Program för Hjørring Park Vendia Swim Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 20, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2008-2019 |
1 | 38 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 50 m | 3:13.61 | |
2 | 129 | Høeg Nicoline Aa | 2008 | AALBORG | 0876AD | 50 m | 3:33.67 | |
3 | 301 | Sloth Maja | 2008 | VIBORG | 0854AN | 50 m | 3:35.34 | |
4 | 621 | Nierop-Andersen Frida V. | 2009 | SILKEBORG | 0902AD | 50 m | 3:41.08 | |
5 | 597 | Hinge Frida | 2008 | SILKEBORG | 0814AI | 50 m | 3:57.56 | |
6 | 207 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 50 m | ||
7 | 550 | Gustumshaugen Wilma Gulowsen | 2008 | Mandal SK | 50 m | |||
8 | 619 | Nicholson Liya Korsgaard | 2009 | SILKEBORG | 0914AE | 50 m | ||
9 | 628 | Rosenberg Silje S. | 2009 | SILKEBORG | 0916AH | 50 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 334 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 2:34.17 | |
2 | 640 | Nilsen Leah Stensaker | 2006 | Vestkant | 50 m | 2:36.64 | ||
3 | 654 | Solsvik Linnea | 2006 | Vestkant | 50 m | 2:39.53 | ||
4 | 59 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | AAS | 0634AR | 50 m | 2:43.46 | |
5 | 100 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 50 m | 2:46.99 | |
6 | 91 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 50 m | 2:51.78 | |
7 | 43 | Lysgaard Maria | 2006 | AAS | 0682AC | 50 m | 2:53.88 | |
8 | 154 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 50 m | 2:57.20 | |
9 | 624 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 50 m | 2:58.23 | |
10 | 39 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 50 m | 2:58.32 | |
11 | 475 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 50 m | 2:59.16 | |
12 | 473 | Sørensen Mathilde Hoff | 2006 | NORD | 0654AS | 50 m | 3:03.89 | |
13 | 46 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 50 m | 3:04.37 | |
14 | 195 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 50 m | 3:04.84 | |
15 | 198 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 50 m | 3:06.12 | |
16 | 105 | Madsen Nikoline Hedelund | 2007 | AALBORG | 0774AI | 50 m | 3:07.25 | |
17 | 286 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 50 m | 3:07.36 | |
18 | 603 | Kempel Rebekka Fjeldmark | 2006 | SILKEBORG | 0664AR | 50 m | 3:08.32 | |
19 | 611 | Lindberg Paula | 2007 | SILKEBORG | 0714AI | 50 m | 3:08.83 | |
20 | 643 | Elholm Vilde Arefjord | 2007 | Vestkant | 50 m | 3:13.95 | ||
21 | 276 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 50 m | 3:18.51 | |
22 | 302 | Jespersen Natasha Do | 2007 | VIBORG | 0796AS | 50 m | 3:20.33 | |
23 | 190 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 50 m | 3:23.41 | |
24 | 658 | Thorsheim Amalie Helland | 2006 | Vestkant | 50 m | 3:26.83 | ||
25 | 83 | Larsen Signe Broe | 2007 | BSK08 | 0756AR | 50 m | 3:27.04 | |
26 | 81 | Brogaard Malou | 2007 | BSK08 | 0766AR | 50 m | 3:27.59 | |
27 | 193 | Jensen Ida | 2006 | S 68 | 0682AQ | 50 m | 3:31.26 | |
28 | 602 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 50 m | 3:31.92 | |
29 | 122 | Andersen Emma | 2007 | AALBORG | 0778AN | 50 m | 3:35.59 | |
30 | 601 | Jensen Sarah M. | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 50 m | 3:35.73 | |
31 | 606 | Kristense Lærke Ljungberg | 2007 | SILKEBORG | 0738AI | 50 m | 3:36.59 | |
32 | 30 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 50 m | 3:37.52 | |
33 | 82 | Damgaard Neya | 2007 | BSK08 | 0776AR | 50 m | 3:37.53 | |
34 | 657 | Teige Lykke Madelen | 2007 | Vestkant | 50 m | 3:39.40 | ||
35 | 172 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 50 m | 3:43.69 | |
36 | 295 | Henriksen Kamilla Ruseng | 2007 | VIBORG | 0768AR | 50 m | 3:55.93 | |
37 | 199 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 0638AW | 50 m | 3:59.72 | |
38 | 305 | Skatka Clara Møller | 2007 | VIBORG | 0788AR | 50 m | 4:04.87 | |
39 | 262 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 0644AR | 50 m | 4:07.40 | |
40 | 548 | Dahl Lillie Sofie | 2007 | Mandal SK | 50 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 8 | Romanski Fenja | 2005 | PINGVINEN | 0598AH | 50 m | 2:27.89 | |
2 | 316 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 50 m | 2:29.90 | |
