2019-09-18   15:03:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ENA cupen 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Start 10,00

Document
Startlista
ENA Cupen 2019
Arrangör:
Plats: SK Ena
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 7 sep 2019 till den 7 sep 2019
11 50m Fjärilsim Damer
10 år o y 40.14 Emma Bergkvist 2000 Strängnäs Simklubb 2010-09-18
11 år 34.56 Lisa Nystrand 2006 Sala Simsällskap 2017-09-09
12 år 32.77 Maja Eriksson 2002 Strängnäs Simklubb 2014-09-06
13 år 31.57 Rebecka Gustafsson 1998 SK Ena 2011-09-17
14 år 30.14 Anna Eriksson 1999 2013-09-07
15 år 29.35 Rebecka Gustafsson 1998 SK Ena 2013-09-07
16 år o ä 29.01 Rebecka Gustafsson 1998 Strängnäs Simklubb 2016-09-10
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 44 Moa Zetterström Norrtälje Simklubb 50m 29.84
2005 AA9805
2 135 Runa Eriksson Hallsberg Kumla Simklubb 50m 34.46
2005 AQ1605
3 41 Emma Pettersson Norrtälje Simklubb 25m 34.60
2001 AV2201
4 35 Bonnie Tham Gustavsbergs Simsällskap 25m 34.62
2006 BG5406
5 136 Felicia Sobotka Hallsberg Kumla Simklubb 50m 34.81
2005 AQ2805
6 30 Malva Eriksson Gustavsbergs Simsällskap 25m 35.43
2006 AA8406
7 88 Evelina Killiner Västerås Simsällskap 25m 35.47
2004 BN7604
8 32 Isabelle Sandström Gustavsbergs Simsällskap 50m 37.09
2007 AB3207
9 1 Elin Finne Bålsta Simklubb 50m 39.12
2007 AG0807
10 85 Johanna Holmberg Västerås Simsällskap 25m 39.22
2007 AE9207
11 5 Tindra Bärgård Simklubben Ena 25m 39.25
2006 AB8606
12 43 Tilde Pettersson Norrtälje Simklubb 25m 39.46
2004 AD9404
13 9 Tilde Svegårdh Simklubben Ena 25m 39.69
2005 BD5805
14 47 Viola Blomberg Norrtälje Simklubb 25m 39.71
2007 AJ8807
15 83 Emilia Romberg Västerås Simsällskap 25m 40.39
2005 AY6405
16 11 Alva Beckman Simklubben Ena 25m 40.79
2003 CB6403
17 133 Tyra Jacobsson Hallsberg Kumla Simklubb 25m 41.21
2005 AB0805
18 6 Thea Eriksson Simklubben Ena 25m 42.71
2006 AB9606
19 49 Agnes Hultin Norrtälje Simklubb 25m 43.09
2005 BO3605
20 94 Wilma Larsson Västerås Simsällskap 25m 43.33
2007 AV2407
21 143 Thea Frost Hallsberg Kumla Simklubb 25m 45.16
2005 BX2205
22 158 Karin Lepschi Strängnäs Simklubb 25m 45.39
2008 AV7808
23 101 Kajsa Trossmo Västerås Simsällskap 50m 45.92
2008 AP8808
24 55 Alfdis Areskoug Norrtälje Simklubb 25m 46.15
2004 BZ5404
25 19 Ella Gjälby Simklubben Ena 2008 AY1408 25m 46.56
26 13 Aziza Osman Simklubben Ena 2008 AI3608 25m 46.80
27 56 Emilia Eriksson Norrtälje Simklubb 2006 BN2606 25m 47.03
28 96 Cynthia Khawam Västerås Simsällskap 2003 CC5203 25m 48.08
29 8 Kristina Lind Simklubben Ena 2007 AC1607 25m 49.32
30 54 Meja Stenman Graflind Norrtälje Simklubb 2007 AV3207 25m 51.27
31 58 Tyra Hållinder Norrtälje Simklubb 2007 BC1407 25m 53.12
32 157 Kristina Bratt Strängnäs Simklubb 2008 AV6808 25m 54.72
33 154 Emma Henriksson Strängnäs Simklubb 2008 AF7408 25m 55.12
34 64 Malin Blomgren Norrtälje Simklubb 2008 BB3608 25m 56.06
35 113 Joline Smeds Västerås Simsällskap 2006 BS8606 25m
36 159 Ida Bodén Strängnäs Simklubb 2000 BT1600 25m
37 48 Willma Hållinder Norrtälje Simklubb 2004 BS5404 25m
38 152 Jonna Scholz Strängnäs Simklubb 2009 25m
2019-09-06 16:33:41 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Västerås Tidtagning

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner