Program for KVIK Sydbank Ã…rgangs Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 329 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 4:53.42 | |
2 | 397 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 4:54.76 | |
3 | 454 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 5:02.20 | |
4 | 459 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 5:04.51 | |
5 | 274 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 5:04.64 | |
6 | 388 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 5:04.76 | |
7 | 285 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 5:07.53 | |
8 | 443 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 5:08.54 | |
9 | 306 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 5:11.37 | |
10 | 330 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 5:22.70 | |
11 | 387 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 5:25.06 | |
12 | 402 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 5:27.24 | |
13 | 453 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 5:31.37 | |
14 | 400 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 5:31.39 | |
15 | 318 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 5:42.98 | |
16 | 345 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 5:59.32 | |
17 | 439 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 6:37.64 | |
18 | 431 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 6:58.23 | |
19 | 343 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | ||
20 | 351 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
21 | 353 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
22 | 354 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | ||
23 | 357 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 4:22.61 | |
2 | 467 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 4:33.54 | |
3 | 322 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 4:38.06 | |
4 | 319 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 4:39.94 | |
5 | 380 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 4:43.17 | |
6 | 297 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 4:52.45 | |
7 | 321 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 4:54.79 | |
8 | 440 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 4:55.44 | |
9 | 333 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 4:56.50 | |
10 | 383 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 4:56.78 | |
11 | 312 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 5:01.37 | |
12 | 456 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 5:01.91 | |
13 | 438 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 5:08.51 | |
14 | 301 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 5:09.85 | |
15 | 287 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 5:11.92 | |
16 | 314 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 5:28.11 | |
17 | 392 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | ||
18 | 399 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | ||
19 | 435 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 35.22 | |
2 | 379 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 36.00 | |
3 | 275 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 36.29 | |
4 | 378 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 36.39 | |
5 | 426 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 36.58 | |
6 | 458 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 37.00 | |
7 | 281 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 37.65 | |
8 | 284 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 37.75 | |
9 | 462 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 37.77 | |
10 | 273 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 38.11 | |
11 | 282 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 38.44 | |
12 | 289 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 38.55 | |
13 | 444 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 38.59 | |
14 | 465 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 39.14 | |
15 | 337 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 39.40 | |
16 | 390 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 40.11 | |
17 | 290 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 41.21 | |
18 | 339 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 41.34 | |
19 | 460 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 41.44 | |
20 | 447 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | VEJLE | 0736AF | 25 m | 41.99 | |
21 | 396 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 43.37 | |
22 | 391 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 43.69 | |
23 | 326 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 43.71 | |
24 | 403 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 43.82 | |
25 | 288 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 44.62 | |
26 | 341 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 44.62 | |
27 | 268 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 45.47 | |
28 | 382 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 45.85 | |
29 | 245 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 46.02 | |
30 | 446 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 46.14 | |
31 | 247 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 47.69 | |
32 | 342 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 48.43 | |
33 | 244 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 54.15 | |
34 | 303 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 56.36 | |
35 | 242 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 59.30 | |
36 | 248 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 1:06.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 30.31 | |
2 | 308 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 32.40 | |
3 | 323 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 33.33 | |
4 | 262 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 34.39 | |
5 | 266 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 34.91 | |
6 | 380 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 35.15 | |
7 | 347 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 35.56 | |
8 | 283 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 35.87 | |
9 | 464 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 36.01 | |
10 | 299 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 36.15 | |
11 | 434 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 36.27 | |
12 | 321 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 36.76 | |
13 | 466 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 36.86 | |
14 | 469 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 36.87 | |
15 | 393 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 37.46 | |
16 | 389 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 37.95 | |
17 | 296 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 38.10 | |
18 | 377 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 38.11 | |
19 | 305 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 38.22 | |
20 | 331 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 38.25 | |
21 | 316 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 38.26 | |
22 | 455 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 38.52 | |
23 | 259 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 38.64 | |
24 | 432 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 38.96 | |
25 | 386 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 39.18 | |
26 | 276 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 39.67 | |
27 | 295 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 41.24 | |
28 | 272 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 41.75 | |
29 | 463 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 43.37 | |
30 | 430 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 43.58 | |
31 | 369 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 43.90 | |
32 | 265 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 43.94 | |
33 | 241 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 45.17 | |
34 | 328 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 45.79 | |
35 | 398 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 46.27 | |
36 | 374 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 46.54 | |
37 | 381 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 47.04 | |
38 | 436 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 47.08 | |
39 | 249 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 47.62 | |
40 | 252 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 48.22 | |
41 | 365 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 48.89 | |
42 | 255 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 49.87 | |
43 | 348 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 51.31 | |
44 | 376 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 58.05 | |
45 | 256 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 58.70 | |
46 | 406 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 59.51 | |
47 | 372 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:01.81 | |
48 | 364 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 28.82 | |
2 | 269 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 29.47 | |
3 | 273 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 30.83 | |
4 | 282 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 31.19 | |
5 | 426 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 31.25 | |
6 | 281 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 31.37 | |
7 | 378 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 31.88 | |
8 | 302 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 32.30 | |
9 | 346 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 32.32 | |
10 | 465 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 32.58 | |
11 | 285 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 32.60 | |
12 | 320 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 32.78 | |
13 | 390 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 33.53 | |
14 | 343 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 33.99 | |
15 | 325 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 34.15 | |
16 | 345 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 34.88 | |
17 | 274 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 35.02 | |
18 | 280 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 35.25 | |
19 | 468 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 35.94 | |
20 | 457 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 36.66 | |
21 | 342 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 36.68 | |
22 | 355 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 37.01 | |
23 | 445 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 37.29 | |
24 | 446 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 37.61 | |
25 | 326 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 37.91 | |
26 | 403 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 38.61 | |
27 | 300 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 39.22 | |
28 | 401 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 39.76 | |
29 | 460 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 40.20 | |
30 | 382 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 40.22 | |
31 | 290 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 40.90 | |
32 | 264 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 41.38 | |
33 | 339 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 41.46 | |
34 | 245 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 42.25 | |
35 | 482 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 45.17 | |
36 | 359 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 50.03 | |
37 | 247 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 51.64 | |
38 | 242 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 51.90 | |
39 | 361 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 52.28 | |
40 | 244 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | ||
