Program för Vårsimiaden 2019, Örebro
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4X100m Frisim Mixed 12-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
117 |
|
Örebro Simallians Mix |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
5:11.40 |
|
|
|
|
|
|
2 |
36 |
|
Karlskoga Simförening |
Karlskoga Simförening |
2006 |
|
25m |
5:25.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:29:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:29:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Medley Flickor 12-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
24 |
|
Mia Larsson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT0206 |
25m |
2:46.36 |
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Nathalie Johansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AB2606 |
25m |
2:49.91 |
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Elin Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF7407 |
25m |
2:53.34 |
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
3:12.84 |
|
|
|
|
|
5 |
20 |
|
Ida Pettersson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO7806 |
50m |
3:16.46 |
|
|
|
|
|
6 |
67 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
3:19.04 |
|
|
|
|
|
7 |
92 |
|
Ebba Koskela |
Örebro Simallians |
2007 |
BD2407 |
25m |
3:20.20 |
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
Rania Rashiid |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AX0206 |
25m |
3:20.39 |
|
|
|
|
|
9 |
43 |
|
Nellie Westerlund |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AO0807 |
50m |
3:32.61 |
|
|
|
|
|
10 |
72 |
|
Meja Wernersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ6407 |
25m |
3:34.17 |
|
|
|
|
|
11 |
21 |
|
Ester Josbo |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO2806 |
25m |
3:35.96 |
|
|
|
|
|
12 |
64 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
50m |
3:39.14 |
|
|
|
|
|
13 |
65 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
3:41.97 |
|
|
|
|
|
14 |
87 |
|
Jonna Kanflod |
Örebro Simallians |
2006 |
BM3806 |
25m |
3:45.23 |
|
|
|
|
|
15 |
84 |
|
Amanda Fröding |
Örebro Simallians |
2007 |
AV0607 |
25m |
3:56.97 |
|
|
|
|
|
16 |
80 |
|
Sadie Ford |
Örebro Simallians |
2007 |
AT4207 |
25m |
4:02.39 |
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Wilma Sinnerstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ0407 |
25m |
4:07.45 |
|
|
|
|
|
18 |
89 |
|
Selma Pettersson |
Örebro Simallians |
2007 |
BA1607 |
50m |
4:17.07 |
|
|
|
|
|
19 |
77 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
50m |
4:28.31 |
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Alicia Bohlemark |
Filipstads Simklubb |
2007 |
AN7607 |
25m |
4:31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:29:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Medley Pojkar 12-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
118 |
|
Leo Karlsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
AH6706 |
25m |
2:35.88 |
|
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Lex Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AA0907 |
25m |
2:44.32 |
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Elias Jansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC3706 |
25m |
2:46.41 |
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Viktor Hellberg |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC0706 |
25m |
2:50.77 |
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Alexander Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AB1907 |
25m |
3:18.55 |
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Mio Gullbrand |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT4506 |
25m |
3:23.60 |
|
|
|
|
|
7 |
29 |
|
Melker Karlsson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT5506 |
25m |
3:23.86 |
|
|
|
|
|
8 |
10 |
|
Joel Andersson |
Grums Simsällskap |
2007 |
AH4107 |
25m |
3:37.00 |
|
|
|
|
|
9 |
41 |
|
Johan Pellfolk |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AC3507 |
25m |
3:42.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:29:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Medley Flickor 11 oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Moa Englund |
Grums Simsällskap |
2008 |
AA1408 |
25m |
1:32.59 |
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Signe Lindberg |
Karlstads Simsällskap |
2008 |
AJ5608 |
25m |
1:33.65 |
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:36.65 |
|
|
|
|
|
4 |
69 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:38.88 |
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Ebbastina Gunnberg |
Grums Simsällskap |
2008 |
AJ7408 |
25m |
1:39.99 |
|
|
|
|
|
6 |
48 |
|
Nefeli Maria Blithikiotis |
Karlstads Simsällskap |
2011 |
AB4211 |
25m |
1:40.93 |
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Isabelle Bohlemark |
Filipstads Simklubb |
2008 |
AE6808 |
25m |
1:41.58 |
|
|
|
|
|
8 |
98 |
|
Klara Parkow |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4409 |
25m |
1:45.63 |
|
|
|
|
|
9 |
79 |
|
Alexandra Bergman |
Örebro Simallians |
2008 |
AI7208 |
25m |
1:49.05 |
|
|
|
|
|
10 |
82 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
1:49.92 |
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Maja Englund |
Grums Simsällskap |
2010 |
AA6410 |
25m |
1:50.58 |
|
|
|
|
|
12 |
90 |
|
Ebba Niemelä |
Örebro Simallians |
2009 |
AE5809 |
25m |
1:50.96 |
|
|
|
|
|
13 |
83 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
1:53.23 |
|
|
|
|
|
14 |
93 |
|
Freja Gruvaeus |
Örebro Simallians |
2008 |
AR7408 |
25m |
1:54.89 |
|
|
|
|
|
15 |
73 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
1:55.95 |
|
|
|
|
|
16 |
58 |
|
Lavinia Thörner |
Säffle Simsällskap |
2008 |
AG2408 |
25m |
1:56.35 |
|
|
|
|
|
17 |
88 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
1:58.70 |
|
|
|
|
|
18 |
95 |
|
Alma Ajanovic |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4209 |
25m |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
19 |
68 |
|
Smilla Högfeldt |
Örebro Simallians |
2008 |
AG8208 |
25m |
2:01.20 |
|
|
|
|
|
20 |
127 |
|
Iris Petersson |
Örebro Simallians |
2009 |
AO0609 |
25m |
2:02.07 |
EFT |
|
21 |
57 |
|
Frida Weghammar |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA4410 |
25m |
2:02.39 |
|
|
|
|
|
22 |
12 |
|
Elly Andersson |
Grums Simsällskap |
2011 |
AA4411 |
25m |
2:03.11 |
|
|
|
|
|
23 |
97 |
|
