Startliste for GTI Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
|
|
Stævne by |
|
|
Udskriftstidspunkt |
08:56 |
|
|
Arrangør |
GTI Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Damer |
Finaler (13) |
Vejledende starttid 12:47 |
Heat 1 (13) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
46 |
1 |
Ellen Textor-Broch |
2009 |
0942AA |
LYNGBY |
|
25m |
|
48 |
2 |
Emma Mollerup |
2009 |
0974AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
99 |
3 |
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
0972AB |
KØGE |
|
25m |
|
57 |
4 |
Sara Ljusheva |
2009 |
0976AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
93 |
5 |
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
0968AD |
KØGE |
|
25m |
|
103 |
6 |
Amalie Haack |
2007 |
0762AT |
KØGE |
|
25m |
|
140 |
7 |
Andrea Toubroe Jørgensen |
2008 |
0862AR |
HOLBÆK |
|
25m |
|
88 |
8 |
Frederikke Schwaner-Hanse |
2008 |
0878AN |
KØGE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
266 |
1 |
Isabella Høj Johansen |
2008 |
0894AH |
GREVE |
|
25m |
4:13.60 |
262 |
2 |
Julie Bruun |
2008 |
0802AF |
GREVE |
|
25m |
3:54.41 |
146 |
3 |
Sofie Pedersen |
2009 |
0944AI |
HOLBÆK |
|
25m |
3:51.69 |
60 |
4 |
Sophia Zøllner |
2008 |
0874AA |
LYNGBY |
|
25m |
3:43.38 |
340 |
5 |
Ingeborg Fleron Qvant |
2007 |
0756AN |
KVIK |
|
25m |
3:51.24 |
27 |
6 |
Alma Hartmann Jensen |
2007 |
0744AT |
LYNGBY |
|
25m |
3:51.83 |
431 |
7 |
Matilde Wendelboe Træde |
2008 |
0862AO |
TUNE |
|
25m |
4:07.53 |
145 |
8 |
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
0942AI |
HOLBÆK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
542 |
1 |
Natalie Dang N. Larsen |
2006 |
0696AM |
VORDINGB |
|
25m |
3:36.76 |
360 |
2 |
Ingrid Stokholm Ellehøj |
2007 |
0752AJ |
KVIK |
|
25m |
3:31.37 |
94 |
3 |
Vica Lucie Axen |
2008 |
0808AC |
KØGE |
|
25m |
3:29.29 |
55 |
4 |
Olivia Barfoed |
2007 |
0762AL |
LYNGBY |
|
25m |
3:28.54 |
47 |
5 |
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
0964AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:28.99 |
143 |
6 |
Kaja Pedersen |
2007 |
0746AV |
HOLBÆK |
|
25m |
3:30.89 |
59 |
7 |
Sofie Ross |
2008 |
0802AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:33.77 |
545 |
8 |
Malou Danefred Nielsen |
2007 |
0708AL |
VORDINGB |
|
25m |
3:42.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
285 |
1 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:26.68 |
535 |
2 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
25m |
3:23.76 |
357 |
3 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
3:23.23 |
41 |
4 |
Alvilda Højberg |
2008 |
0832AG |
LYNGBY |
|
25m |
3:19.73 |
136 |
5 |
Cecilie Amalie Holst Sørensen |
2006 |
0660AY |
HOLBÆK |
|
25m |
3:19.93 |
263 |
6 |
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
0842AH |
GREVE |
|
25m |
3:23.27 |
144 |
7 |
Liva Vang Palsbøll |
2007 |
0784AT |
HOLBÆK |
|
25m |
3:24.83 |
361 |
8 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
25m |
3:28.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
338 |
1 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
3:18.73 |
297 |
2 |
Nynne Bugge |
2008 |
0832AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:17.52 |
85 |
3 |
Anna Høyer |
2007 |
0708AI |
KØGE |
|
25m |
3:17.49 |
44 |
4 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
25m |
3:11.51 |
52 |
5 |
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
0896AK |
LYNGBY |
|
25m |
3:15.91 |
362 |
6 |
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
0782AJ |
KVIK |
|
25m |
3:17.52 |
261 |
7 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GREVE |
|
25m |
3:18.12 |
546 |
8 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
3:19.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Augusta Bollmann |
2009 |
0932AA |
KØGE |
|
25m |
3:10.63 |
303 |
2 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
0686AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:08.04 |
50 |
3 |
Ida Mathiesen |
2008 |
0876AK |
LYNGBY |
|
25m |
3:04.70 |
417 |
4 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
TUNE |
|
25m |
3:03.28 |
62 |
5 |
Wilma Berg |
2008 |
0868AD |
LYNGBY |
|
25m |
3:03.29 |
61 |
6 |
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
0886AB |
LYNGBY |
|
25m |
3:07.56 |
421 |
7 |
Freja Monrad Kirkegaard |
2008 |
0878AE |
TUNE |
|
25m |
3:08.34 |
350 |
8 |
Mollie Kaustrup Lindemose |
2007 |
0798AI |
KVIK |
|
25m |
3:11.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GREVE |
|
25m |
3:02.68 |
259 |
2 |
Malene Dithmar |
2006 |
0634AN |
GREVE |
|
25m |
3:01.97 |
