Program for Hela-uinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
touko 30, 2019 to touko 30, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Selkäuinti Miehet, P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
85 |
|
Aku Kaila |
Raision Urheilijat |
2003 |
03A054 |
50m |
59.11 |
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Tuomas Ylipelkonen |
Seinäjoen Uimarit-58 |
2000 |
00A376 |
50m |
1:02.05 |
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
Perttu Somero |
Lahden Kaleva |
2001 |
01A317 |
50m |
1:03.41 |
|
|
|
|
|
4 |
147 |
|
Santeri Herpola |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2003 |
03A188 |
50m |
1:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
60 |
|
Jere Kekola |
Seinäjoen Uimarit-58 |
2000 |
00A330 |
50m |
1:04.05 |
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Aapo Kinnunen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2004 |
04A250 |
50m |
1:06.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
159 |
|
Eemil Kankare |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2003 |
03A474 |
50m |
1:07.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
28 |
|
Joona Kuitu |
Simmis Wanda |
2004 |
04A248 |
50m |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
9 |
68 |
|
Juho Törmä |
Porin Uimaseura |
2005 |
05A183 |
50m |
1:13.09 |
|
|
|
|
|
10 |
11 |
|
William Fagerstedt |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2005 |
05A803 |
50m |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
134 |
|
Oliver Priimägi |
Someron Esa |
2005 |
05A685 |
50m |
1:14.81 |
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Aron Forslund |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2005 |
05A526 |
50m |
1:15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
196 |
|
Luka Laaksonen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2005 |
05A517 |
50m |
1:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
115 |
|
Nuutti Vienonen |
Salon Uimarit |
2005 |
05A328 |
50m |
1:17.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
175 |
|
Jasper Oikarainen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2005 |
05A276 |
50m |
1:17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
13 |
|
Linus Rutanen |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2004 |
04B131 |
50m |
1:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
|
Juho Herva |
Hyvinkään Uimaseura |
2005 |
05B044 |
50m |
1:19.76 |
|
|
|
|
|
18 |
305 |
|
Casper Leo |
Aurajoen Uinti |
2004 |
04A635 |
50m |
1:30.13 |
|
|
|
|
|
19 |
352 |
|
Thomas Korvela |
Aurajoen Uinti |
2005 |
05B071 |
50m |
1:40.16 |
|
|
|
|
|
20 |
345 |
|
Kasper Vira |
Aurajoen Uinti |
2006 |
06A821 |
50m |
1:44.68 |
|
|
|
|
|
21 |
322 |
|
Alvar Kankare |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A252 |
50m |
1:45.87 |
|
|
|
|
|
22 |
350 |
|
Nikke Laine |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A548 |
50m |
1:48.00 |
|
|
|
|
|
23 |
361 |
|
Eino Polari |
Aurajoen Uinti |
2006 |
06A879 |
50m |
1:54.52 |
|
|
|
|
|
24 |
327 |
|
Aleksi Nurmi |
Aurajoen Uinti |
2006 |
06A541 |
50m |
1:56.70 |
|
|
|
|
|
25 |
125 |
|
Eemeli Havia |
Salon Uimarit |
2010 |
10A026 |
50m |
2:05.73 |
|
|
|
|
|
26 |
385 |
|
Wili Sauhula |
Aurajoen Uinti |
2010 |
10A127 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
351 |
|
Juuso Silfver |
Aurajoen Uinti |
2007 |
07A547 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
130 |
|
Santeri Alanto |
Salon Uimarit |
2008 |
08A704 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
121 |
|
Viljam Savolainen |
Salon Uimarit |
2008 |
08A137 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
399 |
|
Eetu Ääri |
Uimaseura Kaarina |
2010 |
10A019 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
355 |
|
Ian Gonzalez Caton |
Aurajoen Uinti |
2008 |
08A328 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-30 09.07.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|