Program for Triton Open 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Medley Damer |
Sponsor: Riff Skiltefabrik |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 5:25.95 | |
2 | 205 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 50 m | 5:35.36 | |
3 | 155 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 5:38.92 | |
4 | 245 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 5:40.74 | |
5 | 93 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 5:50.36 | |
6 | 148 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 6:18.72 | |
7 | 81 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 6:27.10 | |
8 | 86 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 6:47.59 | |
9 | 158 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
Sponsor: pattegrise.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 5:03.93 | |
2 | 98 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 5:08.37 | |
3 | 213 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 50 m | 5:13.90 | |
4 | 90 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 5:46.60 | |
5 | 80 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 6:21.68 | |
6 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 6:22.65 | |
7 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 6:25.33 | |
8 | 131 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 6:38.81 | |
9 | 151 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Arne Stubbe Automobiler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 31.09 | |
2 | 227 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 31.26 | |
3 | 177 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 31.80 | |
4 | 194 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 31.87 | |
5 | 305 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 50 m | 31.97 | |
6 | 321 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 32.03 | |
7 | 312 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 32.11 | |
8 | 172 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 32.13 | |
9 | 46 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 32.20 | |
10 | 233 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 32.24 | |
11 | 239 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 32.32 | |
12 | 127 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 32.38 | |
13 | 205 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 50 m | 32.38 | |
14 | 171 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 32.67 | |
15 | 100 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 32.80 | |
16 | 162 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 32.98 | |
17 | 159 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 33.05 | |
18 | 129 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 50 m | 33.21 | |
19 | 323 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 33.45 | |
20 | 101 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 33.65 | |
21 | 204 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 50 m | 33.80 | |
22 | 261 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 33.94 | |
23 | 4 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 33.98 | |
24 | 56 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 34.27 | |
25 | 310 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 50 m | 34.52 | |
26 | 326 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 34.54 | |
27 | 95 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 35.33 | |
28 | 262 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 35.63 | |
29 | 149 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 35.68 | |
30 | 6 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 35.92 | |
31 | 25 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 36.32 | |
32 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 36.39 | |
33 | 20 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 36.41 | |
34 | 47 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 36.76 | |
35 | 206 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 50 m | 37.31 | |
36 | 216 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 37.42 | |
37 | 300 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 37.58 | |
38 | 199 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 50 m | 38.30 | |
39 | 111 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 38.50 | |
40 | 116 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 50 m | 38.86 | |
41 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 38.90 | |
42 | 88 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 39.03 | |
43 | 138 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 39.70 | |
44 | 157 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 39.74 | |
45 | 10 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 39.99 | |
46 | 11 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 40.55 | |
47 | 190 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 43.14 | |
48 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 43.62 | |
49 | 50 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 43.82 | |
50 | 147 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 44.00 | |
51 | 57 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 44.29 | |
52 | 61 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 50 m | 44.82 | |
53 | 142 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | 48.32 | |
54 | 12 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 50 m | 49.58 | |
55 | 250 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 57.61 | |
56 | 13 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 50 m | 57.64 | |
57 | 254 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 50 m | 58.76 | |
58 | 242 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 59.02 | |
59 | 252 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | 1:07.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 26.81 | |
2 | 337 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 27.38 | |
3 | 237 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 27.56 | |
4 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 27.77 | |
5 | 183 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 29.08 | |
6 | 249 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 29.46 | |
7 | 150 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 29.55 | |
8 | 195 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 50 m | 29.67 | |
9 | 92 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 50 m | 29.87 | |
10 | 217 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 30.02 | |
11 | 236 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 30.10 | |
12 | 97 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 30.25 | |
13 | 55 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 30.34 | |
14 | 107 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 50 m | 30.44 | |
15 | 244 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 31.02 | |
16 | 109 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 31.22 | |
17 | 17 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 31.48 | |
18 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 31.48 | |
19 | 333 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 50 m | 31.59 | |
20 | 110 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 31.84 | |
21 | 218 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | 31.84 | |
22 | 212 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 50 m | 31.90 | |
23 | 193 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 31.91 | |
24 | 98 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 32.03 | |
25 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 32.18 | |
26 | 79 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 32.18 | |
27 | 192 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 32.22 | |
28 | 125 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 32.41 | |
29 | 113 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 50 m | 32.69 | |
30 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 32.93 | |
31 | 9 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 33.07 | |
32 | 104 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 33.17 | |
33 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 33.37 | |
34 | 325 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 33.82 | |
35 | 54 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 34.09 | |
36 | 255 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 34.32 | |
37 | 105 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 34.35 | |
38 | 90 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 34.57 | |
39 | 332 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 34.95 | |
40 | 174 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 35.32 | |
41 | 154 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 35.33 | |
42 | 108 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 35.69 | |
43 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 36.81 | |
44 | 3 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 37.38 | |
45 | 59 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 37.52 | |
46 | 197 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 50 m | 37.63 | |
47 | 130 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 37.75 | |
48 | 63 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 38.04 | |
49 | 161 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 38.15 | |
50 | 140 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 38.78 | |
51 | 156 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 39.51 | |
52 | 196 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 50 m | 39.62 | |
53 | 257 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 39.64 | |
54 | 146 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 39.66 | |
55 | 215 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 50 m | 40.05 | |
56 | 131 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 40.17 | |
57 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 41.38 | |
58 | 144 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 41.75 | |
59 | 253 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 41.81 | |
60 | 89 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 50 m | 42.37 | |
61 | 145 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 42.59 | |
62 | 209 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 50 m | 43.51 | |
63 | 134 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | 46.34 | |
64 | 214 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 50 m | 51.57 | |
65 | 259 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 50 m | 52.18 | |
66 | 208 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 50 m | 54.02 | |
67 | 136 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 50 m | 54.32 | |
68 | 256 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 1:09.80 | |
69 | 203 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 50 m | 1:12.24 | |
70 | 243 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | 1:17.85 | |
71 | 72 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 32.47 | |
2 | 311 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 32.97 | |
3 | 219 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 33.18 | |
4 | 93 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 33.68 | |
5 | 127 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 34.16 | |
6 | 310 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 50 m | 34.31 | |
7 | 225 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 34.39 | |
8 | 261 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 34.54 | |
9 | 194 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 34.67 | |
10 | 239 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 34.74 | |
11 | 324 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 34.82 | |
12 | 96 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 34.97 | |
13 | 25 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 35.52 | |
14 | 129 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 50 m | 35.67 | |
15 | 99 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 35.97 | |
16 | 47 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 35.98 | |
17 | 180 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 36.00 | |
18 | 200 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 50 m | 36.14 | |
19 | 246 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 36.83 | |
20 | 15 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 36.90 | |
21 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 37.50 | |
22 | 188 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 37.64 | |
23 | 182 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 37.77 | |
24 | 7 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 38.29 | |
25 | 210 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 50 m | 38.60 | |
26 | 135 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 38.64 | |
27 | 56 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 38.78 | |
28 | 153 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 38.99 | |
29 | 14 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 39.25 | |
30 | 241 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 39.59 | |
31 | 303 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 50 m | 40.18 | |
32 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 40.21 | |
33 | 247 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 40.30 | |
34 | 86 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 41.45 | |
35 | 22 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 41.64 | |
36 | 137 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 50 m | 41.81 | |
37 | 178 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 42.86 | |
38 | 185 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 43.01 | |
39 | 258 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 43.05 | |
40 | 191 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 43.18 | |
41 | 78 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 50 m | 44.62 | |
42 | 139 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 50 m | 45.21 | |
43 | 142 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | 46.37 | |
44 | 251 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 50 m | 47.99 | |
45 | 57 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 48.55 | |
46 | 61 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 50 m | 49.01 | |
47 | 12 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 50 m | 49.31 | |
48 | 242 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 50.14 | |
49 | 250 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 50.62 | |
50 | 254 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 50 m | 50.95 | |
51 | 60 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | 53.89 | |
52 | 252 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | 54.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 30.61 | |
2 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 30.90 | |
3 | 91 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 31.48 | |
4 | 232 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 31.62 | |
5 | 325 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 31.78 | |
6 | 160 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 31.94 | |
7 | 126 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 32.57 | |
8 | 55 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 33.16 | |
9 | 152 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 33.20 | |
10 | 234 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 33.69 | |
11 | 79 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 33.74 | |
12 | 186 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 34.05 | |
13 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 34.13 | |
14 | 87 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 34.26 | |
15 | 9 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 34.33 | |
16 | 244 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 34.59 | |
17 | 1 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 34.69 | |
18 | 331 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 34.73 | |
19 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 35.78 | |
20 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 35.79 | |
21 | 21 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 50 m | 37.34 | |
22 | 54 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 37.87 | |
23 | 187 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 38.51 | |
