Ohjelma Cetus Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:26 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Emma Autio |
2005 |
05A791 |
Cetus |
|
25m |
3:31.51 |
3:36.51 |
4 |
Katarina Kobycheva |
2004 |
04A648 |
Cetus |
|
25m |
3:05.53 |
3:10.53 |
5 |
Leenu Karolina Kinnunen |
2005 |
05B009 |
Cetus |
|
50m |
3:18.49 |
3:18.49 |
6 |
Silvia Lindqvist |
2005 |
05B208 |
Cetus |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sini Taskinen |
2005 |
05B079 |
Octopus |
|
25m |
3:01.96 |
3:06.96 |
2 |
Jenny Kareinen |
2002 |
02A000 |
HSS |
|
25m |
2:57.62 |
3:02.62 |
3 |
Delia Helena Aho |
2003 |
03A962 |
Cetus |
|
25m |
2:54.67 |
2:59.67 |
4 |
Julia Romo |
2003 |
03A094 |
LaUS |
|
50m |
2:54.14 |
2:54.14 |
5 |
Linda Ilonen |
2004 |
04A986 |
Cetus |
|
25m |
2:53.64 |
2:58.64 |
6 |
Lotta Nevalainen |
2005 |
05A744 |
Cetus |
|
25m |
2:55.01 |
3:00.01 |
7 |
Maisa Brusila |
2004 |
04A887 |
Cetus |
|
50m |
3:05.42 |
3:05.42 |
8 |
Ronja Ristevirta |
2005 |
05B092 |
Cetus |
|
50m |
3:10.39 |
3:10.39 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Saara Raulos |
2005 |
05A823 |
Cetus |
|
25m |
2:47.71 |
2:52.71 |
2 |
Ellen Kettunen |
2005 |
05A201 |
Cetus |
|
50m |
2:43.45 |
2:43.45 |
3 |
Cindy Palm |
2003 |
03A052 |
Cetus |
|
25m |
2:34.01 |
2:39.01 |
4 |
Milla-lotta Tapanainen |
2003 |
03A610 |
Cetus |
|
50m |
2:38.36 |
2:38.36 |
5 |
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
04A482 |
Cetus |
|
25m |
2:33.46 |
2:38.46 |
6 |
Lumi Rossi |
2005 |
05A779 |
Cetus |
|
25m |
2:34.72 |
2:39.72 |
7 |
Oona Lehtola |
2003 |
03A498 |
HSS |
|
50m |
2:48.81 |
2:48.81 |
8 |
Mariel Mylly |
2001 |
01B048 |
JUK |
|
25m |
2:48.58 |
2:53.58 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aada Rissanen |
2004 |
04A305 |
Cetus |
|
50m |
2:36.10 |
2:36.10 |
2 |
Vera Vartiainen |
2002 |
02A772 |
JUK |
|
25m |
2:28.55 |
2:33.55 |
3 |
Ida Slöör |
2001 |
01A578 |
Cetus |
|
25m |
2:24.32 |
2:29.32 |
4 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
00A252 |
Cetus |
|
25m |
2:18.29 |
2:23.29 |
5 |
Raakel Bärlund |
2001 |
01A081 |
LaUS |
|
25m |
2:20.66 |
2:25.66 |
6 |
Siiri Einiö |
2003 |
03A357 |
Gladius |
|
50m |
2:30.16 |
2:30.16 |
7 |
Karla Tiainen |
2005 |
05A246 |
SiWa |
|
25m |
2:29.08 |
2:34.08 |
8 |
Felicia Talamanov |
2004 |
|
Kalevi |
|
50m |
2:38.00 |
2:38.00 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:26 |
|