Ohjelma Cetus Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 7
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:26 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 7, 200m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Hilla Wiemers |
2005 |
05A637 |
ORCA |
|
50m |
|
|
4 |
Emma Autio |
2005 |
05A791 |
Cetus |
|
50m |
3:01.04 |
3:01.04 |
5 |
Vivian Ljungqvist |
2003 |
03B253 |
ORCA |
|
25m |
2:58.84 |
3:02.84 |
6 |
Venla Pylvänäinen |
2003 |
03B026 |
La-Ka |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nea Hollström |
2005 |
05A947 |
Cetus |
|
25m |
2:41.69 |
2:45.69 |
2 |
Siiri Päivärinta |
2005 |
05A954 |
Cetus |
|
25m |
2:38.38 |
2:42.38 |
3 |
Maisa Brusila |
2004 |
04A887 |
Cetus |
|
50m |
2:41.15 |
2:41.15 |
4 |
Jenny Kareinen |
2002 |
02A000 |
HSS |
|
50m |
2:38.89 |
2:38.89 |
5 |
Maria Mustonen |
2005 |
05A222 |
ORCA |
|
25m |
2:37.13 |
2:41.13 |
6 |
Sanni Luostarinen |
2002 |
02B200 |
JUK |
|
25m |
2:38.29 |
2:42.29 |
7 |
Juulia Lindfors |
2005 |
05A074 |
Cetus |
|
25m |
2:39.69 |
2:43.69 |
8 |
Margareta Jagomägi |
2004 |
|
Kalevi |
|
50m |
2:55.42 |
2:55.42 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kreetta Somero |
2004 |
04A700 |
La-Ka |
|
25m |
2:33.76 |
2:37.76 |
2 |
Peppi Eskola |
2005 |
05A552 |
Gladius |
|
25m |
2:27.08 |
2:31.08 |
3 |
Sofia Harju |
2002 |
02A556 |
JUK |
|
50m |
2:30.45 |
2:30.45 |
4 |
Iida Siltala |
2005 |
05A468 |
Cetus |
|
25m |
2:25.88 |
2:29.88 |
5 |
Miia Puranen |
2001 |
01A509 |
Cetus |
|
25m |
2:26.33 |
2:30.33 |
6 |
Oona Lehtola |
2003 |
03A498 |
HSS |
|
25m |
2:26.81 |
2:30.81 |
7 |
Elisabeth Marie Salm |
2002 |
02A530 |
ORCA |
|
25m |
2:27.56 |
2:31.56 |
8 |
Diana Valero De La Iglesia |
2004 |
04A518 |
Cetus |
|
50m |
2:38.71 |
2:38.71 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Annika Alanen |
2003 |
03A227 |
HSS |
|
50m |
2:26.10 |
2:26.10 |
2 |
Ciara Wacklin |
2004 |
04A037 |
Cetus |
|
25m |
2:19.99 |
2:23.99 |
3 |
Emilia Sjölund |
2002 |
02A760 |
SiWa |
|
50m |
2:23.28 |
2:23.28 |
4 |
Anna Hakkarainen |
2005 |
05A514 |
Cetus |
|
50m |
2:22.87 |
2:22.87 |
5 |
Ellen Kettunen |
2005 |
05A201 |
Cetus |
|
25m |
2:19.14 |
2:23.14 |
6 |
Venla Lindström |
2004 |
04A263 |
LaUS |
|
25m |
2:19.58 |
2:23.58 |
7 |
Stella Freystätter |
2003 |
03A735 |
HSS |
|
25m |
2:21.32 |
2:25.32 |
8 |
Hanna Martola |
2005 |
05A203 |
Cetus |
|
25m |
2:22.34 |
2:26.34 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iina Von Schrowe |
2003 |
03A146 |
Cetus |
|
25m |
2:17.79 |
2:21.79 |
2 |
Felicia Talamanov |
2004 |
|
Kalevi |
|
50m |
2:20.55 |
2:20.55 |
3 |
Saana Liikonen |
2001 |
01A705 |
LaUS |
|
25m |
2:07.81 |
2:11.81 |
4 |
Siiri Einiö |
2003 |
03A357 |
Gladius |
|
50m |
2:10.84 |
2:10.84 |
5 |
Raakel Bärlund |
2001 |
01A081 |
LaUS |
|
25m |
2:07.64 |
2:11.64 |
6 |
Varvara Kochkina |
2005 |
|
Dolphin SK |
|
50m |
2:15.00 |
2:15.00 |
7 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
02A550 |
Cetus |
|
25m |
2:17.72 |
2:21.72 |
8 |
Juulia Sakomaa |
2005 |
05A564 |
LaUS |
|
25m |
2:18.00 |
2:22.00 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:26 |
|