413 |
3 |
Marie Skole Sørensen |
2006 |
0636AI |
TUNE |
|
25m |
3:00.08 |
256 |
4 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GREVE |
|
25m |
2:58.20 |
208 |
5 |
Ulrikke Skjøth-Rasmussen |
2007 |
0704AD |
HELSINGØR |
|
25m |
2:58.92 |
300 |
6 |
Olivia Møllgaard |
2008 |
0874AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:00.46 |
84 |
7 |
Amanda Liechti |
2008 |
0824AF |
KØGE |
|
25m |
3:02.39 |
418 |
8 |
Naja O. K. Neergaard |
2007 |
0704AI |
TUNE |
|
25m |
3:02.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
471 |
1 |
Caroline Hansen |
2007 |
0784AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:56.51 |
36 |
2 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:53.96 |
34 |
3 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:53.20 |
412 |
4 |
Mille Giolbas |
2006 |
0604AL |
TUNE |
|
25m |
2:52.98 |
38 |
5 |
Alma Lind Babin |
2006 |
0608AL |
LYNGBY |
|
25m |
2:53.13 |
243 |
6 |
Lærke Marie Clausen |
2005 |
0504AE |
GREVE |
|
25m |
2:53.27 |
472 |
7 |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
0708AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:54.23 |
344 |
8 |
Laura Jørgensen |
2007 |
0754AJ |
KVIK |
|
25m |
2:57.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
30 |
1 |
Rebecca Bell |
2007 |
0774AF |
LYNGBY |
|
25m |
2:51.93 |
416 |
2 |
Annika Frederiksen |
2007 |
0766AI |
TUNE |
|
25m |
2:49.55 |
29 |
3 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
25m |
2:49.04 |
551 |
4 |
Sofie Larsen |
2006 |
0632AQ |
VI39 |
|
25m |
2:48.27 |
19 |
5 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
2:48.84 |
258 |
6 |
Frida Caroline Knudsen |
2007 |
0754AG |
GREVE |
|
25m |
2:49.27 |
248 |
7 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GREVE |
|
25m |
2:49.56 |
477 |
8 |
Nadia Walløe |
2007 |
0702AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:52.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
255 |
1 |
Sarah Ankjær Pedersen |
2006 |
0686AJ |
GREVE |
|
25m |
2:47.27 |
335 |
2 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
2:46.51 |
200 |
3 |
Ea Lund Havgaard |
2007 |
0728AD |
HELSINGØR |
|
25m |
2:45.25 |
14 |
4 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
2:42.83 |
28 |
5 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
25m |
2:44.50 |
458 |
6 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:45.83 |
126 |
7 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
2:46.86 |
351 |
8 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
25m |
2:48.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
128 |
1 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
2:42.26 |
406 |
2 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
TUNE |
|
25m |
2:41.01 |
10 |
3 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
2:40.79 |
127 |
4 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
2:40.34 |
9 |
5 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
2:40.74 |
188 |
6 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HELSINGØR |
|
25m |
2:40.92 |
341 |
7 |
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
0678AI |
KVIK |
|
25m |
2:41.43 |
254 |
8 |
Sabrina Meldgaard Pejø |
2006 |
0626AJ |
GREVE |
|
25m |
2:42.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
349 |
1 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
2:37.11 |
123 |
2 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
25m |
2:36.88 |
456 |
3 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:35.71 |
526 |
4 |
Sarah Gudme |
2007 |
0738AE |
VI39 |
|
25m |
2:34.62 |
511 |
5 |
Anna Andersen |
2007 |
0732AK |
VI39 |
|
25m |
2:35.58 |
452 |
6 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:36.50 |
80 |
7 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
KØGE |
|
25m |
2:36.93 |
157 |
8 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
2:38.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
154 |
1 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
2:33.79 |
163 |
2 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
25m |
2:23.99 |
446 |
3 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:20.79 |
447 |
4 |
Josefine B. Pedersen |
1999 |
9928AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:19.36 |
282 |
5 |
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:19.80 |
283 |
6 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
2:23.47 |
288 |
7 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:30.84 |
441 |
8 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
2:34.41 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:56 |
|