Ohjelma Vinterneptuniaden 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadets 50m-bassäng |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 2 feb 2019 till den 3 feb 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
241 |
|
Daniel Räisänen |
Täby Sim |
1999 |
AE0199 |
50m |
56.45 |
|
|
|
|
|
2 |
244 |
|
Niklas Nyblom |
Täby Sim |
1999 |
AK2999 |
50m |
58.09 |
|
|
|
|
|
3 |
170 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AH1303 |
25m |
59.04 |
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Simon Blom |
Simklubben Neptun |
1999 |
AQ9199 |
50m |
1:00.89 |
|
|
|
|
|
5 |
164 |
|
Erik Bergstrand |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AD3102 |
25m |
1:02.82 |
|
|
|
|
|
6 |
152 |
|
Gabriel Henkel |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2001 |
AS3301 |
25m |
1:03.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Nils Malmberg |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AI3504 |
25m |
1:03.66 |
|
|
|
|
|
8 |
256 |
|
Isac Rune |
Täby Sim |
2003 |
AM9503 |
50m |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
9 |
125 |
|
Victor Bäckström |
Skuru Idrottsklubb |
2003 |
AQ1303 |
25m |
1:05.77 |
|
|
|
|
|
10 |
33 |
|
Markus Sandh |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AZ1302 |
25m |
1:06.23 |
|
|
|
|
|
11 |
182 |
|
Johan Thormé Rova |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AK7504 |
25m |
1:06.29 |
|
|
|
|
|
12 |
248 |
|
Axel Nordén |
Täby Sim |
2001 |
AO3301 |
50m |
1:06.69 |
|
|
|
|
|
13 |
37 |
|
Noah Stenström |
Lidingö Simklubb |
2000 |
AX4300 |
25m |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
14 |
200 |
|
Alexis Camacho |
Södertörns Simsällskap |
2001 |
AE5301 |
25m |
1:07.55 |
|
|
|
|
|
15 |
215 |
|
Emil Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AM0504 |
50m |
1:08.95 |
|
|
|
|
|
16 |
223 |
|
Nicola Pavlovic Cano |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AC2507 |
25m |
1:09.37 |
|
|
|
|
|
17 |
75 |
|
Oliver Albinzon |
Simklubben Neptun |
2005 |
AC3105 |
50m |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
18 |
28 |
|
Marcus Nykvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AB1504 |
25m |
1:09.90 |
|
|
|
|
|
19 |
96 |
|
Hjalmar Mueller |
Simklubben Neptun |
2004 |
AR8104 |
50m |
1:11.50 |
|
|
|
|
|
20 |
29 |
|
Sid Lundgren |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF2303 |
25m |
1:11.71 |
|
|
|
|
|
21 |
192 |
|
Elton Söderberg |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AH0306 |
25m |
1:19.58 |
|
|
|
|
|
22 |
84 |
|
Uno Härmark |
Simklubben Neptun |
2005 |
AD8705 |
50m |
1:20.48 |
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Marcus Hedlund |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2002 |
AT1902 |
25m |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
81 |
|
Malte Haargaard |
Simklubben Neptun |
2003 |
AP2703 |
50m |
1:23.77 |
|
|
|
|
|
25 |
133 |
|
Manfred Bränström |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
AI6705 |
25m |
1:24.49 |
|
|
|
|
|
26 |
180 |
|
Jacob Lange |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AR5702 |
25m |
1:29.88 |
|
|
|
|
|
27 |
189 |
|
Joakim Johansson |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AK7105 |
25m |
1:45.66 |
|
|
|
|
|
28 |
190 |
|
Sixten Selander |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AF3906 |
25m |
2:00.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
111 |
|
Alexander Jansson |
Simklubben Neptun |
2002 |
BO0702 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-02-03 13:42:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|