Startliste for Nykredit Gentofte Open - kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 61
|
Stævne navn |
Nykredit Gentofte Open - Kort |
|
Udskriftsdato |
22 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
12:39 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 61, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 15:21 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
170 |
1 |
Astrid Permin |
2003 |
0344AF |
GENTOFTE |
|
25m |
30.30 |
68 |
2 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.68 |
159 |
3 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
29.55 |
168 |
4 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
29.63 |
160 |
5 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
GENTOFTE |
|
25m |
29.72 |
166 |
6 |
Julia Tholstrup |
2005 |
0586BA |
GENTOFTE |
|
25m |
32.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
44 |
1 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
0402AG |
LYNGBY |
|
25m |
29.42 |
149 |
2 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
25m |
28.97 |
66 |
3 |
Olivia Augustinus |
2004 |
0432BD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
28.88 |
47 |
4 |
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
0166AM |
LYNGBY |
|
25m |
28.95 |
4 |
5 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
JYLLINGE |
|
25m |
29.26 |
76 |
6 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
60 |
1 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
28.77 |
104 |
2 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
25m |
28.62 |
70 |
3 |
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
0582AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
28.59 |
167 |
4 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
28.59 |
9 |
5 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
0302AI |
JYLLINGE |
|
25m |
28.71 |
113 |
6 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
25m |
28.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
196 |
1 |
Anna Nørskov |
2004 |
0414AO |
SØLLERØD |
|
25m |
28.41 |
40 |
2 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
25m |
28.31 |
37 |
3 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
25m |
28.13 |
38 |
4 |
Cathrine Toftelund Larsen |
2003 |
0306AO |
LYNGBY |
|
25m |
28.21 |
171 |
5 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
28.38 |
85 |
6 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
28.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
1 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
25m |
27.59 |
43 |
2 |
Jessica Yu Mortensen |
2000 |
0072AG |
LYNGBY |
|
25m |
27.26 |
106 |
3 |
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
25m |
27.15 |
81 |
4 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
27.21 |
79 |
5 |
Emma Maagøe |
1999 |
9996AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
27.41 |
41 |
6 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
28.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Anna Wermuth |
1996 |
9658AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
26.20 |
80 |
2 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
25.60 |
111 |
3 |
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
24.96 |
83 |
4 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
25.58 |
75 |
5 |
Marina Heller Hansen |
1994 |
9404AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
25.84 |
84 |
6 |
Vera Staun Hansen |
1999 |
9938AO |
HOVEDSTAD |
|
25m |
26.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
22 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
12:39 |
|