Wilma Ullefors |
Örebro Simallians |
2008 |
AT5808 |
25m |
2:05.39 |
|
|
|
|
|
24 |
56 |
|
Nellie Leander |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA3410 |
25m |
2:13.30 |
|
|
|
|
|
25 |
85 |
|
Sandra Baastad Kjellin |
Örebro Simallians |
2008 |
AL4808 |
25m |
2:22.51 |
|
|
|
|
|
26 |
102 |
|
Emilia Grip |
Örebro Simallians |
2010 |
AE7410 |
25m |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
27 |
27 |
|
Lova Jansson |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AP1808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:29:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Medley Pojkar 11 oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
61 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
1:29.23 |
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Ektoras Vasileios Blithikiotis |
Karlstads Simsällskap |
2008 |
AM3308 |
25m |
1:29.55 |
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Milo Thunberg |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AA3508 |
25m |
1:40.35 |
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Liam Gustafsson |
Grums Simsällskap |
2009 |
AE1909 |
25m |
1:46.88 |
|
|
|
|
|
5 |
101 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
2:07.46 |
|
|
|
|
|
6 |
46 |
|
Hugo Stenmark |
Karlstads Simsällskap |
2009 |
AB8709 |
25m |
2:07.87 |
|
|
|
|
|
7 |
91 |
|
Måns Eriksson |
Örebro Simallians |
2009 |
AD1109 |
25m |
2:16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:29:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Bröstsim Flick 11-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
40 |
|
Elin Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF7407 |
25m |
1:28.85 |
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Rania Rashiid |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AX0206 |
25m |
1:35.61 |
|
|
|
|
|
3 |
60 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:36.47 |
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Boglarka Biro |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AO9806 |
25m |
1:38.67 |
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Moa Englund |
Grums Simsällskap |
2008 |
AA1408 |
25m |
1:41.00 |
|
|
|
|
|
6 |
72 |
|
Meja Wernersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ6407 |
25m |
1:41.72 |
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:44.75 |
|
|
|
|
|
8 |
63 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:45.39 |
|
|
|
|
|
9 |
120 |
|
Alice Åsberg |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2008 |
AY4608 |
25m |
1:47.70 |
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Greta Larsson |
Filipstads Simklubb |
2006 |
AI6606 |
25m |
1:49.48 |
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Elsa Petersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ4407 |
25m |
1:49.77 |
|
|
|
|
|
12 |
11 |
|
Ebbastina Gunnberg |
Grums Simsällskap |
2008 |
AJ7408 |
25m |
1:49.81 |
|
|
|
|
|
13 |
92 |
|
Ebba Koskela |
Örebro Simallians |
2007 |
BD2407 |
25m |
1:50.39 |
|
|
|
|
|
14 |
26 |
|
Alva Krona |
Karlskoga Simförening |
2006 |
BI1206 |
25m |
1:51.01 |
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
Freja Gruvaeus |
Örebro Simallians |
2008 |
AR7408 |
25m |
1:52.19 |
|
|
|
|
|
16 |
87 |
|
Jonna Kanflod |
Örebro Simallians |
2006 |
BM3806 |
25m |
1:53.02 |
|
|
|
|
|
17 |
121 |
|
Ayda Kayedpour |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
BS4206 |
25m |
1:53.97 |
|
|
|
|
|
18 |
50 |
|
Elsa Eremo |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
AF1407 |
50m |
1:54.30 |
|
|
|
|
|
19 |
89 |
|
Selma Pettersson |
Örebro Simallians |
2007 |
BA1607 |
25m |
1:56.19 |
|
|
|
|
|
20 |
81 |
|
Emelie Lem |
Örebro Simallians |
2007 |
AV3607 |
25m |
1:58.29 |
|
|
|
|
|
21 |
64 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:58.30 |
|
|
|
|
|
22 |
94 |
|
Olivia Hill |
Örebro Simallians |
2006 |
BQ7206 |
25m |
1:58.90 |
|
|
|
|
|
23 |
84 |
|
Amanda Fröding |
Örebro Simallians |
2007 |
AV0607 |
25m |
1:58.90 |
|
|
|
|
|
24 |
83 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
1:59.62 |
|
|
|
|
|
25 |
52 |
|
Annie Harjamäki |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
AW9607 |
25m |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
26 |
69 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
2:00.35 |
|
|
|
|
|
27 |
73 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
2:00.61 |
|
|
|
|
|
28 |
23 |
|
Alva Avander |
Karlskoga Simförening |
2007 |
AF8807 |
25m |
2:01.16 |
|
|
|
|
|
29 |
77 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
2:02.58 |
|
|
|
|
|
30 |
71 |
|
Wilma Sinnerstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ0407 |
25m |
2:04.03 |
|
|
|
|
|
31 |
79 |
|
Alexandra Bergman |
Örebro Simallians |
2008 |
AI7208 |
25m |
2:04.12 |
|
|
|
|
|
32 |
82 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
2:04.79 |
|
|
|
|
|
33 |
76 |
|
Jessica Pan |
Örebro Simallians |
2007 |
AS7607 |
25m |
2:05.44 |
|
|
|
|
|
34 |
80 |
|
Sadie Ford |
Örebro Simallians |
2007 |
AT4207 |
25m |
2:09.45 |
|
|
|
|
|
35 |
31 |
|
Alma Stolphage |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AW3608 |
25m |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
36 |
68 |
|
Smilla Högfeldt |
Örebro Simallians |
2008 |
AG8208 |
25m |
2:10.16 |
|
|
|
|
|
37 |
85 |
|
Sandra Baastad Kjellin |
Örebro Simallians |
2008 |
AL4808 |
25m |
2:10.45 |
|
|
|
|
|
38 |
35 |
|
Sally Löthgren |
Karlskoga Simförening |
2008 |
BA7608 |
25m |
2:13.93 |
|
|
|
|
|
39 |
14 |
|
Tracey Söderberg-Gomes |
Karlskoga Simförening |
2007 |
|
25m |
2:14.34 |
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Alicia Bohlemark |
Filipstads Simklubb |
2007 |
AN7607 |
25m |
2:20.34 |
|
|
|
|
|
41 |
32 |
|
Stella Svanberg |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AW4608 |
25m |
2:21.00 |
|
|
|
|
|
42 |
15 |
|
Sarah Alibegovic |
Karlskoga Simförening |
2006 |
|
25m |
2:22.00 |
|
|
|
|
|
|
43 |
3 |
|
Agnes Larsson |
Filipstads Simklubb |
2007 |
AM7407 |
50m |
2:22.35 |
|
|
|
|
|
44 |
58 |
|
Lavinia Thörner |
Säffle Simsällskap |
2008 |
AG2408 |
50m |
2:56.14 |
|
|
|
|
|
45 |
27 |
|
Lova Jansson |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AP1808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Bröstsim Pojk 11-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
37 |
|
Lex Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AA0907 |
