Program för Bockstensdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2019 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
12:15 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 juni 2019 |
|
|
|
|
Gren 19, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Sports International AB |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
460 |
2 |
Sandra Halvorsen |
2004 |
|
Skien SK |
|
50m |
1:32.74 |
244 |
3 |
Maria Balslev |
2004 |
AZ7204 |
VARBERG |
|
50m |
1:32.02 |
78 |
4 |
Frida Olofsson |
2004 |
BF7804 |
MASS |
|
25m |
1:29.68 |
344 |
5 |
Clara Aronsson |
2004 |
BX2804 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:30.56 |
248 |
6 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
25m |
1:32.20 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Elsa Stenfeldt |
2004 |
AJ9204 |
MASS |
|
25m |
1:27.26 |
256 |
2 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.73 |
67 |
3 |
Agnes Gustafsson |
2002 |
AT1602 |
MASS |
|
25m |
1:23.44 |
229 |
4 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
50m |
1:23.01 |
324 |
5 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:23.30 |
321 |
6 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:23.52 |
142 |
7 |
Louise Hörup |
2004 |
BN4204 |
POSEIDON |
|
25m |
1:24.86 |
418 |
8 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
1:28.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
421 |
1 |
Mathilde Syberg Glud |
2004 |
0492AV |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.49 |
79 |
2 |
Fanny Sjöström |
2004 |
BF5804 |
MASS |
|
25m |
1:20.39 |
189 |
3 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
50m |
1:19.37 |
130 |
4 |
Emelie Stridh |
2004 |
AW3404 |
POSEIDON |
|
25m |
1:18.10 |
137 |
5 |
Sofia Lund |
2003 |
BP4803 |
POSEIDON |
|
50m |
1:19.33 |
236 |
6 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
1:20.19 |
61 |
7 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:21.80 |
124 |
8 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Wilma Ericsson |
2002 |
BE8602 |
MASS |
|
25m |
1:17.70 |
318 |
2 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:17.30 |
219 |
3 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:15.06 |
66 |
4 |
Linnea Reuterberg |
2001 |
AQ9601 |
MASS |
|
25m |
1:14.10 |
210 |
5 |
Ella Bolmstrand |
2004 |
BR5804 |
SKK |
|
50m |
1:14.94 |
252 |
6 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
25m |
1:16.01 |
439 |
7 |
Anne Cecilie Nygaard |
2004 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:17.40 |
127 |
8 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:17.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
331 |
1 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:13.51 |
73 |
2 |
Olivia Sandberg |
2003 |
BH0403 |
MASS |
|
25m |
1:13.18 |
441 |
3 |
Finley Quinn |
2000 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:10.07 |
235 |
4 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
1:09.26 |
216 |
5 |
Josefin Alm |
2001 |
AJ8201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:09.60 |
234 |
6 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
1:10.36 |
157 |
7 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
25m |
1:13.38 |
74 |
8 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
25m |
1:13.90 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2019 |
Licensierad till: Varberg Sim |
Utskriftstid |
12:15 |
|