||
13 | 71 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:03.00 | ||
14 | 72 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 2:05.00 | |
15 | 73 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:07.13 | ||
16 | 81 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:08.91 | ||
17 | 83 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.00 | ||
18 | 89 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:10.00 | |
19 | 90 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 2:10.00 | |
20 | 66 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 2:14.27 | |
21 | 96 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GTI | 0824AG | 25 m | 2:14.67 | |
22 | 136 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | GTI | 0826AL | 25 m | 2:28.75 | |
23 | 148 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI | 25 m |
Årg. 2009-2009 |
1 | 9 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:36.30 | |
2 | 21 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:37.61 | |
3 | 11 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:41.96 | |
4 | 6 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:44.59 | |
5 | 5 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:46.00 | |
6 | 4 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:50.94 | |
7 | 7 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:52.68 | |
8 | 135 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI | 0972AC | 25 m | 1:56.37 | |
9 | 106 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI | 0952AF | 25 m | 1:58.57 | |
10 | 103 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI | 0998AB | 25 m | 2:09.73 | |
11 | 3 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:10.13 |
Årg. 2003-2006 |
1 | 157 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424av | 25 m | 1:26.47 | EFT |
2 | 42 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:27.27 | |
3 | 44 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:27.27 | |
4 | 159 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546ag | 25 m | 1:29.93 | EFT |
5 | 160 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536ag | 25 m | 1:30.76 | EFT |
6 | 41 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:32.26 | |
7 | 47 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:37.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2006 |
1 | 183 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:06.02 | |
2 | 174 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:10.26 | |
3 | 37 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:16.23 | |
4 | 36 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:17.01 | |
5 | 190 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623ab | 25 m | 1:22.81 | EFT |
6 | 139 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:24.55 | |
7 | 186 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:25.20 | |
8 | 38 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:25.87 | |
9 | 101 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:27.51 | |
10 | 104 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 1:28.41 | |
11 | 131 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 1:28.42 | |
12 | 82 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:29.95 | |
13 | 120 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:30.14 | |
14 | 184 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:31.86 | |
15 | 86 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 1:34.17 | |
16 | 102 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 1:38.10 | |
17 | 88 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.00 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 187 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:17.38 | |
2 | 140 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 1:22.20 | |
3 | 178 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:23.02 | |
4 | 175 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:23.10 | |
5 | 98 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 1:24.06 | |
6 | 112 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 1:24.25 | |
7 | 29 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:25.85 | |
8 | 28 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:26.54 | |
9 | 39 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:28.86 | |
10 | 181 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:29.77 | |
11 | 176 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:30.69 | |
12 | 19 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:33.69 | |
13 | 109 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 1:35.00 | |
14 | 80 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:42.23 | |
15 | 33 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 1:46.15 | |
16 | 128 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 1:46.52 | |
17 | 27 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 1:49.87 | |
18 | 151 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:51.70 | |
19 | 23 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:57.15 | |
20 | 53 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 2:00.97 | |
21 | 52 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 2:01.74 | |
22 | 91 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 2:03.50 |
Årg. 2008-2008 |
1 | 180 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:23.49 | |
2 | 1 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:27.10 | |
3 | 22 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:33.02 | |
4 | 13 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:40.36 | |
5 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:40.59 | |
6 | 138 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | 1:42.14 | |
7 | 177 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:46.58 | |
8 | 12 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:49.88 | |
9 | 8 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:51.69 | |
10 | 2 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:52.94 | |
11 | 10 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:56.87 | |
12 | 145 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI | 0821AE | 25 m | 2:01.36 | |
13 | 77 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 2:06.14 | |
14 | 60 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 2:18.89 | |
16 | 74 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 2:22.89 | |
17 | 50 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | ||
18 | 57 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | ||
19 | 185 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:30.90 | |
2 | 129 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI | 0993AD | 25 m | 2:10.33 | |
