2020-06-05   20:30:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

7_S
Laji 7, 200m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
204  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  2:10.84  2:10.84   
176  Bärlund Raakel  2001  LaUS  01A081  25 m  2:07.64  2:11.64   
181  Liikonen Saana  2001  LaUS  01A705  25 m  2:07.81  2:11.81   
94  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  50 m  2:19.39  2:19.39   
97  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus  02A550  25 m  2:17.72  2:21.72   
93  Von Schrowe Iina  2003  Cetus  03A146  25 m  2:17.79  2:21.79   
187  Sakomaa Juulia  2005  LaUS  05A564  25 m  2:18.00  2:22.00   
144  Hakkarainen Anna  2005  Cetus  05A514  50 m  2:22.87  2:22.87   
133  Seiger Diana  2003  Cetus  03A909  50 m  2:22.98  2:22.98   
10  119  Kettunen Ellen  2005  Cetus  05A201  25 m  2:19.14  2:23.14   
11  36  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  50 m  2:23.28  2:23.28   
12  185  Lindström Venla  2004  LaUS  04A263  25 m  2:19.58  2:23.58   
13  91  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  25 m  2:19.99  2:23.99   
14  10  Freystätter Stella  2003  HSS  03A735  25 m  2:21.32  2:25.32   
15  Alanen Annika  2003  HSS  03A227  50 m  2:26.10  2:26.10   
16  118  Martola Hanna  2005  Cetus  05A203  25 m  2:22.34  2:26.34   
17  140  Siltala Iida  2005  Cetus  05A468  25 m  2:25.88  2:29.88   
18  74  Puranen Miia  2001  Cetus  01A509  25 m  2:26.33  2:30.33   
19  16  Harju Sofia  2002  JUK  02A556  50 m  2:30.45  2:30.45   
20  Lehtola Oona  2003  HSS  03A498  25 m  2:26.81  2:30.81   
21  209  Eskola Peppi  2005  Gladius  05A552  25 m  2:27.08  2:31.08   
22  212  Salm Elisabeth Marie  2002  ORCA  02A530  25 m  2:27.56  2:31.56   
23  171  Somero Kreetta  2004  La-Ka  04A700  25 m  2:33.76  2:37.76   
24  122  Valero De La Iglesia Diana  2004  Cetus  04A518  50 m  2:38.71  2:38.71   
25  Kareinen Jenny  2002  HSS  02A000  50 m  2:38.89  2:38.89   
26  215  Mustonen Maria  2005  ORCA  05A222  25 m  2:37.13  2:41.13   
27  146  Brusila Maisa  2004  Cetus  04A887  50 m  2:41.15  2:41.15   
28  24  Luostarinen Sanni  2002  JUK  02B200  25 m  2:38.29  2:42.29   
29  161  Päivärinta Siiri  2005  Cetus  05A954  25 m  2:38.38  2:42.38   
30  111  Lindfors Juulia  2005  Cetus  05A074  25 m  2:39.69  2:43.69   
31  159  Hollström Nea  2005  Cetus  05A947  25 m  2:41.69  2:45.69   
32  153  Autio Emma  2005  Cetus  05A791  50 m  3:01.04  3:01.04   
33  222  Ljungqvist Vivian  2003  ORCA  03B253  25 m  2:58.84  3:02.84   
34  172  Pylvänäinen Venla  2003  La-Ka  03B026  50 m       
35  221  Wiemers Hilla  2005  ORCA  05A637  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.11  Tulostuspäivämäärä  27 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  14:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner