Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 12
|
Stævne navn |
Spektrum Odder Swim Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Odder |
|
Udskriftstidspunkt |
15:52 |
|
|
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 marts 2019 |
|
|
|
|
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
Finaler (4) |
Heat 1 (4) (Årg. 2008-2019) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
67 |
1 |
Victor Thor Krøyer |
2008 |
|
ODDER |
|
25m |
1:02.58 |
62 |
2 |
William Hother Jensen |
2008 |
0803AE |
ODDER |
|
25m |
57.18 |
135 |
3 |
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
0811AF |
SILKEBORG |
|
25m |
54.49 |
226 |
4 |
Frederik Vesterby |
2008 |
0809AI |
THISTED |
|
25m |
56.39 |
57 |
5 |
Marcus Halle |
2009 |
0975AC |
ODDER |
|
25m |
59.52 |
124 |
6 |
Luca Korsgaard Nicholson |
2009 |
0957AC |
SILKEBORG |
|
25m |
1:03.85 |
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2006-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
55 |
1 |
Angus Halle |
2007 |
0745AH |
ODDER |
|
25m |
43.32 |
204 |
2 |
William Haaning |
2007 |
0713AC |
THISTED |
|
25m |
42.05 |
206 |
3 |
William Hansen |
2006 |
0663AE |
THISTED |
|
25m |
39.43 |
106 |
4 |
Carl Roulund Holm |
2006 |
0643AI |
SILKEBORG |
|
25m |
41.74 |
358 |
5 |
Sebastian Eliasen |
2006 |
0677AJ |
NORD |
|
25m |
42.88 |
201 |
6 |
Gustav Dyrbye |
2006 |
0617AJ |
THISTED |
|
25m |
43.60 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2004-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Sander Møller Jürgensen |
2004 |
0461AB |
ODDER |
|
25m |
34.77 |
316 |
2 |
Anders Sanggaard |
2005 |
0519AH |
AGF |
|
25m |
32.92 |
261 |
3 |
Viktor Lei Lamberg |
2004 |
0477AE |
AAS |
|
25m |
32.62 |
264 |
4 |
Frederik Lindholm |
2004 |
0451AC |
AAS |
|
25m |
32.79 |
315 |
5 |
Linus Folke Jensen |
2004 |
0427AO |
AGF |
|
25m |
33.08 |
235 |
6 |
David Kilsgaard Andersen |
2005 |
0567AM |
AAS |
|
25m |
34.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
64 |
1 |
Alexander Johnsen |
2003 |
0397AC |
ODDER |
|
25m |
36.76 |
288 |
2 |
Zacharias H. Svendsen |
2002 |
0209AT |
RØDDING |
|
25m |
33.72 |
361 |
3 |
Rasmus Udbye |
2000 |
0007AM |
HORSENS |
|
25m |
30.74 |
314 |
4 |
Rasmus Pilegaard Køfer |
2003 |
0317AD |
AGF |
|
25m |
33.05 |
144 |
5 |
Gustav Hjerrild-Jensen |
2003 |
0311AQ |
NORD |
|
25m |
33.85 |
9 |
6 |
Esben Breum Lau |
2003 |
0323AL |
ESBJERG |
|
25m |
37.35 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
Licens til Odder IGF |
Udskriftstidspunkt |
15:52 |
|