Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
Spektrum Odder Swim Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Odder |
|
Udskriftstidspunkt |
08:13 |
|
|
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 marts 2019 |
|
|
|
|
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 12:31 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
252 |
1 |
Frederikke Filskov Ipsen |
2008 |
0894AL |
AAS |
|
25m |
|
131 |
2 |
Silje S. Rosenberg |
2009 |
0916AH |
SILKEBORG |
|
25m |
|
16 |
3 |
Dicte Sundall Aagaard |
2007 |
0774AS |
HORSENS |
|
25m |
|
342 |
4 |
Frida Dalsgaard Hansen |
2006 |
0666AV |
AGF |
|
25m |
|
104 |
5 |
Emma Kidmose Hansen |
2007 |
0708AR |
SILKEBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Olivia Josefine Brice |
2007 |
0778AQ |
HORSENS |
|
25m |
|
311 |
2 |
Lea Wallén |
2005 |
0556AP |
ÅRHUS 1900 |
|
25m |
|
123 |
3 |
Liya Korsgaard Nicholson |
2009 |
0914AE |
SILKEBORG |
|
25m |
4:18.94 |
114 |
4 |
Freja Buchholt Kristensen |
2005 |
0564AS |
SILKEBORG |
|
25m |
|
249 |
5 |
Filippa Gustafsson |
2008 |
0806AL |
AAS |
|
25m |
|
281 |
6 |
Zenia Toft |
2007 |
0772AW |
AAS |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
257 |
1 |
Mia Jørgensen |
2006 |
0688AT |
AAS |
|
25m |
3:52.14 |
253 |
2 |
Karoline Kalsmose Jakobse |
2007 |
0782AW |
AAS |
|
25m |
3:46.96 |
105 |
3 |
Frida Hinge |
2008 |
0814AI |
SILKEBORG |
|
25m |
3:41.82 |
61 |
4 |
Leonora Holst Jensen |
2004 |
0408AS |
ODDER |
|
25m |
3:43.47 |
97 |
5 |
Julie Bjørn |
2006 |
0666AO |
SILKEBORG |
|
25m |
3:49.42 |
282 |
6 |
Anna Katrine Willems |
2008 |
0816AL |
AAS |
|
25m |
4:05.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
260 |
1 |
Dagmar Keller |
2006 |
0672AS |
AAS |
|
25m |
3:38.95 |
4 |
2 |
Cecilie Meier |
2003 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
3:33.53 |
317 |
3 |
Lucia Ruiz Gadegaard |
2006 |
0638AC |
AGF |
|
25m |
3:30.09 |
90 |
4 |
Julia Vestergaard |
2004 |
0464AX |
ODDER |
|
25m |
3:31.13 |
113 |
5 |
Lærke Ljungberg Kristense |
2007 |
0738AI |
SILKEBORG |
|
25m |
3:38.71 |
176 |
6 |
Patricia Nættermann |
2007 |
0704AG |
S 68 |
|
25m |
3:41.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
274 |
1 |
Julie Norman Ramer |
2007 |
0708AK |
AAS |
|
25m |
3:29.55 |
306 |
2 |
Asta Kofod Nielsen |
2003 |
0356BB |
ÅRHUS 1900 |
|
25m |
3:25.94 |
70 |
3 |
Caroline Marx |
2006 |
0662AF |
ODDER |
|
25m |
3:21.19 |
99 |
4 |
Anne-Sofie Bødtger |
2005 |
0584AP |
SILKEBORG |
|
25m |
3:23.93 |
283 |
5 |
Sofie Nørskov Willumsen |
2006 |
0656AE |
AAS |
|
25m |
3:29.08 |
125 |
6 |
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
0902AD |
SILKEBORG |
|
25m |
3:29.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Emmelina Long |
2004 |
0406BE |
AAS |
|
25m |
3:20.24 |
128 |
2 |
Elea Amalie Poulsen |
2006 |
0672AJ |
SILKEBORG |
|
25m |
3:09.47 |
112 |
3 |
Line Knudsen |
2005 |
0532AM |
SILKEBORG |
|
25m |
3:04.82 |
43 |
4 |
Katrine Sofie Wienberg |
2002 |
0252AP |
HORSENS |
|
25m |
3:07.80 |
179 |
5 |
Selma Nygreen Sakic |
2006 |
0662AS |
S 68 |
|
25m |
3:12.83 |
42 |
6 |
Amalie Marie Wienberg |
2005 |
0538AB |
HORSENS |
|
25m |
3:20.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
336 |
1 |
Karoline Hansfort |
2006 |
0668AM |
AGF |
|
25m |
3:01.49 |
174 |
2 |
Cecilie Michaelsen |
2005 |
0592AM |
S 68 |
|
25m |
3:00.24 |
209 |
3 |
Ida Hovmark |
2005 |
0528AG |
THISTED |
|
25m |
2:55.55 |
313 |
4 |
Ida Emilie Hindberg |
2005 |
0528AQ |
AGF |
|
25m |
2:56.34 |
266 |
5 |
Maria Lysgaard |
2006 |
0682AC |
AAS |
|
25m |
3:00.64 |
182 |
6 |
Mathilde Thirup |
2005 |
0536AL |
S 68 |
|
25m |
3:02.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
02 marts 2019 |
Licens til Odder IGF |
Udskriftstidspunkt |
08:13 |
|