24 | 63 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 38.73 | |
25 | 143 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 50 m | 39.26 | |
26 | 215 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 50 m | 40.79 | |
27 | 209 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 50 m | 41.11 | |
28 | 89 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 50 m | 41.29 | |
29 | 59 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 41.58 | |
30 | 257 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 42.24 | |
31 | 72 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 50 m | 44.79 | |
32 | 256 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 49.44 | |
33 | 24 | Vedtofte Frederik | 2009 | SOLRØD | 0937AB | 50 m | 49.56 | |
34 | 259 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 50 m | 52.04 | |
35 | 67 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | 54.57 | |
36 | 243 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | 57.33 | |
37 | 19 | Schwebs Storm Hyllegaard | 2009 | SOLRØD | 0979AF | 50 m | 58.24 | |
38 | 66 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 36.58 | |
2 | 51 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 37.76 | |
3 | 20 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 37.93 | |
4 | 222 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 38.26 | |
5 | 300 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 38.77 | |
6 | 303 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 50 m | 39.29 | |
7 | 312 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 39.37 | |
8 | 4 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 39.50 | |
9 | 15 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 39.60 | |
10 | 159 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 39.60 | |
11 | 153 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 39.69 | |
12 | 102 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 40.03 | |
13 | 302 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 50 m | 40.81 | |
14 | 301 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 50 m | 40.88 | |
15 | 172 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 41.05 | |
16 | 199 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 50 m | 41.11 | |
17 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 41.34 | |
18 | 258 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 42.04 | |
19 | 176 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 42.12 | |
20 | 247 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 42.77 | |
21 | 206 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 50 m | 42.82 | |
22 | 56 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 43.09 | |
23 | 88 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 43.26 | |
24 | 179 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 44.64 | |
25 | 47 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 45.59 | |
26 | 216 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 45.93 | |
27 | 10 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 46.47 | |
28 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 47.81 | |
29 | 57 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 48.03 | |
30 | 8 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 50 m | 49.71 | |
31 | 250 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 52.18 | |
32 | 5 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 50 m | 52.61 | |
33 | 50 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 55.21 | |
34 | 18 | Poulsen Mia Højer | 2007 | SOLRØD | 0780AW | 50 m | 55.33 | |
35 | 137 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 50 m | 55.97 | |
36 | 251 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 50 m | 57.59 | |
37 | 13 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 50 m | 59.76 | |
38 | 252 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | 1:17.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 31.55 | |
2 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 31.69 | |
3 | 213 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 50 m | 33.70 | |
4 | 189 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 34.40 | |
5 | 1 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 34.67 | |
6 | 181 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 34.93 | |
7 | 232 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 35.30 | |
8 | 107 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 50 m | 35.95 | |
9 | 54 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 36.17 | |
10 | 55 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 36.82 | |
11 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 36.84 | |
12 | 192 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 37.22 | |
13 | 87 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 37.33 | |
14 | 331 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 38.71 | |
15 | 151 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 38.91 | |
16 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 40.24 | |
17 | 184 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 41.21 | |
18 | 80 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 41.25 | |
19 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 41.29 | |
20 | 156 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 41.70 | |
21 | 105 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 43.06 | |
22 | 253 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 43.67 | |
23 | 117 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 50 m | 46.05 | |
24 | 89 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 50 m | 47.93 | |
25 | 63 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 49.19 | |
26 | 203 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 50 m | 49.68 | |
27 | 202 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 50 m | 51.77 | |
28 | 257 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 52.25 | |
29 | 16 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 50 m | 52.96 | |
30 | 243 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | 1:06.41 | |
31 | 198 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 50 m | 1:08.93 | |
32 | 66 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 9, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 28.63 | |
2 | 171 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 28.87 | |
3 | 233 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 29.23 | |
4 | 321 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 29.45 | |
5 | 124 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 29.55 | |
6 | 102 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 29.71 | |
7 | 194 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 29.75 | |
8 | 323 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 29.98 | |
9 | 51 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 29.99 | |
10 | 123 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 30.19 | |
11 | 99 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 30.23 | |
12 | 56 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 30.26 | |
13 | 129 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 50 m | 30.27 | |
14 | 326 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 30.40 | |
15 | 177 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 30.46 | |
16 | 100 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 30.51 | |
17 | 96 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 30.58 | |
18 | 127 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 30.59 | |
19 | 182 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 30.71 | |
20 | 222 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 30.72 | |
21 | 47 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 30.83 | |
22 | 261 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 30.84 | |
23 | 155 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 30.95 | |
24 | 162 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 30.97 | |
25 | 46 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 31.08 | |
26 | 324 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 31.17 | |
27 | 101 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 31.19 | |
28 | 172 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 31.21 | |
29 | 20 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 31.23 | |
30 | 118 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 31.32 | |
31 | 95 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 31.38 | |
32 | 188 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 31.42 | |
33 | 149 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 31.53 | |
34 | 4 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 31.58 | |
35 | 305 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 50 m | 31.68 | |
36 | 25 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 31.74 | |
37 | 219 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 31.81 | |
38 | 204 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 50 m | 32.14 | |
39 | 112 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 50 m | 32.15 | |
40 | 246 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 32.23 | |
41 | 210 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 50 m | 32.37 | |
42 | 180 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 32.40 | |
43 | 262 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 32.67 | |
44 | 176 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 32.71 | |
45 | 6 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 32.88 | |
46 | 300 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 32.89 | |
47 | 302 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 50 m | 33.12 | |
48 | 57 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 33.19 | |
49 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 33.27 | |
50 | 7 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 33.42 | |
51 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 33.75 | |
52 | 14 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 33.91 | |
53 | 157 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 33.99 | |
54 | 11 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 34.23 | |
55 | 178 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 34.28 | |
56 | 88 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 34.40 | |
57 | 138 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 34.40 | |
58 | 135 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 34.41 | |
59 | 241 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 34.46 | |
60 | 10 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 34.61 | |
61 | 190 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 34.83 | |
62 | 185 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 35.38 | |
63 | 78 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 50 m | 35.46 | |
64 | 191 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 35.48 | |
65 | 81 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 35.56 | |
66 | 148 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 35.67 | |
67 | 179 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 35.71 | |
68 | 22 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 35.82 | |
69 | 115 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 50 m | 35.91 | |
70 | 147 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 36.67 | |
71 | 86 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 36.87 | |
72 | 50 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 37.46 | |
73 | 8 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 50 m | 40.25 | |
74 | 18 | Poulsen Mia Højer | 2007 | SOLRØD | 0780AW | 50 m | 40.97 | |
75 | 5 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 50 m | 41.23 | |
76 | 61 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 50 m | 41.49 | |
77 | 251 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 50 m | 42.29 | |
78 | 250 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 42.36 | |
79 | 60 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | 43.15 | |
80 | 12 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 50 m | 43.52 | |
81 | 254 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 50 m | 46.13 | |
82 | 242 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 46.24 | |
83 | 13 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 50 m | 46.82 | |
84 | 252 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | 55.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Vang Oliver | 1994 | TRITON B | 9411AD | 50 m | 24.41 | |
2 | 106 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 25.52 | |
3 | 238 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 25.78 | |
4 | 337 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 26.28 | |
5 | 237 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 26.57 | |
6 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 26.66 | |
7 | 306 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 26.81 | |
8 | 110 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 27.06 | |
9 | 195 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 50 m | 27.07 | |
10 | 304 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 50 m | 27.50 | |
11 | 189 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 27.59 | |
12 | 109 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 27.86 | |
13 | 183 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 27.87 | |
14 | 160 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 27.99 | |
15 | 249 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 28.03 | |
16 | 9 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 28.09 | |
17 | 217 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 28.15 | |
18 | 98 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 28.18 | |
19 | 91 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 28.24 | |
20 | 1 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 28.36 | |
21 | 234 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 28.53 | |
22 | 325 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 28.53 | |
23 | 92 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 50 m | 28.54 | |
24 | 126 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 28.74 | |
25 | 97 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 28.75 | |
26 | 125 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 28.81 | |
27 | 192 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 28.93 | |
28 | 150 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 29.09 | |
29 | 186 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 29.16 | |
30 | 17 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 29.17 | |
31 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 29.20 | |
32 | 55 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 29.20 | |
33 | 333 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 50 m | 29.23 | |
34 | 181 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 29.57 | |
35 | 79 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 29.60 | |
36 | 193 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 29.74 | |
37 | 154 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 29.75 | |
38 | 184 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 29.88 | |
39 | 152 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 30.39 | |
40 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 30.43 | |
41 | 174 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 30.63 | |
42 | 104 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 30.64 | |
43 | 187 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 30.85 | |
44 | 156 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 30.98 | |
45 | 108 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 31.15 | |
46 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 31.21 | |
47 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 31.25 | |
48 | 54 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 31.27 | |
49 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 31.38 | |
50 | 90 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 31.77 | |
51 | 21 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 50 m | 32.09 | |
52 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 32.10 | |
53 | 332 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 32.15 | |
54 | 143 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 50 m | 32.49 | |
55 | 130 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 32.75 | |
