Startliste for Elixia Games
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tikkurila |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
huhti 13, 2019 to huhti 13, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
800m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
235 |
|
Vilma Tikka |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A660 |
50m |
10:03.22 |
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Wilma Sundt |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A142 |
50m |
10:12.59 |
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Julia Tuura |
Riihimäen Uimaseura |
2004 |
04A297 |
50m |
10:17.79 |
|
|
|
|
|
4 |
236 |
|
Siiri Pitkänen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A665 |
50m |
10:19.10 |
|
|
|
|
|
5 |
393 |
|
Aino Kuusisto |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A025 |
50m |
10:26.85 |
|
|
|
|
|
6 |
147 |
|
Siiri Pekkala |
Simmis Wanda |
2005 |
05A211 |
50m |
10:28.65 |
|
|
|
|
|
7 |
238 |
|
Silja Kinnunen |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A683 |
50m |
10:33.03 |
|
|
|
|
|
8 |
311 |
|
Milla Strandberg |
VANDERS |
2005 |
05A006 |
50m |
10:46.81 |
|
|
|
|
|
9 |
323 |
|
Tatiana Sukhareva |
VANDERS |
2005 |
05A131 |
50m |
10:59.87 |
|
|
|
|
|
10 |
389 |
|
Lumi Nokso |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A379 |
50m |
11:21.67 |
|
|
|
|
|
11 |
326 |
|
Ada Oila |
VANDERS |
2005 |
05A135 |
50m |
11:43.68 |
|
|
|
|
|
12 |
167 |
|
Carrie Turunen |
Cetus Espoo |
1973 |
73A072 |
50m |
12:21.37 |
|
|
|
|
|
13 |
222 |
|
Kiira Tulkki |
Haminan Uimaseura |
2003 |
03B102 |
50m |
12:23.00 |
|
|
|
|
|
14 |
330 |
|
Rebekka Ritmala |
VANDERS |
2006 |
06A136 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
333 |
|
Emmi Halonen |
VANDERS |
2006 |
06A312 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
75 |
|
Iris Rautiainen |
Helsingfors Simsällskap |
2005 |
05B178 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
351 |
|
Hilda Kupila |
VANDERS |
2006 |
06A704 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Janina Granberg |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A403 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
15 |
|
Ronja Nevanko |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2005 |
05B042 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
59 |
|
Minea Partanen |
Helsingfors Simsällskap |
2005 |
05A997 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
63 |
|
Vieno Virtanen |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A791 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
302 |
|
Tuisku Grundström |
VANDERS |
2002 |
02A014 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
394 |
|
Milja Korhonen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A588 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
43 |
|
Emmi Nieminen |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A030 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
78 |
|
Julia Kekkonen |
HTU Stadi |
2000 |
00A088 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
162 |
|
Päivi Steffen |
Simmis Wanda |
1971 |
71A079 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
218 |
|
Alicja Milczarek |
Cetus Espoo |
2006 |
06B058 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
185 |
|
Siiri Päivärinta |
Cetus Espoo |
2005 |
05A954 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
74 |
|
Karla Lehtosalo |
Helsingfors Simsällskap |
2005 |
05B171 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
304 |
|
Liia Louhikoski |
VANDERS |
2001 |
01A312 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
163 |
|
Raisa Friberg |
Simmis Wanda |
1976 |
76A113 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 18.29.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Vanders |
|
|
|
|