3 | 132 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI | 0963AB | 25 m | 2:19.14 |
Årg. 2002-2005 |
1 | 162 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:17.13 | EFT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2009-2018 |
1 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 37.98 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 170 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:10.75 | |
2 | 173 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:11.85 | |
3 | 171 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:29.04 | |
4 | 172 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:43.70 | |
5 | 32 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:44.46 | |
6 | 25 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:48.81 | |
7 | 155 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:58.70 |
Årg. 2008-2008 |
1 | 154 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:39.24 | |
2 | 18 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:52.91 |
Årg. 2009-2009 |
1 | 21 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:25.00 | |
2 | 9 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:35.00 | |
3 | 11 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:35.00 | |
4 | 6 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:50.00 | |
5 | 4 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 2:00.00 | |
6 | 7 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 2:05.00 | |
7 | 3 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:15.00 | |
8 | 5 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 2:15.00 | |
9 | 133 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI | 0942AC | 25 m | 2:16.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2006 |
1 | 183 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:04.76 | |
2 | 174 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:08.33 | |
3 | 36 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:18.12 | |
4 | 38 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:27.71 | |
5 | 186 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:31.88 | |
6 | 184 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:32.91 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 178 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:21.41 | |
2 | 187 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 1:23.12 | |
3 | 175 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:24.08 | |
4 | 29 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:32.32 | |
5 | 181 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:42.36 | |
6 | 176 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:45.89 | |
7 | 151 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 2:20.00 | |
8 | 19 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 180 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:25.08 | |
2 | 1 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:30.00 | |
3 | 13 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:50.00 | |
4 | 8 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:55.00 | |
5 | 12 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 2:00.00 | |
6 | 2 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 2:05.00 | |
7 | 10 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 2:15.00 | |
8 | 177 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | ||
9 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | ||
10 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | ||
11 | 185 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 173 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:13.25 | |
2 | 170 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:17.55 | |
3 | 32 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:24.21 | |
4 | 171 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:27.53 | |
5 | 85 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:27.61 | |
6 | 20 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:31.64 | |
7 | 46 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:33.40 | |
8 | 65 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 1:34.42 | |
9 | 25 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:35.54 | |
10 | 64 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:36.27 | |
11 | 172 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:41.19 | |
12 | 30 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:44.93 | |
13 | 78 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:51.14 | |
14 | 155 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:54.83 | |
15 | 84 | Nørvig Lærke | 2007 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:06.00 | ||
16 | 62 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 2:10.00 | |
17 | 49 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m |
Årg. 2008-2008 |
1 | 43 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:29.79 | |
2 | 154 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:37.57 | |
3 | 18 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:39.43 | |
4 | 87 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:40.81 | |
5 | 150 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:46.61 | |
6 | 96 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GTI | 0824AG | 25 m | 2:01.82 | |
7 | 71 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 89 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:05.00 | |
9 | 68 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:07.16 | ||
10 | 83 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 136 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | GTI | 0826AL | 25 m | 2:16.18 | |
12 | 148 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI | 25 m |
Årg. 2009-2009 |
1 | 21 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:32.72 | |
2 | 103 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI | 0998AB | 25 m | 1:42.33 | |
3 | 11 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:43.65 | |
4 | 9 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:43.97 | |
5 | 6 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:47.20 | |
6 | 135 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI | 0972AC | 25 m | 1:54.07 | |
7 | 4 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:54.24 | |
8 | 7 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:54.91 | |
9 | 3 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:55.00 | |
10 | 5 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:56.62 | |
11 | 106 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI | 0952AF | 25 m | 1:59.21 | |
12 | 133 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI | 0942AC | 25 m | 2:05.56 | |