25m |
1:22.82 |
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Elias Jansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC3706 |
25m |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Ektoras Vasileios Blithikiotis |
Karlstads Simsällskap |
2008 |
AM3308 |
25m |
1:29.24 |
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Max Månsson |
Örebro Simallians |
2006 |
AL8106 |
25m |
1:29.29 |
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Noel Spelling |
Filipstads Simklubb |
2006 |
AJ4106 |
25m |
1:32.59 |
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Erik Bjurenhed |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AI2506 |
25m |
1:37.22 |
|
|
|
|
|
7 |
29 |
|
Melker Karlsson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT5506 |
25m |
1:39.51 |
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Alexander Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AB1907 |
25m |
1:42.06 |
|
|
|
|
|
9 |
61 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
1:42.17 |
|
|
|
|
|
10 |
28 |
|
Mio Gullbrand |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT4506 |
25m |
1:44.53 |
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Olle Urelid |
Örebro Simallians |
2006 |
AW2506 |
25m |
1:45.50 |
|
|
|
|
|
12 |
78 |
|
Nils Dittlau |
Örebro Simallians |
2006 |
AP1906 |
25m |
1:47.87 |
|
|
|
|
|
13 |
66 |
|
Oliver Eriksson |
Örebro Simallians |
2006 |
AM9906 |
25m |
1:47.98 |
|
|
|
|
|
14 |
10 |
|
Joel Andersson |
Grums Simsällskap |
2007 |
AH4107 |
25m |
1:48.06 |
|
|
|
|
|
15 |
41 |
|
Johan Pellfolk |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AC3507 |
25m |
1:58.32 |
|
|
|
|
|
16 |
122 |
|
Eldin Sakambet |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2007 |
AR5307 |
25m |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
17 |
44 |
|
Zander Holmgren |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF5907 |
25m |
2:04.49 |
|
|
|
|
|
18 |
33 |
|
Milton Karlsson Linander |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AM6708 |
25m |
2:13.12 |
|
|
|
|
|
19 |
104 |
|
Folke Calais |
Örebro Simallians |
2007 |
AT5707 |
25m |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
20 |
86 |
|
Edwin Svedell |
Örebro Simallians |
2006 |
AS8106 |
25m |
2:20.46 |
|
|
|
|
|
21 |
103 |
|
David Adolfsson |
Örebro Simallians |
2007 |
AT4907 |
25m |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
22 |
99 |
|
Sebastian Norlander |
Örebro Simallians |
2007 |
AO1907 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
22 |
|
Milo Thunberg |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AA3508 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
24 |
30 |
|
Maximus Carpenter |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AL2508 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
96 |
|
Arvid Dittlau |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9908 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Bröstsim Flickor 10oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
48 |
|
Nefeli Maria Blithikiotis |
Karlstads Simsällskap |
2011 |
AB4211 |
25m |
51.72 |
|
|
|
|
|
2 |
90 |
|
Ebba Niemelä |
Örebro Simallians |
2009 |
AE5809 |
25m |
55.98 |
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Emilia Grip |
Örebro Simallians |
2010 |
AE7410 |
25m |
56.00 |
|
|
|
|
|
4 |
98 |
|
Klara Parkow |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4409 |
25m |
59.04 |
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Elly Andersson |
Grums Simsällskap |
2011 |
AA4411 |
25m |
59.67 |
|
|
|
|
|
6 |
57 |
|
Frida Weghammar |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA4410 |
25m |
1:02.22 |
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Dina Muminovic |
Karlskoga Simförening |
2010 |
AE4810 |
25m |
1:02.71 |
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Maja Englund |
Grums Simsällskap |
2010 |
AA6410 |
25m |
1:03.65 |
|
|
|
|
|
9 |
56 |
|
Nellie Leander |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA3410 |
25m |
1:06.16 |
|
|
|
|
|
10 |
127 |
|
Iris Petersson |
Örebro Simallians |
2009 |
AO0609 |
25m |
1:06.63 |
EFT |
|
11 |
95 |
|
Alma Ajanovic |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4209 |
25m |
1:07.49 |
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
1:09.78 |
|
|
|
|
|
13 |
123 |
|
Ellen Nordquist |
Grums Simsällskap |
2009 |
AP3209 |
25m |
1:09.82 |
EFT |
|
14 |
75 |
|
Esther Cederlind |
Örebro Simallians |
2009 |
AB4409 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Bröstsim Pojkar 10oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
16 |
|
Jakob Franz |
Karlskoga Simförening |
2009 |
|
25m |
54.14 |
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Liam Gustafsson |
Grums Simsällskap |
2009 |
AE1909 |
25m |
57.44 |
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
59.72 |
|
|
|
|
|
4 |
46 |
|
Hugo Stenmark |
Karlstads Simsällskap |
2009 |
AB8709 |
25m |
1:07.04 |
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Måns Eriksson |
Örebro Simallians |
2009 |
AD1109 |
25m |
1:11.80 |
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Lukas Andersson |
Säffle Simsällskap |
2009 |
AG2709 |
25m |
1:15.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Frisim Flickor 11-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
24 |
|
Mia Larsson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT0206 |
25m |
1:05.66 |
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Isabella Viklund |
Lindesbergs Simsällskap |
2006 |
AP1206 |
25m |
1:07.40 |
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Nathalie Johansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AB2606 |
25m |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Ida Pettersson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO7806 |
25m |
1:09.75 |
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Elin Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF7407 |
25m |
1:11.77 |
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Greta Larsson |
Filipstads Simklubb |
2006 |
AI6606 |
25m |
1:15.97 |
|
|
|
|
|
7 |
25 |
|
Rania Rashiid |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AX0206 |
25m |
1:18.58 |
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:19.03 |
|
|
|
|
|
9 |
67 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:20.99 |
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Isabelle Bohlemark |
