Program för Arena Open 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 sep 2019 till den 8 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
2 |
|
Elias Sayed |
2006 |
UPSALA S |
1:33.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Markus Brenning |
2005 |
UPSALA S |
1:27.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Arvid Högström |
2006 |
UPSALA S |
1:25.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Filip Hallin |
2006 |
UPSALA S |
1:27.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
6 |
|
Artur Norman |
2005 |
UPSALA S |
1:31.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
7 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
UPSALA S |
1:36.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Ravi Parekh |
2005 |
UPSALA S |
1:21.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
2 |
|
Daniel Parker |
2004 |
UPSALA S |
1:18.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
3 |
|
Lukas Höglund |
2004 |
UPSALA S |
1:15.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Oskar Andersson |
2003 |
UPSALA S |
1:13.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Tage Helin |
2007 |
UPSALA S |
1:14.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Ludvig Glantz |
2006 |
UPSALA S |
1:15.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
7 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
UPSALA S |
1:21.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
8 |
|
Gabriel Leijon |
2006 |
UPSALA S |
1:24.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Victor Karell |
2003 |
NORRTÄLJE |
1:09.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2 |
|
Danny Simaleza |
2005 |
UPSALA S |
1:07.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Erik Mulikov |
2005 |
SÄFFLE SS |
1:05.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Adi Ramovic |
2004 |
UPSALA S |
1:01.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
5 |
|
Mikael Söderberg |
2003 |
UPSALA S |
1:01.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Andreas Savin |
2003 |
UPSALA S |
1:05.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Johan Ljunggren |
2001 |
UPSALA S |
1:08.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
8 |
|
Felix Do |
2004 |
UPSALA S |
1:11.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-08 08:20:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|