2019-09-22   05:01:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM-JDM (50m) 2019 Mellansvenska

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
DM-JDM (50m) 2019 Mellansvenska
Arrangör:
Plats: Munktellbadet Eskilstuna Simklubb
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 1 jun 2019 till den 2 jun 2019
12 50m Fjärilsim Herrar Senior
DR MSSF 24.61 Jonthan Kling 1993 Örebro SA Norrköping 2016-07-07
JDR MSSF 25.17 Jonathan Kling 1993 Örebro SA Jönköping 2013-05-18
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 83 Erik Gissén Karlstads Simsällskap 1992 AL0992 50m 24.94
2 9 William Brand Eskilstuna Simklubb 1998 AN2198 50m 25.33
3 64 Marcus Ålenius Gävle Simsällskap 2001 AQ6901 50m 25.66
4 178 Gellert Szabo Västerås Simsällskap 2001 AM6901 50m 26.99
5 101 Jonathan Douib Sala Simsällskap 2000 AS8100 50m 27.23
6 68 Melker Rosengren Gävle Simsällskap 2003 AR1903 50m 27.49
7 77 Igor Blagojevic Karlskoga Simförening 2000 AG5700 50m 27.54
8 188 Lucas Sterling Västerås Simsällskap 2004 AC6704 50m 27.75
9 123 Ludvig Nyrén Säffle Simsällskap 1997 AO5797 50m 28.21
10 213 Anton Wallin Örebro Simallians 2000 AM7700 50m 28.32
11 228 Rudolfs Stupans Örebro Simallians 1999 AX0599 50m 28.71
12 80 Oscar  Björstam Karlskoga Simförening 2003 AH2703 50m 28.83
13 230 Parsa Najafi Örebro Simallians 1999 AY6399 50m 29.22
14 159 Danny Simaleza Upsala Simsällskap 2005 AE4905 50m 29.23
15 125 Daniel Lithner Säffle Simsällskap 2001 AJ9701 50m 29.31
16 184 Jonathan Holmberg Västerås Simsällskap 2000 AT1300 50m 29.33
17 1 Martin Schön Bollnäs Simsällskap 2003 AJ9703 50m 29.40
18 212 Simon Baastad Örebro Simallians 2002 AC2102 50m 29.42
19 104 Jakob Hanson Sala Simsällskap 2002 AJ4902 50m 29.48
20 245 Gustaf Sandström Hudiksvalls Simsällskap 2003 AP4703 50m 29.59 EFT
21 226 Anton Svennberg Örebro Simallians 2002 AV3702 50m 29.62
22 24 Axel Thorsén Eskilstuna Simklubb 2003 AH6503 50m 29.78
23 180 Per Granlund Västerås Simsällskap 2002 AH9502 50m 29.99
24 127 Erik Mulikov Säffle Simsällskap 2005 AA5105 50m 30.04
25 240 Artur Romin Strängnäs Simklubb 2003 AJ0303 50m 30.96
26 187 Peter Khabarov Västerås Simsällskap 2002 AM6302 50m 31.15
27 142 Andreas  Savin Upsala Simsällskap 2003 AG9503 50m 31.18
28 136 Roman Milkin Upsala Simsällskap 1999 AH0599 50m 31.32
29 189 Tom Dijkhuizen Västerås Simsällskap 2003 AH5703 50m 31.50
30 140 Johan Ljunggren Upsala Simsällskap 2001 AN6101 50m 31.66
31 81 Oskar Högqvist Karlskoga Simförening 2003 AN1703 50m 31.73
32 116 Lucas Humling Sandvikens Sim o Hoppklubb 2005 AA8305 50m 31.82
33 238 David Eriksson Hallsberg Kumla Simklubb 2004 AO2104 50m 31.82
34 82 Gabriel Hökemyr Karlskoga Simförening 2002 AV0502 50m 31.82
35 147 Felix Do Upsala Simsällskap 2004 AF4304 50m 32.30
36 158 Lukas  Höglund Upsala Simsällskap 2004 AK0904 50m 32.84
37 211 André Gradin Örebro Simallians 1994 AN1194 25m 26.17
38 99 Elias Nordgren Sala Simsällskap 2001 AE2101 25m 27.45
2019-05-31 07:47:59 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner