Program for Kronborg Open 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Søndag Formiddag
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2019 |
|
Udskriftsdato |
03 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 marts 2019 |
|
|
|
|
Løb 29, 100m Butterfly Herrer |
Indledende (5) |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
|
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
3 |
Elliot Larsson |
2000 |
AF3300 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:16.37 |
296 |
4 |
Marcus Elkjær Samson |
2003 |
0319AG |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:14.37 |
292 |
5 |
Carl-Johan Bødtker |
2003 |
0321AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:15.64 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
2 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:07.40 |
99 |
3 |
Joel Johnsson |
2000 |
AT0500 |
KSLS |
|
50m |
1:06.85 |
113 |
4 |
Ahmed Sadoon |
2002 |
AH2902 |
KSLS |
|
50m |
1:04.94 |
605 |
5 |
Noah Lockhart |
2003 |
|
Oslo IL |
|
50m |
1:05.22 |
384 |
6 |
Alexander Stærkær |
2002 |
0287AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:07.24 |
491 |
7 |
Daniel Didriksen |
2002 |
0273AT |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:11.41 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
470 |
1 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
25m |
1:03.81 |
424 |
2 |
William Houen |
2001 |
0145AF |
HELSINGØR |
|
50m |
1:01.50 |
219 |
3 |
Tobias Daniel Larsen |
2001 |
0139AH |
SLAGELSE |
|
25m |
59.87 |
423 |
4 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
50m |
57.42 |
500 |
5 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VEST |
|
25m |
58.66 |
607 |
6 |
Bengt Vang |
1999 |
|
Oslo IL |
|
50m |
1:00.64 |
416 |
7 |
Lucas Burmester |
2002 |
0237AK |
HELSINGØR |
|
50m |
1:02.63 |
469 |
8 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
GSK |
|
25m |
1:04.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
501 |
1 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
50m |
1:03.50 |
123 |
2 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:01.34 |
157 |
3 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
50m |
59.73 |
499 |
4 |
Lars Thor Sørensen |
1999 |
9935AL |
VEST |
|
25m |
56.97 |
606 |
5 |
Adam Fedorcsak |
2001 |
|
Oslo IL |
|
50m |
57.69 |
497 |
6 |
Sebastian Bidstrup Lantz |
1999 |
9901AH |
VEST |
|
25m |
1:00.53 |
45 |
7 |
William S. Michaelsen |
2001 |
0135AK |
FR.SUND |
|
25m |
1:02.16 |
503 |
8 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
25m |
1:04.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
422 |
1 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
0389AL |
HELSINGØR |
|
50m |
1:03.38 |
505 |
2 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
50m |
1:00.93 |
213 |
3 |
Jonas Hansen |
2001 |
0123AH |
SLAGELSE |
|
50m |
59.71 |
141 |
4 |
Jesper Björk |
1993 |
AU5793 |
HS |
|
25m |
53.04 |
218 |
5 |
Matthias Hansen |
2001 |
0191AH |
SLAGELSE |
|
25m |
57.69 |
471 |
6 |
Rasmus Langvad |
2000 |
0045AD |
GSK |
|
50m |
1:00.29 |
171 |
7 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:01.79 |
16 |
8 |
Lars Reber Knudsen |
2003 |
0365AR |
FARUM |
|
50m |
1:04.06 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
03 marts 2019 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:16 |
|