Program för Upp till 13
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 lördag 21 september
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 21 sep 2019 till den 21 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Frisim Damer 10 o y
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
U t 13 rek |
34.87 |
|
Alva Rohman |
2007 |
|
|
|
|
2017-10-07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
1 |
|
Andjelina Ostojic |
2009 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
2 |
|
Emilia Granberg |
2009 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
3 |
|
Filippa Wier |
2009 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
4 |
|
Gemma Lund |
2009 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Julia Henberg |
2009 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
6 |
|
Linn Klockar |
2010 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
7 |
|
Lovisa Modin |
2009 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Frisim Damer 10 o y |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1 |
|
Linnea Nestel Samuelsson |
2009 |
MASS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
2 |
|
Nicole Caira Saand |
2009 |
GÖTEBORG |
55.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Amanda Gustafsson |
2009 |
KUNGSBACKA |
52.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
4 |
|
Alva Finnäs |
2009 |
MASS |
45.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Thea Emmertz |
2010 |
KUNGSBACKA |
47.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
6 |
|
Tekla Hagström |
2009 |
ANGERED |
52.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
7 |
|
Jolin Persson |
2009 |
KUNGSBACKA |
56.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
8 |
|
Madeleine Bake Schell |
2010 |
SK 1970 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Frisim Damer 10 o y |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
|
Ida Berlin |
2009 |
SK ALINGSÅ |
44.86 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
2 |
|
Filippa Oom |
2010 |
KUNGSBACKA |
43.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Hedda Byfeldt |
2009 |
MASS |
40.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
4 |
|
Ronja Kylen |
2009 |
SK ALINGSÅ |
36.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Ebba Westman |
2009 |
ALE |
40.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
6 |
|
Adina Hilmersson |
2009 |
KUNGSBACKA |
41.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
7 |
|
Celia Höglund |
2010 |
MASS |
44.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
8 |
|
Linnea Dicander |
2009 |
MASS |
45.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-21 09:25:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|