13 | 130 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI | 25 m | |||
14 | 147 | Weiss Kira | 2009 | GTI | 25 m |
Årg. 2010-2018 |
1 | 97 | Hansen Ronja B | 2010 | GTI | 25 m | |||
2 | 117 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI | 25 m | |||
3 | 126 | Neergaard Mie | 2010 | GTI | 25 m |
Årg. 2003-2006 |
1 | 41 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:25.70 | |
2 | 44 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:30.45 | |
3 | 158 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544as | 25 m | 1:33.36 | EFT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2006 |
1 | 183 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:04.25 | |
2 | 174 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:11.68 | |
3 | 37 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:21.67 | |
4 | 186 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:24.96 | |
5 | 184 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:30.39 | |
6 | 86 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 1:35.67 | |
7 | 88 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.00 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 175 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:20.68 | |
2 | 178 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:23.42 | |
3 | 176 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:24.84 | |
4 | 28 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:24.96 | |
5 | 187 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:27.36 | |
6 | 181 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:28.29 | |
7 | 39 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:34.27 | |
8 | 53 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:36.95 | |
9 | 23 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:40.90 | |
10 | 19 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:50.86 | |
11 | 151 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:57.81 | |
12 | 52 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 2:13.13 |
Årg. 2008-2008 |
1 | 1 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:25.69 | |
2 | 180 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:30.73 | |
3 | 8 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:35.00 | |
4 | 13 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:35.07 | |
5 | 22 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:36.82 | |
6 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 1:38.59 | |
7 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:40.54 | |
8 | 185 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m | 1:43.77 | |
9 | 12 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:50.27 | |
10 | 50 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 1:54.21 | |
11 | 2 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:54.75 | |
12 | 10 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:55.00 | |
13 | 77 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 2:05.00 | |
14 | 177 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 2:05.49 | |
15 | 57 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | ||
16 | 111 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:31.55 | |
2 | 188 | Thomsen Kasper Todi Grandlund | 2009 | GTI | 0927AE | 25 m | 1:50.00 | |
3 | 132 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI | 0963AB | 25 m | 1:56.97 | |
4 | 143 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GTI | 0927AE | 25 m | 2:20.31 | |
5 | 121 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | GTI | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 170 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:22.89 | |
2 | 173 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:23.48 | |
3 | 172 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:29.16 | |
4 | 25 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:31.36 | |
5 | 26 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:36.20 | |
6 | 31 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:37.74 | |
7 | 32 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:40.16 | |
8 | 75 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:42.95 | |
9 | 152 | Larsson Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:46.12 | |
10 | 20 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:46.54 | |
11 | 48 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:48.05 | |
12 | 171 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 1:52.67 | |
13 | 24 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:54.91 | |
14 | 79 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:56.21 | |
15 | 155 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 2:06.41 | |
16 | 61 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 2:10.00 | |
17 | 63 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 2:10.00 | |
18 | 153 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 2:25.05 | |
19 | 30 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:29.38 |
Årg. 2008-2008 |
1 | 154 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:47.27 | |
2 | 18 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:57.70 | |
3 | 66 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 2:00.04 | |
4 | 81 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:08.00 | ||
5 | 72 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 2:10.00 | |
6 | 73 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 90 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 2:10.00 |
Årg. 2009-2009 |
1 | 123 | Madsen Josephine | 2009 | GTI | 0928AG | 25 m | 1:25.00 | |
2 | 164 | Madsen Josephine | 2009 | GTI | 0928AG | 25 m | 1:30.00 | EFT |
3 | 9 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:44.12 | |
4 | 4 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:47.63 | |
5 | 6 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:48.21 | |
6 | 5 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:52.32 | |
7 | 11 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:57.00 | |
8 | 21 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:57.05 | |
9 | 3 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:15.39 | |
10 | 7 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 2:53.28 |
Årg. 2010-2018 |
1 | 107 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI | 25 m |
Årg. 2003-2006 |
1 | 42 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:30.45 | |
2 | 160 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536ag | 25 m | 1:33.86 | EFT |
3 | 157 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424av | 25 m | 1:37.47 | EFT |
