Program för Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 lörd
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim PO AB
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
SWEBAR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
653 |
3 |
|
Jakob Khaytan |
2003 |
BOTK-RÖNN |
40.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
961 |
4 |
|
Johan Allberg |
2002 |
SKURU IK |
35.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1079 |
5 |
|
Oskar Hägglund |
1999 |
SÖDERTÖRN |
38.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim PO AB |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1138 |
1 |
|
Isac Persson Taylor |
2003 |
TUREBERG |
35.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1313 |
2 |
|
Ibrahim Ezzat |
2002 |
AUi |
34.77 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1237 |
3 |
|
Kalle Voigt |
2001 |
SS04 |
34.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1230 |
4 |
|
Lars Hennert |
1961 |
SS04 |
33.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
684 |
5 |
|
Axel Thorsén |
2003 |
ESKILSTUNA |
34.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
745 |
6 |
|
Markus Sandh |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
34.73 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
679 |
7 |
|
Elias Paulson |
2000 |
ESKILSTUNA |
35.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1248 |
8 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
SS04 |
35.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim PO AB |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1061 |
1 |
|
Alexis Camacho |
2001 |
SÖDERTÖRN |
33.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
934 |
2 |
|
Felix Engelbrektson |
2000 |
SK NEPTUN |
32.42 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1157 |
3 |
|
Algot Lindwall |
2002 |
TYRESÖ SS |
31.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
669 |
4 |
|
Axel Witt |
2000 |
ESKILSTUNA |
31.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1242 |
5 |
|
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
SS04 |
31.79 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
994 |
6 |
|
Gustav Annas |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
32.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
818 |
7 |
|
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
SK NEPTUN |
33.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
751 |
8 |
|
Noah Stenström |
2000 |
LIDINGÖ SK |
33.53 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 50m Bröstsim PO AB |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1085 |
1 |
|
Theodor Fridh |
2002 |
SÖDERTÖRN |
31.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1018 |
2 |
|
Jakub Majta |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
31.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1153 |
3 |
|
Christoffer Andersson |
1994 |
TYRESÖ SS |
29.48 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1238 |
4 |
|
Johan Hennert |
2001 |
SS04 |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1222 |
5 |
|
Andreas Fürst |
1990 |
VÄSBY SS |
29.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1067 |
6 |
|
Klaudius Schreck |
2001 |
SÖDERTÖRN |
30.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
990 |
7 |
|
Jonas Malmring |
2001 |
SPÅRVÄGEN |
31.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1056 |
8 |
|
Filip Antlöv |
1998 |
SÖDERTÖRN |
31.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-11 16:28:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|