Program för Vågspelen 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass3 - insim 08.15-09.45
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eddahallen |
Arrangör: |
Skelleftesim |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Medley Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
4 |
|
Gunnar Ekström |
2008 |
IKSU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
5 |
|
Rasmus Lagerqvist Thomasson |
2008 |
IKSU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Medley Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
2 |
|
Arne Björk |
2008 |
IKSU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Tim Danielsson |
2008 |
UMEÅ SS |
1:44.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
4 |
|
Leo Nordberg |
2006 |
UMEÅ SS |
1:42.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
5 |
|
Emil Taavo |
2008 |
LULEÅ SS |
1:43.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
6 |
|
Olle Grahn |
2008 |
UMEÅ SS |
1:49.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
7 |
|
Noel Sullivan |
2005 |
IKSU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Medley Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Emil Juuso |
2006 |
LULEÅ SS |
1:34.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Khaled Ahmed |
2007 |
PITEÅ SIM |
1:33.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
4 |
|
Axel Lindberg |
2006 |
UMEÅ SS |
1:29.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
5 |
|
Samuel Henze |
2008 |
UMEÅ SS |
1:31.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
6 |
|
Theodore Brändström |
2009 |
UMEÅ SS |
1:34.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
7 |
|
Robin Westberg |
2007 |
IKSU |
1:36.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Medley Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
|
Melwin Magnusson |
2005 |
SKELLEFTEÅ |
1:26.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
3 |
|
William Lundmark |
2004 |
SKELLEFTEÅ |
1:21.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Olle Ferm |
2002 |
SKELLEFTEÅ |
1:15.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Erik Andersson |
2006 |
LULEÅ SS |
1:19.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Philip Sandström |
2006 |
SKELLEFTEÅ |
1:23.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
7 |
|
Albert Björk |
2006 |
IKSU |
1:27.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Medley Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Marcus Lundmark |
2002 |
SKELLEFTEÅ |
1:12.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Oskar Albinsson |
2003 |
UMEÅ SS |
1:09.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4 |
|
Magnus Lindström |
2004 |
SKELLEFTEÅ |
1:05.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
5 |
|
Robin Andersson |
2003 |
UMEÅ SS |
1:08.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
6 |
|
Henrik Lidström |
2003 |
UMEÅ SS |
1:11.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
7 |
|
Reijk Rombouts |
2004 |
HÄRNÖSAND |
1:14.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-29 09:51:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Skellefteå Simklubb |
|
|
|
|