2020-06-05   17:17:48
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Harboe Water Games 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

8_S
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Sponsor: Spar Nord Slagelse 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Jørgensen Gustav  2000  SLAGELSE  0075AP  25 m  27.19   
35  Desmareth Kristoffer  2000  RINGE  0049AC  25 m  27.31   
Hansen Jonas  2001  SLAGELSE  0123AH  25 m  27.42   
Hansen Matthias  2001  SLAGELSE  0191AH  25 m  27.50   
244  Jørgin Thor Malmby  2001  DRAGSHOLM  0111AQ  25 m  28.42   
308  Bjerregaard August B  2003  H2Odense  0313AN  25 m  29.37   
243  Ingvordsen Andreas  1996  DRAGSHOLM  9649AQ  25 m  29.73   
Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  30.29   
169  Eliasen Simon Rytter  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  30.30   
10  186  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  30.65   
11  37  Nielsen Mikkel Møller  2006  RINGE  0615AC  25 m  30.91   
12  160  Frøjk Joachim Norup  2003  HOLSTEBRO  0311AP  25 m  32.42   
13  270  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSØR  0311AL  25 m  32.97   
14  46  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  33.23   
15  98  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  33.59   
16  253  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  25 m  34.28   
17  269  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSØR  0489AH  25 m  34.33   
18  274  Bønsøe Rasmus  2006  KORSØR  0669AG  25 m  34.36   
19  80  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  34.69   
20  247  Jørgensen Nichlas  2004  DRAGSHOLM  0439AK  25 m  35.22   
21  211  Aunt Sebastian  2007  HERLUFSHOL  0747AH  25 m  35.63   
22  149  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  35.71   
23  99  Christensen Philip H.  2004  KØGE  0437AN  25 m  36.36   
24  276  Forsbæk Johannes  2004  KORSØR  0483AP  25 m  36.39   
25  102  Heinze Lucas Emil  2005  KØGE  0511AK  25 m  36.42   
26  100  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  36.59   
27  91  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  37.71   
28  185  Buck Victor  2007  HOLBÆK  0721AB  25 m  38.07   
29  136  Skafte Cilas  2005  KALUNDBORG  0593AN  25 m  38.18   
30  224  Thøfner Laurits  2004  HASLEV  0417AM  25 m  38.38   
31  273  Quist Christian  2007  KORSØR  0709AA  25 m  38.39   
32  129  Dreyer Magnus  2007  KALUNDBORG  0743AG  25 m  38.74   
33  34  Damsgaard Tobias  2006  RINGE  0695AJ  25 m  38.95   
34  304  Bjørnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  39.99   
35  101  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  40.16   
36  130  Simonsen Morten Broni  2005  KALUNDBORG  0521AP  25 m  40.16   
37  86  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  40.19   
38  299  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  25 m  40.31   
39  223  Compen Victor  2003  HASLEV  0359AH  25 m  40.42   
40  151  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  40.81   
41  82  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  25 m  40.82   
42  229  Tørngren Thor Sean  2006  HASLEV  0603AD  25 m  40.90   
43  83  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  40.97   
44  139  Larsen Johan Lykkebo  2007  KALUNDBORG  0733AG  25 m  41.30   
45  199  Knudsen Phillip  2007  HERLUFSHOL  0787AJ  25 m  42.04   
46  200  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  42.32   
47  28  Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  42.57   
48  272  Larsen Jonas Nørmark  2005  KORSØR  0513AI  25 m  42.61   
49  85  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  42.68   
50  97  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  25 m  42.73   
51  256  Noe Linus  2008  DRAGSHOLM  0895AA  25 m  42.75   
52  142  Petersen Jonas Scheby  2007  KALUNDBORG  0759AJ  25 m  42.80   
53  61  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED  0765AI  25 m  43.12   
54  205  Lejbølle Emil  2007  HERLUFSHOL  0769AB  25 m  43.37   
55  296  Møller Jakob Bagge  2006  SK-SYD  0605AK  25 m  43.74   
56  92  Hejl-Rasmussen Gustav  2007  KØGE  0775AG  25 m  45.30   
57  262  Rasmussen Mic Langhoff  2005  DRAGSHOLM  0533AQ  25 m  45.72   
58  59  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m  46.85   
59  293  Veliqi Dion  2008  SK-SYD  0843AI  25 m  47.03   
60  63  Sibbern-Larsen Lucas  2007  NÆSTVED  0747AE  25 m  47.95   
61  236  Sohnemann Marius  2007  HASLEV  0763AL  25 m  49.49   
62  198  Petersen Oliver  2008  HERLUFSHOL  0899AA  25 m  49.59   
63  238  Kongslev William  2008  HASLEV  0863AA  25 m  54.57   
64  282  Augustesen Mikkel  2008  KORSØR  0883AF  25 m  54.77   
65  285  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  KORSØR  0931AF  25 m  56.05   
66  152  Jurák Áron Barnabás  2008  KALUNDBORG  0867AJ  25 m  56.47   
67  118  Bagger Simon Lynghøj  2009  KØGE  0917AD  25 m  57.13   
68  143  Jakobsen Julius  2009  KALUNDBORG  0925AF  25 m  57.34   
69  327  Raabymagle Nicolai  2006  ODSHERRED    25 m  57.73   
70  298  Jensen Luca Stibolt  2008  SK-SYD  0879AL  25 m  58.55   
71  297  Halberg Jalte Harpsøe  2008  SK-SYD  0881AI  25 m  58.91   
72  303  Pyndt Viktor Damkjær  2008  SK-SYD  0841AG  25 m  1:02.25   
73  340  Attrup Asger Mørk  2010  SLAGELSE  1083AB  25 m  1:08.52   
74  14  Kristiansen Asbjørn  2010  SLAGELSE  1023AD  25 m     
75  15  Møller Jeppe Bülow  2010  SLAGELSE  1073AC  25 m     
76  19  Pedersen Traian Zacharias  2011  SLAGELSE  1127AC  25 m     
77  74  Bendtsen Lucas  2010  NÆSTVED  1085AE  25 m     
78  214  Kjeldgaard David  2009  HERLUFSHOL  0929BB  25 m     
79  291  Nielsen Mikkel Skytte  2010  SK-SYD  1051AE  25 m     
80  305  Stabell-Jørgensen Mikkel  2009  SK-SYD  0951AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  28 juni 2019 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark