Startliste for Harboe Water Games 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Harboe Water Games 2019 |
|
Udskriftsdato |
29 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:11 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: Rema 1000 |
|
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
2 |
Sidsel Tang Christensen |
2007 |
0756AL |
HOLSTEBRO |
|
25m |
|
182 |
3 |
Liva Vang Palsbøll |
2007 |
0784AT |
HOLBÆK |
|
25m |
3:10.66 |
234 |
4 |
Anna Baad |
2007 |
0744AV |
HASLEV |
|
25m |
3:16.23 |
322 |
5 |
Isabella Flyvholm Jensen |
2004 |
0474BA |
ODSHERRED |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
328 |
1 |
Maria Sprenger |
2005 |
|
ODSHERRED |
|
25m |
3:03.16 |
30 |
2 |
Alberte Rosenstand |
2007 |
0788AK |
SLAGELSE |
|
25m |
3:00.59 |
280 |
3 |
Johanne Jensen-Mattebjerg |
2006 |
0638AP |
KORSØR |
|
25m |
2:58.44 |
202 |
4 |
Silje Rud Pedersen |
2007 |
0732AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:58.82 |
20 |
5 |
Elisabeth Tobel Nielsen |
2007 |
0782AG |
SLAGELSE |
|
25m |
3:02.58 |
24 |
6 |
Emma Jørgensen |
2005 |
0592AY |
SLAGELSE |
|
25m |
3:10.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Anna Høyer |
2007 |
0708AI |
KØGE |
|
25m |
2:53.57 |
65 |
2 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
2:52.03 |
261 |
3 |
Evelyn Nyborg |
2005 |
0534AZ |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:45.72 |
206 |
4 |
Frederikke Jørgensen |
2007 |
0722AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:51.78 |
26 |
5 |
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
0728AO |
SLAGELSE |
|
25m |
2:52.06 |
290 |
6 |
Anne-Katrine S. Jensen |
2005 |
0522BA |
SK-SYD |
|
25m |
2:56.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
49 |
1 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
2:41.58 |
246 |
2 |
Karoline Holm Hilkjær |
2005 |
0516AI |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:37.92 |
87 |
3 |
Anne-Marie T. Kristensen |
2007 |
0722AE |
KØGE |
|
25m |
2:36.05 |
22 |
4 |
Silke Krakau Tønnesen |
2006 |
0654AC |
SLAGELSE |
|
25m |
2:36.35 |
183 |
5 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
2:40.17 |
131 |
6 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:43.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Laura Løh |
2005 |
0524AM |
HOLSTEBRO |
|
25m |
2:32.57 |
150 |
2 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:31.83 |
146 |
3 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:30.57 |
89 |
4 |
Mejse Jakobsen |
2007 |
0712AA |
KØGE |
|
25m |
2:31.05 |
158 |
5 |
Katrine Nørfjand |
2004 |
0424BA |
HOLSTEBRO |
|
25m |
2:32.07 |
207 |
6 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:35.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
133 |
1 |
Alba Seneca |
2005 |
0576AN |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:28.10 |
197 |
2 |
Fanta O. Petersen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:26.66 |
173 |
3 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
25m |
2:22.17 |
171 |
4 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
2:25.16 |
295 |
5 |
Ida Marie Bundgaard Ravn |
2004 |
0488AV |
SK-SYD |
|
25m |
2:27.69 |
251 |
6 |
Frederikke Poulsen |
2006 |
0624AG |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:28.17 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
254 |
1 |
Kamille Lundberg |
2003 |
0328BB |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:20.57 |
48 |
2 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
2:15.44 |
7 |
3 |
Sofie Nielsen |
2001 |
0198AF |
SLAGELSE |
|
25m |
2:06.54 |
128 |
4 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:13.76 |
170 |
5 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
2:20.11 |
245 |
6 |
Laura Sørensen |
2001 |
0102BC |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:21.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
29 juni 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:11 |
|