56 | 197 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 50 m | 32.75 | |
57 | 63 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 33.27 | |
58 | 89 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 50 m | 33.65 | |
59 | 80 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 33.94 | |
60 | 146 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 33.96 | |
61 | 255 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 34.08 | |
62 | 59 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 34.09 | |
63 | 215 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 50 m | 34.41 | |
64 | 257 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 34.45 | |
65 | 140 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 34.80 | |
66 | 145 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 35.30 | |
67 | 3 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 35.32 | |
68 | 161 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 35.47 | |
69 | 202 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 50 m | 36.14 | |
70 | 144 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 36.63 | |
71 | 214 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 50 m | 38.65 | |
72 | 134 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | 38.79 | |
73 | 72 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 50 m | 38.99 | |
74 | 208 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 50 m | 39.17 | |
75 | 136 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 50 m | 39.62 | |
76 | 67 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | 40.58 | |
77 | 16 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 50 m | 40.81 | |
78 | 198 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 50 m | 41.12 | |
79 | 259 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 50 m | 43.59 | |
80 | 24 | Vedtofte Frederik | 2009 | SOLRØD | 0937AB | 50 m | 43.80 | |
81 | 114 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 50 m | 45.62 | |
82 | 256 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 46.18 | |
83 | 243 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | 46.70 | |
84 | 19 | Schwebs Storm Hyllegaard | 2009 | SOLRØD | 0979AF | 50 m | 48.43 | |
85 | 66 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 50 m | 48.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 11, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 9:28.47 | |
2 | 128 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 9:42.18 | |
3 | 207 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 50 m | 9:46.94 | |
4 | 100 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 10:05.43 | |
5 | 47 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 10:12.43 | |
6 | 94 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 10:17.43 | |
7 | 101 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 10:33.45 | |
8 | 200 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 50 m | 10:49.35 | |
9 | 201 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 50 m | 10:55.65 | |
10 | 96 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 12:40.23 | |
11 | 139 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 50 m | ||
12 | 158 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 12, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 50 m | 17:34.94 | |
2 | 304 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 50 m | 18:02.50 | |
3 | 211 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 50 m | 18:04.67 | |
4 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 19:42.71 | |
5 | 196 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 50 m | 20:27.33 | |
6 | 218 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | ||
7 | 236 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | ||
8 | 244 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:25.61 | |
2 | 93 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 2:31.61 | |
3 | 162 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 2:36.28 | |
4 | 205 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 50 m | 2:36.36 | |
5 | 173 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:36.57 | |
6 | 127 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 2:37.95 | |
7 | 96 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 2:38.14 | |
8 | 171 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:39.60 | |
9 | 25 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 2:41.65 | |
10 | 200 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 50 m | 2:41.66 | |
11 | 46 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 2:42.99 | |
12 | 194 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 2:43.78 | |
13 | 155 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 2:44.22 | |
14 | 15 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 2:45.96 | |
15 | 324 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 2:46.19 | |
16 | 7 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 2:46.22 | |
17 | 261 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 2:46.86 | |
18 | 23 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 2:48.59 | |
19 | 99 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 2:50.75 | |
20 | 40 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 50 m | 2:50.77 | |
21 | 216 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 2:52.63 | |
22 | 112 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 50 m | 2:53.50 | |
23 | 180 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 2:56.89 | |
24 | 210 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 50 m | 2:58.24 | |
25 | 269 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 3:00.14 | |
26 | 116 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 50 m | 3:01.17 | |
27 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 3:03.00 | |
28 | 157 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 3:03.12 | |
29 | 118 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 3:04.72 | |
30 | 241 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 3:05.74 | |
31 | 86 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 3:05.83 | |
32 | 14 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 3:06.44 | |
33 | 135 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 3:08.45 | |
34 | 138 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 3:08.48 | |
35 | 292 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 50 m | 3:12.89 | |
36 | 22 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 3:13.79 | |
37 | 71 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 50 m | 3:14.69 | |
38 | 294 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 3:16.31 | |
39 | 286 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 3:22.73 | |
40 | 88 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 3:25.47 | |
41 | 310 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 50 m | 3:28.02 | |
42 | 191 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 3:30.43 | |
43 | 282 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 50 m | 3:31.61 | |
44 | 288 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 3:33.18 | |
45 | 296 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 50 m | 3:35.19 | |
46 | 290 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 50 m | 3:41.71 | |
47 | 284 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 50 m | 3:45.49 | |
48 | 69 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 50 m | 3:50.84 | |
49 | 57 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 3:55.00 | |
50 | 11 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | ||
51 | 31 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 50 m | ||
52 | 53 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 50 m | ||
53 | 58 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | ||
54 | 62 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 50 m | ||
55 | 64 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 50 m | ||
56 | 142 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | ||
57 | 268 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | ||
58 | 279 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 50 m | ||
59 | 285 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | ||
60 | 293 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 14, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 2:01.65 | |
2 | 212 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 50 m | 2:06.07 | |
3 | 304 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 50 m | 2:06.10 | |
4 | 329 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 2:07.07 | |
5 | 160 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 2:07.84 | |
6 | 34 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 50 m | 2:08.48 | |
7 | 109 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 2:08.99 | |
8 | 273 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 2:09.33 | |
9 | 110 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 2:10.52 | |
10 | 195 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 50 m | 2:11.41 | |
11 | 330 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:11.42 | |
12 | 98 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 2:12.22 | |
13 | 211 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 50 m | 2:13.81 | |
14 | 236 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:14.05 | |
15 | 192 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:14.26 | |
16 | 265 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 2:14.35 | |
17 | 9 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 2:14.90 | |
18 | 55 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 2:17.61 | |
19 | 17 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 2:18.73 | |
20 | 181 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 2:19.09 | |
21 | 126 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 2:19.21 | |
22 | 275 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 2:19.86 | |
23 | 151 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 2:19.97 | |
24 | 108 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 2:20.47 | |
25 | 264 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 2:20.82 | |
26 | 152 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 2:20.88 | |
27 | 186 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 2:22.35 | |
28 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 2:22.36 | |
29 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 2:22.46 | |
30 | 331 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 2:22.78 | |
31 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 2:23.01 | |
32 | 92 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 50 m | 2:23.23 | |
33 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 2:23.36 | |
34 | 333 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 50 m | 2:23.51 | |
35 | 193 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:23.58 | |
36 | 274 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 2:24.25 | |
37 | 105 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 2:24.58 | |
38 | 42 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 50 m | 2:24.84 | |
39 | 325 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 2:24.99 | |
40 | 1 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 2:25.45 | |
41 | 79 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 2:25.49 | |
42 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 2:26.10 | |
43 | 196 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 50 m | 2:26.62 | |
44 | 244 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 2:27.00 | |
45 | 174 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 2:28.11 | |
46 | 184 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 2:28.32 | |
47 | 113 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 50 m | 2:28.84 | |
48 | 187 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 2:29.09 | |
49 | 54 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 2:29.87 | |
50 | 208 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 50 m | 2:30.43 | |
51 | 87 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 2:30.61 | |
52 | 90 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 2:31.94 | |
53 | 39 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 50 m | 2:32.16 | |
54 | 298 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 2:32.38 | |
55 | 80 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 2:34.77 | |
56 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 2:35.52 | |
57 | 38 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 50 m | 2:39.21 | |
58 | 28 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 50 m | 2:39.62 | |
59 | 197 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 50 m | 2:40.14 | |
60 | 156 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 2:40.43 | |
61 | 299 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 2:41.76 | |
62 | 59 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 2:43.47 | |
63 | 215 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 50 m | 2:44.20 | |
64 | 41 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 50 m | 2:44.75 | |
65 | 143 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 50 m | 2:51.06 | |
66 | 209 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 50 m | 2:51.17 | |
67 | 255 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 2:51.22 | |
68 | 291 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 50 m | 2:53.71 | |
69 | 202 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 50 m | 2:54.49 | |
70 | 144 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 2:55.04 | |
71 | 117 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 50 m | 2:56.28 | |
72 | 130 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 2:56.30 | |
73 | 70 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 50 m | 2:56.46 | |
74 | 146 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 2:59.49 | |
75 | 140 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 3:01.08 | |
76 | 289 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 50 m | 3:02.90 | |
77 | 297 | Bundgaard Sebastian Birk | 2008 | SØLLERØD | 0851AG | 50 m | 3:03.22 | |
78 | 214 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 50 m | 3:04.50 | |
79 | 33 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 50 m | 3:05.43 | |
80 | 263 | Holst Adam Østergaard | 2007 | SØLLERØD | 0759AI | 50 m | 3:07.03 | |
81 | 287 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 50 m | 3:07.19 | |
82 | 281 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 50 m | 3:07.38 | |
83 | 283 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 50 m | 3:09.83 | |
84 | 145 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 3:11.15 | |
85 | 295 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 50 m | 3:12.12 | |
86 | 72 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 50 m | 3:12.40 | |
87 | 114 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 50 m | 3:20.99 | |
88 | 68 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 50 m | 3:25.25 | |
89 | 37 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 50 m | 3:26.03 | |
90 | 134 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | 3:26.13 | |
91 | 198 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 50 m | 3:28.86 | |
92 | 280 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 50 m | 3:31.13 | |
93 | 136 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 50 m | 3:32.03 | |
94 | 67 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | 3:36.81 | |
95 | 253 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 3:40.97 | |
96 | 66 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 50 m | 4:05.45 | |
97 | 133 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Harpøth Julia | 2002 | VIBORG | 0208AX | 50 m | 1:17.68 | |
2 | 51 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 1:18.60 | |
3 | 272 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 1:19.80 | |
4 | 229 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:20.14 | |
5 | 327 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 1:21.48 | |
6 | 222 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:22.28 | |
7 | 4 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 1:23.42 | |
8 | 20 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 1:23.73 | |
9 | 271 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 1:23.76 | |
10 | 276 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 1:23.96 | |