41 | 248 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 25.91 | |
2 | 266 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 28.31 | |
3 | 442 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 29.28 | |
4 | 271 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 29.99 | |
5 | 469 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 30.45 | |
6 | 395 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 30.49 | |
7 | 429 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 30.71 | |
8 | 461 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 31.01 | |
9 | 262 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 31.02 | |
10 | 381 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 31.74 | |
11 | 470 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 31.81 | |
12 | 466 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 32.02 | |
13 | 278 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 32.15 | |
14 | 463 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 32.21 | |
15 | 434 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 32.27 | |
16 | 272 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 32.40 | |
17 | 399 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 32.81 | |
18 | 428 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 32.85 | |
19 | 433 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 33.63 | |
20 | 368 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 33.69 | |
21 | 333 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 33.76 | |
22 | 384 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 33.87 | |
23 | 455 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 34.15 | |
24 | 383 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 34.43 | |
25 | 241 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 34.48 | |
26 | 311 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 34.97 | |
27 | 301 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 35.09 | |
28 | 338 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 35.79 | |
29 | 394 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 35.94 | |
30 | 404 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 36.31 | |
31 | 367 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 36.47 | |
32 | 438 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 36.50 | |
33 | 312 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 37.71 | |
34 | 372 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 39.12 | |
35 | 441 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 40.04 | |
36 | 437 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 40.25 | |
37 | 252 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 43.61 | |
38 | 405 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 46.69 | |
39 | 363 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 47.08 | |
40 | 256 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 49.64 | |
41 | 406 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 1:00.98 | |
42 | 255 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 30.85 | |
2 | 270 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 31.39 | |
3 | 402 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 31.86 | |
4 | 282 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 32.29 | |
5 | 400 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 32.34 | |
6 | 304 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 33.33 | |
7 | 284 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 33.44 | |
8 | 306 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 34.19 | |
9 | 458 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 34.21 | |
10 | 281 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 34.68 | |
11 | 330 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 35.03 | |
12 | 443 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 35.25 | |
13 | 459 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 35.51 | |
14 | 390 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 35.65 | |
15 | 337 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 35.83 | |
16 | 327 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 36.55 | |
17 | 468 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 36.71 | |
18 | 431 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 36.86 | |
19 | 391 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 37.54 | |
20 | 329 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 37.62 | |
21 | 453 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 37.96 | |
22 | 288 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 38.24 | |
23 | 353 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 38.49 | |
24 | 355 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 38.85 | |
25 | 264 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 39.11 | |
26 | 268 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 39.30 | |
27 | 280 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 39.58 | |
28 | 290 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 39.89 | |
29 | 302 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 40.03 | |
30 | 357 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 41.06 | |
31 | 426 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 41.58 | |
32 | 340 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 41.63 | |
33 | 332 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 42.77 | |
34 | 396 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 42.89 | |
35 | 350 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 43.71 | |
36 | 358 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 45.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 26.74 | |
2 | 277 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 29.79 | |
3 | 267 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 30.89 | |
4 | 266 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 31.26 | |
5 | 466 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 31.71 | |
6 | 259 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 32.15 | |
7 | 311 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 32.44 | |
8 | 427 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 32.65 | |
9 | 430 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 32.73 | |
10 | 470 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 33.04 | |
11 | 464 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 33.32 | |
12 | 404 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 34.02 | |
13 | 393 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 34.20 | |
14 | 278 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 34.99 | |
15 | 440 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 35.13 | |
16 | 386 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 35.32 | |
17 | 272 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 35.33 | |
18 | 461 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 35.40 | |
19 | 328 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 35.93 | |
20 | 347 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 36.04 | |
21 | 262 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 36.10 | |
22 | 241 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 36.35 | |
23 | 331 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 36.93 | |
24 | 441 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 37.31 | |
25 | 398 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 39.70 | |
26 | 366 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 39.74 | |
27 | 437 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 40.15 | |
28 | 348 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 41.45 | |
29 | 249 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 44.13 | |
30 | 374 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 48.27 | |
31 | 370 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 49.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 9, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 27.75 | |
2 | 273 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 28.26 | |
3 | 282 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 28.81 | |
4 | 279 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 28.85 | |
5 | 304 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 28.93 | |
6 | 397 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 29.64 | |
7 | 275 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 29.72 | |
8 | 388 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 29.82 | |
9 | 320 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 29.90 | |
10 | 458 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 30.08 | |
11 | 284 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 30.11 | |
12 | 447 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | VEJLE | 0736AF | 25 m | 30.31 | |
13 | 327 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 30.57 | |
14 | 426 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 30.82 | |
15 | 286 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 30.85 | |
16 | 379 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 30.87 | |
17 | 454 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 31.13 | |
18 | 303 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 31.53 | |
19 | 302 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 31.59 | |
20 | 346 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 31.59 | |
21 | 325 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 31.85 | |
22 | 462 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 31.85 | |
23 | 465 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 31.88 | |
24 | 324 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 32.28 | |
25 | 444 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 32.30 | |
26 | 401 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 32.36 | |
27 | 431 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 33.36 | |
28 | 318 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 33.50 | |
29 | 264 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 33.53 | |
30 | 445 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 33.63 | |
31 | 457 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 34.11 | |
32 | 300 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 34.17 | |
33 | 446 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 34.18 | |
34 | 340 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 34.76 | |
35 | 439 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 34.90 | |
36 | 354 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 35.39 | |
37 | 247 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 36.30 | |
38 | 242 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 36.31 | |
39 | 332 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 37.21 | |
40 | 482 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 37.36 | |
41 | 360 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 37.98 | |
42 | 341 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 38.02 | |
43 | 245 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 38.25 | |
44 | 244 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 40.68 | |
45 | 361 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 42.10 | |
46 | 248 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 44.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 24.80 | |
2 | 257 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 25.08 | |
3 | 299 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 26.26 | |
4 | 271 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 26.63 | |
5 | 442 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 27.15 | |
6 | 429 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 27.18 | |
7 | 277 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 27.65 | |
8 | 266 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 27.66 | |
9 | 323 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 27.74 | |
10 | 278 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 27.84 | |
