Ohjelma Gurrasimmet 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsbergsbadet |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 maj 2019 till den 26 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
53 |
|
Ted Wiker |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE1304 |
25m |
2:09.92 |
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Johan Sundström Curstedt |
Danderyds Simförening |
2002 |
AT3902 |
25m |
2:11.50 |
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Morten Brattgård |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE8104 |
25m |
2:14.12 |
|
|
|
|
|
4 |
133 |
|
Victor Karell |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AF7103 |
25m |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
5 |
97 |
|
Axel Gustavsson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AK8705 |
50m |
2:18.82 |
|
|
|
|
|
6 |
8 |
|
Erik Sundström Curstedt |
Danderyds Simförening |
2005 |
AN5905 |
25m |
2:20.82 |
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
Martin Gertz |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU7905 |
25m |
2:22.58 |
|
|
|
|
|
8 |
44 |
|
Max Eriksson |
Gustavsbergs Simsällskap |
2003 |
AG0703 |
25m |
2:23.57 |
|
|
|
|
|
9 |
24 |
|
William Lagerlöf |
Danderyds Simförening |
2007 |
AR5507 |
25m |
2:32.04 |
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Melvin Rinaldo |
Gustavsbergs Simsällskap |
2005 |
AA5905 |
25m |
2:33.25 |
|
|
|
|
|
11 |
109 |
|
Adam Joseph Michel |
Lidingö Simklubb |
2006 |
AS8306 |
25m |
2:37.05 |
|
|
|
|
|
12 |
95 |
|
Maxim Jelagin |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AJ9505 |
25m |
2:39.05 |
|
|
|
|
|
13 |
223 |
|
Leo Trolin |
Hellas Simklubb |
2003 |
AY1103 |
25m |
2:39.99 |
|
|
|
|
|
14 |
218 |
|
Filip Norlin |
Täby Sim |
2005 |
AV5505 |
25m |
2:42.03 |
|
|
|
|
|
15 |
176 |
|
Eskil Bränström |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AE3506 |
25m |
2:44.10 |
|
|
|
|
|
16 |
17 |
|
Erik Rosander |
Danderyds Simförening |
2007 |
AN4307 |
25m |
2:46.64 |
|
|
|
|
|
17 |
215 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
50m |
2:52.17 |
|
|
|
|
|
18 |
216 |
|
Kevin Lenstad |
Täby Sim |
2005 |
AU3905 |
25m |
2:59.42 |
|
|
|
|
|
19 |
18 |
|
Vilmer Sundman |
Danderyds Simförening |
2006 |
AT0706 |
25m |
3:01.23 |
|
|
|
|
|
20 |
219 |
|
Stanislav Shabaltas |
Täby Sim |
2005 |
AV0705 |
50m |
3:06.03 |
|
|
|
|
|
21 |
137 |
|
Gustav Dahlberg |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2002 |
AQ4502 |
25m |
3:15.55 |
|
|
|
|
|
22 |
112 |
|
Ludvig Aronsson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AW0105 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
106 |
|
Axel Johansson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU9505 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
153 |
|
Raoul Eneskjöld |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2007 |
AN8707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
202 |
|
Nils Ekengren |
Skuru Idrottsklubb |
2010 |
AD2510 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-22 07:42:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
|
|