Program for Sparbanken Skåne Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ystad Arena |
Arrangör: |
Ystad Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 sep 2020 till den 20 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Tandtekniska Laboratoriet TL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
308 |
|
Alicia Sjögren |
2005 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:07.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Olivia Pantzar |
2004 |
Simklubben Hajen |
SWE |
1:13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Hanna Andersson |
2005 |
Kristianstads SLS |
SWE |
1:15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
59 |
|
Emma Widerfors |
2005 |
Kristianstads SLS |
SWE |
1:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
174 |
|
Alva Larsson |
2004 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:16.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Linnea Ranvert |
2005 |
Kristianstads SLS |
SWE |
1:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
256 |
|
Ella Bodell |
2005 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
56 |
|
Filippa Molin |
2005 |
Kristianstads SLS |
SWE |
1:18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
171 |
|
Elena Seitzberg |
2005 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
176 |
|
Lina Malmgren |
2004 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
372 |
|
Anna Melgar |
2004 |
Ystads Simsällskap |
SWE |
1:27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
83 |
|
Emilia Hopp |
2005 |
Kristianstads SLS |
SWE |
1:29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
72 |
|
Johanna Gustafsson |
2005 |
Kristianstads SLS |
SWE |
1:29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
82 |
|
Wilma Nameus |
2005 |
Kristianstads SLS |
SWE |
1:30.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
187 |
|
Havin Cakmak |
2005 |
Simklubben Ran |
SWE |
1:39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-17 11:49:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
|
|
|
|