Program för Masdoppet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass1- Lördag 8/9 10:00 (insim kl. 8:50-9:50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Maserhallen |
Arrangör: |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 sep 2019 till den 8 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 200m Ryggsim Flickor A-D
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17&äldre |
2:23.61 |
|
Terese Larsson |
1980 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
2002-01-01 |
|
|
15-16 år |
2:29.03 |
|
Anna Miram |
1999 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
2014-01-01 |
|
|
13-14 år |
2:29.49 |
|
Olivia Sjöblom |
1997 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
2011-01-01 |
|
|
12&yngre |
2:40.77 |
|
Joline Bakken |
2005 |
|
|
|
|
2017-01-01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
2 |
|
Junie Mattsson |
2007 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
3 |
|
Stella Karlsson |
2006 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
4 |
|
Fanny Karlsson |
2004 |
GÄVLE SS |
3:16.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
5 |
|
Lovisa Leonardsson |
2005 |
LUDVIKA SS |
3:29.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
6 |
|
Saga Andersson |
2006 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
7 |
|
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 200m Ryggsim Flickor A-D |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Melina Abrishami |
2006 |
BORLÄNGE |
3:12.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
2 |
|
Hillevi Östlund |
2007 |
HARNÄS SKU |
3:04.53 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Emilia Lövstrand |
2002 |
BORLÄNGE |
2:57.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Hanna Stolt |
2004 |
GÄVLE SS |
2:47.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
5 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
2:54.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
6 |
|
Isabelle Nilsson |
2007 |
HARNÄS SKU |
3:02.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
7 |
|
Hanna Frank |
2006 |
FALUN |
3:06.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 200m Ryggsim Flickor A-D |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
1 |
|
Maja Nilsson |
2003 |
GÄVLE SS |
2:45.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Lisa Löf |
2004 |
GÄVLE SS |
2:39.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Tuva Hjemli |
2005 |
FALUN |
2:35.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
4 |
|
Helmi Swanson |
2004 |
GÄVLE SS |
2:33.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
5 |
|
Junia Eklund |
2006 |
SÖDERHAMN |
2:34.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
6 |
|
Jeanna Wiell |
2001 |
SALA SS |
2:35.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
7 |
|
Anna Jönsson |
2003 |
SANDVIKEN |
2:41.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-07 09:10:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|