Filipstads Simklubb |
2008 |
AE6808 |
25m |
1:22.35 |
|
|
|
|
|
11 |
45 |
|
Signe Lindberg |
Karlstads Simsällskap |
2008 |
AJ5608 |
25m |
1:22.55 |
|
|
|
|
|
12 |
43 |
|
Nellie Westerlund |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AO0807 |
50m |
1:22.99 |
|
|
|
|
|
13 |
21 |
|
Ester Josbo |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO2806 |
25m |
1:23.56 |
|
|
|
|
|
14 |
26 |
|
Alva Krona |
Karlskoga Simförening |
2006 |
BI1206 |
25m |
1:24.30 |
|
|
|
|
|
15 |
63 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:25.10 |
|
|
|
|
|
16 |
69 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
17 |
64 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:29.28 |
|
|
|
|
|
18 |
39 |
|
Boglarka Biro |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AO9806 |
25m |
1:29.56 |
|
|
|
|
|
19 |
53 |
|
Telin Jonsson |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
BD2607 |
25m |
1:30.24 |
|
|
|
|
|
20 |
72 |
|
Meja Wernersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ6407 |
25m |
1:30.30 |
|
|
|
|
|
21 |
65 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
1:31.68 |
|
|
|
|
|
22 |
89 |
|
Selma Pettersson |
Örebro Simallians |
2007 |
BA1607 |
25m |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
23 |
92 |
|
Ebba Koskela |
Örebro Simallians |
2007 |
BD2407 |
25m |
1:33.72 |
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Hilda Carlstedt |
Filipstads Simklubb |
2008 |
AP7608 |
25m |
1:34.39 |
|
|
|
|
|
25 |
121 |
|
Ayda Kayedpour |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
BS4206 |
25m |
1:35.49 |
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Agnes Larsson |
Filipstads Simklubb |
2007 |
AM7407 |
25m |
1:35.57 |
|
|
|
|
|
27 |
87 |
|
Jonna Kanflod |
Örebro Simallians |
2006 |
BM3806 |
25m |
1:35.77 |
|
|
|
|
|
28 |
74 |
|
Elsa Petersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ4407 |
25m |
1:35.82 |
|
|
|
|
|
29 |
50 |
|
Elsa Eremo |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
AF1407 |
25m |
1:35.89 |
|
|
|
|
|
30 |
79 |
|
Alexandra Bergman |
Örebro Simallians |
2008 |
AI7208 |
25m |
1:36.68 |
|
|
|
|
|
31 |
73 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
1:37.32 |
|
|
|
|
|
32 |
83 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
1:37.44 |
|
|
|
|
|
33 |
84 |
|
Amanda Fröding |
Örebro Simallians |
2007 |
AV0607 |
25m |
1:37.59 |
|
|
|
|
|
34 |
82 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
1:39.71 |
|
|
|
|
|
35 |
35 |
|
Sally Löthgren |
Karlskoga Simförening |
2008 |
BA7608 |
25m |
1:40.48 |
|
|
|
|
|
36 |
77 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
1:43.00 |
|
|
|
|
|
37 |
11 |
|
Ebbastina Gunnberg |
Grums Simsällskap |
2008 |
AJ7408 |
25m |
1:44.07 |
|
|
|
|
|
38 |
93 |
|
Freja Gruvaeus |
Örebro Simallians |
2008 |
AR7408 |
25m |
1:44.77 |
|
|
|
|
|
39 |
31 |
|
Alma Stolphage |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AW3608 |
25m |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
40 |
120 |
|
Alice Åsberg |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2008 |
AY4608 |
25m |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
41 |
14 |
|
Tracey Söderberg-Gomes |
Karlskoga Simförening |
2007 |
|
25m |
1:46.09 |
|
|
|
|
|
|
42 |
80 |
|
Sadie Ford |
Örebro Simallians |
2007 |
AT4207 |
25m |
1:46.54 |
|
|
|
|
|
43 |
23 |
|
Alva Avander |
Karlskoga Simförening |
2007 |
AF8807 |
25m |
1:49.19 |
|
|
|
|
|
44 |
15 |
|
Sarah Alibegovic |
Karlskoga Simförening |
2006 |
|
25m |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
45 |
81 |
|
Emelie Lem |
Örebro Simallians |
2007 |
AV3607 |
25m |
1:50.46 |
|
|
|
|
|
46 |
71 |
|
Wilma Sinnerstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ0407 |
25m |
1:54.41 |
|
|
|
|
|
47 |
32 |
|
Stella Svanberg |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AW4608 |
25m |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
48 |
58 |
|
Lavinia Thörner |
Säffle Simsällskap |
2008 |
AG2408 |
50m |
1:58.07 |
|
|
|
|
|
49 |
85 |
|
Sandra Baastad Kjellin |
Örebro Simallians |
2008 |
AL4808 |
25m |
1:58.15 |
|
|
|
|
|
50 |
68 |
|
Smilla Högfeldt |
Örebro Simallians |
2008 |
AG8208 |
25m |
2:00.89 |
|
|
|
|
|
51 |
76 |
|
Jessica Pan |
Örebro Simallians |
2007 |
AS7607 |
25m |
2:01.59 |
|
|
|
|
|
52 |
52 |
|
Annie Harjamäki |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
AW9607 |
25m |
2:03.45 |
|
|
|
|
|
53 |
97 |
|
Wilma Ullefors |
Örebro Simallians |
2008 |
AT5808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
27 |
|
Lova Jansson |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AP1808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Frisim Pojkar 11-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
118 |
|
Leo Karlsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
AH6706 |
25m |
1:03.22 |
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Elias Jansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC3706 |
25m |
1:05.95 |
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Lex Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AA0907 |
25m |
1:06.25 |
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Viktor Hellberg |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC0706 |
25m |
1:09.50 |
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Noel Spelling |
Filipstads Simklubb |
2006 |
AJ4106 |
25m |
1:11.34 |
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Ektoras Vasileios Blithikiotis |
Karlstads Simsällskap |
2008 |
AM3308 |
25m |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
1:14.61 |
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Erik Bjurenhed |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AI2506 |
25m |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
9 |
62 |
|
Max Månsson |
Örebro Simallians |
2006 |
AL8106 |
25m |
1:16.77 |
|
|
|
|
|
10 |
29 |
|
Melker Karlsson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT5506 |
25m |
1:17.78 |
|
|
|
|
|
11 |
38 |
|
Alexander Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AB1907 |
25m |
1:22.00 |
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Mio Gullbrand |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT4506 |
25m |
1:24.39 |
|
|
|
|
|
13 |
22 |
|
Milo Thunberg |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AA3508 |
25m |
1:25.82 |
|
|
|
|
|
14 |
10 |
|
Joel Andersson |
Grums Simsällskap |
