Ohjelma Aquarapid Knattesim 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 19 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
98 |
|
Lucas Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AD6709 |
25m |
32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Folke Duhlin |
Södertörns Simsällskap |
2009 |
AB6709 |
25m |
37.99 |
|
|
|
|
|
3 |
147 |
|
Oscar Smids |
Täby Sim |
2009 |
AK8109 |
25m |
38.77 |
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Robert Zhang |
Simklubben Neptun |
2009 |
AF9509 |
25m |
39.01 |
|
|
|
|
|
5 |
140 |
|
Vilhelm Perrier |
Täby Sim |
2009 |
AI7109 |
25m |
39.70 |
|
|
|
|
|
6 |
141 |
|
Luke Granlund |
Täby Sim |
2009 |
AK6909 |
25m |
40.62 |
|
|
|
|
|
7 |
149 |
|
Bamse Karjanmaa |
Täby Sim |
2010 |
AE9510 |
25m |
41.00 |
|
|
|
|
|
8 |
207 |
|
Hugo Bentzer |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2009 |
AG6309 |
25m |
41.08 |
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Frank Rosén |
Simklubben Neptun |
2009 |
AB1709 |
25m |
42.44 |
|
|
|
|
|
10 |
133 |
|
Anton Thermaenius |
Täby Sim |
2009 |
AF3509 |
25m |
43.36 |
|
|
|
|
|
11 |
48 |
|
Casper Ramm-Ericson |
Simklubben Neptun |
2012 |
AA8512 |
25m |
45.67 |
|
|
|
|
|
12 |
58 |
|
Oscar Walfridsson |
Simklubben Neptun |
2010 |
AF1310 |
25m |
46.87 |
|
|
|
|
|
13 |
52 |
|
Eije Kindgren |
Simklubben Neptun |
2009 |
AL3309 |
25m |
47.16 |
|
|
|
|
|
14 |
62 |
|
Aleksi Thörnquist |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AK4109 |
25m |
47.28 |
|
|
|
|
|
15 |
59 |
|
David Johansson |
Simklubben Neptun |
2009 |
AG1309 |
25m |
47.91 |
|
|
|
|
|
16 |
71 |
|
Sigge Lövholm |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AK4709 |
25m |
49.15 |
|
|
|
|
|
17 |
123 |
|
Jerry Du |
Södertörns Simsällskap |
2009 |
AF9109 |
25m |
49.46 |
|
|
|
|
|
18 |
54 |
|
Tom Linander |
Simklubben Neptun |
2010 |
AF0910 |
25m |
49.74 |
|
|
|
|
|
19 |
68 |
|
Nicolaos Georgiadis |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AK4309 |
25m |
50.88 |
|
|
|
|
|
20 |
103 |
|
Philip Panagiotidis |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AJ7909 |
25m |
51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
72 |
|
Theo Georgiadis |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AK4909 |
25m |
54.14 |
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Dante Sandström |
Simklubben Neptun |
2010 |
AF1110 |
25m |
57.66 |
|
|
|
|
|
23 |
49 |
|
Noé Wikström |
Simklubben Neptun |
2011 |
AC4111 |
25m |
1:05.67 |
|
|
|
|
|
24 |
81 |
|
Christian Nilsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
158 |
|
Arvid Larsson |
Täby Sim |
|
|
25m |
|
|
|
|
2009 |
AL1509 |
|
|
|
|
|
26 |
75 |
|
Vilmer Dahlberg |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
|
|
|
|
2009 |
AK5509 |
|
|
|
|
|
27 |
27 |
|
Adam Abdu |
Kanaans Simsällskap |
|
|
25m |
|
|
|
|
2009 |
|
|
|
|
|
|
28 |
73 |
|
Ture Hellström |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AK5309 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
182 |
|
Kalle Värna |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
163 |
|
David Sommar |
Täby Sim |
2010 |
AF5510 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
142 |
|
Max Alsen |
Täby Sim |
2009 |
AK7909 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
153 |
|
Tage Carlén |
Täby Sim |
2010 |
AF0310 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Nils Stjernfält |
Danderyds Simförening |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
177 |
|
Cyle Sjödin |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-19 14:13:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|