Startliste for Brøndby Swim Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Brøndby Swim Cup 2020 |
|
Udskriftsdato |
18 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|
|
Arrangør |
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 5, 200m Medley Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 11:02 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
207 |
1 |
Ida Larsen |
2009 |
0946AI |
KVIK |
|
25m |
|
52 |
2 |
Maiken Stoel Nielsen |
2009 |
0954AC |
GSK |
|
25m |
3:57.85 |
53 |
3 |
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
0916AB |
GSK |
|
25m |
3:47.93 |
274 |
4 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
25m |
3:53.61 |
210 |
5 |
Katinka Als Makne |
2009 |
0922AH |
KVIK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
280 |
1 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
3:39.65 |
277 |
2 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
3:36.08 |
126 |
3 |
Emilia Nielsen |
2007 |
0762AG |
AIF |
|
25m |
3:33.64 |
273 |
4 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
3:34.19 |
111 |
5 |
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
0738AQ |
FR.SUND |
|
25m |
3:39.49 |
279 |
6 |
Lamia Taslicukur |
2008 |
0842AK |
VEST |
|
25m |
3:45.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
3:28.06 |
302 |
2 |
Emma de Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
3:22.29 |
276 |
3 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
3:15.71 |
272 |
4 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
3:20.58 |
55 |
5 |
Vega Deneke Kure |
2009 |
0994AB |
GSK |
|
25m |
3:27.30 |
283 |
6 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
25m |
3:30.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
316 |
1 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
3:12.69 |
134 |
2 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
3:02.68 |
156 |
3 |
Laura Jørgensen |
2007 |
0754AJ |
KVIK |
|
25m |
2:57.94 |
119 |
4 |
Marie Munk |
2008 |
0818AD |
AIF |
|
25m |
3:01.45 |
60 |
5 |
Liva Friche Christensen |
2008 |
0848AF |
GSK |
|
25m |
3:06.55 |
153 |
6 |
Ingeborg Fleron Qvant |
2007 |
0756AN |
KVIK |
|
25m |
3:15.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
2:43.37 |
17 |
2 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
25m |
2:42.54 |
47 |
3 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
2:40.73 |
22 |
4 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
2:40.74 |
155 |
5 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
25m |
2:43.27 |
278 |
6 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
2:56.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
2:40.14 |
13 |
2 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
2:37.89 |
24 |
3 |
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
0172AG |
SOLRØD |
|
25m |
2:26.60 |
146 |
4 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
2:37.82 |
300 |
5 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
2:39.24 |
143 |
6 |
Amalie Backhausen |
2006 |
0676AL |
KVIK |
|
25m |
2:40.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
18 januar 2020 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|