Program for SydCup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 1:05.97 | |
2 | 236 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 1:06.46 | |
3 | 237 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 1:06.69 | |
4 | 244 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 1:09.03 | |
5 | 267 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:10.25 | |
6 | 216 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 1:11.07 | |
7 | 150 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:12.22 | |
8 | 256 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:12.52 | |
9 | 30 | Fahlteich Niklas | 2000 | TSB | 0 | 25 m | 1:16.03 | |
10 | 259 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 50 m | 1:16.47 | |
11 | 24 | Siegert Florian | 2004 | SGBILLE | 369529 | 25 m | 1:17.00 | |
12 | 157 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:18.56 | |
13 | 269 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:18.72 | |
14 | 165 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:18.98 | |
15 | 160 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 50 m | 1:19.83 | |
16 | 113 | Bos Jonathan | 1998 | HADERSLEV | 9827AU | 25 m | 1:19.97 | |
17 | 8 | Gorniak Calvin | 2006 | SGBILLE | 395283 | 25 m | 1:23.86 | |
18 | 249 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:24.08 | |
19 | 45 | Ulleseit Jesper | 2008 | TSB | 403958 | 25 m | 1:24.75 | |
20 | 175 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:25.55 | |
21 | 163 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:25.68 | |
22 | 84 | West Jasper Balle | 2006 | BJERRE HER | 0667AN | 25 m | 1:25.79 | |
23 | 169 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:27.16 | |
24 | 288 | Ernst Elias | 2008 | FSK | 380884 | 25 m | 1:27.17 | |
25 | 203 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 50 m | 1:27.81 | |
26 | 172 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:28.10 | |
27 | 35 | Jurk Florian | 2005 | TSB | 393919 | 25 m | 1:28.18 | |
28 | 9 | Hajto Vincent | 2003 | SGBILLE | 327445 | 25 m | 1:29.53 | |
29 | 28 | Dittloff Linus | 2006 | TSB | 360670 | 25 m | 1:29.98 | |
30 | 25 | Sobczyk Mark | 2003 | SGBILLE | 416947 | 25 m | 1:30.39 | |
31 | 120 | Holm Laurits | 2006 | HADERSLEV | 0627AO | 25 m | 1:33.33 | |
32 | 26 | Bohnert Jaden | 2007 | TSB | 380317 | 25 m | 1:35.93 | |
33 | 126 | Nielsen Marcus Kjær | 2004 | HADERSLEV | 0495AR | 25 m | 1:36.29 | |
34 | 18 | Köster Torge | 2007 | SGBILLE | 406978 | 25 m | 1:39.09 | |
35 | 83 | Weile Ebbe | 2004 | BJERRE HER | 0441AS | 25 m | 1:44.93 | |
36 | 112 | Jessen Johannes Due | 2008 | HADERSLEV | 0847AI | 25 m | 1:45.00 | |
37 | 184 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 1:48.75 | |
38 | 174 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:49.33 | |
39 | 53 | Bendixen Lucas | 2007 | BJERRE HER | 0703AL | 25 m | 1:51.05 | |
40 | 63 | Ibsen Casper | 2008 | BJERRE HER | 0869AM | 25 m | 1:53.88 | |
41 | 10 | Helbig Benjamin | 2008 | SGBILLE | 550625 | 25 m | 1:57.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 november 2019 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:54 |