Program för Uggledoppet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 35
|
Tävling |
Uggledoppet 1-2 juni 2019 |
|
Utskriftsdatum |
02 juni 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Perstorp |
|
Utskriftstid |
08:05 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2019 |
|
|
|
|
Gren 35, 200m Medley Fli öppen |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
2 |
Erica Camper |
2009 |
AG2209 |
KLIPPAN |
|
50m |
|
90 |
3 |
Rebecca Wendel |
2007 |
AM0607 |
KSLS |
|
50m |
|
116 |
4 |
Gabriella Ljungdahl |
2008 |
AB8408 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Billie Åstrand |
2009 |
AG4209 |
KLIPPAN |
|
50m |
|
36 |
2 |
Julia Andersson |
2007 |
BE7607 |
KK KARPEN |
|
25m |
4:10.24 |
16 |
3 |
Julia Björk |
2006 |
BF0806 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
3:27.48 |
86 |
4 |
Elin Adler |
2006 |
AY3406 |
KSLS |
|
25m |
3:32.41 |
53 |
5 |
Telma Birgersson |
2005 |
BM5205 |
KLIPPAN |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Anna Böcker |
2007 |
AW8207 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:23.66 |
14 |
2 |
Olivia Smith |
2005 |
BJ9805 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
3:12.07 |
104 |
3 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:05.36 |
111 |
4 |
Vera Harrysson |
2007 |
AF2207 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:10.58 |
85 |
5 |
Johanna Gustafsson |
2005 |
BI3205 |
KSLS |
|
25m |
3:15.39 |
54 |
6 |
Katja Hedin |
2006 |
BC4606 |
KLIPPAN |
|
25m |
3:26.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Tyra Hjorth |
2005 |
AK2405 |
KLIPPAN |
|
25m |
3:00.36 |
44 |
2 |
Ebba Johansson |
2004 |
AL9404 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:54.81 |
110 |
3 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:51.89 |
81 |
4 |
Isabella Wahlund |
2006 |
AT9406 |
KSLS |
|
25m |
2:53.67 |
79 |
5 |
Ellie Petersson |
2005 |
BF1405 |
KSLS |
|
25m |
2:58.55 |
101 |
6 |
Lovisa Rohlin |
2004 |
AB9404 |
S 71 |
|
25m |
3:03.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Elly Petersson |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
25m |
2:47.78 |
2 |
2 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:46.30 |
3 |
3 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:39.26 |
105 |
4 |
Elsa Kanth |
2004 |
AN9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:40.27 |
84 |
5 |
Vicky Luc |
2007 |
AJ6607 |
KSLS |
|
25m |
2:47.46 |
49 |
6 |
Lovisa Sjöholm |
2006 |
AT4406 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:47.90 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
02 juni 2019 |
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen |
Utskriftstid |
08:05 |
|