2007 |
AH4107 |
25m |
1:27.29 |
|
|
|
|
|
15 |
54 |
|
Johannes Brynglesson |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
AN2707 |
25m |
1:29.28 |
|
|
|
|
|
16 |
122 |
|
Eldin Sakambet |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2007 |
AR5307 |
25m |
1:33.66 |
|
|
|
|
|
17 |
41 |
|
Johan Pellfolk |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AC3507 |
25m |
1:38.19 |
|
|
|
|
|
18 |
44 |
|
Zander Holmgren |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF5907 |
25m |
1:40.86 |
|
|
|
|
|
19 |
100 |
|
Olle Urelid |
Örebro Simallians |
2006 |
AW2506 |
25m |
1:45.78 |
|
|
|
|
|
20 |
86 |
|
Edwin Svedell |
Örebro Simallians |
2006 |
AS8106 |
25m |
2:03.44 |
|
|
|
|
|
21 |
66 |
|
Oliver Eriksson |
Örebro Simallians |
2006 |
AM9906 |
25m |
2:04.50 |
|
|
|
|
|
22 |
104 |
|
Folke Calais |
Örebro Simallians |
2007 |
AT5707 |
25m |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
23 |
103 |
|
David Adolfsson |
Örebro Simallians |
2007 |
AT4907 |
25m |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
24 |
33 |
|
Milton Karlsson Linander |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AM6708 |
25m |
2:23.00 |
|
|
|
|
|
25 |
78 |
|
Nils Dittlau |
Örebro Simallians |
2006 |
AP1906 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
99 |
|
Sebastian Norlander |
Örebro Simallians |
2007 |
AO1907 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
30 |
|
Maximus Carpenter |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AL2508 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
96 |
|
Arvid Dittlau |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9908 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Frisim Flickor 10oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Maja Englund |
Grums Simsällskap |
2010 |
AA6410 |
25m |
39.80 |
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Klara Parkow |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4409 |
25m |
40.60 |
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Nefeli Maria Blithikiotis |
Karlstads Simsällskap |
2011 |
AB4211 |
25m |
40.89 |
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Ebba Niemelä |
Örebro Simallians |
2009 |
AE5809 |
25m |
43.83 |
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
45.70 |
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Dina Muminovic |
Karlskoga Simförening |
2010 |
AE4810 |
25m |
45.91 |
|
|
|
|
|
7 |
57 |
|
Frida Weghammar |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA4410 |
25m |
47.12 |
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Elly Andersson |
Grums Simsällskap |
2011 |
AA4411 |
25m |
48.90 |
|
|
|
|
|
9 |
102 |
|
Emilia Grip |
Örebro Simallians |
2010 |
AE7410 |
25m |
49.00 |
|
|
|
|
|
10 |
56 |
|
Nellie Leander |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA3410 |
25m |
51.69 |
|
|
|
|
|
11 |
95 |
|
Alma Ajanovic |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4209 |
25m |
54.06 |
|
|
|
|
|
12 |
127 |
|
Iris Petersson |
Örebro Simallians |
2009 |
AO0609 |
25m |
57.52 |
EFT |
|
13 |
123 |
|
Ellen Nordquist |
Grums Simsällskap |
2009 |
AP3209 |
25m |
1:00.00 |
EFT |
|
14 |
75 |
|
Esther Cederlind |
Örebro Simallians |
2009 |
AB4409 |
25m |
1:18.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Frisim Pojkar 10oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Liam Gustafsson |
Grums Simsällskap |
2009 |
AE1909 |
25m |
44.76 |
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Hugo Stenmark |
Karlstads Simsällskap |
2009 |
AB8709 |
25m |
48.52 |
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
55.81 |
|
|
|
|
|
4 |
59 |
|
Lukas Andersson |
Säffle Simsällskap |
2009 |
AG2709 |
25m |
56.72 |
|
|
|
|
|
5 |
16 |
|
Jakob Franz |
Karlskoga Simförening |
2009 |
|
25m |
59.09 |
|
|
|
|
|
|
6 |
91 |
|
Måns Eriksson |
Örebro Simallians |
2009 |
AD1109 |
25m |
1:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4X50m Medley Flick 12-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
129 |
|
Karlskoga SF |
Karlskoga Simförening |
2006 |
|
25m |
2:27.02 |
EFT |
|
|
|
|
2 |
105 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 1 |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
2:46.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Lindesbergs Simsällskap |
Lindesbergs Simsällskap |
2006 |
|
25m |
2:55.78 |
|
|
|
|
|
|
4 |
106 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 2 |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
3:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
116 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 4 |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
3:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
107 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 3 |
Örebro Simallians |
|
|
25m |
3:23.64 |
|
|
|
2007 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Filipstads Simklubb |
Filipstads Simklubb |
2000 |
|
25m |
3:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4X50m Medley Pojkar 12-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
128 |
|
Karlskoga SF |
Karlskoga Simförening |
2006 |
|
25m |
2:35.66 |
EFT |
|
|
|
|
2 |
114 |
|
Örebro Simallians Herrar lag 2 |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
3:01.98 |
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Örebro Simallians Herrar Lag 1 |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4X50m Medley Flickor 11oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
108 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 1 |
Örebro Simallians |
2008 |
|
25m |
3:10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
109 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 2 |
Örebro Simallians |
2008 |
|
25m |
3:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
110 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 3 |
Örebro Simallians |
2008 |
|
25m |
3:50.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4X100m Medley Mixed 12-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
117 |
|
Örebro Simallians Mix |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
5:56.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
400m Frisim Flickor 13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
49 |
|
Isabella Viklund |
Lindesbergs Simsällskap |
2006 |
AP1206 |
25m |
5:23.58 |
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
6:28.75 |
