Program för SK70 Team Competition
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Insim: 08:00 1:a start kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandareds Simhall |
Arrangör: |
Simklubben 1970 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 jan 2020 till den 12 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer A-D
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Maria-Heleni Pantakidis |
2007 |
SK 1970 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
|
Mira Löfgren |
2005 |
SK ALINGSÅ |
47.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
4 |
|
Kajsa Lövbrand |
2005 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
5 |
|
Frida Blom |
2006 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer A-D |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
1 |
|
Minnda Stude |
2008 |
KUNGÄLV |
45.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Ida Hansson |
2005 |
SK 1970 |
42.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
3 |
|
Daniela Borg |
2007 |
SK ALINGSÅ |
40.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Clara Jonsson |
2006 |
FALKÖPING |
41.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
5 |
|
Julia Olsson |
2006 |
TROLLHÄTTA |
43.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
6 |
|
Moa Helge |
2007 |
SK 1970 |
46.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer A-D |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Emma Wikberg |
2007 |
TROLLHÄTTA |
38.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
2 |
|
Agnes Hörder |
2007 |
SK 1970 |
38.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Mirabelle Hedendahl |
2007 |
SK 1970 |
38.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
4 |
|
Evelina Hallman |
2006 |
SK 1970 |
38.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
5 |
|
Matilda Hörder |
2004 |
SK 1970 |
38.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Hilda Boman |
2008 |
SK 1970 |
38.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer A-D |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
1 |
|
Wilma Andrée |
2004 |
TROLLHÄTTA |
36.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Filippa Lind |
2004 |
FALKÖPING |
34.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Julia Jonsson |
2004 |
FALKÖPING |
32.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Josefine Stensson |
2003 |
FALKÖPING |
33.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Filippa Fritzson |
2005 |
SK 1970 |
34.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
6 |
|
Elsa Olofsson |
2004 |
TROLLHÄTTA |
36.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer A-D |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Francesca Clark |
2001 |
FALKÖPING |
31.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
|
Ella Westerlund |
2004 |
SK 1970 |
30.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Clara Sandberg |
2004 |
SK 1970 |
29.51 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
4 |
|
Emma Jobe |
2003 |
TROLLHÄTTA |
30.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Linnea Andersson |
2003 |
SK 1970 |
31.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Matilda Hallman |
2003 |
SK 1970 |
32.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-10 22:02:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|