2019-09-18   15:00:59
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ENA cupen 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Start 10,00

Document
Startlista
ENA Cupen 2019
Arrangör:
Plats: SK Ena
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 7 sep 2019 till den 7 sep 2019
7 50m Ryggsim Damer
10 år o y 40.96 Emma Bergkvist 2000 Strängnäs Simklubb 2010-09-18
11 år 34.30 Lisa Nystrand 2006 Sala Simsällskap 2017-09-09
12 år 34.86 Elsa Jansson 2002 2014-09-06
13 år 33.78 Elsa Jansson 2002 2015-09-05
14 år 32.31 Emilia Boberg 2002 SK Ena 2016-09-10
15 år 32.49 Thea Boij du Rietz 2002 Saltsjöbaden 2017-09-09
16 år o ä 31.79 Rebecka Gustafsson 1998 Strängnäs Simklubb 2016-09-10
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 132 Emma Sebelius Hallsberg Kumla Simklubb 25m 34.42
2002 AN7402
2 135 Runa Eriksson Hallsberg Kumla Simklubb 25m 36.03
2005 AQ1605
3 88 Evelina Killiner Västerås Simsällskap 25m 36.24
2004 BN7604
4 30 Malva Eriksson Gustavsbergs Simsällskap 25m 38.68
2006 AA8406
5 43 Tilde Pettersson Norrtälje Simklubb 25m 38.69
2004 AD9404
6 1 Elin Finne Bålsta Simklubb 25m 38.81
2007 AG0807
7 35 Bonnie Tham Gustavsbergs Simsällskap 50m 39.94
2006 BG5406
8 6 Thea Eriksson Simklubben Ena 25m 40.74
2006 AB9606
9 117 Lilian Löwgren Västerås Simsällskap 25m 40.90
2007 BL8807
10 9 Tilde Svegårdh Simklubben Ena 25m 40.99
2005 BD5805
11 2 Emilia Torgén Bålsta Simklubb 25m 41.13
2005 BR5805
12 19 Ella Gjälby Simklubben Ena 25m 41.19
2008 AY1408
13 36 Victoria Jensen Gustavsbergs Simsällskap 25m 42.03
2009 AM7009
14 5 Tindra Bärgård Simklubben Ena 25m 42.26
2006 AB8606
15 95 Emma Mattsson Västerås Simsällskap 25m 42.46
2005 BQ4805
16 32 Isabelle Sandström Gustavsbergs Simsällskap 50m 42.46
2007 AB3207
17 101 Kajsa Trossmo Västerås Simsällskap 25m 42.68
2008 AP8808
18 85 Johanna Holmberg Västerås Simsällskap 25m 43.17
2007 AE9207
19 11 Alva Beckman Simklubben Ena 25m 44.56
2003 CB6403
20 160 Johanna Espeland Gustavsbergs Simsällskap 25m 44.77 EFT
2005 BN4205
21 8 Kristina Lind Simklubben Ena 25m 45.91
2007 AC1607
22 158 Karin Lepschi Strängnäs Simklubb 25m 46.55
2008 AV7808
23 103 Astrid Eriksson Västerås Simsällskap 25m 46.85
2006 BP0806
24 13 Aziza Osman Simklubben Ena 25m 47.45
2008 AI3608
25 20 Saga Wallebring Simklubben Ena 2008 BA7008 25m 47.54
26 159 Ida Bodén Strängnäs Simklubb 2000 BT1600 25m 48.34
27 10 Emilia  Bakas Simklubben Ena 2008 AC2408 25m 49.83
28 99 Svea Rådman Västerås Simsällskap 2007 BC1207 25m 49.93
29 141 Ayda Kayedpour Hallsberg Kumla Simklubb 2006 BS4206 25m 50.47
30 110 Lova Jonasson Västerås Simsällskap 2007 BI7407 25m 50.54
31 143 Thea Frost Hallsberg Kumla Simklubb 2005 BX2205 25m 50.81
32 154 Emma Henriksson Strängnäs Simklubb 2008 AF7408 25m 51.39
33 157 Kristina Bratt Strängnäs Simklubb 2008 AV6808 25m 51.65
34 21 Inez Eklund Simklubben Ena 2008 BA7208 25m 51.89
35 7 Tuva Bärgård Simklubben Ena 2009 AA1209 25m 57.01
36 66 Johanna Åberg Norrtälje Simklubb 2009 AO8809 25m
37 113 Joline Smeds Västerås Simsällskap 2006 BS8606 25m
38 100 Emma Widén Västerås Simsällskap 2008 AP6808 25m
39 118 Freja Morsk Västerås Simsällskap 2009 25m
40 140 Irma Jakobsson Hallsberg Kumla Simklubb 2009 AL7809 25m
41 119 Anika Borg Västerås Simsällskap 2010 25m
2019-09-06 16:33:40 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Västerås Tidtagning

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner