2020-06-05   17:26:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

19_S
Løb 19, 200m Frisvømning Damer 
 
Sponsor: Rema 1000 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  25 m  2:06.54   
128  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  2:13.76   
48  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  2:15.44   
170  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  2:20.11   
254  Lundberg Kamille  2003  DRAGSHOLM  0328BB  25 m  2:20.57   
245  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  2:21.49   
173  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  2:22.17   
171  Larsen Ida  2000  HOLBÆK  0008BA  25 m  2:25.16   
197  Petersen Fanta O.  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m  2:26.66   
10  295  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m  2:27.69   
11  133  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  2:28.10   
12  251  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  2:28.17   
13  146  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m  2:30.57   
14  89  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  2:31.05   
15  150  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  2:31.83   
16  158  Nørfjand Katrine  2004  HOLSTEBRO  0424BA  25 m  2:32.07   
17  162  Løh Laura  2005  HOLSTEBRO  0524AM  25 m  2:32.57   
18  207  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  2:35.52   
19  87  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KØGE  0722AE  25 m  2:36.05   
20  22  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  2:36.35   
21  246  Hilkjær Karoline Holm  2005  DRAGSHOLM  0516AI  25 m  2:37.92   
22  183  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m  2:40.17   
23  49  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  2:41.58   
24  131  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  2:43.82   
25  261  Nyborg Evelyn  2005  DRAGSHOLM  0534AZ  25 m  2:45.72   
26  206  Jørgensen Frederikke  2007  HERLUFSHOL  0722AP  25 m  2:51.78   
27  65  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  2:52.03   
28  26  Raunkjær Alberte Bendix  2007  SLAGELSE  0728AO  25 m  2:52.06   
29  81  Høyer Anna  2007  KØGE  0708AI  25 m  2:53.57   
30  290  Jensen Anne-Katrine S.  2005  SK-SYD  0522BA  25 m  2:56.38   
31  280  Jensen-Mattebjerg Johanne  2006  KORSØR  0638AP  25 m  2:58.44   
32  202  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m  2:58.82   
33  30  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  3:00.59   
34  20  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  3:02.58   
35  328  Sprenger Maria  2005  ODSHERRED    25 m  3:03.16   
36  24  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  3:10.37   
37  182  Palsbøll Liva Vang  2007  HOLBÆK  0784AT  25 m  3:10.66   
38  234  Baad Anna  2007  HASLEV  0744AV  25 m  3:16.23   
39  165  Christensen Sidsel Tang  2007  HOLSTEBRO  0756AL  25 m     
40  322  Jensen Isabella Flyvholm  2004  ODSHERRED  0474BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  28 juni 2019 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark