Program för Septembersim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tyresö Aquarena |
Arrangör: |
Tyresö simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 28 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Po A-C Final
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Elliot Sundström |
2006 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Tee Thern |
2006 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Axel Skott Storheden |
2006 |
SK NEPTUN |
3:32.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
5 |
|
Walter Herulf |
2006 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
Ludvig Löfström |
2006 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Po A-C Final |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1 |
|
Felix Norlin |
2005 |
SKK |
3:23.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Simon Alveskär Lundfeldt |
2005 |
SKK |
3:13.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
3 |
|
Gustav Åsbrink |
2005 |
SKK |
3:11.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
4 |
|
William Edenberg |
2003 |
TYRESÖ SS |
3:05.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
5 |
|
Gustav Aglert |
2004 |
SS04 |
3:10.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
6 |
|
Emil Johanson |
2005 |
SÖDERTÖRN |
3:11.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
7 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
SS04 |
3:17.06 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
8 |
|
Alvin Johansson |
2005 |
SS04 |
3:28.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Po A-C Final |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
1 |
|
Uno Härmark |
2005 |
SK NEPTUN |
2:50.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
SK NEPTUN |
2:47.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
SK NEPTUN |
2:38.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
4 |
|
Algot Lindwall |
2002 |
TYRESÖ SS |
2:30.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Theo Djuphammar |
2005 |
SK NEPTUN |
2:34.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
6 |
|
Ferdinand Bang |
2005 |
SK NEPTUN |
2:41.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
7 |
|
Marcus Persson Taylor |
2005 |
TUREBERG |
2:47.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
8 |
|
Christos Theodosiadis |
2006 |
SK NEPTUN |
2:58.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 09:07:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|