Program för Sommardoppet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Sommardoppet 2019 |
|
Utskriftsdatum |
15 juni 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Solna |
|
Utskriftstid |
15:09 |
|
|
Arrangör |
SS04 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
15 juni 2019 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
356 |
1 |
Hedda Wallinder-Mähler |
2009 |
AO5609 |
SPIF SF |
|
50m |
|
204 |
2 |
Belma Obradovac |
2005 |
BW9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:55.01 |
292 |
3 |
Isabella Winsnes |
2007 |
AY0407 |
SS04 |
|
25m |
1:41.30 |
206 |
4 |
Malin Blomgren |
2008 |
BB3608 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
1:37.31 |
354 |
5 |
Judith Toorell |
2007 |
BI5007 |
SPIF SF |
|
25m |
1:39.92 |
364 |
6 |
Elisa Olsson |
2007 |
BH8207 |
SPIF SF |
|
50m |
1:50.39 |
318 |
7 |
Lovisa Gyllbäck |
2009 |
AM7209 |
SS04 |
|
50m |
|
308 |
8 |
Bianca Utgren |
2008 |
AU2608 |
SS04 |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Edna Obradovac |
2007 |
BL1207 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:34.03 |
298 |
2 |
Emilia Blomström |
2008 |
AO6608 |
SS04 |
|
25m |
1:31.12 |
202 |
3 |
Emilia Eriksson |
2006 |
BN2606 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:29.07 |
289 |
4 |
Anna Gomez |
2007 |
AW0807 |
SS04 |
|
25m |
1:27.19 |
199 |
5 |
Sara Norman Widell |
2006 |
BH6606 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
1:28.24 |
310 |
6 |
Ella Lynch |
2007 |
BG8207 |
SS04 |
|
25m |
1:30.04 |
284 |
7 |
Ida Muhic |
2007 |
AP8607 |
SS04 |
|
25m |
1:32.21 |
355 |
8 |
Evelina Kopparberg |
2009 |
AN4809 |
SPIF SF |
|
25m |
1:34.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
305 |
1 |
Stella Gammel |
2006 |
BN4606 |
SS04 |
|
50m |
1:24.35 |
299 |
2 |
Desire` Tolinsson |
2006 |
BN6206 |
SS04 |
|
25m |
1:20.10 |
280 |
3 |
Amanda Hörberg |
2006 |
BB8806 |
SS04 |
|
50m |
1:19.76 |
283 |
4 |
Asta Revsäter |
2007 |
AP4607 |
SS04 |
|
25m |
1:18.92 |
286 |
5 |
Alice Jeansson |
2008 |
AI7408 |
SS04 |
|
25m |
1:19.26 |
300 |
6 |
Nellie Edström |
2008 |
AO9608 |
SS04 |
|
25m |
1:20.00 |
281 |
7 |
Lova Deilert |
2006 |
BB7806 |
SS04 |
|
25m |
1:21.27 |
346 |
8 |
Clementina Orsi |
2006 |
BI5606 |
SPIF SF |
|
25m |
1:26.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
351 |
1 |
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
BM0806 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.98 |
193 |
2 |
Victoria Elias |
2005 |
BU6805 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:16.34 |
295 |
3 |
Alexandra Sandell |
2003 |
CC5403 |
SS04 |
|
25m |
1:15.76 |
270 |
4 |
Adéla Darvish |
2003 |
BX0203 |
SS04 |
|
25m |
1:15.54 |
303 |
5 |
Amelie Jäntti |
2005 |
BS8605 |
SS04 |
|
25m |
1:15.59 |
282 |
6 |
Elina Darvish |
2005 |
BM9405 |
SS04 |
|
25m |
1:16.16 |
335 |
7 |
Sara Wattad |
2006 |
AI6206 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.42 |
306 |
8 |
Sofia Bäckström |
2004 |
CA7404 |
SS04 |
|
50m |
1:17.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
186 |
1 |
Vilma Dombos |
2004 |
BI5804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:14.89 |
312 |
2 |
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
CA8804 |
SS04 |
|
25m |
1:12.41 |
336 |
3 |
Matilda Lindqvist |
2004 |
BK9204 |
SPIF SF |
|
25m |
1:09.98 |
332 |
4 |
Linn Solehav |
2005 |
AM7605 |
SPIF SF |
|
25m |
1:09.11 |
208 |
5 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
50m |
1:09.42 |
344 |
6 |
Meja Johansson |
2006 |
BF8806 |
SPIF SF |
|
25m |
1:10.39 |
339 |
7 |
Hannah Klamkin |
2005 |
BA0805 |
SPIF SF |
|
50m |
1:13.80 |
366 |
8 |
Emily Yao |
2005 |
BW2005 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
1:15.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
185 |
1 |
Hanna Carlberg |
2003 |
BF1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:08.29 |
324 |
2 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
1:07.97 |
338 |
3 |
Anna Dimitriou |
2006 |
AN7606 |
SPIF SF |
|
25m |
1:06.84 |
234 |
4 |
Klara Svenheim |
2005 |
AT9205 |
SKK |
|
25m |
1:06.17 |
207 |
5 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:06.38 |
362 |
6 |
Felicia Klintemar |
2005 |
BM6605 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:06.87 |
214 |
7 |
Nora Kovacs |
2006 |
AP8406 |
SKURU IK |
|
25m |
1:08.09 |
195 |
8 |
Thindra Åkerblom |
2003 |
AK3603 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
1:08.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
319 |
1 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
25m |
1:04.35 |
197 |
2 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:03.62 |
326 |
3 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:02.86 |
216 |
4 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
58.69 |
180 |
5 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:01.87 |
220 |
6 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SKK |
|
25m |
1:03.53 |
321 |
7 |
Alexandra Lindén |
2001 |
BG4801 |
SPIF SF |
|
25m |
1:04.19 |
212 |
8 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.15 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
15 juni 2019 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
Utskriftstid |
15:09 |
|