11 | 276 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 28.15 | |
12 | 319 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 28.22 | |
13 | 308 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 28.29 | |
14 | 262 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 28.60 | |
15 | 467 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 28.77 | |
16 | 305 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 28.84 | |
17 | 368 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 28.89 | |
18 | 296 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 29.15 | |
19 | 461 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 29.16 | |
20 | 438 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 29.21 | |
21 | 316 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 29.23 | |
22 | 314 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 29.34 | |
23 | 287 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 29.44 | |
24 | 427 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 29.75 | |
25 | 395 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 30.00 | |
26 | 441 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 30.07 | |
27 | 297 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 30.56 | |
28 | 394 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 30.59 | |
29 | 433 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 30.63 | |
30 | 369 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 30.75 | |
31 | 440 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 30.98 | |
32 | 272 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 31.08 | |
33 | 301 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 31.11 | |
34 | 455 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 31.19 | |
35 | 377 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 31.27 | |
36 | 241 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 31.37 | |
37 | 432 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 31.46 | |
38 | 428 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 31.51 | |
39 | 265 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 31.67 | |
40 | 389 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 31.71 | |
41 | 338 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 31.95 | |
42 | 384 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 32.13 | |
43 | 434 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 32.16 | |
44 | 456 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 32.32 | |
45 | 375 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 32.53 | |
46 | 295 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 32.96 | |
47 | 367 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 32.96 | |
48 | 249 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 33.40 | |
49 | 405 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 34.11 | |
50 | 437 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 34.62 | |
51 | 436 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 34.87 | |
52 | 435 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 35.00 | |
53 | 406 | Lund Marcus Bilberg | 2008 | KVIK | 0889AI | 25 m | 35.26 | |
54 | 366 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 35.33 | |
55 | 255 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 35.84 | |
56 | 363 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 36.61 | |
57 | 364 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 36.66 | |
58 | 252 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 38.29 | |
59 | 256 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 38.43 | |
60 | 370 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 40.66 | |
61 | 376 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 48.26 | |
62 | 365 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 49.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 5:10.38 | |
2 | 289 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 5:29.66 | |
3 | 426 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 5:35.11 | |
4 | 302 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 5:49.37 | |
5 | 402 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 6:04.48 | |
6 | 346 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 6:17.58 | |
7 | 326 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | ||
8 | 397 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | ||
9 | 460 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 4:55.03 | |
2 | 467 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 5:03.36 | |
3 | 283 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 5:08.45 | |
4 | 267 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 5:10.02 | |
5 | 381 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 5:23.43 | |
6 | 461 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 5:30.86 | |
7 | 380 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 5:30.89 | |
8 | 430 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 5:48.86 | |
9 | 434 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 5:53.73 | |
10 | 456 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 6:02.14 | |
11 | 432 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:05.83 | |
2 | 279 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:07.40 | |
3 | 282 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:08.17 | |
4 | 400 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:10.03 | |
5 | 304 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:10.12 | |
6 | 387 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:11.18 | |
7 | 273 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:12.47 | |
8 | 284 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:12.96 | |
9 | 388 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:12.97 | |
10 | 261 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.04 | |
11 | 378 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:14.32 | |
12 | 390 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:14.59 | |
13 | 379 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:15.12 | |
14 | 459 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:15.12 | |
15 | 289 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:15.14 | |
16 | 306 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:15.73 | |
17 | 337 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:15.88 | |
18 | 468 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:15.98 | |
19 | 336 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:16.25 | |
20 | 462 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:17.07 | |
21 | 391 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:17.58 | |
22 | 343 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:18.81 | |
23 | 439 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:19.47 | |
24 | 290 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 1:19.87 | |
25 | 325 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:20.02 | |
26 | 445 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 1:20.42 | |
27 | 288 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:20.99 | |
28 | 280 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:21.70 | |
29 | 431 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:21.71 | |
30 | 353 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:22.06 | |
31 | 453 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:22.60 | |
32 | 275 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:23.12 | |
33 | 339 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:23.22 | |
34 | 320 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 1:23.52 | |
35 | 264 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:24.84 | |
36 | 258 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:25.36 | |
37 | 401 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:25.93 | |
38 | 318 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 1:26.28 | |
39 | 403 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:26.42 | |
40 | 340 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:27.39 | |
41 | 482 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:27.44 | |
42 | 342 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:28.29 | |
43 | 345 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:28.88 | |
44 | 332 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:29.11 | |
45 | 357 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:30.11 | |
46 | 350 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 1:33.97 | |
47 | 298 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 1:35.84 | |
48 | 351 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:36.35 | |
49 | 360 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:36.42 | |
50 | 244 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 1:43.53 | |
51 | 361 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:45.88 | |
52 | 362 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | 1:48.23 | |
53 | 254 | Berg Vita Nygaard | 2008 | ROSKILDE | 0806AO | 25 m | 1:51.85 | |
54 | 251 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 1:55.41 | |
55 | 356 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | 1:59.15 | |
56 | 411 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 2:13.53 | |
57 | 408 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 0920BA | 25 m | 2:14.02 | |
58 | 410 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 2:16.13 | |
59 | 412 | Fabricius Linea Skriver | 2009 | KVIK | 0968AG | 25 m | 2:22.90 | |
60 | 407 | Pedersen Alma | 2009 | KVIK | 0934BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 277 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:04.65 | |
2 | 267 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:05.52 | |
3 | 283 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:06.62 | |
4 | 259 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:07.66 | |
5 | 393 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:08.38 | |
6 | 442 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:08.50 | |
7 | 266 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:08.68 | |
8 | 311 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 1:08.72 | |
9 | 271 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:08.95 | |
10 | 287 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:10.17 | |
11 | 381 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:10.59 | |
12 | 427 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:10.64 | |
13 | 463 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:10.73 | |
14 | 392 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:11.87 | |
15 | 383 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:12.22 | |
16 | 272 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:12.39 | |
17 | 278 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:12.40 | |
18 | 395 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:12.73 | |
19 | 404 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:12.89 | |
20 | 433 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:13.91 | |
21 | 347 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:13.96 | |
22 | 314 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 1:14.27 | |
23 | 440 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:14.57 | |
24 | 328 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:15.93 | |
25 | 464 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:16.18 | |
26 | 438 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:17.77 | |
27 | 241 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:18.11 | |
28 | 344 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:18.13 | |
29 | 322 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:20.25 | |
30 | 319 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 1:20.27 | |
31 | 435 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:20.83 | |
32 | 260 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:21.69 | |
33 | 315 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:22.08 | |
