Startliste for Sydbank Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Sydbank Cup |
|
Udskriftsdato |
11 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Næstved |
|
Udskriftstidspunkt |
08:23 |
|
|
Arrangør |
NIF Svøm |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Medley Damer |
Finaler (14) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
Julie Torp-Lupnaav |
2008 |
0898AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
2 |
3 |
Marie Lund Bro |
2008 |
0816AO |
ROSKILDE |
|
25m |
|
108 |
4 |
Alba Mayland |
2010 |
1090AF |
NÆSTVED |
|
25m |
|
260 |
5 |
Seline Nielsen |
2007 |
0756AY |
SK-SYD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Milla Kragsskjold |
2010 |
1064AF |
NÆSTVED |
|
25m |
|
90 |
2 |
Anna Dora Hovmand |
2006 |
0652AY |
NAKSKOV |
|
25m |
2:07.82 |
201 |
3 |
Julie Holm Sørensen |
2008 |
0896AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:57.58 |
89 |
4 |
Agnes Pries Hansen |
2010 |
1084AC |
NAKSKOV |
|
25m |
2:00.06 |
118 |
5 |
Mejse Kamper Thomsen |
2011 |
1102AD |
NÆSTVED |
|
25m |
|
210 |
6 |
Selma Birgisdottir |
2009 |
0998AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
180 |
1 |
Shaya Mortensen |
2008 |
0808AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:54.18 |
114 |
2 |
Josefine Jaakkonen Nielsen |
2009 |
0906BA |
NÆSTVED |
|
25m |
1:49.49 |
175 |
3 |
Emma Friis Laursen |
2007 |
0774AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:47.96 |
19 |
4 |
Marie Meier Vestermann |
2008 |
0878AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:48.45 |
116 |
5 |
Maja Lund Nielsen |
2010 |
1026AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:50.79 |
220 |
6 |
Filippa Würfel |
2010 |
1026AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:56.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Karoline Hauch |
2009 |
0936AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:47.22 |
17 |
2 |
Lidia Beyarslan |
2008 |
0820AR |
ROSKILDE |
|
25m |
1:43.64 |
1 |
3 |
Augusta Anemone Friis |
2006 |
0628AW |
ROSKILDE |
|
25m |
1:40.26 |
179 |
4 |
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
0910BA |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:42.47 |
222 |
5 |
Emilie Jakobsen |
2010 |
1024AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:44.12 |
24 |
6 |
Vita Nygaard Berg |
2008 |
0806AO |
ROSKILDE |
|
25m |
1:47.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
110 |
1 |
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
0976AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:38.65 |
28 |
2 |
Nora Berg |
2006 |
0634AT |
ROSKILDE |
|
25m |
1:37.12 |
281 |
3 |
Natalie Dang N. Larsen |
2006 |
0696AM |
VORDINGB |
|
25m |
1:36.82 |
6 |
4 |
Caroline Bluhm |
2006 |
0632AW |
ROSKILDE |
|
25m |
1:36.86 |
248 |
5 |
Anne-Katrine S. Jensen |
2005 |
0522BA |
SK-SYD |
|
25m |
1:37.78 |
37 |
6 |
Johanne Lund Bro |
2007 |
0772AO |
ROSKILDE |
|
25m |
1:39.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
169 |
1 |
Shauli Mortensen |
2006 |
0638AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:35.62 |
111 |
2 |
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
0914AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:32.25 |
213 |
3 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:29.45 |
215 |
4 |
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:31.19 |
168 |
5 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:33.90 |
117 |
6 |
Martine Foged |
2009 |
0994AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:35.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
1 |
Silje Rud Pedersen |
2007 |
0732AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:28.95 |
191 |
2 |
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
0898AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:28.59 |
193 |
3 |
Maila Anker |
2007 |
0784AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:28.32 |
34 |
4 |
Silje Hylleberg Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:28.44 |
124 |
5 |
Selma Ganci Frederiksen |
2008 |
0824AA |
NÆSTVED |
|
25m |
1:28.80 |
85 |
6 |
Rosalia Christiansen |
2007 |
0724AO |
NAKSKOV |
|
25m |
1:29.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
126 |
1 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:27.19 |
225 |
2 |
Ellen Sofie Jespersen |
2007 |
0784AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:27.13 |
94 |
3 |
Asta Lund Nielsen |
2008 |
0836AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:25.95 |
283 |
4 |
Silja Sol Jørgensen |
2005 |
0522AW |
VORDINGB |
|
25m |
1:26.56 |
82 |
5 |
Signe Hofmann Petersen |
2006 |
0612AU |
NAKSKOV |
|
25m |
1:27.19 |
64 |
6 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:28.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
275 |
1 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
1:25.87 |
160 |
2 |
Lærke Jensen |
2008 |
0876AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:25.08 |
29 |
3 |
Sofja Kjeldsen |
2006 |
0694AS |
ROSKILDE |
|
25m |
1:24.84 |
285 |
4 |
Malou Danefred Nielsen |
2007 |
0708AL |
VORDINGB |
|
25m |
1:24.87 |
135 |
5 |
Masha Jul Pedersen |
2006 |
0684AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:25.23 |
206 |
6 |
Victoria Petersen |
2008 |
0854AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:25.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Mathilde Grønnehøj |
2006 |
0652AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:22.78 |
254 |
2 |
Josephine N. Østergaard |
2005 |
0576AU |
SK-SYD |
|
25m |
1:22.17 |
132 |
3 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
25m |
1:21.62 |
128 |
4 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:21.68 |
65 |
5 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
0696AA |
RINGSTED |
|
25m |
1:22.75 |
302 |
6 |
Kristine Erringsø |
2004 |
0434BD |
ROSKILDE |
|
25m |
1:24.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
303 |
1 |
Klara Frida Johansen |
2005 |
0586AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:20.14 |
91 |
2 |
Line Høj |
2004 |
0444AM |
NAKSKOV |
|
25m |
1:19.87 |
166 |
3 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:18.65 |
261 |
4 |
Signe Bagge Møller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
25m |
1:19.81 |
79 |
5 |
Astrid Pries Hansen |
2007 |
0716AC |
NAKSKOV |
|
25m |
1:20.07 |
282 |
6 |
Laura Friis Justesen |
2006 |
0666AQ |
VORDINGB |
|
25m |
1:20.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
104 |
1 |
Olivia Nielsen |
2004 |
0446AT |
NÆSTVED |
|
25m |
1:17.82 |
235 |
2 |
Sille Bachmann |
2004 |
0424AX |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:17.72 |
95 |
3 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
0522AL |
NÆSTVED |
|
25m |
1:15.93 |
203 |
4 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:17.70 |
223 |
5 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:17.76 |
221 |
6 |
Fanta O. Petersen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:18.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
26 |
1 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:15.86 |
239 |
2 |
Katrine Hansen |
2006 |
0686AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:15.42 |
5 |
3 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:12.42 |
230 |
4 |
Karoline Holm Hilkjær |
2005 |
0516AI |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:15.25 |
253 |
5 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
25m |
1:15.64 |
198 |
6 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:15.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
172 |
1 |
Anna Larsen |
2004 |
0498AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:11.20 |
218 |
2 |
Amalie W. Olsen |
2001 |
0162AR |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:09.31 |
154 |
3 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:06.79 |
157 |
4 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:07.58 |
287 |
5 |
Freja Petersen |
2000 |
0018BE |
VORDINGB |
|
25m |
1:10.45 |
190 |
6 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:11.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
11 januar 2020 |
Licens til Næstved IF |
Udskriftstidspunkt |
08:23 |
|