11 | 153 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 1:25.34 | |
12 | 303 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 50 m | 1:26.00 | |
13 | 36 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 50 m | 1:26.81 | |
14 | 300 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 1:26.85 | |
15 | 29 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 50 m | 1:27.23 | |
16 | 157 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 1:27.97 | |
17 | 301 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 50 m | 1:28.14 | |
18 | 245 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:28.45 | |
19 | 96 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 1:28.58 | |
20 | 302 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 50 m | 1:29.26 | |
21 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 1:29.69 | |
22 | 246 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 1:29.83 | |
23 | 162 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 1:30.31 | |
24 | 206 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 50 m | 1:30.87 | |
25 | 124 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 1:31.64 | |
26 | 219 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:31.79 | |
27 | 159 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 1:31.99 | |
28 | 258 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 1:32.51 | |
29 | 88 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 1:33.03 | |
30 | 158 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 1:33.88 | |
31 | 138 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 1:34.20 | |
32 | 182 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 1:34.81 | |
33 | 179 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 1:35.26 | |
34 | 176 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:35.33 | |
35 | 111 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 1:37.49 | |
36 | 47 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 1:37.54 | |
37 | 149 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 1:38.00 | |
38 | 266 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 50 m | 1:39.05 | |
39 | 27 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 50 m | 1:39.28 | |
40 | 52 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 50 m | 1:39.72 | |
41 | 56 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 1:39.95 | |
42 | 10 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 1:40.34 | |
43 | 247 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 1:40.35 | |
44 | 269 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 1:40.38 | |
45 | 135 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 1:42.12 | |
46 | 6 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 1:42.21 | |
47 | 43 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 50 m | 1:42.52 | |
48 | 8 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 50 m | 1:42.68 | |
49 | 188 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:42.83 | |
50 | 288 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 1:43.64 | |
51 | 286 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 1:44.46 | |
52 | 137 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 50 m | 1:44.92 | |
53 | 178 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:45.22 | |
54 | 190 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 1:48.51 | |
55 | 115 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 50 m | 1:49.39 | |
56 | 282 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 50 m | 1:50.37 | |
57 | 290 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 50 m | 1:51.03 | |
58 | 35 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 50 m | 1:54.77 | |
59 | 293 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 50 m | 1:54.89 | |
60 | 139 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 50 m | 1:54.95 | |
61 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 1:55.86 | |
62 | 260 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 1:56.05 | |
63 | 147 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 1:56.59 | |
64 | 5 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 50 m | 1:57.36 | |
65 | 292 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 50 m | 1:57.98 | |
66 | 250 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 1:59.02 | |
67 | 296 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 50 m | 1:59.19 | |
68 | 50 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 2:00.82 | |
69 | 18 | Poulsen Mia Højer | 2007 | SOLRØD | 0780AW | 50 m | 2:01.26 | |
70 | 279 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 50 m | 2:13.32 | |
71 | 285 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | 2:15.73 | |
72 | 31 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 50 m | ||
73 | 64 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 50 m | ||
74 | 69 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 50 m | ||
75 | 252 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | ||
76 | 334 | Sørensen Cecilie Amalie Holst | 2006 | HOLBÆK | 0660AY | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 1:02.11 | |
2 | 195 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 50 m | 1:05.12 | |
3 | 249 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 1:05.82 | |
4 | 330 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 1:05.89 | |
5 | 275 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 1:06.09 | |
6 | 97 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 1:06.77 | |
7 | 265 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 1:06.87 | |
8 | 150 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 1:07.45 | |
9 | 328 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:07.45 | |
10 | 217 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:08.00 | |
11 | 183 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:08.58 | |
12 | 273 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 1:09.09 | |
13 | 107 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 50 m | 1:09.79 | |
14 | 213 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 50 m | 1:11.14 | |
15 | 17 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 1:11.32 | |
16 | 91 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 1:11.47 | |
17 | 234 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:12.20 | |
18 | 125 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 1:12.27 | |
19 | 333 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 50 m | 1:12.30 | |
20 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:12.71 | |
21 | 218 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | 1:12.79 | |
22 | 104 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 1:13.94 | |
23 | 274 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 1:14.38 | |
24 | 90 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 1:14.78 | |
25 | 113 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 50 m | 1:14.94 | |
26 | 193 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:14.98 | |
27 | 9 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 1:15.90 | |
28 | 264 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 1:16.65 | |
29 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 1:16.76 | |
30 | 332 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 1:16.78 | |
31 | 277 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 1:17.73 | |
32 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 1:17.91 | |
33 | 154 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 1:17.96 | |
34 | 79 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 1:18.26 | |
35 | 267 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 1:18.44 | |
36 | 39 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 50 m | 1:20.63 | |
37 | 270 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 1:20.65 | |
38 | 299 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 1:25.31 | |
39 | 63 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 1:25.83 | |
40 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 1:27.31 | |
41 | 3 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 1:27.68 | |
42 | 152 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 1:28.16 | |
43 | 298 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 1:28.27 | |
44 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 1:28.72 | |
45 | 197 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 50 m | 1:28.77 | |
46 | 59 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 1:29.30 | |
47 | 161 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 1:30.22 | |
48 | 278 | Schøning Teodor Roed | 2005 | SØLLERØD | 0585AA | 50 m | 1:30.78 | |
49 | 255 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 1:30.89 | |
50 | 41 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 50 m | 1:35.82 | |
51 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 1:36.13 | |
52 | 144 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 1:36.54 | |
53 | 38 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 50 m | 1:37.79 | |
54 | 196 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 50 m | 1:42.62 | |
55 | 214 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 50 m | 2:03.17 | |
56 | 68 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 50 m | ||
57 | 70 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 50 m | ||
58 | 72 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 50 m | ||
59 | 132 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 50 m | ||
60 | 133 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 50 m | ||
61 | 134 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | ||
62 | 140 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 17, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 50 m | 4:47.60 | |
2 | 128 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 4:47.83 | |
3 | 322 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 4:48.93 | |
4 | 321 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 4:50.72 | |
5 | 100 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 4:52.27 | |
6 | 94 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 4:53.88 | |
7 | 47 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 4:56.27 | |
8 | 307 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 4:57.71 | |
9 | 171 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 5:02.69 | |
10 | 101 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 5:03.03 | |
11 | 25 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 5:06.45 | |
12 | 96 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 5:10.10 | |
13 | 172 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 5:11.15 | |
14 | 326 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 5:11.61 | |
15 | 155 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 5:14.29 | |
16 | 201 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 50 m | 5:15.02 | |
17 | 118 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 5:22.90 | |
18 | 199 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 50 m | 5:24.98 | |
19 | 40 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 50 m | 5:25.70 | |
20 | 262 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 5:31.89 | |
21 | 294 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 5:35.12 | |
22 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 5:41.04 | |
23 | 268 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 5:42.04 | |
24 | 148 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 5:43.70 | |
25 | 53 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 50 m | 6:01.24 | |
26 | 141 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 6:03.52 | |
27 | 71 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 50 m | 6:15.82 | |
28 | 57 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 6:16.04 | |
29 | 284 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 50 m | 6:28.18 | |
30 | 58 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | ||
31 | 62 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 50 m | ||
32 | 78 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 50 m | ||
33 | 81 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | ||
34 | 86 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | ||
35 | 135 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | ||
36 | 142 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 2:33.41 | |
2 | 213 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 50 m | 2:37.37 | |
3 | 98 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 2:42.71 | |
4 | 181 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 2:44.91 | |
5 | 264 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 2:54.41 | |
6 | 331 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 2:54.88 | |
7 | 192 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:57.71 | |
8 | 151 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 2:58.10 | |
9 | 87 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 2:59.31 | |
10 | 54 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 2:59.34 | |
11 | 150 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 3:01.74 | |
12 | 277 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 3:07.84 | |
13 | 270 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 3:08.78 | |
14 | 156 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 3:11.43 | |
15 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 3:15.78 | |
16 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 3:15.84 | |
17 | 38 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 50 m | 3:19.12 | |
18 | 55 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 3:21.09 | |
19 | 80 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 3:21.33 | |
20 | 253 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 3:26.72 | |
21 | 105 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 3:27.95 | |
22 | 131 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 3:38.99 | |
23 | 146 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 3:40.50 | |
24 | 291 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 50 m | 3:47.86 | |
25 | 203 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 50 m | 3:49.20 | |
26 | 289 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 50 m | 4:02.61 | |
27 | 283 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 50 m | 4:07.23 | |
28 | 132 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 50 m | 4:13.49 | |
29 | 263 | Holst Adam Østergaard | 2007 | SØLLERØD | 0759AI | 50 m | 4:17.71 | |
30 | 281 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 50 m | 4:18.39 | |
31 | 295 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 50 m | 4:21.72 | |
32 | 287 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 50 m | 4:42.36 | |
33 | 28 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 50 m | ||
34 | 33 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 50 m | ||
35 | 37 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 50 m | ||
36 | 42 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 50 m | ||
37 | 107 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 50 m | ||
38 | 133 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 50 m | ||
39 | 136 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 50 m | ||
40 | 140 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | ||
41 | 143 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 50 m | ||
42 | 145 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | ||
43 | 280 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 50 m | ||
44 | 297 | Bundgaard Sebastian Birk | 2008 | SØLLERØD | 0851AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 19, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:28.66 | |
2 | 321 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:32.43 | |
3 | 123 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:34.27 | |
4 | 272 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 2:35.56 | |
5 | 51 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 2:37.24 | |
6 | 308 | Harpøth Julia | 2002 | VIBORG | 0208AX | 50 m | 2:38.77 | |
7 | 226 | Petersen Alberte Fie | 2002 | TRITON B | 0224AH | 50 m | 2:40.45 | |
8 | 100 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 2:40.80 | |
9 | 312 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 2:40.93 | |
10 | 327 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 2:42.02 | |
