Program for Sparbanken Skåne Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 1 fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ystad Arena |
Arrangör: |
Ystad Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 sep 2020 till den 20 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
HP Holding AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
96 |
|
Magdalena Kuras |
1988 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
24.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
95 |
|
Lovisa Klarén |
1992 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Anna Grahovac |
1999 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Sara Nobrell |
2002 |
Simklubben Hajen |
SWE |
27.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
442 |
|
Olivia Hansson |
2003 |
Kiviks Simklubb |
SWE |
27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
110 |
|
Mollie Morfelt |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
27.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
106 |
|
Johanna Ingner |
2002 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
Elin Johannesson |
1999 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
115 |
|
Lina Ostreus |
2002 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
244 |
|
Isabella Lagnerup |
2000 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
28.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
313 |
|
Antonia Sandblom |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
91 |
|
Linnéa Lindh |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
28.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
49 |
|
Annie Thulin |
2003 |
Kristianstads SLS |
SWE |
28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
108 |
|
Ester Eilertsson |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Ella Laurén |
2001 |
Simklubben Hajen |
SWE |
28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
365 |
|
Matilda Åkesson |
1999 |
Ystads Simsällskap |
SWE |
28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Freja Werker |
2003 |
Simklubben Hajen |
SWE |
28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
89 |
|
Viktoria Dellhede |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
28.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
323 |
|
Alice Skoglund |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
369 |
|
Maja Åkesson |
2002 |
Ystads Simsällskap |
SWE |
29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
443 |
|
Elin Lundberg |
2003 |
Kiviks Simklubb |
SWE |
29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
280 |
|
Cornelia Forsgren |
2000 |
SK Triton |
SWE |
29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
316 |
|
Elin Svensson |
2002 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
309 |
|
Klara Rödin |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
247 |
|
Johanna Melin |
2003 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
29.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Isabell Tretinjak |
2003 |
Simklubben Hajen |
SWE |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
121 |
|
Agnes Gustafson |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
30.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
370 |
|
Elvira Eriksson |
2003 |
Ystads Simsällskap |
SWE |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
371 |
|
Iza Jacobsson |
2003 |
Ystads Simsällskap |
SWE |
30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
285 |
|
Julia Stenström |
2002 |
SK Triton |
SWE |
33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
327 |
|
Ida Andersson Wulf |
1998 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
39.28 |
|
S7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-17 11:49:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
|
|
|
|