34 | 428 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:22.21 | |
35 | 394 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:22.24 | |
36 | 441 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:22.80 | |
37 | 367 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:23.84 | |
38 | 338 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:23.95 | |
39 | 333 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:24.71 | |
40 | 398 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:25.78 | |
41 | 384 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:26.77 | |
42 | 348 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:27.15 | |
43 | 437 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:30.08 | |
44 | 317 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 1:30.65 | |
45 | 372 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:33.39 | |
46 | 249 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 1:39.72 | |
47 | 374 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 1:55.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 458 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:45.30 | |
2 | 286 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:48.50 | |
3 | 426 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 2:48.55 | |
4 | 275 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:51.59 | |
5 | 379 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:51.94 | |
6 | 281 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:54.84 | |
7 | 284 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:55.99 | |
8 | 285 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:00.14 | |
9 | 329 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 3:01.23 | |
10 | 465 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:01.40 | |
11 | 444 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 3:03.13 | |
12 | 334 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:05.08 | |
13 | 290 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 3:09.96 | |
14 | 396 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 3:11.10 | |
15 | 382 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:16.86 | |
16 | 313 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 3:17.15 | |
17 | 355 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 3:26.86 | |
18 | 402 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 3:30.92 | |
19 | 245 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 3:47.34 | |
20 | 354 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 4:29.05 | |
21 | 242 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | ||
22 | 243 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | ||
23 | 246 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | ||
24 | 247 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | ||
25 | 248 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | ||
26 | 250 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | ||
27 | 300 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | ||
28 | 341 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | ||
29 | 409 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:33.16 | |
2 | 323 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 2:37.05 | |
3 | 429 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 2:42.04 | |
4 | 347 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:43.97 | |
5 | 380 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:48.62 | |
6 | 389 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 2:50.68 | |
7 | 455 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:53.39 | |
8 | 321 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 2:54.98 | |
9 | 305 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 2:55.21 | |
10 | 399 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:59.55 | |
11 | 316 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 2:59.89 | |
12 | 466 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:01.95 | |
13 | 432 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 3:05.96 | |
14 | 331 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 3:16.56 | |
15 | 386 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 3:19.85 | |
16 | 377 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 3:22.31 | |
17 | 265 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 3:28.85 | |
18 | 369 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 3:44.68 | |
19 | 252 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 3:55.70 | |
20 | 249 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | ||
21 | 255 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | ||
22 | 365 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | ||
23 | 366 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | ||
24 | 376 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 59.22 | |
2 | 273 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:00.95 | |
3 | 282 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:02.12 | |
4 | 261 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:02.25 | |
5 | 387 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:02.92 | |
6 | 388 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:03.73 | |
7 | 304 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:04.20 | |
8 | 397 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:04.50 | |
9 | 465 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:05.80 | |
10 | 379 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:05.81 | |
11 | 286 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:05.92 | |
12 | 378 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:06.08 | |
13 | 306 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:06.14 | |
14 | 330 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:06.20 | |
15 | 320 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 1:06.43 | |
16 | 454 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:06.72 | |
17 | 459 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:06.96 | |
18 | 400 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:07.09 | |
19 | 327 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:07.52 | |
20 | 303 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:07.59 | |
21 | 337 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:07.95 | |
22 | 443 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:08.56 | |
23 | 343 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:08.95 | |
24 | 447 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | VEJLE | 0736AF | 25 m | 1:09.51 | |
25 | 274 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:10.18 | |
26 | 439 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:11.48 | |
27 | 336 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:11.76 | |
28 | 318 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 1:12.31 | |
29 | 401 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:12.64 | |
30 | 300 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:13.53 | |
31 | 345 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:13.69 | |
32 | 288 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:13.72 | |
33 | 334 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:13.99 | |
34 | 342 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:14.49 | |
35 | 324 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 1:14.51 | |
36 | 431 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:15.02 | |
37 | 340 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:15.22 | |
38 | 264 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:16.34 | |
39 | 339 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:17.17 | |
40 | 268 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:17.50 | |
41 | 357 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:17.58 | |
42 | 298 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 1:21.43 | |
43 | 332 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:21.66 | |
44 | 354 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:21.73 | |
45 | 446 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:22.22 | |
46 | 242 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:23.59 | |
47 | 307 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:23.62 | |
48 | 482 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:24.61 | |
49 | 341 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:25.95 | |
50 | 245 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:26.82 | |
51 | 247 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 1:28.27 | |
52 | 358 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 1:30.24 | |
53 | 359 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:30.47 | |
54 | 250 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 1:31.70 | |
55 | 246 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 1:32.19 | |
56 | 360 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:32.23 | |
57 | 244 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 1:34.61 | |
58 | 251 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 1:38.65 | |
59 | 361 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:40.07 | |
60 | 248 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 1:41.45 | |
61 | 243 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:42.60 | |
62 | 254 | Berg Vita Nygaard | 2008 | ROSKILDE | 0806AO | 25 m | 1:57.02 | |
63 | 411 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 1:58.72 | |
64 | 410 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 2:00.94 | |
65 | 413 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 0916AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 53.98 | |
2 | 385 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 54.55 | |
3 | 299 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 57.78 | |
4 | 271 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 58.78 | |
5 | 429 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 58.99 | |
6 | 467 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 59.58 | |
7 | 277 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:00.07 | |
8 | 267 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:00.61 | |
9 | 259 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:00.92 | |
10 | 463 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:01.15 | |
11 | 319 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 1:01.29 | |
12 | 442 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:01.49 | |
13 | 322 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:01.74 | |
14 | 393 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:01.80 | |
15 | 278 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:01.82 | |
16 | 392 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:01.93 | |
17 | 404 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:03.17 | |
18 | 276 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:03.45 | |
19 | 380 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:03.51 | |
20 | 314 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 1:03.68 | |
21 | 296 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:03.79 | |
22 | 311 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 1:03.97 | |
23 | 312 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 1:04.37 | |
24 | 368 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:04.40 | |
25 | 262 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:04.66 | |
26 | 331 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:04.68 | |
27 | 427 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:04.74 | |
28 | 464 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:04.95 | |
29 | 297 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:05.22 | |
30 | 438 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:05.41 | |
31 | 440 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:05.50 | |
32 | 441 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:06.84 | |
33 | 399 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:06.87 | |
34 | 241 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:07.67 | |