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Ida Pettersson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO7806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
400m Frisim Pojkar 13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
19 |
|
Viktor Hellberg |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC0706 |
50m |
5:09.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Frisim Flickor 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Nellie Westerlund |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AO0807 |
25m |
2:58.00 |
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
3:05.96 |
|
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Elsa Eremo |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
AF1407 |
25m |
3:09.00 |
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
Telin Jonsson |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
BD2607 |
25m |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Elsa Petersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ4407 |
25m |
3:10.85 |
|
|
|
|
|
6 |
84 |
|
Amanda Fröding |
Örebro Simallians |
2007 |
AV0607 |
25m |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Alicia Bohlemark |
Filipstads Simklubb |
2007 |
AN7607 |
25m |
3:20.67 |
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Selma Pettersson |
Örebro Simallians |
2007 |
BA1607 |
25m |
3:26.67 |
|
|
|
|
|
9 |
72 |
|
Meja Wernersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ6407 |
25m |
3:34.93 |
|
|
|
|
|
10 |
52 |
|
Annie Harjamäki |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
AW9607 |
25m |
3:40.00 |
|
|
|
|
|
11 |
92 |
|
Ebba Koskela |
Örebro Simallians |
2007 |
BD2407 |
25m |
3:41.45 |
|
|
|
|
|
12 |
80 |
|
Sadie Ford |
Örebro Simallians |
2007 |
AT4207 |
25m |
3:47.34 |
|
|
|
|
|
13 |
77 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
3:50.11 |
|
|
|
|
|
14 |
76 |
|
Jessica Pan |
Örebro Simallians |
2007 |
AS7607 |
25m |
4:08.01 |
|
|
|
|
|
15 |
71 |
|
Wilma Sinnerstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ0407 |
50m |
4:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Frisim Pojkar 12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
37 |
|
Lex Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AA0907 |
25m |
2:27.53 |
|
|
|
|
|
2 |
38 |
|
Alexander Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AB1907 |
25m |
2:56.91 |
|
|
|
|
|
3 |
41 |
|
Johan Pellfolk |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AC3507 |
25m |
3:24.46 |
|
|
|
|
|
4 |
44 |
|
Zander Holmgren |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF5907 |
25m |
3:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Fjärilsim F 12-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
24 |
|
Mia Larsson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT0206 |
25m |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Nathalie Johansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AB2606 |
50m |
1:16.57 |
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Elin Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF7407 |
25m |
1:22.92 |
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Isabella Viklund |
Lindesbergs Simsällskap |
2006 |
AP1206 |
25m |
1:26.92 |
|
|
|
|
|
5 |
60 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:34.06 |
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
1:46.60 |
|
|
|
|
|
7 |
64 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:47.68 |
|
|
|
|
|
8 |
84 |
|
Amanda Fröding |
Örebro Simallians |
2007 |
AV0607 |
25m |
2:03.50 |
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
2:06.12 |
|
|
|
|
|
10 |
14 |
|
Tracey Söderberg-Gomes |
Karlskoga Simförening |
2007 |
|
25m |
2:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Fjärilsim P 12-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
118 |
|
Leo Karlsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
AH6706 |
25m |
1:11.08 |
|
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Lex Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AA0907 |
25m |
1:19.79 |
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Viktor Hellberg |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC0706 |
50m |
1:24.61 |
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Alexander Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AB1907 |
25m |
1:37.90 |
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Noel Spelling |
Filipstads Simklubb |
2006 |
AJ4106 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
50m Fjärilsim Flcikor 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Moa Englund |
Grums Simsällskap |
2008 |
AA1408 |
25m |
41.32 |
|
|
|
|
|
2 |
69 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
42.73 |
|
|
|
|
|
3 |
45 |
|
Signe Lindberg |
Karlstads Simsällskap |
2008 |
AJ5608 |
25m |
44.12 |
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Ebbastina Gunnberg |
Grums Simsällskap |
2008 |
AJ7408 |
25m |
44.42 |
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Isabelle Bohlemark |
Filipstads Simklubb |
2008 |
AE6808 |
25m |
45.48 |
|
|
|
|
|
6 |
31 |
|
Alma Stolphage |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AW3608 |
25m |
48.02 |
|
|
|
|
|
7 |
63 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
50.25 |
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
Alexandra Bergman |
Örebro Simallians |
2008 |
AI7208 |
25m |
55.59 |
|
|
|
|
|
9 |
82 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
56.02 |
|
|
|
|
|
10 |
73 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
57.48 |
|
|
|
|
|
11 |
83 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
58.84 |
|
|
|
|
|
12 |
68 |
|
Smilla Högfeldt |
Örebro Simallians |
2008 |
AG8208 |
25m |
59.95 |
|
|
|
|
|
13 |
85 |
|
Sandra Baastad Kjellin |
Örebro Simallians |
2008 |
AL4808 |
25m |
1:09.50 |
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Lova Jansson |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AP1808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
93 |
|
Freja Gruvaeus |
Örebro Simallians |
2008 |
AR7408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50m Fjärilsim Pojkar 11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
47 |
|
Ektoras Vasileios Blithikiotis |
Karlstads Simsällskap |
2008 |
AM3308 |
25m |
40.96 |
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
42.13 |
