Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 10 november 2019 kl. 16:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Norrland
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Himlabadet |
Arrangör: |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 48, 100m frisim pojkar 13 o y
|
Direktfinal 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2 |
|
Leo Nordberg |
2006 |
UMEÅ SS |
1:35.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
3 |
|
Tim Danielsson |
2008 |
UMEÅ SS |
1:32.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
4 |
|
Jonas Lidén |
2007 |
SUNDSVALL |
1:32.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 48, 100m frisim pojkar 13 o y |
Direktfinal 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
1 |
|
Oscar Hägglund |
2006 |
SUNDSVALL |
1:31.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2 |
|
Lukas Bringmo |
2007 |
NJURUNDA |
1:29.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
3 |
|
Theodore Brändström |
2009 |
UMEÅ SS |
1:22.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Vide Starrin |
2008 |
SUNDSVALL |
1:27.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
5 |
|
Anton Ericsson |
2008 |
SUNDSVALL |
1:29.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 48, 100m frisim pojkar 13 o y |
Direktfinal 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
1 |
|
Melvin Hellström |
2008 |
UMEÅ SS |
1:20.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
2 |
|
Albert Björk |
2006 |
IKSU |
1:17.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
3 |
|
Frank Sienkiewicz |
2006 |
Ö-VIKS ASS |
1:14.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Khaled Ahmed |
2007 |
LULEÅ SS |
1:16.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
5 |
|
Axel Lindberg |
2006 |
UMEÅ SS |
1:17.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
6 |
|
Max Ekbladh |
2008 |
SUNDSVALL |
1:20.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 48, 100m frisim pojkar 13 o y |
Direktfinal 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
|
Joppe Berglin |
2006 |
NJURUNDA |
1:08.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
2 |
|
Albin Svärd |
2007 |
SK ÄGIR |
1:07.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Erik Andersson |
2006 |
LULEÅ SS |
1:04.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Joel Täljsten |
2007 |
NJURUNDA |
1:07.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
5 |
|
Jackson Storm |
2006 |
UMEÅ SS |
1:08.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Emil Juuso |
2006 |
LULEÅ SS |
1:14.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 13:16:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|