Program for Elixia Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tikkurila |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
huhti 13, 2019 to huhti 13, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
305 |
|
Matias Hjelm |
VANDERS |
2002 |
02A098 |
50m |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
2 |
307 |
|
Kasper Envalds |
VANDERS |
2001 |
01A496 |
50m |
1:15.07 |
|
|
|
|
|
3 |
313 |
|
Antti Musikka |
VANDERS |
2005 |
05A015 |
50m |
1:18.47 |
|
|
|
|
|
4 |
325 |
|
Joona Lehtonen |
VANDERS |
2003 |
03A634 |
50m |
1:20.90 |
|
|
|
|
|
5 |
314 |
|
Aleksandr Logvin |
VANDERS |
2006 |
06A001 |
50m |
1:27.40 |
|
|
|
|
|
6 |
388 |
|
Eetu Autio |
Uimaseura Aquila |
2007 |
07A014 |
50m |
1:32.31 |
|
|
|
|
|
7 |
390 |
|
Georgi Biatetc |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A481 |
50m |
1:33.09 |
|
|
|
|
|
8 |
46 |
|
Nicolas Nyström |
Helsingfors Simsällskap |
2008 |
08A014 |
50m |
1:33.50 |
|
|
|
|
|
9 |
53 |
|
Ilari Palva |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A626 |
50m |
1:35.20 |
|
|
|
|
|
10 |
64 |
|
Christian Nummi |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A798 |
50m |
1:38.10 |
|
|
|
|
|
11 |
380 |
|
Nikita Rantsev |
Uimaseura Helsinki |
2007 |
07A393 |
50m |
1:38.32 |
|
|
|
|
|
12 |
55 |
|
Aleksander Sibirtsev |
Helsingfors Simsällskap |
2005 |
05A949 |
50m |
1:38.87 |
|
|
|
|
|
13 |
57 |
|
Leevi Pixa |
Helsingfors Simsällskap |
2007 |
07A400 |
50m |
1:39.14 |
|
|
|
|
|
14 |
256 |
|
Leo Lana |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A903 |
50m |
1:39.55 |
|
|
|
|
|
15 |
257 |
|
Onni Scharin |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A641 |
50m |
1:39.68 |
|
|
|
|
|
16 |
160 |
|
Olli Surakka |
Simmis Wanda |
2005 |
05B090 |
50m |
1:43.13 |
|
|
|
|
|
17 |
252 |
|
Rasmus Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A469 |
50m |
1:43.22 |
|
|
|
|
|
18 |
175 |
|
Artem Haikara |
Cetus Espoo |
2005 |
05A786 |
50m |
1:43.84 |
|
|
|
|
|
19 |
209 |
|
Samu Uljas |
Cetus Espoo |
2007 |
07A680 |
50m |
1:44.28 |
|
|
|
|
|
20 |
202 |
|
Jermu Jääskö |
Cetus Espoo |
2006 |
06A894 |
50m |
1:45.36 |
|
|
|
|
|
21 |
396 |
|
Kasper Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A962 |
50m |
1:45.61 |
|
|
|
|
|
22 |
190 |
|
Olli Järvenpää |
Cetus Espoo |
2006 |
06A690 |
50m |
1:46.12 |
|
|
|
|
|
23 |
149 |
|
Ilmari Silventoinen |
Simmis Wanda |
2005 |
05A558 |
50m |
1:50.46 |
|
|
|
|
|
24 |
201 |
|
Emil Tirkkonen |
Cetus Espoo |
2006 |
06A865 |
50m |
1:51.89 |
|
|
|
|
|
25 |
49 |
|
Nikolai Teiramaa |
Helsingfors Simsällskap |
2006 |
06A438 |
50m |
1:52.33 |
|
|
|
|
|
26 |
253 |
|
Emil Gaft |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A803 |
50m |
1:54.05 |
|
|
|
|
|
27 |
183 |
|
Totte Teittinen |
Cetus Espoo |
2005 |
05A952 |
50m |
1:56.65 |
|
|
|
|
|
28 |
342 |
|
Daniel Guzhov |
VANDERS |
2006 |
06A605 |
50m |
1:57.28 |
|
|
|
|
|
29 |
399 |
|
Noa Byskov |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A548 |
50m |
2:13.83 |
|
|
|
|
|
30 |
354 |
|
Dominic Konstantinov |
VANDERS |
2006 |
06A771 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
148 |
|
Lauri Valtanen |
Simmis Wanda |
2007 |
07A069 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
34 |
|
Konrad Bäckström |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2009 |
09A493 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 18.29.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Vanders |
|
|
|
|