11 | 205 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 50 m | 2:42.22 | |
12 | 93 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 2:42.87 | |
13 | 4 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 2:43.69 | |
14 | 20 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 2:43.97 | |
15 | 245 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 2:44.77 | |
16 | 326 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 2:44.86 | |
17 | 159 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 2:45.97 | |
18 | 29 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 50 m | 2:46.12 | |
19 | 271 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 2:46.78 | |
20 | 219 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 2:47.97 | |
21 | 7 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 2:48.14 | |
22 | 36 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 50 m | 2:48.87 | |
23 | 323 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 2:49.76 | |
24 | 101 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 2:51.21 | |
25 | 261 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 2:51.72 | |
26 | 15 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 2:51.89 | |
27 | 246 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 2:52.68 | |
28 | 40 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 50 m | 2:53.88 | |
29 | 158 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 2:55.30 | |
30 | 199 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 50 m | 2:56.11 | |
31 | 300 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 2:56.45 | |
32 | 204 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 50 m | 2:57.00 | |
33 | 216 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 2:58.94 | |
34 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 2:59.03 | |
35 | 148 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 3:01.09 | |
36 | 268 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 3:01.89 | |
37 | 324 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 3:02.72 | |
38 | 206 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 50 m | 3:03.23 | |
39 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 3:03.62 | |
40 | 27 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 50 m | 3:03.67 | |
41 | 56 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 3:05.29 | |
42 | 138 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 3:05.31 | |
43 | 88 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 3:05.37 | |
44 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 3:07.34 | |
45 | 111 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 3:07.45 | |
46 | 116 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 50 m | 3:07.72 | |
47 | 81 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 3:07.84 | |
48 | 241 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 3:10.00 | |
49 | 141 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 3:12.84 | |
50 | 78 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 50 m | 3:14.91 | |
51 | 86 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 3:15.49 | |
52 | 137 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 50 m | 3:16.50 | |
53 | 52 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 50 m | 3:21.44 | |
54 | 266 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 50 m | 3:22.07 | |
55 | 115 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 50 m | 3:22.50 | |
56 | 147 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 3:24.01 | |
57 | 139 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 50 m | 3:29.50 | |
58 | 35 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 50 m | 3:43.05 | |
59 | 12 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 50 m | ||
60 | 43 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 50 m | 1:03.60 | |
2 | 329 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 1:05.33 | |
3 | 306 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 1:05.45 | |
4 | 217 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:05.77 | |
5 | 273 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 1:06.46 | |
6 | 160 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 1:07.18 | |
7 | 328 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:07.53 | |
8 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 1:07.80 | |
9 | 325 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 1:08.45 | |
10 | 91 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 1:09.30 | |
11 | 126 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 1:09.74 | |
12 | 234 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:10.40 | |
13 | 98 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 1:10.51 | |
14 | 212 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 50 m | 1:10.56 | |
15 | 244 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 1:10.76 | |
16 | 267 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 1:11.11 | |
17 | 79 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 1:11.73 | |
18 | 275 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 1:11.87 | |
19 | 110 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 1:12.66 | |
20 | 97 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 1:12.72 | |
21 | 274 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 1:13.01 | |
22 | 1 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 1:13.04 | |
23 | 9 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 1:13.13 | |
24 | 42 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 50 m | 1:13.18 | |
25 | 183 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:13.22 | |
26 | 186 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:13.28 | |
27 | 152 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 1:13.29 | |
28 | 87 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 1:14.15 | |
29 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 1:14.42 | |
30 | 220 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 1:14.83 | |
31 | 278 | Schøning Teodor Roed | 2005 | SØLLERØD | 0585AA | 50 m | 1:14.99 | |
32 | 265 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 1:15.04 | |
33 | 236 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:15.21 | |
34 | 108 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 1:16.19 | |
35 | 150 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 1:16.25 | |
36 | 211 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 50 m | 1:16.57 | |
37 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 1:16.59 | |
38 | 92 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 50 m | 1:17.54 | |
39 | 154 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 1:17.82 | |
40 | 39 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 50 m | 1:18.19 | |
41 | 193 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:18.34 | |
42 | 109 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 1:19.88 | |
43 | 298 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 1:20.10 | |
44 | 63 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 1:21.02 | |
45 | 187 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:21.27 | |
46 | 113 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 50 m | 1:22.81 | |
47 | 174 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:23.32 | |
48 | 184 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:23.43 | |
49 | 143 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 50 m | 1:23.64 | |
50 | 28 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 50 m | 1:23.99 | |
51 | 41 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 50 m | 1:24.13 | |
52 | 54 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 1:25.61 | |
53 | 59 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 1:25.96 | |
54 | 255 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 1:26.40 | |
55 | 3 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 1:26.87 | |
56 | 131 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 1:27.98 | |
57 | 299 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 1:28.26 | |
58 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 1:28.54 | |
59 | 215 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 50 m | 1:28.62 | |
60 | 80 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 1:28.82 | |
61 | 209 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 50 m | 1:29.08 | |
62 | 70 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 50 m | 1:29.22 | |
63 | 161 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 1:29.41 | |
64 | 257 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 1:29.49 | |
65 | 146 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 1:30.84 | |
66 | 253 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 1:32.32 | |
67 | 291 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 50 m | 1:33.34 | |
68 | 145 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 1:34.74 | |
69 | 33 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 50 m | 1:34.81 | |
70 | 117 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 50 m | 1:35.40 | |
71 | 144 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 1:35.67 | |
72 | 136 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 50 m | 1:35.78 | |
73 | 295 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 50 m | 1:36.35 | |
74 | 134 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | 1:36.54 | |
75 | 287 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 50 m | 1:36.80 | |
76 | 202 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 50 m | 1:37.34 | |
77 | 37 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 50 m | 1:39.39 | |
78 | 263 | Holst Adam Østergaard | 2007 | SØLLERØD | 0759AI | 50 m | 1:41.18 | |
79 | 297 | Bundgaard Sebastian Birk | 2008 | SØLLERØD | 0851AG | 50 m | 1:43.32 | |
80 | 283 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 50 m | 1:46.72 | |
81 | 208 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 50 m | 1:46.90 | |
82 | 256 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 1:50.16 | |
83 | 72 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 50 m | 1:52.48 | |
84 | 198 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 50 m | 1:52.52 | |
85 | 280 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 50 m | 1:53.04 | |
86 | 114 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 50 m | 1:57.26 | |
87 | 132 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 50 m | 1:57.58 | |
88 | 68 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 50 m | 1:58.35 | |
89 | 281 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 50 m | 2:00.11 | |
90 | 66 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 50 m | 2:10.52 | |
91 | 67 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | 2:15.30 | |
92 | 203 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 50 m | ||
93 | 289 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 50 m | ||
94 | 304 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:03.24 | |
2 | 321 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:03.68 | |
3 | 51 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 1:03.75 | |
4 | 309 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 50 m | 1:04.02 | |
5 | 233 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 1:04.08 | |
6 | 322 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 1:04.20 | |
7 | 102 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 1:04.28 | |
8 | 276 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 1:04.41 | |
9 | 124 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 1:04.65 | |
10 | 272 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 1:04.70 | |
11 | 128 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 1:05.01 | |
12 | 194 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:05.14 | |
13 | 323 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 1:05.37 | |
14 | 47 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 1:05.41 | |
15 | 94 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 1:05.54 | |
16 | 207 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 50 m | 1:05.61 | |
17 | 173 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:05.79 | |
18 | 99 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:05.84 | |
19 | 326 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 1:06.19 | |
20 | 56 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 1:06.48 | |
21 | 46 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 1:06.65 | |
22 | 96 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 1:06.71 | |
23 | 162 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 1:06.89 | |
24 | 127 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 1:06.95 | |
25 | 20 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 1:06.97 | |
26 | 129 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 50 m | 1:07.29 | |
27 | 222 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:07.29 | |
28 | 29 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 50 m | 1:07.51 | |
29 | 324 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 1:07.54 | |
30 | 261 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 1:07.83 | |
31 | 327 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 1:07.85 | |
32 | 25 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 1:07.92 | |
33 | 118 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 1:08.02 | |
34 | 4 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 1:08.11 | |
35 | 95 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 1:08.12 | |
36 | 172 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:08.17 | |
37 | 155 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 1:08.45 | |
38 | 245 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:08.58 | |
39 | 188 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:08.66 | |
40 | 23 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 1:08.80 | |
41 | 182 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 1:09.10 | |
42 | 200 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 50 m | 1:09.15 | |
43 | 36 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 50 m | 1:09.45 | |
44 | 305 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 50 m | 1:09.70 | |
45 | 300 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 1:09.85 | |
46 | 201 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 50 m | 1:10.18 | |
47 | 180 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:10.24 | |
48 | 312 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 1:10.24 | |
49 | 204 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 50 m | 1:10.34 | |
50 | 158 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 1:10.75 | |
51 | 271 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 1:10.75 | |
52 | 27 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 50 m | 1:11.01 | |
53 | 159 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 1:11.11 | |
54 | 210 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 50 m | 1:11.17 | |
55 | 246 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 1:11.35 | |
56 | 6 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 1:11.36 | |
57 | 262 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:11.48 | |
58 | 303 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 50 m | 1:12.08 | |
59 | 302 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 50 m | 1:12.83 | |
60 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 1:12.91 | |
61 | 141 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 1:13.01 | |
62 | 10 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 1:13.49 | |
63 | 53 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 50 m | 1:13.66 | |
64 | 14 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 1:13.75 | |
65 | 112 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 50 m | 1:13.84 | |
66 | 301 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 50 m | 1:13.88 | |
67 | 149 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 1:14.02 | |
68 | 176 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:14.02 | |
69 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 1:14.09 | |
70 | 247 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 1:14.48 | |
71 | 269 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 1:14.61 | |
72 | 206 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 50 m | 1:14.98 | |
73 | 52 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 50 m | 1:15.13 | |