35 | 434 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:07.91 | |
36 | 301 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:08.48 | |
37 | 260 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:08.69 | |
38 | 384 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:10.79 | |
39 | 338 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:10.84 | |
40 | 315 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:11.22 | |
41 | 317 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 1:12.38 | |
42 | 295 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:13.37 | |
43 | 263 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:14.97 | |
44 | 375 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:15.33 | |
45 | 398 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:15.97 | |
46 | 249 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 1:16.96 | |
47 | 348 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:18.69 | |
48 | 437 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:19.14 | |
49 | 436 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:20.42 | |
50 | 255 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:23.11 | |
51 | 405 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:31.32 | |
52 | 252 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 1:37.18 | |
53 | 370 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 1:41.12 | |
54 | 371 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 1:41.99 | |
55 | 364 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 1:51.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:33.16 | |
2 | 289 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:34.46 | |
3 | 273 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 2:44.01 | |
4 | 281 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:44.77 | |
5 | 329 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:48.38 | |
6 | 346 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 3:12.57 | |
7 | 457 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | ||
8 | 462 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 392 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:28.39 | |
2 | 395 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 2:33.69 | |
3 | 385 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:34.10 | |
4 | 461 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:39.27 | |
5 | 428 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 2:51.51 | |
6 | 333 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:52.48 | |
7 | 466 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:56.46 | |
8 | 381 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 3:04.10 | |
9 | 363 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 3:59.06 | |
10 | 328 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | ||
11 | 344 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | ||
12 | 372 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 21, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:06.87 | |
2 | 269 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:07.76 | |
3 | 402 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:08.45 | |
4 | 286 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:11.28 | |
5 | 387 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:11.30 | |
6 | 458 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:11.53 | |
7 | 261 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:12.42 | |
8 | 426 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:12.85 | |
9 | 378 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:13.12 | |
10 | 400 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:13.14 | |
11 | 281 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:13.62 | |
12 | 379 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:13.73 | |
13 | 388 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:14.07 | |
14 | 275 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:14.45 | |
15 | 330 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:14.54 | |
16 | 397 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:14.81 | |
17 | 285 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:15.05 | |
18 | 337 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:15.24 | |
19 | 390 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:16.51 | |
20 | 454 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:16.81 | |
21 | 443 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:16.86 | |
22 | 274 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:17.05 | |
23 | 306 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:17.41 | |
24 | 303 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:17.96 | |
25 | 460 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:18.27 | |
26 | 302 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:18.38 | |
27 | 346 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:18.64 | |
28 | 327 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:18.79 | |
29 | 325 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:19.15 | |
30 | 290 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 1:19.61 | |
31 | 268 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:19.93 | |
32 | 447 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | VEJLE | 0736AF | 25 m | 1:19.99 | |
33 | 343 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:20.72 | |
34 | 280 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:21.37 | |
35 | 336 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:21.45 | |
36 | 444 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:21.47 | |
37 | 391 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:21.84 | |
38 | 468 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:21.99 | |
39 | 334 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:22.00 | |
40 | 258 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:22.28 | |
41 | 401 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:22.50 | |
42 | 345 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:23.61 | |
43 | 353 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:23.65 | |
44 | 339 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:23.82 | |
45 | 396 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:24.02 | |
46 | 439 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:24.03 | |
47 | 453 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:24.14 | |
48 | 403 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:24.17 | |
49 | 445 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 1:24.46 | |
50 | 288 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:24.55 | |
51 | 355 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:24.92 | |
52 | 342 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:24.95 | |
53 | 431 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:25.43 | |
54 | 326 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:25.69 | |
55 | 313 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 1:25.77 | |
56 | 457 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:26.11 | |
57 | 446 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:26.87 | |
58 | 264 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:29.71 | |
59 | 482 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:30.12 | |
60 | 382 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:30.56 | |
61 | 340 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:30.90 | |
62 | 332 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:31.56 | |
63 | 300 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:31.83 | |
64 | 341 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:32.32 | |
65 | 245 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:33.36 | |
66 | 298 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 1:33.90 | |
67 | 351 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:33.99 | |
68 | 350 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 1:35.96 | |
69 | 247 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 1:36.48 | |
70 | 307 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:40.19 | |
71 | 359 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:41.36 | |
72 | 242 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:41.71 | |
73 | 358 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 1:47.45 | |
74 | 244 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 1:51.39 | |
75 | 362 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | 1:55.82 | |
76 | 246 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 1:56.92 | |
77 | 408 | Rueløkke Emma Metasch | 2009 | KVIK | 0920BA | 25 m | 1:57.77 | |
78 | 356 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | 2:02.91 | |
79 | 413 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 0916AK | 25 m | 2:04.40 | |
80 | 251 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 2:09.21 | |
81 | 407 | Pedersen Alma | 2009 | KVIK | 0934BB | 25 m | 2:11.99 | |
82 | 412 | Fabricius Linea Skriver | 2009 | KVIK | 0968AG | 25 m | 2:42.03 | |
83 | 243 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | ||
84 | 248 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | ||
85 | 250 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | ||
86 | 254 | Berg Vita Nygaard | 2008 | ROSKILDE | 0806AO | 25 m | ||
87 | 324 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 22, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:02.38 | |
2 | 267 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:04.75 | |
3 | 308 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:04.98 | |
4 | 266 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:05.95 | |
5 | 299 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:06.23 | |
6 | 283 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:06.62 | |
7 | 442 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:08.96 | |
8 | 392 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:09.17 | |
9 | 347 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:09.50 | |
10 | 271 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:09.75 | |
11 | 262 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:09.92 | |
12 | 287 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:09.94 | |
13 | 323 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:10.43 | |
14 | 305 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:11.04 | |
15 | 296 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:11.96 | |
16 | 395 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:12.30 | |
17 | 430 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:12.37 | |
18 | 276 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:12.43 | |
19 | 427 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:12.81 | |
20 | 434 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:13.36 | |
21 | 380 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:13.56 | |
22 | 386 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:13.56 | |
23 | 389 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:14.22 | |
24 | 383 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:15.12 | |
25 | 344 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:15.33 | |
26 | 433 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:15.39 | |
27 | 297 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:15.98 | |
28 | 331 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:16.15 | |
29 | 455 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:16.39 | |
30 | 432 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:16.76 | |
31 | 440 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:17.29 | |
32 | 272 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:17.44 | |
33 | 456 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:17.95 | |
34 | 377 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:18.33 | |
35 | 438 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:18.37 | |
36 | 312 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 1:18.47 | |
