Startliste for Aquarapid Knattesim 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 19 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
125 |
|
Stella Svensson |
Södertörns Simsällskap |
2009 |
AJ6809 |
25m |
1:26.66 |
|
|
|
|
|
2 |
115 |
|
Nisa Rüya Güven |
Södertörns Simsällskap |
2010 |
AA8810 |
25m |
1:29.36 |
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Malva Sjödahl |
Simklubben Neptun |
2009 |
AD8809 |
25m |
1:30.03 |
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Felicia Forss |
Simklubben Neptun |
2009 |
AL0409 |
25m |
1:33.84 |
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Lovisa Emanuelsson |
Simklubben Neptun |
2009 |
AI6809 |
25m |
1:37.46 |
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Julia Dijkstra |
Danderyds Simförening |
2009 |
AQ0809 |
25m |
1:39.00 |
|
|
|
|
|
7 |
131 |
|
Alexandra Sandberg |
Täby Sim |
2009 |
AH2409 |
25m |
1:39.25 |
|
|
|
|
|
8 |
10 |
|
Ellen Rosander |
Danderyds Simförening |
2009 |
AI3609 |
25m |
1:40.15 |
|
|
|
|
|
9 |
43 |
|
Thelma Verdier |
Simklubben Neptun |
2011 |
AB0211 |
25m |
1:42.16 |
|
|
|
|
|
10 |
134 |
|
Maria Bebenek |
Täby Sim |
2010 |
AE0410 |
25m |
1:45.42 |
|
|
|
|
|
11 |
15 |
|
Signe Roos |
Danderyds Simförening |
2009 |
AQ1009 |
25m |
1:45.59 |
|
|
|
|
|
12 |
121 |
|
Sonja Duhlin |
Södertörns Simsällskap |
2010 |
AB8410 |
25m |
1:49.47 |
|
|
|
|
|
13 |
203 |
|
Isolde Persson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2009 |
AI1809 |
25m |
1:50.96 |
|
|
|
|
|
14 |
100 |
|
Juni Agerhäll |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AO6409 |
25m |
1:54.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
201 |
|
Isabelle Kashani |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2009 |
AE9809 |
25m |
1:54.98 |
|
|
|
|
|
16 |
40 |
|
Alice Berg |
Simklubben Neptun |
2009 |
AL0209 |
25m |
1:57.26 |
|
|
|
|
|
17 |
47 |
|
Adele Ramm-Ericson |
Simklubben Neptun |
2009 |
AS3009 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
145 |
|
Elly Lundström |
Täby Sim |
2009 |
AS2009 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
|
Emma Von Sydow |
Danderyds Simförening |
2009 |
AT1209 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
215 |
|
Signe Backlund |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2009 |
AQ1409 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
83 |
|
Sofia Andén |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
105 |
|
Stella Touma |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AQ5209 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
155 |
|
Ellen Franzén |
Täby Sim |
|
|
25m |
|
|
|
|
2009 |
AS8609 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-19 14:13:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|