74 | 294 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 1:15.14 | |
75 | 111 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 1:15.42 | |
76 | 11 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 1:15.84 | |
77 | 57 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 1:16.08 | |
78 | 157 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 1:16.18 | |
79 | 153 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 1:16.49 | |
80 | 190 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 1:16.65 | |
81 | 43 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 50 m | 1:16.96 | |
82 | 258 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 1:17.20 | |
83 | 178 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:17.69 | |
84 | 22 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 1:18.11 | |
85 | 81 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 1:18.20 | |
86 | 191 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:18.32 | |
87 | 78 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 50 m | 1:18.39 | |
88 | 292 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 50 m | 1:18.95 | |
89 | 86 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 1:19.69 | |
90 | 179 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 1:19.69 | |
91 | 147 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 1:20.68 | |
92 | 137 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 50 m | 1:20.96 | |
93 | 115 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 50 m | 1:21.37 | |
94 | 50 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 1:22.29 | |
95 | 71 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 50 m | 1:22.50 | |
96 | 286 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 1:22.72 | |
97 | 31 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 50 m | 1:23.42 | |
98 | 139 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 50 m | 1:23.54 | |
99 | 288 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 1:26.26 | |
100 | 285 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | 1:26.58 | |
101 | 142 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | 1:26.65 | |
102 | 290 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 50 m | 1:27.85 | |
103 | 282 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 50 m | 1:28.42 | |
104 | 8 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 50 m | 1:30.24 | |
105 | 284 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 50 m | 1:30.59 | |
106 | 296 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 50 m | 1:30.99 | |
107 | 18 | Poulsen Mia Højer | 2007 | SOLRØD | 0780AW | 50 m | 1:31.19 | |
108 | 64 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 50 m | 1:31.39 | |
109 | 260 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 1:31.86 | |
110 | 35 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 50 m | 1:32.72 | |
111 | 293 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 50 m | 1:32.96 | |
112 | 5 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 50 m | 1:34.41 | |
113 | 58 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | 1:35.24 | |
114 | 279 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 50 m | 1:36.16 | |
115 | 62 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 50 m | 1:37.49 | |
116 | 69 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 50 m | 1:38.32 | |
117 | 12 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 50 m | 1:38.91 | |
118 | 242 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 1:44.81 | |
119 | 250 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 1:46.32 | |
120 | 251 | Andersen Thea Emilia | 2007 | TRITON B | 0748AW | 50 m | ||
121 | 252 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | ||
122 | 334 | Sørensen Cecilie Amalie Holst | 2006 | HOLBÆK | 0660AY | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 22, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 2:16.34 | |
2 | 97 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 2:30.14 | |
3 | 125 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 2:36.77 | |
4 | 90 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 2:42.47 | |
5 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 2:42.90 | |
6 | 105 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 2:47.95 | |
7 | 17 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 2:49.05 | |
8 | 55 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 2:51.55 | |
9 | 236 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:53.33 | |
10 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 3:16.38 | |
11 | 130 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 3:21.81 | |
12 | 131 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 3:37.03 | |
13 | 104 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | ||
14 | 161 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | ||
15 | 332 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 23, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Køge Damer 1 | 2000 | KØGE | 50 m | 4:47.52 | ||
2 | 315 | Vs Piger 1 | 2002 | VIBORG | 50 m | 4:49.25 | ||
3 | 336 | Holbæk Damer | 2001 | HOLBÆK | 50 m | 4:53.17 | ||
4 | 75 | Skjoldmøer 1 | 2005 | ROSKILDE | 50 m | 4:58.02 | ||
5 | 318 | Triton Piger | 2005 | TRITON B | 50 m | 5:00.00 | ||
6 | 119 | Lf-Swim 1 | 2003 | NAKSKOV | 50 m | 5:02.63 | ||
7 | 168 | Køge Damer 2 | 2003 | KØGE | 50 m | 5:07.47 | ||
8 | 314 | Vs Piger 2 | 2004 | VIBORG | 50 m | 5:08.38 | ||
9 | 120 | Lf-Swim 2 | 2004 | NAKSKOV | 50 m | 5:21.25 | ||
10 | 163 | Køge Kids - 1 | 2007 | KØGE | 50 m | 5:38.30 | ||
11 | 164 | Køge Kids - 2 | 2007 | KØGE | 50 m | 6:16.99 | ||
12 | 77 | Skjoldmøer 2 | 2007 | ROSKILDE | 50 m | |||
13 | 338 | Red Stags | 0 | HØRSHOLM | 50 m | |||
14 | 339 | Red Stags 2 | 0 | HØRSHOLM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 24, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Lf-Swim 1 | 2000 | NAKSKOV | 50 m | 3:55.15 | ||
2 | 317 | Triton Drenge | 2004 | TRITON B | 50 m | 4:05.00 | ||
3 | 170 | Køge Herrer 1 | 2003 | KØGE | 50 m | 4:08.19 | ||
4 | 122 | Lf-Swim 2 | 2001 | NAKSKOV | 50 m | 4:08.94 | ||
5 | 74 | Vikinger 1 | 2004 | ROSKILDE | 50 m | 4:11.02 | ||
6 | 335 | Holbæk Herrer | 2002 | HOLBÆK | 50 m | 4:17.66 | ||
7 | 165 | Køge Kids - 1 | 2006 | KØGE | 50 m | 4:39.06 | ||
8 | 166 | Køge Kids - 2 | 2006 | KØGE | 50 m | 5:08.17 | ||
9 | 76 | Vikinger 2 | 2007 | ROSKILDE | 50 m | 5:17.23 | ||
10 | 338 | Red Stags | 0 | HØRSHOLM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 2:21.07 | |
2 | 328 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 2:24.54 | |
3 | 160 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 2:25.10 | |
4 | 325 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 2:28.47 | |
5 | 234 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:29.41 | |
6 | 79 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 2:34.25 | |
7 | 126 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 2:34.44 | |
8 | 274 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 2:35.81 | |
9 | 244 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 2:37.22 | |
10 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 2:37.37 | |
11 | 87 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 2:37.52 | |
12 | 267 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 2:37.77 | |
13 | 42 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 50 m | 2:40.44 | |
14 | 275 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 2:40.72 | |
15 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 2:41.93 | |
16 | 186 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 2:45.92 | |
17 | 105 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 2:47.35 | |
18 | 187 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 2:48.61 | |
19 | 63 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 2:50.93 | |
20 | 183 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 2:52.95 | |
21 | 90 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 2:57.03 | |
22 | 41 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 50 m | 2:58.91 | |
23 | 59 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 3:02.95 | |
24 | 131 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 3:09.26 | |
25 | 209 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 50 m | 3:11.50 | |
26 | 154 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 3:11.55 | |
27 | 255 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 3:12.91 | |
28 | 143 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 50 m | 3:16.62 | |
29 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 3:17.78 | |
30 | 161 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 3:19.14 | |
31 | 65 | Rasmussen Kalle | 2008 | ROSKILDE | 0857AJ | 50 m | ||
32 | 66 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 50 m | ||
33 | 73 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 50 m | ||
34 | 114 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 50 m | ||
35 | 117 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 50 m | ||
36 | 134 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | ||
37 | 136 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 50 m | ||
38 | 198 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 50 m | ||
39 | 256 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 26, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:17.98 | |
2 | 231 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 50 m | 2:18.66 | |
3 | 94 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 2:19.12 | |
4 | 99 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 2:19.39 | |
5 | 128 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:19.58 | |
6 | 207 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 50 m | 2:19.62 | |
7 | 47 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 2:19.64 | |
8 | 307 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 2:20.01 | |
9 | 171 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:21.19 | |
10 | 32 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 50 m | 2:21.89 | |
11 | 308 | Harpøth Julia | 2002 | VIBORG | 0208AX | 50 m | 2:22.88 | |
12 | 276 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 2:23.02 | |
13 | 194 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 2:23.08 | |
14 | 326 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 2:23.58 | |
15 | 20 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 2:24.48 | |
16 | 25 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 2:26.20 | |
17 | 155 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 2:26.66 | |
18 | 93 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 2:27.10 | |
19 | 200 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 50 m | 2:27.32 | |
20 | 323 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 2:28.06 | |
21 | 95 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 2:28.31 | |
22 | 46 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 2:28.74 | |
23 | 96 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 2:28.90 | |
24 | 172 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:29.39 | |
25 | 162 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 2:29.61 | |
26 | 29 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 50 m | 2:29.75 | |
27 | 261 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 2:30.04 | |
28 | 118 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 2:31.91 | |
29 | 15 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 2:32.16 | |
30 | 246 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 2:32.50 | |
31 | 188 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 2:32.63 | |
32 | 23 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 2:32.70 | |
33 | 201 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 50 m | 2:32.79 | |
34 | 27 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 50 m | 2:33.47 | |
35 | 324 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 2:33.56 | |
36 | 7 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 2:33.76 | |
37 | 210 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 50 m | 2:34.27 | |
38 | 199 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 50 m | 2:34.51 | |
39 | 182 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 2:35.14 | |
40 | 300 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 2:36.79 | |
41 | 112 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 50 m | 2:37.62 | |
42 | 157 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 2:37.98 | |
43 | 271 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 2:38.14 | |
44 | 302 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 50 m | 2:38.20 | |
45 | 303 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 50 m | 2:38.80 | |
46 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 2:39.38 | |
47 | 153 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 2:40.43 | |
48 | 53 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 50 m | 2:40.67 | |
49 | 14 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 2:40.94 | |
50 | 129 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 50 m | 2:41.07 | |
51 | 268 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 2:41.39 | |
52 | 262 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 2:42.77 | |
53 | 327 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 2:43.49 | |
54 | 111 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 2:45.84 | |
55 | 81 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 2:46.08 | |
56 | 141 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 2:46.08 | |
57 | 10 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 2:46.16 | |
58 | 180 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 2:47.39 | |
59 | 11 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 2:47.59 | |
60 | 269 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 2:47.74 | |
61 | 191 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 2:49.57 | |
62 | 175 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 2:49.61 | |
63 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 2:50.08 | |
64 | 190 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 2:50.68 | |
65 | 57 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 2:51.06 | |
66 | 138 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 2:51.18 | |
67 | 115 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 50 m | 2:52.60 | |
68 | 178 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 2:52.70 | |
69 | 176 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 2:53.08 | |
70 | 86 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 2:54.06 | |
71 | 78 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 50 m | 2:54.08 | |
72 | 116 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 50 m | 2:54.63 | |
73 | 22 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 2:56.54 | |
74 | 71 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 50 m | 2:59.13 | |
75 | 50 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 3:00.13 | |
76 | 31 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 50 m | 3:02.11 | |
77 | 139 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 50 m | 3:09.34 | |
78 | 241 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 3:11.13 | |
79 | 30 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 50 m | 3:11.27 | |
80 | 147 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 3:14.67 | |
81 | 69 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 50 m | 3:15.35 | |
82 | 61 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 50 m | 3:16.83 | |
83 | 64 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 50 m | 3:18.75 | |
84 | 62 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 50 m | 3:20.55 | |
85 | 58 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | 3:27.22 | |
86 | 60 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | 3:30.89 | |
87 | 52 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 50 m | ||
88 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | ||
89 | 242 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 1:10.48 | |
2 | 213 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 50 m | 1:12.10 | |
3 | 273 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 1:12.94 | |
4 | 98 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 1:17.11 | |
5 | 1 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 1:17.84 | |
6 | 181 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:18.31 | |
