Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gruppe 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 8, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 172 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 2:36.01 | |
2 | 81 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 2:38.42 | |
3 | 200 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:38.47 | |
4 | 62 | Zaggai Mathilde | 1998 | MK 31 | 9862AF | 25 m | 2:41.61 | |
5 | 126 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 2:45.64 | |
6 | 13 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:45.86 | |
7 | 273 | Hansen Frederikke Petrine | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:50.89 | |
8 | 244 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 2:51.16 | |
9 | 86 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 2:51.80 | |
10 | 280 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 2:53.82 | |
11 | 241 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:55.39 | |
12 | 239 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:56.66 | |
13 | 184 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 2:56.81 | |
14 | 151 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 2:57.06 | |
15 | 69 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 2:57.91 | |
16 | 261 | Nislev Pernille | 1998 | SLANGERUP | 9842AC | 25 m | 2:59.05 | |
17 | 251 | Jensen Julie Kepp | 2000 | JYLLINGE | 0042AA | 25 m | 2:59.26 | |
18 | 121 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 2:59.33 | |
19 | 225 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:59.86 | |
20 | 282 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 3:01.36 | |
21 | 28 | Kay Emily | 1999 | GI40HERMES | 9938AH | 25 m | 3:04.26 | |
22 | 58 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 3:05.25 | |
23 | 203 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 3:05.70 | |
24 | 15 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 3:05.94 | |
25 | 3 | Bromose Louise | 1999 | LYNGBY | 9924AH | 25 m | 3:10.86 | |
26 | 72 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 3:12.51 | |
27 | 194 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 3:13.30 | |
28 | 14 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 3:13.48 | |
29 | 106 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 3:14.38 | EFT |
30 | 166 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 3:14.58 | |
31 | 116 | Dolleris Rosamarie | 1999 | GSK | 9926AC | 25 m | 3:14.69 | |
32 | 204 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 3:17.38 | |
33 | 22 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 3:17.85 | |
34 | 84 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 3:18.79 | |
35 | 29 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 3:19.02 | |
36 | 103 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 3:19.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 12 marts 2010 |
Licens til Birkerød Svømmeklub SIGMA NS | Udskriftstidspunkt | 20:02 |