37 | 338 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:18.99 | |
38 | 301 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:19.21 | |
39 | 241 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:19.37 | |
40 | 265 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:19.56 | |
41 | 321 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 1:19.69 | |
42 | 435 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:19.98 | |
43 | 368 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:19.99 | |
44 | 369 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:20.26 | |
45 | 394 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:21.00 | |
46 | 260 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:21.86 | |
47 | 333 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:22.53 | |
48 | 384 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:23.42 | |
49 | 315 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:23.52 | |
50 | 367 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:24.48 | |
51 | 316 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:24.68 | |
52 | 317 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 1:26.49 | |
53 | 295 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:27.14 | |
54 | 398 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:28.59 | |
55 | 437 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:29.43 | |
56 | 366 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:30.91 | |
57 | 436 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:31.80 | |
58 | 348 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:31.92 | |
59 | 263 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:32.76 | |
60 | 252 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 1:33.51 | |
61 | 374 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 1:36.04 | |
62 | 405 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:36.31 | |
63 | 255 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:36.61 | |
64 | 371 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 1:39.60 | |
65 | 370 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 1:49.71 | |
66 | 376 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 2:01.50 | |
67 | 364 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 2:06.49 | |
68 | 365 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 2:09.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 23, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 458 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:31.01 | |
2 | 261 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:33.36 | |
3 | 289 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:36.29 | |
4 | 402 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:37.82 | |
5 | 286 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:37.91 | |
6 | 378 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 2:38.78 | |
7 | 379 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:40.47 | |
8 | 329 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:40.63 | |
9 | 390 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 2:43.27 | |
10 | 397 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:45.66 | |
11 | 465 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:45.68 | |
12 | 306 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 2:45.82 | |
13 | 337 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 2:46.62 | |
14 | 462 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:47.27 | |
15 | 460 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 2:47.30 | |
16 | 304 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:49.08 | |
17 | 303 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 2:49.65 | |
18 | 445 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 2:51.68 | |
19 | 330 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:52.32 | |
20 | 343 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 2:55.19 | |
21 | 327 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 2:55.76 | |
22 | 468 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:58.22 | |
23 | 280 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 2:58.25 | |
24 | 444 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 2:59.80 | |
25 | 353 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:01.56 | |
26 | 346 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 3:01.96 | |
27 | 345 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 3:02.55 | |
28 | 268 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 3:04.02 | |
29 | 339 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 3:04.06 | |
30 | 258 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 3:07.53 | |
31 | 342 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 3:07.80 | |
32 | 340 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:10.90 | |
33 | 300 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 3:14.79 | |
34 | 446 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 3:15.19 | |
35 | 332 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 3:16.67 | |
36 | 264 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:17.86 | |
37 | 324 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 3:18.41 | |
38 | 382 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:18.73 | |
39 | 482 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:20.44 | |
40 | 354 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 3:23.39 | |
41 | 341 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 3:24.37 | |
42 | 361 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 4:29.23 | |
43 | 242 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | ||
44 | 246 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | ||
45 | 356 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 24, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:13.86 | |
2 | 267 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:23.59 | |
3 | 266 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:26.41 | |
4 | 283 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:26.41 | |
5 | 442 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 2:27.41 | |
6 | 467 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:28.19 | |
7 | 347 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:31.39 | |
8 | 464 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:33.36 | |
9 | 259 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:34.79 | |
10 | 395 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 2:35.15 | |
11 | 305 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 2:37.74 | |
12 | 381 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:38.46 | |
13 | 272 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:39.49 | |
14 | 440 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:40.85 | |
15 | 276 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:41.05 | |
16 | 278 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:41.16 | |
17 | 461 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:41.42 | |
18 | 262 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:43.04 | |
19 | 399 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:43.26 | |
20 | 438 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 2:45.80 | |
21 | 430 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 2:45.90 | |
22 | 344 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 2:46.30 | |
23 | 428 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 2:46.33 | |
24 | 333 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:50.29 | |
25 | 338 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:51.01 | |
26 | 383 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 2:52.53 | |
27 | 322 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 2:53.25 | |
28 | 241 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:53.48 | |
29 | 331 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:53.70 | |
30 | 435 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 2:57.94 | |
31 | 384 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 2:58.83 | |
32 | 367 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:06.10 | |
33 | 348 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 3:10.42 | |
34 | 436 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 3:18.19 | |
35 | 317 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 25, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:16.85 | |
2 | 275 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:18.38 | |
3 | 379 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:18.76 | |
4 | 426 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:19.02 | |
5 | 378 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:20.35 | |
6 | 273 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:20.61 | |
7 | 387 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:21.64 | |
8 | 274 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:21.90 | |
9 | 284 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:22.19 | |
10 | 325 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:22.99 | |
11 | 459 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:23.59 | |
12 | 281 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:23.65 | |
13 | 400 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:24.73 | |
14 | 444 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:24.98 | |
15 | 329 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:25.30 | |
16 | 285 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:25.36 | |
17 | 334 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:26.24 | |
18 | 337 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:26.68 | |
19 | 388 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:27.70 | |
20 | 313 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 1:29.23 | |
21 | 339 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:29.92 | |
22 | 447 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | VEJLE | 0736AF | 25 m | 1:30.49 | |
23 | 355 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:31.99 | |
24 | 396 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:33.65 | |
25 | 343 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:33.88 | |
26 | 346 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:34.54 | |
27 | 391 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:35.57 | |
28 | 382 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:35.61 | |
29 | 401 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:35.65 | |
30 | 341 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:35.91 | |
31 | 326 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:36.78 | |
32 | 457 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:37.46 | |
33 | 300 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:37.48 | |
34 | 446 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:38.73 | |
35 | 439 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:40.13 | |
36 | 431 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:40.93 | |
37 | 342 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:41.27 | |
38 | 482 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:41.33 | |
39 | 332 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:43.84 | |
40 | 351 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:45.29 | |
41 | 303 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:46.80 | |
42 | 302 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:47.59 | |
43 | 246 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 1:53.76 | |
44 | 359 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:56.73 | |
45 | 242 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:57.50 | |
46 | 409 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | 2:01.80 | |
47 | 361 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 2:03.04 | |
48 | 243 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 2:12.36 | |
49 | 410 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 2:17.60 | |
50 | 407 | Pedersen Alma | 2009 | KVIK | 0934BB | 25 m | 2:18.60 | |
