Ohjelma Masters Mestaruusuinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Masters-mestaruuskilpailut |
|
Utskriftsdatum |
30 mars 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Godby |
|
Utskriftstid |
08:38 |
|
|
Arrangör |
ÅSF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 mars 2019 |
|
|
|
|
Gren 16, 4X50m Vapaauinti Miehet |
Finaler (3) |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
Uintiklubi Nereus |
227 |
200-239 |
Nereus |
|
25m |
2:23.15 |
2:23.15 |
2 |
Cetus Espoo F |
287 |
280-319 |
Cetus |
|
25m |
2:21.71 |
2:21.71 |
3 |
Aurajoen Uinti Miehet E |
242 |
240-279 |
AUi |
|
25m |
2:07.50 |
2:07.50 |
4 |
Helsingfors Simsällskap Miehet E |
240 |
240-279 |
HSS |
|
25m |
2:05.00 |
2:05.00 |
5 |
Hyvinkään Uimaseura |
187 |
160-199 |
HyUS |
|
25m |
2:06.58 |
2:06.58 |
6 |
Swim M2 |
248 |
240-279 |
SWIM |
|
25m |
2:09.83 |
2:09.83 |
7 |
Riihimäen Uimaseura |
248 |
240-279 |
RiUS |
|
25m |
2:21.92 |
2:21.92 |
8 |
Ålands Simförening |
135 |
120-159 |
ÅSF |
|
25m |
2:30.00 |
2:30.00 |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
Aurajoen Uinti Miehet C |
190 |
160-199 |
AUi |
|
25m |
2:03.52 |
2:03.52 |
2 |
Ou C |
190 |
160-199 |
OU |
|
25m |
2:00.63 |
2:00.63 |
3 |
S.c. Pingviinit 16_1 |
240 |
240-279 |
S.C.P. |
|
25m |
1:59.38 |
1:59.38 |
4 |
Swimming Team Rauma |
176 |
160-199 |
STR |
|
25m |
1:57.69 |
1:57.69 |
5 |
Swim M1 |
181 |
160-199 |
SWIM |
|
25m |
1:58.60 |
1:58.60 |
6 |
Helsingfors Simsällskap Miehet D |
208 |
200-239 |
HSS |
|
25m |
2:00.50 |
2:00.50 |
7 |
Vanders |
210 |
200-239 |
Vanders |
|
25m |
2:02.78 |
2:02.78 |
8 |
Simmis Wanda |
197 |
160-199 |
SiWa |
|
25m |
2:03.65 |
2:03.65 |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Original |
Tid |
|
1 |
Kuopion Uimaseura |
178 |
160-199 |
KuUS |
|
25m |
1:52.13 |
1:52.13 |
2 |
Speedo |
201 |
200-239 |
Speedo |
|
25m |
1:46.45 |
1:46.45 |
3 |
Aurajoen Uinti Miehet B |
120 |
120-159 |
AUi |
|
25m |
1:45.00 |
1:45.00 |
4 |
Speedo |
160 |
160-199 |
Speedo |
|
25m |
1:43.41 |
1:43.41 |
5 |
Aurajoen Uinti Miehet A |
100 |
100-119 |
AUi |
|
25m |
1:44.00 |
1:44.00 |
6 |
Speedo |
210 |
200-239 |
Speedo |
|
25m |
1:46.44 |
1:46.44 |
7 |
Cetus Espoo C |
170 |
160-199 |
Cetus |
|
25m |
1:50.51 |
1:50.51 |
8 |
S.c. Pingviinit 16_2 |
182 |
160-199 |
S.C.P. |
|
25m |
1:55.50 |
1:55.50 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
30 mars 2019 |
Licensierad till: Ålands Simförening |
Utskriftstid |
08:38 |
|