3 | 599 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 50 m | 2:29.95 | |
4 | 89 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 50 m | 2:35.61 | |
5 | 330 | Habermann Agnete | 2005 | H2Odense | 0576AA | 50 m | 2:37.64 | |
6 | 269 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 50 m | 2:38.11 | |
7 | 318 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 2:38.24 | |
8 | 101 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 2:38.90 | |
9 | 7 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 50 m | 2:39.05 | |
10 | 268 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 50 m | 2:39.52 | |
11 | 297 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 2:40.93 | |
12 | 166 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 50 m | 2:41.89 | |
13 | 66 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | DELTA | 0426AT | 50 m | 2:42.69 | |
14 | 466 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 50 m | 2:42.82 | |
15 | 98 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 2:43.41 | |
16 | 607 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 50 m | 2:43.76 | |
17 | 282 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 50 m | 2:43.96 | |
18 | 231 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 50 m | 2:45.26 | |
19 | 659 | Anthun Emma Sofie | 2004 | Vestkant | 50 m | 2:45.56 | ||
20 | 76 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 50 m | 2:48.03 | |
21 | 9 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 50 m | 2:49.15 | |
22 | 623 | Pjengaard Silke Maria | 2005 | SILKEBORG | 0578AR | 50 m | 2:49.83 | |
23 | 471 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 50 m | 2:51.19 | |
24 | 661 | Scjenken Pernille | 2005 | Vestkant | 50 m | 2:51.25 | ||
25 | 267 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 50 m | 2:52.63 | |
26 | 194 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 50 m | 2:52.96 | |
27 | 333 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 50 m | 2:53.84 | |
28 | 169 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 50 m | 2:55.86 | |
29 | 645 | Hals Kristin | 2005 | Vestkant | 50 m | 2:57.55 | ||
30 | 468 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 50 m | 2:58.93 | |
31 | 265 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 50 m | 3:00.77 | |
32 | 222 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 50 m | 3:01.69 | |
33 | 19 | Juliansdottir Frida | 2005 | PINGVINEN | 0558AW | 50 m | 3:03.94 | |
34 | 283 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 50 m | 3:04.00 | |
35 | 652 | Sousa Izabella Sizifredo de | 2005 | Vestkant | 50 m | 3:06.43 | ||
36 | 593 | Glisic Emilia | 2005 | SILKEBORG | 0524AW | 50 m | 3:06.91 |
Årg. 0-2003 |
1 | 235 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 2:27.87 | |
2 | 55 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 50 m | 2:30.68 | |
3 | 588 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 2:31.73 | |
4 | 281 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 2:34.65 | |
5 | 53 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 50 m | 2:35.65 | |
6 | 239 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 50 m | 2:37.27 | |
7 | 660 | Kleppestrand Kristine | 2002 | Vestkant | 50 m | 2:40.65 | ||
8 | 655 | Straume Idunn | 2003 | Vestkant | 50 m | 2:42.39 | ||
9 | 613 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 2:42.59 | |
10 | 3 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 50 m | 2:43.95 | |
11 | 237 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 50 m | 2:44.82 | |
12 | 612 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 2:47.65 | |
13 | 179 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 2:48.16 | |
14 | 469 | Wigard Naja Laitinen | 2003 | NORD | 0356AZ | 50 m | 2:50.82 | |
15 | 656 | Straume Sara | 2003 | Vestkant | 50 m | 2:52.67 | ||
16 | 394 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 50 m | 3:06.50 | |
17 | 478 | Winther Signe Møller | 2002 | NORD | 0222BE | 50 m | 3:07.04 | |
18 | 36 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 50 m | 3:29.79 | |
19 | 163 | Aaby Louise Bast | 1998 | ST-NEPTUN | 9872BE | 50 m | 4:21.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben S 68 | Udskriftstidspunkt | 22:41 |