51 | 251 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 2:21.66 | |
52 | 362 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | 2:22.02 | |
53 | 250 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 2:25.76 | |
54 | 412 | Fabricius Linea Skriver | 2009 | KVIK | 0968AG | 25 m | 2:43.06 | |
55 | 248 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 26, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:06.04 | |
2 | 267 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:11.46 | |
3 | 392 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:11.56 | |
4 | 308 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:12.01 | |
5 | 323 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:13.15 | |
6 | 347 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:13.46 | |
7 | 429 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:14.37 | |
8 | 262 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:15.82 | |
9 | 434 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:18.72 | |
10 | 389 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:18.81 | |
11 | 380 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:19.58 | |
12 | 321 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 1:19.65 | |
13 | 296 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:19.79 | |
14 | 455 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:20.61 | |
15 | 432 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:22.30 | |
16 | 331 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:23.06 | |
17 | 287 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:23.20 | |
18 | 344 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:23.27 | |
19 | 386 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:23.32 | |
20 | 466 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:23.35 | |
21 | 377 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:24.11 | |
22 | 456 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:28.07 | |
23 | 433 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:28.78 | |
24 | 394 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:33.14 | |
25 | 295 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:33.57 | |
26 | 316 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:34.25 | |
27 | 265 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:36.19 | |
28 | 263 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:36.99 | |
29 | 366 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:39.75 | |
30 | 436 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:40.15 | |
31 | 384 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:42.58 | |
32 | 374 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 1:45.01 | |
33 | 398 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:53.74 | |
34 | 253 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:55.14 | |
35 | 348 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:56.76 | |
36 | 365 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 1:59.86 | |
37 | 328 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 2:00.76 | |
38 | 376 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 0849AJ | 25 m | 2:06.71 | |
39 | 364 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 2:11.27 | |
40 | 371 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 2:13.49 | |
41 | 249 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | ||
42 | 370 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | ||
43 | 405 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:23.52 | |
2 | 269 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:33.23 | |
3 | 285 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:34.71 | |
4 | 402 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:34.75 | |
5 | 282 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:35.89 | |
6 | 397 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:36.03 | |
7 | 284 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:36.55 | |
8 | 261 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:40.47 | |
9 | 336 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 2:41.87 | |
10 | 443 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 2:41.98 | |
11 | 468 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:44.65 | |
12 | 390 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 2:45.34 | |
13 | 391 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 2:48.93 | |
14 | 431 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 2:50.79 | |
15 | 280 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 2:52.25 | |
16 | 453 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 2:52.93 | |
17 | 439 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 2:56.37 | |
18 | 288 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 2:56.88 | |
19 | 353 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 2:58.85 | |
20 | 264 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:05.77 | |
21 | 318 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 3:07.51 | |
22 | 307 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 3:10.09 | |
23 | 357 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 3:14.24 | |
24 | 268 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 3:14.45 | |
25 | 340 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:14.62 | |
26 | 396 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 3:14.88 | |
27 | 290 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 3:21.65 | |
28 | 403 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:26.85 | |
29 | 350 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 3:29.81 | |
30 | 354 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 3:31.46 | |
31 | 358 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 3:31.47 | |
32 | 243 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | ||
33 | 248 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | ||
34 | 251 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | ||
35 | 411 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | ||
36 | 413 | Pedersen Sofie | 2009 | KVIK | 0916AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 277 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:16.84 | |
2 | 267 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:26.66 | |
3 | 271 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:27.65 | |
4 | 311 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 2:28.34 | |
5 | 287 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 2:29.73 | |
6 | 380 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:31.31 | |
7 | 404 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:33.36 | |
8 | 427 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 2:33.40 | |
9 | 278 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:34.34 | |
10 | 463 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:34.83 | |
11 | 430 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 2:36.09 | |
12 | 272 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:37.14 | |
13 | 464 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:37.64 | |
14 | 440 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:38.65 | |
15 | 314 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 2:40.09 | |
16 | 393 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:40.48 | |
17 | 259 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:41.03 | |
18 | 315 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 2:54.56 | |
19 | 438 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 2:55.61 | |
20 | 437 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 3:09.01 | |
21 | 348 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 3:11.33 | |
22 | 249 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 3:54.25 | |
23 | 312 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | ||
24 | 369 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:05.99 | |
2 | 279 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:06.86 | |
3 | 273 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:08.45 | |
4 | 270 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:08.56 | |
5 | 282 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:09.12 | |
6 | 378 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:09.24 | |
7 | 387 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:11.80 | |
8 | 426 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:11.81 | |
9 | 289 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:12.10 | |
10 | 281 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:12.44 | |
11 | 458 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:12.59 | |
12 | 302 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:12.61 | |
13 | 388 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:12.90 | |
14 | 284 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:14.78 | |
15 | 327 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:15.08 | |
16 | 346 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:15.49 | |
17 | 459 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:16.71 | |
18 | 465 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:17.10 | |
19 | 275 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:17.48 | |
20 | 379 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:17.74 | |
21 | 400 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:18.31 | |
22 | 462 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:20.11 | |
23 | 343 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:21.79 | |
24 | 345 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:22.21 | |
25 | 280 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:24.94 | |
26 | 355 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:26.72 | |
27 | 457 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:28.83 | |
28 | 446 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:31.03 | |
29 | 401 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:43.33 | |
30 | 351 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:49.37 | |
31 | 482 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 2:00.56 | |
32 | 246 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 2:28.70 | |
33 | 250 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | ||
34 | 359 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | ||
35 | 409 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 0946AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 58.16 | |
2 | 257 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 58.33 | |
3 | 266 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:03.83 | |
4 | 442 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:05.43 | |
5 | 299 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:05.87 | |
6 | 392 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:06.05 | |
7 | 283 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:06.84 | |
8 | 395 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:08.76 | |
9 | 461 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:08.82 | |
10 | 347 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:10.20 | |
11 | 381 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:10.55 | |
12 | 271 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:10.57 | |
13 | 344 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:12.37 | |
14 | 433 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:14.17 | |
15 | 434 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:15.40 | |
16 | 305 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:15.94 | |
17 | 428 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:16.77 | |
18 | 333 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:16.88 | |
19 | 435 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:20.18 | |
20 | 455 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:20.38 | |
21 | 389 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:20.74 | |
22 | 368 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:21.00 | |
23 | 432 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:22.27 | |