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Milo Thunberg |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AA3508 |
25m |
51.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
25m Fjärilsim Flick 10oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
90 |
|
Ebba Niemelä |
Örebro Simallians |
2009 |
AE5809 |
25m |
19.68 |
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Nefeli Maria Blithikiotis |
Karlstads Simsällskap |
2011 |
AB4211 |
25m |
19.71 |
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Klara Parkow |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4409 |
25m |
20.78 |
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Maja Englund |
Grums Simsällskap |
2010 |
AA6410 |
25m |
21.84 |
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
23.58 |
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Dina Muminovic |
Karlskoga Simförening |
2010 |
AE4810 |
25m |
24.01 |
|
|
|
|
|
7 |
127 |
|
Iris Petersson |
Örebro Simallians |
2009 |
AO0609 |
25m |
24.97 |
EFT |
|
8 |
57 |
|
Frida Weghammar |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA4410 |
25m |
25.88 |
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
Alma Ajanovic |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4209 |
25m |
26.17 |
|
|
|
|
|
10 |
56 |
|
Nellie Leander |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA3410 |
25m |
33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
25m Fjärilsim Pojkar 10oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Liam Gustafsson |
Grums Simsällskap |
2009 |
AE1909 |
25m |
19.96 |
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Hugo Stenmark |
Karlstads Simsällskap |
2009 |
AB8709 |
25m |
26.21 |
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
27.62 |
|
|
|
|
|
4 |
91 |
|
Måns Eriksson |
Örebro Simallians |
2009 |
AD1109 |
25m |
27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Ryggsim Flick 11-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
49 |
|
Isabella Viklund |
Lindesbergs Simsällskap |
2006 |
AP1206 |
25m |
1:19.49 |
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Mia Larsson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT0206 |
25m |
1:19.83 |
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Elin Segerström |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF7407 |
25m |
1:20.50 |
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Ida Pettersson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO7806 |
25m |
1:22.09 |
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Nathalie Johansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AB2606 |
25m |
1:22.11 |
|
|
|
|
|
6 |
67 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
7 |
25 |
|
Rania Rashiid |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AX0206 |
25m |
1:27.54 |
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Moa Englund |
Grums Simsällskap |
2008 |
AA1408 |
25m |
1:29.65 |
|
|
|
|
|
9 |
43 |
|
Nellie Westerlund |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AO0807 |
25m |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
10 |
60 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:32.97 |
|
|
|
|
|
11 |
87 |
|
Jonna Kanflod |
Örebro Simallians |
2006 |
BM3806 |
25m |
1:33.67 |
|
|
|
|
|
12 |
64 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:33.75 |
|
|
|
|
|
13 |
72 |
|
Meja Wernersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ6407 |
25m |
1:34.82 |
|
|
|
|
|
14 |
63 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:35.00 |
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Signe Lindberg |
Karlstads Simsällskap |
2008 |
AJ5608 |
50m |
1:39.55 |
|
|
|
|
|
16 |
92 |
|
Ebba Koskela |
Örebro Simallians |
2007 |
BD2407 |
25m |
1:39.93 |
|
|
|
|
|
17 |
65 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
1:40.88 |
|
|
|
|
|
18 |
73 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
1:42.12 |
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
Ester Josbo |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AO2806 |
25m |
1:42.76 |
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Telin Jonsson |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
BD2607 |
25m |
1:43.05 |
|
|
|
|
|
21 |
74 |
|
Elsa Petersson |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ4407 |
25m |
1:43.06 |
|
|
|
|
|
22 |
50 |
|
Elsa Eremo |
Lindesbergs Simsällskap |
2007 |
AF1407 |
50m |
1:43.83 |
|
|
|
|
|
23 |
39 |
|
Boglarka Biro |
Karlstads Simsällskap |
2006 |
AO9806 |
25m |
1:44.90 |
|
|
|
|
|
24 |
89 |
|
Selma Pettersson |
Örebro Simallians |
2007 |
BA1607 |
25m |
1:45.22 |
|
|
|
|
|
25 |
83 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
1:47.11 |
|
|
|
|
|
26 |
23 |
|
Alva Avander |
Karlskoga Simförening |
2007 |
AF8807 |
25m |
1:48.57 |
|
|
|
|
|
27 |
84 |
|
Amanda Fröding |
Örebro Simallians |
2007 |
AV0607 |
25m |
1:49.55 |
|
|
|
|
|
28 |
11 |
|
Ebbastina Gunnberg |
Grums Simsällskap |
2008 |
AJ7408 |
25m |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
29 |
76 |
|
Jessica Pan |
Örebro Simallians |
2007 |
AS7607 |
25m |
1:51.05 |
|
|
|
|
|
30 |
82 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
1:52.26 |
|
|
|
|
|
31 |
79 |
|
Alexandra Bergman |
Örebro Simallians |
2008 |
AI7208 |
25m |
1:52.61 |
|
|
|
|
|
32 |
71 |
|
Wilma Sinnerstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AQ0407 |
25m |
1:53.29 |
|
|
|
|
|
33 |
69 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:54.00 |
|
|
|
|
|
34 |
80 |
|
Sadie Ford |
Örebro Simallians |
2007 |
AT4207 |
25m |
1:55.33 |
|
|
|
|
|
35 |
14 |
|
Tracey Söderberg-Gomes |
Karlskoga Simförening |
2007 |
|
25m |
1:56.53 |
|
|
|
|
|
|
36 |
77 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
1:57.23 |
|
|
|
|
|
37 |
68 |
|
Smilla Högfeldt |
Örebro Simallians |
2008 |
AG8208 |
25m |
1:59.32 |
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Isabelle Bohlemark |
Filipstads Simklubb |
2008 |
AE6808 |
25m |
1:59.71 |
|
|
|
|
|
39 |
121 |
|
Ayda Kayedpour |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
BS4206 |
25m |
2:05.00 |
|
|
|
|
|
40 |
85 |
|
Sandra Baastad Kjellin |
Örebro Simallians |
2008 |
AL4808 |
25m |
2:05.97 |
|
|
|
|
|
41 |
58 |
|
Lavinia Thörner |
Säffle Simsällskap |
2008 |
AG2408 |
50m |
2:13.80 |
|
|
|
|
|
42 |
81 |
|
Emelie Lem |
Örebro Simallians |
2007 |
AV3607 |
25m |
2:20.61 |
|
|
|
|
|
43 |
97 |
|
Wilma Ullefors |
Örebro Simallians |