4 | 47 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:50.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2006 |
1 | 183 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:15.40 | |
2 | 37 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:21.61 | |
3 | 174 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:21.74 | |
4 | 36 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:23.27 | |
5 | 38 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:45.66 | |
6 | 186 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:54.34 | |
7 | 184 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:09.57 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 187 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:24.94 | |
2 | 178 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:38.87 | |
3 | 29 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:42.12 | |
4 | 175 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:46.63 | |
5 | 176 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:49.89 | |
6 | 80 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:51.39 | |
7 | 19 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:51.94 | |
8 | 181 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 1:56.26 | |
9 | 151 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:57.86 | |
10 | 91 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 2:00.73 | |
11 | 33 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 2:02.85 | |
12 | 27 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 2:06.16 |
Årg. 2008-2008 |
1 | 180 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:35.59 | |
2 | 1 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:39.70 | |
3 | 8 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:54.27 | |
4 | 13 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:57.98 | |
5 | 2 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 2:02.33 | |
6 | 10 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 2:05.00 | |
7 | 12 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 2:06.84 | |
8 | 60 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 74 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 2:26.53 | |
10 | 145 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI | 0821AE | 25 m | ||
11 | 177 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | ||
12 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | ||
13 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | ||
14 | 185 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:48.33 | |
2 | 129 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI | 0993AD | 25 m | 2:23.66 |
Årg. 2002-2005 |
1 | 162 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:33.31 | EFT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2007 |
1 | 170 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:04.39 | |
2 | 173 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:08.63 | |
3 | 25 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:11.94 | |
4 | 26 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:13.19 | |
5 | 31 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:14.93 | |
6 | 85 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:15.63 | |
7 | 32 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:15.82 | |
8 | 171 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:17.16 | |
9 | 48 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:20.01 | |
10 | 172 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:20.06 | |
11 | 75 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:20.15 | |
12 | 65 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 1:22.83 | |
13 | 64 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:24.84 | |
14 | 61 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:24.90 | |
15 | 46 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:26.60 | |
16 | 24 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:28.41 | |
17 | 78 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:29.22 | |
18 | 79 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:29.26 | |
19 | 155 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:31.53 | |
20 | 49 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:39.45 | |
21 | 63 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:40.80 | |
22 | 152 | Larsson Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:41.69 | |
23 | 153 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 0718AQ | 25 m | 1:41.94 | |
24 | 62 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 1:47.32 | |
25 | 84 | Nørvig Lærke | 2007 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:00.00 |
Årg. 2008-2008 |
1 | 43 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:15.01 | |
2 | 154 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:24.98 | |
3 | 87 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:29.26 | |
4 | 18 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:31.55 | |
5 | 150 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:34.62 | |
6 | 66 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 1:47.15 | |
7 | 72 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 1:47.58 | |
8 | 96 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GTI | 0824AG | 25 m | 1:56.08 | |
9 | 136 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | GTI | 0826AL | 25 m | 1:58.80 | |
10 | 71 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 73 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | 83 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 89 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:00.00 | |
14 | 90 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 2:01.04 | |
15 | 68 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:01.20 | ||
16 | 81 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
17 | 148 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI | 25 m |
Årg. 2009-2009 |
1 | 164 | Madsen Josephine | 2009 | GTI | 0928AG | 25 m | 1:15.00 | EFT |
2 | 9 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:25.95 | |
3 | 21 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:30.00 | |
4 | 6 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:35.55 | |
5 | 5 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:38.47 | |
6 | 135 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI | 0972AC | 25 m | 1:38.86 | |
7 | 4 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:41.34 | |
8 | 11 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:42.61 | |
9 | 133 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI | 0942AC | 25 m | 1:43.82 | |
10 | 103 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI | 0998AB | 25 m | 1:44.47 | |
