Ohjelma Elixia Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tikkurila |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
huhti 13, 2019 to huhti 13, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
316 |
|
Eetu Einto |
VANDERS |
2001 |
01A927 |
50m |
32.60 |
|
|
|
|
|
2 |
300 |
|
Ville Lindfors |
VANDERS |
1976 |
76A013 |
50m |
33.58 |
|
|
|
|
|
3 |
325 |
|
Joona Lehtonen |
VANDERS |
2003 |
03A634 |
50m |
37.67 |
|
|
|
|
|
4 |
320 |
|
Sami Pönkä |
VANDERS |
2003 |
03A583 |
50m |
38.42 |
|
|
|
|
|
5 |
390 |
|
Georgi Biatetc |
Uimaseura Aquila |
2005 |
05A481 |
50m |
39.75 |
|
|
|
|
|
6 |
288 |
|
Samuli Seger |
Octopus Lohja |
2005 |
05A605 |
50m |
40.56 |
|
|
|
|
|
7 |
112 |
|
Anton Helén |
Riihimäen Uimaseura |
2006 |
06A270 |
50m |
42.25 |
|
|
|
|
|
8 |
224 |
|
Johannes Kauppinen |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05A992 |
50m |
43.43 |
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Benjamin Gullans |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2005 |
05B045 |
50m |
44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
380 |
|
Nikita Rantsev |
Uimaseura Helsinki |
2007 |
07A393 |
50m |
45.59 |
|
|
|
|
|
11 |
22 |
|
Lassi Leppänen |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2006 |
06B055 |
50m |
45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
381 |
|
Jan Voloshin |
Uimaseura Helsinki |
2008 |
08A207 |
50m |
47.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
252 |
|
Rasmus Karjalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A469 |
50m |
47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
396 |
|
Kasper Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A962 |
50m |
47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
257 |
|
Onni Scharin |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A641 |
50m |
47.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
248 |
|
Veikko Seppänen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A202 |
50m |
47.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
177 |
|
Evan Mustonen |
Cetus Espoo |
2005 |
05A896 |
50m |
47.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
175 |
|
Artem Haikara |
Cetus Espoo |
2005 |
05A786 |
50m |
48.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
209 |
|
Samu Uljas |
Cetus Espoo |
2007 |
07A680 |
50m |
49.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
118 |
|
Elias Tuukkanen |
Riihimäen Uimaseura |
2006 |
06A555 |
50m |
50.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
265 |
|
Antony Tran |
Stadin Delfiinit |
2009 |
09A076 |
50m |
50.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
226 |
|
Juho Hoikkala |
Haminan Uimaseura |
2005 |
05B133 |
50m |
51.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
336 |
|
Reko Mikkonen |
VANDERS |
2006 |
06A536 |
50m |
51.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
14 |
|
Frans Nyström |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2008 |
08A214 |
50m |
53.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
116 |
|
Iikka Liitola |
Riihimäen Uimaseura |
2008 |
08A102 |
50m |
53.21 |
|
|
|
|
|
26 |
249 |
|
Nooa Valtonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A130 |
50m |
53.25 |
|
|
|
|
|
27 |
384 |
|
Nikita Dzura |
Uimaseura Helsinki |
2010 |
10A047 |
50m |
53.96 |
|
|
|
|
|
28 |
328 |
|
Joel Wahlman |
VANDERS |
2008 |
08A003 |
50m |
54.09 |
|
|
|
|
|
29 |
128 |
|
Onni Kataja |
Riihimäen Uimaseura |
2007 |
07A576 |
50m |
55.07 |
|
|
|
|
|
30 |
145 |
|
Maxim Sazonov |
Riihimäen Uimaseura |
2008 |
08A659 |
50m |
55.69 |
|
|
|
|
|
31 |
385 |
|
Vadim Nikolashin |
Uimaseura Helsinki |
2010 |
10A110 |
50m |
57.10 |
|
|
|
|
|
32 |
181 |
|
Matti Vahtola |
Cetus Espoo |
2006 |
06A663 |
50m |
57.72 |
|
|
|
|
|
33 |
253 |
|
Emil Gaft |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A803 |
50m |
57.81 |
|
|
|
|
|
34 |
355 |
|
Onni Tuohino |
VANDERS |
2008 |
08A252 |
50m |
58.09 |
|
|
|
|
|
35 |
142 |
|
Iaroslav Nechepurenko |
Riihimäen Uimaseura |
2009 |
09A365 |
50m |
58.53 |
|
|
|
|
|
36 |
19 |
|
Lauri Turunen |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2006 |
06B011 |
50m |
59.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
399 |
|
Noa Byskov |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A548 |
50m |
1:02.43 |
|
|
|
|
|
38 |
138 |
|
Milo Anttila |
Riihimäen Uimaseura |
2009 |
09A260 |
50m |
1:04.18 |
|
|
|
|
|
39 |
173 |
|
Ivan Gavrilov |
Cetus Espoo |
2005 |
05A769 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
184 |
|
Joonas Patrik Pylvänäinen |
Cetus Espoo |
2004 |
04B178 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
376 |
|
Esa Währn |
VANDERS |
2008 |
08A701 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
264 |
|
Alexander Kaznakov |
Stadin Delfiinit |
2006 |
06A131 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
297 |
|
Roni Lönnqvist |
Uinti Imatra |
2000 |
00B291 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
371 |
|
Niilo Era |
VANDERS |
2006 |
06A998 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
268 |
|
Daniel Santala |
Stadin Delfiinit |
2009 |
09A443 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
42 |
|
Henri Varsamäki |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2007 |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
270 |
|
Kevin Kaznakov |
Stadin Delfiinit |
2009 |
09A453 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
267 |
|
Timur Gerasimenko |
Stadin Delfiinit |
2009 |
09A445 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
403 |
|
Kevin Kajava |
VANDERS |
2009 |
09A195 |
50m |
|
LAT |
|
|
|
|
50 |
207 |
|
Aki Eveli |
Cetus Espoo |
2006 |
06A929 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-04-12 18.29.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Vanders |
|
|
|
|