7 | 107 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 50 m | 1:19.84 | |
8 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 1:20.37 | |
9 | 192 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:20.49 | |
10 | 331 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 1:20.57 | |
11 | 91 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 1:21.72 | |
12 | 150 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 1:21.90 | |
13 | 87 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 1:21.95 | |
14 | 264 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 1:22.40 | |
15 | 109 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 1:22.64 | |
16 | 151 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 1:23.86 | |
17 | 249 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 1:23.87 | |
18 | 277 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 1:27.01 | |
19 | 80 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 1:28.60 | |
20 | 156 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 1:30.14 | |
21 | 270 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 1:30.19 | |
22 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 1:30.63 | |
23 | 174 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:32.08 | |
24 | 38 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 50 m | 1:33.71 | |
25 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 1:33.93 | |
26 | 253 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 1:35.21 | |
27 | 113 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 50 m | 1:39.78 | |
28 | 131 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 1:42.85 | |
29 | 130 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 1:43.54 | |
30 | 146 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 1:43.96 | |
31 | 143 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 50 m | 1:45.97 | |
32 | 117 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 50 m | 1:46.23 | |
33 | 202 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 50 m | 1:48.64 | |
34 | 203 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 50 m | 1:49.50 | |
35 | 140 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 1:50.43 | |
36 | 144 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 1:51.70 | |
37 | 145 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 1:52.48 | |
38 | 136 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 50 m | 2:01.18 | |
39 | 132 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 50 m | 2:02.62 | |
40 | 133 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 50 m | 2:04.95 | |
41 | 73 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 50 m | 2:11.47 | |
42 | 114 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 50 m | 2:22.13 | |
43 | 65 | Rasmussen Kalle | 2008 | ROSKILDE | 0857AJ | 50 m | ||
44 | 208 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 50 m | ||
45 | 214 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 28, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:09.42 | |
2 | 272 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 1:09.45 | |
3 | 235 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | TRITON B | 0298AO | 50 m | 1:10.66 | |
4 | 100 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 1:10.75 | |
5 | 205 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 50 m | 1:10.93 | |
6 | 124 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 1:12.31 | |
7 | 155 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 1:12.76 | |
8 | 312 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 1:12.93 | |
9 | 127 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 1:13.20 | |
10 | 51 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 1:14.32 | |
11 | 228 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 1:14.41 | |
12 | 173 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:14.43 | |
13 | 276 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 1:14.52 | |
14 | 4 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 1:14.87 | |
15 | 172 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:14.93 | |
16 | 245 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:15.15 | |
17 | 310 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 50 m | 1:15.49 | |
18 | 101 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 1:16.50 | |
19 | 194 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:16.72 | |
20 | 32 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 50 m | 1:17.29 | |
21 | 204 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 50 m | 1:17.31 | |
22 | 159 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 1:17.60 | |
23 | 171 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:18.40 | |
24 | 36 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 50 m | 1:18.92 | |
25 | 6 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 1:20.87 | |
26 | 219 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:21.13 | |
27 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 1:22.43 | |
28 | 262 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:24.03 | |
29 | 96 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 1:26.17 | |
30 | 216 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 1:26.35 | |
31 | 116 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 50 m | 1:28.58 | |
32 | 149 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 1:28.70 | |
33 | 148 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 1:29.44 | |
34 | 158 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 1:29.91 | |
35 | 111 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 1:30.28 | |
36 | 112 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 50 m | 1:30.48 | |
37 | 157 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 1:32.37 | |
38 | 135 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 1:49.66 | |
39 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 1:51.31 | |
40 | 142 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | 1:53.68 | |
41 | 53 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 50 m | ||
42 | 56 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | ||
43 | 58 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | ||
44 | 62 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 50 m | ||
45 | 64 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 50 m | ||
46 | 69 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 50 m | ||
47 | 71 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 50 m | ||
48 | 78 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 50 m | ||
49 | 137 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 29, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 50 m | 4:23.31 | |
2 | 160 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 4:29.21 | |
3 | 313 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 50 m | 4:30.43 | |
4 | 304 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 50 m | 4:30.77 | |
5 | 211 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 50 m | 4:37.67 | |
6 | 98 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 4:38.11 | |
7 | 217 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 4:38.13 | |
8 | 195 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 50 m | 4:42.98 | |
9 | 97 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 4:43.56 | |
10 | 9 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 4:45.41 | |
11 | 329 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 4:47.48 | |
12 | 236 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 4:49.16 | |
13 | 265 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 4:49.23 | |
14 | 108 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 4:50.39 | |
15 | 218 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | 4:50.76 | |
16 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 4:56.68 | |
17 | 152 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 4:59.29 | |
18 | 193 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 5:02.61 | |
19 | 104 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 5:03.62 | |
20 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 5:04.51 | |
21 | 196 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 50 m | 5:05.45 | |
22 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 5:17.49 | |
23 | 66 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 30, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 2:41.08 | |
2 | 51 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 2:45.40 | |
3 | 272 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 2:50.57 | |
4 | 128 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:53.47 | |
5 | 327 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 50 m | 2:57.17 | |
6 | 271 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 2:58.93 | |
7 | 153 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 3:00.79 | |
8 | 222 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 3:00.85 | |
9 | 276 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 50 m | 3:01.75 | |
10 | 303 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 50 m | 3:05.38 | |
11 | 300 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 3:06.84 | |
12 | 29 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 50 m | 3:07.06 | |
13 | 159 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 3:08.38 | |
14 | 199 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 50 m | 3:10.47 | |
15 | 245 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 3:10.52 | |
16 | 301 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 50 m | 3:11.42 | |
17 | 302 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 50 m | 3:11.91 | |
18 | 36 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 50 m | 3:12.17 | |
19 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 3:12.76 | |
20 | 162 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 3:19.83 | |
21 | 206 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 50 m | 3:20.24 | |
22 | 27 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 50 m | 3:24.24 | |
23 | 141 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 3:27.39 | |
24 | 158 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 3:31.62 | |
25 | 135 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 3:33.79 | |
26 | 149 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 3:34.19 | |
27 | 138 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 3:34.37 | |
28 | 247 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 3:36.18 | |
29 | 52 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 50 m | 3:40.43 | |
30 | 81 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 3:43.72 | |
31 | 148 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 3:45.23 | |
32 | 115 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 50 m | 3:46.98 | |
33 | 30 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 50 m | ||
34 | 31 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 50 m | ||
35 | 86 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | ||
36 | 137 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 50 m | ||
37 | 139 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 50 m | ||
38 | 142 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | ||
39 | 147 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 31, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:17.50 | |
2 | 106 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 2:20.42 | |
3 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 2:21.82 | |
4 | 34 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 50 m | 2:25.05 | |
5 | 220 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:25.38 | |
6 | 330 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:29.12 | |
7 | 195 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 50 m | 2:29.48 | |
8 | 160 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 2:30.20 | |
9 | 97 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 2:31.32 | |
10 | 249 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 2:33.10 | |
11 | 236 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:33.63 | |
12 | 213 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 50 m | 2:35.78 | |
13 | 328 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 2:35.90 | |
14 | 9 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 2:36.08 | |
15 | 192 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:36.30 | |
16 | 150 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 2:36.84 | |
17 | 325 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 2:38.47 | |
18 | 42 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 50 m | 2:38.52 | |
19 | 151 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 2:38.61 | |
20 | 1 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 2:38.89 | |
21 | 87 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 2:39.80 | |
22 | 211 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 50 m | 2:41.52 | |
23 | 331 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 2:41.55 | |
24 | 274 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 50 m | 2:41.72 | |
25 | 79 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 2:41.79 | |
26 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 2:42.12 | |
27 | 108 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 2:43.29 | |
28 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 2:44.13 | |
29 | 277 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 2:44.27 | |
30 | 154 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 2:44.34 | |
31 | 105 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 2:45.08 | |
32 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 2:46.51 | |
33 | 152 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 2:46.68 | |
34 | 90 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 2:47.87 | |
35 | 248 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 2:48.67 | |
36 | 92 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 50 m | 2:50.49 | |
37 | 333 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 50 m | 2:50.69 | |
38 | 332 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 2:50.93 | |
39 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 2:53.53 | |
40 | 270 | Larsen Emil Gudum | 2004 | SØLLERØD | 0479AR | 50 m | 2:53.54 | |
41 | 156 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 2:53.90 | |
42 | 278 | Schøning Teodor Roed | 2005 | SØLLERØD | 0585AA | 50 m | 2:54.72 | |
43 | 80 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 2:57.72 | |
44 | 267 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 2:58.47 | |
45 | 63 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 2:59.03 | |
46 | 255 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 3:03.13 | |
47 | 253 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 3:04.98 | |
48 | 197 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 50 m | 3:05.74 | |
49 | 59 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 3:08.51 | |
50 | 146 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 3:10.83 | |
51 | 130 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 3:11.76 | |
52 | 38 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 50 m | 3:13.50 | |
53 | 140 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 3:13.78 | |
54 | 131 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 3:14.85 | |
55 | 257 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 3:15.38 | |
56 | 145 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 3:20.27 | |
57 | 144 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 3:21.73 | |
58 | 134 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | 3:33.04 | |
59 | 132 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 50 m | 3:51.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:08.72 | |
2 | 93 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 1:09.76 | |
3 | 311 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 1:11.81 | |
4 | 162 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 1:12.30 | |
5 | 173 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:12.85 | |
6 | 127 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 1:13.20 | |
7 | 219 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 1:13.39 | |
8 | 32 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 50 m | 1:13.40 | |
9 | 96 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 1:13.40 | |