11 | 7 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:44.56 | |
12 | 106 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI | 0952AF | 25 m | 1:50.68 | |
13 | 3 | Bløcher Luna Blanka A. | 0 | HOVEDSTAD | 0992AB | 1:53.33 | ||
14 | 130 | rt_OctoLink_fi | 2009 | GTI | 25 m | 1:59.18 | ||
15 | 123 | Madsen Josephine | 2009 | GTI | 0928AG | 25 m | 2:10.06 | |
16 | 147 | Weiss Kira | 2009 | GTI | 25 m |
Årg. 2010-2018 |
1 | 117 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI | 25 m | 1:50.70 | ||
2 | 107 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI | 25 m | 2:01.55 | ||
3 | 126 | Neergaard Mie | 2010 | GTI | 25 m | 2:11.18 | ||
4 | 97 | Hansen Ronja B | 2010 | GTI | 25 m |
Årg. 2002-2006 |
1 | 192 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:00.27 | |
2 | 41 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:15.70 | |
3 | 42 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:18.74 | |
4 | 44 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:18.74 | |
5 | 159 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546ag | 25 m | 1:19.77 | EFT |
6 | 158 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544as | 25 m | 1:21.05 | EFT |
7 | 47 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:23.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2006 |
1 | 183 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 57.09 | |
2 | 174 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:03.75 | |
3 | 186 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:10.00 | |
4 | 184 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:13.08 | |
5 | 82 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:16.36 | |
6 | 86 | Pedersen Magne Riedel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AL | 25 m | 1:25.34 | |
7 | 88 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:40.32 |
Årg. 2007-2007 |
1 | 187 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:09.03 | |
2 | 28 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:11.20 | |
3 | 175 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:14.69 | |
4 | 181 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:15.68 | |
5 | 39 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:15.72 | |
6 | 178 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:16.04 | |
7 | 176 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:16.86 | |
8 | 19 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:20.63 | |
9 | 23 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:27.84 | |
10 | 33 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 1:34.86 | |
11 | 151 | Kepser Luka | 2007 | AIF | 0783AD | 25 m | 1:35.48 | |
12 | 27 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 1:35.67 | |
13 | 91 | Wessel Hans-August | 2007 | VAT CPH-MK | 0755AG | 25 m | 1:37.85 | |
14 | 53 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:38.41 | |
15 | 80 | Nielsen-Bentholm Alfred | 2007 | VAT CPH-MK | 0765AG | 25 m | 1:42.88 | |
16 | 52 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 1:45.81 |
Årg. 2008-2008 |
1 | 1 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:12.87 | |
2 | 180 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:17.03 | |
3 | 22 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:19.09 | |
4 | 179 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:19.10 | |
5 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 1:27.91 | |
6 | 12 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:28.71 | |
7 | 13 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:31.22 | |
8 | 8 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 25 m | 1:33.07 | |
9 | 177 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:34.60 | |
10 | 10 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:35.45 | |
11 | 185 | Sundstrup Rasmus | 2008 | VI39 | 0857AF | 25 m | 1:38.49 | |
12 | 2 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:44.29 | |
13 | 77 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:44.80 | |
14 | 60 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:46.18 | ||
15 | 111 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI | 25 m | 1:50.36 | ||
16 | 145 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI | 0821AE | 25 m | 1:50.58 | |
17 | 74 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 2:04.09 | |
18 | 57 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 2:40.05 | |
19 | 50 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:16.28 | |
2 | 188 | Thomsen Kasper Todi Grandlund | 2009 | GTI | 0927AE | 25 m | 1:40.00 | |
3 | 121 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | GTI | 25 m | 1:45.44 | ||
4 | 132 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI | 0963AB | 25 m | 1:50.23 | |
5 | 143 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GTI | 0927AE | 25 m | 1:58.41 | |
6 | 129 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI | 0993AD | 25 m | 2:13.29 |
Årg. 2002-2005 |
1 | 162 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:06.56 | EFT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 13, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2019 |
1 | 59 | Mk 31 Piger 1 | 2007 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 169 | Super Sild | 2007 | VI39 | 25 m | 2:29.00 | ||
3 | 16 | Køge Kids Piger 1 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:30.14 | ||
4 | 40 | Vilde Rolf 1 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:32.00 | ||
5 | 17 | Køge Kids Piger 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:52.20 | ||
6 | 45 | Vilde Rolf 2 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:56.50 | ||
7 | 94 | Gti Piger A | 0 | GTI | 25 m | |||
8 | 95 | Gti Piger B | 0 | GTI | 25 m | |||
9 | 156 | Aif1 | 2007 | AIF | 25 m | |||
10 | 163 | Aif2 | 0 | AIF | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |
Løb 14, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2019 |
1 | 58 | Mk 31 Drenge 1 | 2007 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:15.00 | ||
2 | 35 | de Ternede Ninjaer | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:20.00 | ||
3 | 168 | Ragnarok | 2006 | VI39 | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 167 | Mucho Macho | 2007 | VI39 | 25 m | 2:45.00 | ||
5 | 14 | Køge Kids Drenge 1 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:45.74 | ||
6 | 15 | Køge Kids Drenge 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:55.00 | ||
7 | 166 | Fuld-Smadder | 2007 | VI39 | 25 m | 3:20.00 | ||
8 | 92 | Gti Drenge A | 0 | GTI | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 26 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 22:49 |