24 | 241 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:23.17 | |
25 | 399 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:23.92 | |
26 | 394 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:24.68 | |
27 | 301 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:24.83 | |
28 | 367 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:25.97 | |
29 | 384 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:26.00 | |
30 | 338 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:30.18 | |
31 | 372 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:33.55 | |
32 | 437 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:40.01 | |
33 | 398 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:40.07 | |
34 | 363 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:48.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:15.89 | |
2 | 261 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:16.04 | |
3 | 304 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:16.18 | |
4 | 402 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:20.08 | |
5 | 388 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 2:21.15 | |
6 | 387 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:22.07 | |
7 | 286 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:22.38 | |
8 | 330 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:23.41 | |
9 | 454 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:23.58 | |
10 | 443 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 2:24.36 | |
11 | 320 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 2:25.33 | |
12 | 274 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:25.67 | |
13 | 306 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 2:25.90 | |
14 | 275 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:27.84 | |
15 | 445 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 2:32.80 | |
16 | 444 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 2:33.55 | |
17 | 447 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | VEJLE | 0736AF | 25 m | 2:33.57 | |
18 | 336 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 2:34.42 | |
19 | 337 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 2:35.25 | |
20 | 258 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 2:37.60 | |
21 | 453 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 2:37.66 | |
22 | 439 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 2:39.05 | |
23 | 300 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 2:39.09 | |
24 | 401 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 2:39.15 | |
25 | 318 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 2:39.29 | |
26 | 288 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 2:39.33 | |
27 | 431 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 2:41.01 | |
28 | 460 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 2:41.11 | |
29 | 324 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 2:43.32 | |
30 | 313 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 2:44.88 | |
31 | 345 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 2:45.29 | |
32 | 403 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 2:46.13 | |
33 | 268 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 2:47.77 | |
34 | 334 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 2:48.49 | |
35 | 326 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 2:49.39 | |
36 | 339 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 2:49.41 | |
37 | 307 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 2:49.80 | |
38 | 342 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 2:50.37 | |
39 | 290 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 2:50.54 | |
40 | 340 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 2:53.19 | |
41 | 332 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 2:59.33 | |
42 | 357 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 3:01.44 | |
43 | 242 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 3:06.40 | |
44 | 358 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 3:24.94 | |
45 | 250 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 3:25.54 | |
46 | 248 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 3:30.05 | |
47 | 341 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 3:32.93 | |
48 | 243 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 3:35.85 | |
49 | 362 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 0918AK | 25 m | 3:50.46 | |
50 | 251 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 3:53.15 | |
51 | 356 | Louardi Lina | 2009 | KVIK | 0956AI | 25 m | 3:55.22 | |
52 | 410 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 0982AH | 25 m | 4:37.97 | |
53 | 325 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | ||
54 | 407 | Pedersen Alma | 2009 | KVIK | 0934BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:02.56 | |
2 | 429 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 2:07.10 | |
3 | 467 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:07.73 | |
4 | 308 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:08.43 | |
5 | 322 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 2:12.35 | |
6 | 319 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 2:13.03 | |
7 | 393 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:13.11 | |
8 | 311 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 2:13.54 | |
9 | 321 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 2:16.76 | |
10 | 312 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 2:16.84 | |
11 | 278 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:17.46 | |
12 | 323 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 2:19.39 | |
13 | 466 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:19.68 | |
14 | 276 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:19.83 | |
15 | 297 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:19.93 | |
16 | 383 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 2:20.03 | |
17 | 440 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:20.80 | |
18 | 331 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:21.14 | |
19 | 316 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 2:21.20 | |
20 | 333 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:21.85 | |
21 | 404 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:21.85 | |
22 | 464 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:22.13 | |
23 | 438 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 2:22.63 | |
24 | 314 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 2:23.03 | |
25 | 386 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:24.25 | |
26 | 456 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 2:26.08 | |
27 | 427 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 2:26.47 | |
28 | 399 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:26.86 | |
29 | 328 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 2:27.40 | |
30 | 434 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 2:28.83 | |
31 | 441 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 2:30.02 | |
32 | 432 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 2:31.35 | |
33 | 315 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 2:34.41 | |
34 | 317 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 2:36.10 | |
35 | 265 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 2:36.62 | |
36 | 338 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:42.12 | |
37 | 263 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 2:52.58 | |
38 | 437 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 2:55.17 | |
39 | 363 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 2:56.45 | |
40 | 366 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 3:03.16 | |
41 | 253 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 3:04.44 | |
42 | 249 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 3:06.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 34, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 414 | Kvik K2 Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:07.80 | ||
2 | 421 | Kvik K2 Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:10.85 | ||
3 | 292 | Hsk Piger 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:11.33 | ||
4 | 309 | Hils Piger | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:16.29 | ||
5 | 448 | Esv Piger 1 | 2006 | VEJLE | 25 m | 2:19.31 | ||
6 | 291 | Hsk Piger 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:20.96 | ||
7 | 449 | Esv Piger 2 | 2007 | VEJLE | 25 m | 2:25.59 | ||
8 | 422 | Kvik K2 Piger 3 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:29.81 | ||
9 | 418 | Kvik K3 Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:34.45 | ||
10 | 419 | Kvik K3 Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:58.39 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 35, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 483 | Roskilde Vikinger 1 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:59.33 | ||
2 | 423 | Kvik K2 Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 1:59.84 | ||
3 | 310 | Hils Drenge | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:05.36 | ||
4 | 451 | Esv Drenge 1 | 2005 | VEJLE | 25 m | 2:05.38 | ||
5 | 424 | Kvik K2 Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:09.91 | ||
6 | 293 | Hsk Drenge 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.83 | ||
7 | 452 | Esv Drenge 2 | 2005 | VEJLE | 25 m | 2:13.75 | ||
8 | 425 | Kvik K2 Drenge 3 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:18.18 | ||
9 | 416 | Kvik K3-Drenge 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:19.81 | ||
10 | 417 | Kvik K3-Drenge 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:35.08 | ||
11 | 420 | Kvik K3-Drenge 3 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:56.98 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 414 | Kvik K2 Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 1:53.56 | ||
2 | 421 | Kvik K2 Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:01.45 | ||
3 | 472 | Vg17 Piger 2 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:01.60 | ||
4 | 309 | Hils Piger | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:02.00 | ||
5 | 471 | Vg17 Piger 1 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:03.80 | ||
6 | 448 | Esv Piger 1 | 2006 | VEJLE | 25 m | 2:04.77 | ||
7 | 480 | Hsk Piger 2 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:04.90 | ||
8 | 479 | Hsk Piger 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:05.80 | ||
9 | 422 | Kvik K2 Piger 3 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:09.34 | ||
10 | 449 | Esv Piger 2 | 2007 | VEJLE | 25 m | 2:16.07 | ||
11 | 418 | Kvik K3 Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:21.42 | ||
12 | 481 | Kvik K3 Piger 2 | 2008 | KVIK | 25 m | 2:24.82 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 483 | Roskilde Vikinger 1 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:48.94 | ||
2 | 423 | Kvik K2 Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 1:49.87 | ||
3 | 310 | Hils Drenge | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:51.00 | ||
4 | 451 | Esv Drenge 1 | 2005 | VEJLE | 25 m | 1:52.81 | ||
5 | 424 | Kvik K2 Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 1:53.56 | ||
6 | 474 | Vg17 Drenge 2 | 2005 | VG17 | 25 m | 1:55.30 | ||
7 | 477 | Hsk Drenge 1 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:56.70 | ||
8 | 425 | Kvik K2 Drenge 3 | 2005 | KVIK | 25 m | 1:58.56 | ||
9 | 473 | Vg17 Drenge 1 | 2005 | VG17 | 25 m | 2:00.10 | ||
10 | 452 | Esv Drenge 2 | 2005 | VEJLE | 25 m | 2:00.36 | ||
11 | 475 | Kvik K3 Drenge 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:03.00 | ||
12 | 484 | Roskilde Vikinger 2 | 2007 | ROSKILDE | 25 m | 2:06.91 | ||
13 | 476 | Kvik K3 Drenge 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:16.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 06:19 |