10 | 261 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 1:14.56 | |
11 | 51 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 1:14.76 | |
12 | 171 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:14.90 | |
13 | 194 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:15.12 | |
14 | 25 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 1:15.17 | |
15 | 324 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 1:16.05 | |
16 | 308 | Harpøth Julia | 2002 | VIBORG | 0208AX | 50 m | 1:16.12 | |
17 | 200 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 50 m | 1:16.17 | |
18 | 223 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:16.43 | |
19 | 23 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 1:16.44 | |
20 | 46 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 1:16.45 | |
21 | 94 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 1:16.52 | |
22 | 100 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 1:16.63 | |
23 | 36 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 50 m | 1:16.74 | |
24 | 129 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 50 m | 1:16.86 | |
25 | 20 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 1:17.22 | |
26 | 99 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:17.31 | |
27 | 310 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 50 m | 1:17.46 | |
28 | 124 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 50 m | 1:17.85 | |
29 | 47 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 1:18.14 | |
30 | 7 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 1:18.48 | |
31 | 207 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 50 m | 1:19.12 | |
32 | 15 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 1:19.18 | |
33 | 312 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 1:19.23 | |
34 | 246 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 1:19.27 | |
35 | 180 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:19.47 | |
36 | 305 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 50 m | 1:19.65 | |
37 | 6 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 1:20.77 | |
38 | 95 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 1:21.36 | |
39 | 262 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:21.87 | |
40 | 56 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 1:21.98 | |
41 | 216 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 1:22.07 | |
42 | 188 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:22.17 | |
43 | 159 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 1:22.46 | |
44 | 112 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 50 m | 1:22.56 | |
45 | 210 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 50 m | 1:22.89 | |
46 | 29 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 50 m | 1:23.28 | |
47 | 221 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 1:23.29 | |
48 | 135 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 50 m | 1:23.51 | |
49 | 153 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 50 m | 1:23.86 | |
50 | 157 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 50 m | 1:24.03 | |
51 | 14 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 1:25.03 | |
52 | 268 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 1:25.38 | |
53 | 271 | Larsen Frederikke | 2005 | SØLLERØD | 0524AS | 50 m | 1:25.50 | |
54 | 204 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 50 m | 1:25.62 | |
55 | 118 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 1:25.77 | |
56 | 27 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 50 m | 1:25.86 | |
57 | 182 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 1:26.58 | |
58 | 53 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 50 m | 1:26.66 | |
59 | 201 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 50 m | 1:27.03 | |
60 | 138 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 50 m | 1:27.12 | |
61 | 176 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:27.16 | |
62 | 85 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 50 m | 1:27.68 | |
63 | 269 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 1:27.81 | |
64 | 241 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 1:28.00 | |
65 | 10 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 1:29.89 | |
66 | 190 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 1:29.98 | |
67 | 149 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 50 m | 1:30.05 | |
68 | 191 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:31.42 | |
69 | 22 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 1:31.67 | |
70 | 71 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 50 m | 1:31.84 | |
71 | 86 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 50 m | 1:31.89 | |
72 | 11 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 1:31.90 | |
73 | 137 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 50 m | 1:31.92 | |
74 | 81 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 1:32.53 | |
75 | 178 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:33.25 | |
76 | 247 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 1:33.62 | |
77 | 141 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 1:33.76 | |
78 | 147 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 1:34.02 | |
79 | 175 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 1:34.05 | |
80 | 78 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 50 m | 1:35.33 | |
81 | 116 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 50 m | 1:35.84 | |
82 | 52 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 50 m | 1:40.22 | |
83 | 30 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 50 m | 1:40.48 | |
84 | 142 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 50 m | 1:40.73 | |
85 | 139 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 50 m | 1:41.20 | |
86 | 50 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 1:42.93 | |
87 | 61 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 50 m | 1:45.32 | |
88 | 64 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 50 m | 1:46.47 | |
89 | 31 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 50 m | 1:48.32 | |
90 | 62 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 50 m | 1:48.35 | |
91 | 12 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 50 m | 1:48.67 | |
92 | 57 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 0434BD | 50 m | 1:50.45 | |
93 | 250 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 1:51.07 | |
94 | 58 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 50 m | 1:56.22 | |
95 | 60 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | 1:57.00 | |
96 | 69 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 50 m | ||
97 | 242 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | ||
98 | 252 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 33, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 55.26 | |
2 | 106 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 56.21 | |
3 | 34 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 50 m | 56.83 | |
4 | 49 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 57.36 | |
5 | 224 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 57.66 | |
6 | 337 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 57.78 | |
7 | 329 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 58.10 | |
8 | 304 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 0095AU | 50 m | 58.82 | |
9 | 306 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 59.13 | |
10 | 330 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 59.18 | |
11 | 110 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 59.26 | |
12 | 265 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 50 m | 59.72 | |
13 | 109 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 59.84 | |
14 | 273 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 50 m | 1:00.10 | |
15 | 217 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:00.14 | |
16 | 9 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 1:00.50 | |
17 | 249 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 1:01.02 | |
18 | 212 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 50 m | 1:01.06 | |
19 | 98 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 1:01.24 | |
20 | 183 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:01.52 | |
21 | 328 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:01.66 | |
22 | 150 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 1:01.77 | |
23 | 17 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 1:02.17 | |
24 | 107 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 50 m | 1:02.23 | |
25 | 45 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 1:02.33 | |
26 | 91 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 1:02.47 | |
27 | 192 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:02.53 | |
28 | 275 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 50 m | 1:02.53 | |
29 | 125 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 1:02.59 | |
30 | 234 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:02.60 | |
31 | 211 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 50 m | 1:02.72 | |
32 | 181 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:03.00 | |
33 | 126 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 1:03.08 | |
34 | 333 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 50 m | 1:03.11 | |
35 | 92 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 50 m | 1:03.27 | |
36 | 236 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:03.50 | |
37 | 42 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 50 m | 1:04.03 | |
38 | 244 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 1:04.66 | |
39 | 154 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 1:04.97 | |
40 | 331 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 1:05.26 | |
41 | 193 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:05.32 | |
42 | 186 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:05.70 | |
43 | 79 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 1:05.79 | |
44 | 48 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 1:05.82 | |
45 | 264 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 50 m | 1:05.91 | |
46 | 325 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 1:06.12 | |
47 | 108 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 1:06.50 | |
48 | 151 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 1:06.51 | |
49 | 152 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 50 m | 1:06.67 | |
50 | 113 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 50 m | 1:06.72 | |
51 | 332 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 50 m | 1:06.77 | |
52 | 83 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 1:06.86 | |
53 | 104 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 1:07.10 | |
54 | 196 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 50 m | 1:07.83 | |
55 | 277 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 50 m | 1:07.91 | |
56 | 84 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 1:08.10 | |
57 | 174 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:08.18 | |
58 | 267 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 50 m | 1:08.90 | |
59 | 105 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 1:09.28 | |
60 | 187 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:09.39 | |
61 | 143 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 50 m | 1:10.03 | |
62 | 63 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 50 m | 1:10.67 | |
63 | 80 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 1:10.71 | |
64 | 278 | Schøning Teodor Roed | 2005 | SØLLERØD | 0585AA | 50 m | 1:10.96 | |
65 | 90 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 1:11.33 | |
66 | 82 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 1:12.19 | |
67 | 197 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 50 m | 1:13.33 | |
68 | 38 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 50 m | 1:13.37 | |
69 | 130 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 1:14.50 | |
70 | 41 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 50 m | 1:14.96 | |
71 | 255 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 1:15.42 | |
72 | 59 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 50 m | 1:15.70 | |
73 | 215 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 50 m | 1:15.78 | |
74 | 145 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 1:15.94 | |
75 | 146 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 50 m | 1:16.66 | |
76 | 161 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 1:17.59 | |
77 | 140 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 1:17.98 | |
78 | 144 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 50 m | 1:19.94 | |
79 | 117 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 50 m | 1:20.06 | |
80 | 202 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 50 m | 1:20.36 | |
81 | 209 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 50 m | 1:20.36 | |
82 | 257 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 1:21.65 | |
83 | 214 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 50 m | 1:24.28 | |
84 | 133 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 50 m | 1:27.91 | |
85 | 136 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 50 m | 1:28.03 | |
86 | 208 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 50 m | 1:28.10 | |
87 | 134 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | 1:29.54 | |
88 | 132 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 50 m | 1:31.32 | |
89 | 114 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 50 m | 1:33.84 | |
90 | 73 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 50 m | 1:34.65 | |
91 | 198 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 50 m | 1:35.17 | |
92 | 65 | Rasmussen Kalle | 2008 | ROSKILDE | 0857AJ | 50 m | 1:37.03 | |
93 | 66 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 50 m | 1:49.46 | |
94 | 203 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 50 m | 1:50.63 | |
95 | 256 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 1:59.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 50 m | 2:31.18 | |
2 | 100 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 2:33.18 | |
3 | 205 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 50 m | 2:38.03 | |
4 | 155 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 50 m | 2:46.98 | |
5 | 4 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 2:48.05 | |
6 | 101 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 2:51.90 | |
7 | 148 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 50 m | 3:20.37 | |
8 | 14 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 3:25.02 | |
9 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 35, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Lf-Swim 1 | 2000 | NAKSKOV | 50 m | 4:23.39 | ||
2 | 74 | Vikinger 1 | 2004 | ROSKILDE | 50 m | 4:34.74 | ||
3 | 317 | Triton Drenge | 2004 | TRITON B | 50 m | 4:35.00 | ||
4 | 335 | Holbæk Herrer | 2002 | HOLBÆK | 50 m | 4:35.67 | ||
5 | 170 | Køge Herrer 1 | 2003 | KØGE | 50 m | 4:41.80 | ||
6 | 122 | Lf-Swim 2 | 2001 | NAKSKOV | 50 m | 4:48.26 | ||
7 | 165 | Køge Kids - 1 | 2006 | KØGE | 50 m | 5:28.97 | ||
8 | 164 | Køge Kids - 2 | 2007 | KØGE | 50 m | 6:02.08 | ||
9 | 338 | Red Stags | 0 | HØRSHOLM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |
Løb 36, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Skjoldmøer 1 | 2005 | ROSKILDE | 50 m | 4:22.29 | ||
2 | 167 | Køge Damer 1 | 2000 | KØGE | 50 m | 4:22.36 | ||
3 | 336 | Holbæk Damer | 2001 | HOLBÆK | 50 m | 4:25.26 | ||
4 | 315 | Vs Piger 1 | 2002 | VIBORG | 50 m | 4:26.62 | ||
5 | 318 | Triton Piger | 2005 | TRITON B | 50 m | 4:30.00 | ||
6 | 168 | Køge Damer 2 | 2003 | KØGE | 50 m | 4:34.15 | ||
7 | 119 | Lf-Swim 1 | 2003 | NAKSKOV | 50 m | 4:34.37 | ||
8 | 314 | Vs Piger 2 | 2004 | VIBORG | 50 m | 4:44.04 | ||
9 | 120 | Lf-Swim 2 | 2004 | NAKSKOV | 50 m | 4:46.09 | ||
10 | 163 | Køge Kids - 1 | 2007 | KØGE | 50 m | 4:56.60 | ||
11 | 164 | Køge Kids - 2 | 2007 | KØGE | 50 m | 5:25.16 | ||
12 | 77 | Skjoldmøer 2 | 2007 | ROSKILDE | 50 m | 6:02.84 | ||
13 | 338 | Red Stags | 0 | HØRSHOLM | 50 m | |||
14 | 339 | Red Stags 2 | 0 | HØRSHOLM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 05 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:13 |