2008 |
AT5808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
26 |
|
Alva Krona |
Karlskoga Simförening |
2006 |
BI1206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
93 |
|
Freja Gruvaeus |
Örebro Simallians |
2008 |
AR7408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
6 |
|
Hilda Carlstedt |
Filipstads Simklubb |
2008 |
AP7608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100m Ryggsim Pojk 11-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
118 |
|
Leo Karlsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
AH6706 |
25m |
1:13.38 |
|
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Lex Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AA0907 |
25m |
1:18.09 |
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Ektoras Vasileios Blithikiotis |
Karlstads Simsällskap |
2008 |
AM3308 |
25m |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Viktor Hellberg |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC0706 |
25m |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
1:23.52 |
|
|
|
|
|
6 |
18 |
|
Elias Jansson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AC3706 |
25m |
1:24.09 |
|
|
|
|
|
7 |
62 |
|
Max Månsson |
Örebro Simallians |
2006 |
AL8106 |
25m |
1:29.66 |
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Noel Spelling |
Filipstads Simklubb |
2006 |
AJ4106 |
25m |
1:29.99 |
|
|
|
|
|
9 |
38 |
|
Alexander Albringer |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AB1907 |
25m |
1:30.01 |
|
|
|
|
|
10 |
28 |
|
Mio Gullbrand |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT4506 |
25m |
1:32.31 |
|
|
|
|
|
11 |
29 |
|
Melker Karlsson |
Karlskoga Simförening |
2006 |
AT5506 |
25m |
1:35.32 |
|
|
|
|
|
12 |
41 |
|
Johan Pellfolk |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AC3507 |
25m |
1:40.05 |
|
|
|
|
|
13 |
122 |
|
Eldin Sakambet |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2007 |
AR5307 |
25m |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
14 |
44 |
|
Zander Holmgren |
Karlstads Simsällskap |
2007 |
AF5907 |
25m |
1:58.91 |
|
|
|
|
|
15 |
86 |
|
Edwin Svedell |
Örebro Simallians |
2006 |
AS8106 |
25m |
2:06.08 |
|
|
|
|
|
16 |
66 |
|
Oliver Eriksson |
Örebro Simallians |
2006 |
AM9906 |
25m |
2:06.54 |
|
|
|
|
|
17 |
104 |
|
Folke Calais |
Örebro Simallians |
2007 |
AT5707 |
25m |
2:10.00 |
|
|
|
|
|
18 |
33 |
|
Milton Karlsson Linander |
Karlskoga Simförening |
2008 |
AM6708 |
25m |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
50m Ryggsim Flickor 10 oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
48 |
|
Nefeli Maria Blithikiotis |
Karlstads Simsällskap |
2011 |
AB4211 |
25m |
47.33 |
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Klara Parkow |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4409 |
25m |
48.87 |
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Maja Englund |
Grums Simsällskap |
2010 |
AA6410 |
25m |
50.21 |
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
56.19 |
|
|
|
|
|
5 |
95 |
|
Alma Ajanovic |
Örebro Simallians |
2009 |
AI4209 |
25m |
57.76 |
|
|
|
|
|
6 |
102 |
|
Emilia Grip |
Örebro Simallians |
2010 |
AE7410 |
25m |
58.49 |
|
|
|
|
|
7 |
57 |
|
Frida Weghammar |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA4410 |
25m |
58.79 |
|
|
|
|
|
8 |
56 |
|
Nellie Leander |
Säffle Simsällskap |
2010 |
AA3410 |
25m |
59.49 |
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Iris Petersson |
Örebro Simallians |
2009 |
AO0609 |
25m |
59.51 |
EFT |
|
10 |
34 |
|
Dina Muminovic |
Karlskoga Simförening |
2010 |
AE4810 |
25m |
1:01.00 |
|
|
|
|
|
11 |
75 |
|
Esther Cederlind |
Örebro Simallians |
2009 |
AB4409 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50m Ryggsim Pojkar 10 oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Liam Gustafsson |
Grums Simsällskap |
2009 |
AE1909 |
25m |
48.01 |
|
|
|
|
|
2 |
101 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
52.69 |
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Hugo Stenmark |
Karlstads Simsällskap |
2009 |
AB8709 |
25m |
56.86 |
|
|
|
|
|
4 |
59 |
|
Lukas Andersson |
Säffle Simsällskap |
2009 |
AG2709 |
25m |
1:08.91 |
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Måns Eriksson |
Örebro Simallians |
2009 |
AD1109 |
25m |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4X50m Frisim Flick 12-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
129 |
|
Karlskoga SF |
Karlskoga Simförening |
2006 |
|
25m |
2:08.57 |
EFT |
|
|
|
|
2 |
105 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 1 |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
2:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Lindesbergs Simsällskap |
Lindesbergs Simsällskap |
2006 |
|
25m |
2:33.35 |
|
|
|
|
|
|
4 |
111 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 2 |
Örebro Simallians |
2007 |
|
25m |
2:46.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
107 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 3 |
Örebro Simallians |
2007 |
|
25m |
3:06.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
116 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 4 |
Örebro Simallians |
|
|
25m |
3:13.14 |
|
|
|
2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4X50m Frisim Pojkar 12-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
115 |
|
Örebro Simallians Herrar Lag 2 |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
55.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
113 |
|
Örebro Simallians Herrar Lag 1 |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
2:34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
128 |
|
Karlskoga SF |
Karlskoga Simförening |
2006 |
|
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4X50m Frisim Flickor 11oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
108 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 1 |
Örebro Simallians |
2008 |
|
25m |
2:37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
109 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 2 |
Örebro Simallians |
2008 |
|
25m |
2:58.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
112 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 3 |
Örebro Simallians |
2008 |
|
25m |
3:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 4 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-03 19:30:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|